Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4051) csige791 válasza erdol (#4050) üzenetére


csige791
tag

nem szamit, max tisztelnek érte, viszont senki nem áll ki ellened :)

(#4052) MaciG


MaciG
addikt

a garázsba a miscs fülnél van egy ilyen valami ,hogy HUD G METER, az mire jó? :F

BANZAII

(#4053) dokar válasza MaciG (#4052) üzenetére


dokar
addikt

G-pont távolság érzékelő női sofőrök számára :DDD
viccet félretéve az oldalirányú erőhatást mutatja -2÷+2 között a gravitációs erő arányában.

extra - SEXRay

(#4054) pisti válasza dokar (#4053) üzenetére


pisti
őstag

A gravitációs erő 1 G az egész pályán, persze feltéve, hogy a Földön vagyunk.

mod.: De igazad van egyébként, elsőre jól félreértettem, amit írtál. :)

[ Szerkesztve ]

(#4055) kisvardai válasza pisti (#4054) üzenetére


kisvardai
tag

Sziasztok
Segitségeteket kérem a miatt,hogy nekem van egy Harpoon-om és egy srác nem is egy hanem sokan azt mondták.Akiknek Stalion-ja van,hogy haggyam a Harpoon-t és a Harpoon mellé vegyem meg a Stalion-t
Mi a véleményetek:???
Mert jobban lehet kezelni.Azoknak a segitségét várom akiknek vagy Harpoon vagy Stalion van,vagy mindkettő!!!!!És annyira a gatyám se megy rá!!!!De szerintem azért ha veszek másik autot akkor annyi tuti,hogy megvárom az ujjakat hátha lemegy az ára!!!!!!egy 20-as al
20.000 RP-vel
Segitsetek!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4056) MaciG válasza kisvardai (#4055) üzenetére


MaciG
addikt

Hali

Harpoon mellé Stallion-t most semmiképpen ne vegyél, várd meg az új autókat, hátha.
Én sokat vaciláltam ,hogy harpoon vagy stallion legyem (próbálgattam a tesztpályán tuniggal és anélkül is). Alapból mindkettő nagyon csúszkálós, de ha teszel rá handing és brake tuningot akkor jobb lesz. De a végén én a Stallion mellett döntöttem, mert olcsóbb (tuning is és csak kicsit lassabb) és szerintem sokkal jobb optikai tuningcumók vannak hozzá, meg úgy a kocsi is jobban néz ki (de ez szubjektív)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4057) kisvardai válasza MaciG (#4056) üzenetére


kisvardai
tag

ja szerintem is jobban néz ki!!!!!na de tuti,hogy megvárom az uj autokat azért,hogy hátha megy le az ára!!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4058) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

A gépigényét vki meg tudná mondani? :R

Mindhalálig Rock N Troll!

(#4059) Plokijuma válasza Fittipaldi72 (#4058) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

(#4060) kisvardai válasza kisvardai (#4057) üzenetére


kisvardai
tag

hali
most szeretnél kezdeni játszani ezzel:?az én gépem:
Ram:256Mb
Videokártya:ATI 9200-as
CPU:2.8GHZ

egy cseppet szaggat meg egy kicsit nehezen tölt be én ezzel a gépemmel játszok!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4061) dokar válasza pisti (#4054) üzenetére


dokar
addikt

pedig sztem jól fogalmaztam :U

extra - SEXRay

(#4062) pisti válasza kisvardai (#4055) üzenetére


pisti
őstag

A harpoonnal az a baj, hogy nagyon nehéz, emiatt a kanyarokban közel sem olyan gyors mint mondjuk az RX-7, ez pedig akkor sem változik ha tuningolod.

(#4063) Veg1ta


Veg1ta
tag

Miért nem enged be a szerver??? Folyamatosan csak connecting-el. :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4064) Stig20 válasza Veg1ta (#4063) üzenetére


Stig20
tag

Nem vagy egyedül... Nekem is. :(

(#4065) Dirtyz válasza kisvardai (#4060) üzenetére


Dirtyz
őstag

Az lehet, hogy ezzel játszol, viszont istentelenül laggolsz :((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#4066) buvez válasza Veg1ta (#4063) üzenetére


buvez
tag

detto :(

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4067) Plokijuma válasza Stig20 (#4064) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Szintén hasonló gondokkal küzdök.

Akik bent voltak, azokat nem rakta ki a server, de viszont csatlakozni nem lehet, így lehet látni, hogy szépen csökken a bent lévő játékosok száma. (hűde magyartalanra sikeredett ez a mondat :) )

Szerk1: most le ne írja mindenki, hogy nem megy a csatlakozás :) elhisszük/tudjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#4068) Veg1ta válasza Stig20 (#4064) üzenetére


Veg1ta
tag

Mondjuk ahogy elnézem a Phoebus telítettségét (sárga csík) egyre kevesebben vannak. Most éppen ráérnék játszani így jó lenne ha Paja1 tudna nekünk mondani vmi okosat.

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4069) dokar válasza pisti (#4062) üzenetére


dokar
addikt

lehet (majd) venni RX-7 csak RP-re is?

extra - SEXRay

(#4070) Beleczki.L


Beleczki.L
csendes tag

MI van a játékkal?
Képtelenség belépni, most is kb 10 perc alatt nem tudta fellépni a szerverre.

(#4071) buvez


buvez
tag

már ok!

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4072) pisti válasza dokar (#4069) üzenetére


pisti
őstag

Nemhiszem. A valódi autók AP-ért kaphatók és szerintem ez így is fog maradni, legfeljebb az árak változnak majd. Kicsit irreálisak egyébként is az AP árak.
Egy teljes 50$-s játék árából lehet venni összvissz ~2,5 RX-7 kaliberű AP-s járgányt. Az egyéb alkatrészek/cuccok AP-s ára meg még rosszabb arányaiban.

(#4073) Plokijuma válasza Beleczki.L (#4070) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

már jó :)

Szerk.: Buvez megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#4074) PaJa1 válasza Veg1ta (#4068) üzenetére


PaJa1
őstag

Okosat :D
bocs, nem hagyhattam ki :D ma még nem TAztam, kb 1 órája olvaso ma forumot, annyit írtatok :)

Lehet h vmi gebax volt a szerverrel. ha mostmár megy akkor minden rendben. Nekem tegnap a login képernyő pofámba végása után nem csökkent a megbízhatósági mutatóm, meg ha jól emlékszem nem is kaptam +1et a félbehagyott versenyekhez sem

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4075) PaJa1


PaJa1
őstag

az 5 perc nem lehetne mondjuk 10?
Nekem általában ezt írja a loginnál

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4076) Ombi5


Ombi5
őstag

Elkezdett engem is asztalra dobalni ,mekkora gaz!! :U :(

(#4077) csige791


csige791
tag

Menyire gáz, senkinek sincs Pro verdája, nem lehet egy normalis verseny futni, ilyen 3-4 emberes futamok vannak. Mi lesz akkor a 3. verdaval az még drágább is lesz, megsem éri megvenni majd.

(#4078) kisvardai válasza csige791 (#4077) üzenetére


kisvardai
tag

ja én inkább a harpoon mellé stalion-t veszekk mert a harpoon-ra rámegy a gatyám!!!!

hát akkor ha lemenne az ára 60.000 Rp-re akkor megvenném!!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4079) msgt.fubar válasza csige791 (#4077) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

okos lépés lenne ha az intimediator megjelenésével levinnék mondjuk 60k-ra a pro árát, és az kerülne 100k-ba.

gottagofast

(#4080) Dr. Romano válasza csige791 (#4077) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tényleg keveseknek van még pro verdája (ami talán nem rossz dolog... még nincs sok gyökér), mindenesetre ha én látok pro-s szobát általában összejövünk 6-8-an, ami nekem már bőven elég. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4081) dokar válasza csige791 (#4077) üzenetére


dokar
addikt

én elköltöttem a zsét harpoonra, de már bánom. :O
nagy irányíthatatlan kaki az egész. nem lehetne eladni vhogy? :U

extra - SEXRay

(#4082) PepeDon válasza MaciG (#4049) üzenetére


PepeDon
tag

Akkor elég érdekes 4 megásod van , mert nekem is annyi és annak bizony csak 256 a feltöltése. Vagy nem adsl, vagy valami alternativ szolgáltató, mert matáv felségterületen csak 256 jár a 4 mellé.

(#4083) Dirtyz válasza PepeDon (#4082) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nekem 52-es ping-el 5350kb/s / 760kb/s

Védd a fákat, egyél hódot!

(#4084) Dr. Romano válasza dokar (#4081) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajna én is elkövettem ezt a hibát, inkább Stalliont kellett volna... :(
Eladni sem lehet egyelőre, így hát gyakorolj sokat vele, hátha belejössz ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4085) PaJa1


PaJa1
őstag

Valószínű h lesz majd talán nyáron ... elég soká
Na ezt kapjátok ki, mennyivel csúszok le jelenleg a 2. helyről kezdő autok között
A Stallion szebb, de lassab is. Ja persze h olcsóbb :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4086) Stig20 válasza kisvardai (#4078) üzenetére


Stig20
tag

Hát szerintem ne vegyél, mert nekem majdnem fullos a Stallionom, és az igaz hogy a bénább Harpoonosokat ott lehet hagyni vele de semmi több. Szerintem tartsd meg és spórolj a tuningra. Jah, és ha van kedved akkor balanceold ki a járgányt, és úgy a vezetési stílusodhoz állíthatod a gépet. :)

(#4087) dokar válasza PaJa1 (#4085) üzenetére


dokar
addikt

van itt egy hatalmas wrecker: xXAramoRXx
légyszi tegyél az ügy érdekében, hogy az ilyenek ne tudjanak TA-zni, mert most is a 26 körben tett nekem keresztbe.

extra - SEXRay

(#4088) Plokijuma válasza PaJa1 (#4085) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Van egy rossz hírem, nem a második vagy.
1:30.6xx-es időt ment valaki kawával... nem tudom hogyan...

(#4089) Plokijuma válasza kisvardai (#4078) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Tuning után sokkal jobb lesz a Harpoon. (én se vezettem addig, míg közel full tuningos állapotba került.)
Egyenesben jól megy, de kanyarodni nagyon nem tud (kanyar a ellensége), de mégis csak 1-2 pálya van talán, ahol esetleg van esélye (nem sok) a stallionnak egy harpoon ellen. (Pl. serpentine)

Serpentine top30-as ideiből 5 kivételével mind rx-7es kocsival lett futva (ebből 2 harpoon)...
Harpoon szvsz túl nagy súlyú kocsi lett, de gondolom ez a motiváció, hogy minél többen vegyenek rx-7es járművet.

(paja, az új kocsik áráról tudni valamit? / rx-7es full tuningja nagyságrendileg hasonló a harpoonéhoz (alapautó ára + 660 K)?)

Szerk. 10 perc a módosításra tényleg jobb lenne, mert így este fele elég lassan jutnak a dolgok az eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#4090) MaciG válasza PepeDon (#4082) üzenetére


MaciG
addikt

bocsi elnéztem :B Én a letöltésről beszéltem te meg a feltöltésről vagy tudom is én :D

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4091) Veg1ta válasza dokar (#4087) üzenetére


Veg1ta
tag

xxAramoRXx -szel 1eértek és én még blacklistre tenném gsxturbo-t is. A neve után még volt vmi szám is de sajna már nem emlékszem. Többször köröztük és már a 3. versenyen is csak az volt a szórakozása, hogy keresztbeállt ha látta, hogy mögé érkezel!

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4092) PaJa1 válasza dokar (#4087) üzenetére


PaJa1
őstag

Dokar: Küldd be a replayt és megnézzük. fentebb vhol már kilinkeltem, meg más is.
Ploki: "Na ezt kapjátok ki, mennyivel csúszok le jelenleg a 2. helyről kezdő autok között"
Tudok róla h az első kb 2mp-t vert rám. a második helyről beszéltem h arról mennyivel csúszok le. :DDKéső van, mi? :DD
Mosz kvaddal nyomom a szerpentint. Gyorsabb mint a kawa.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4093) Plokijuma válasza PaJa1 (#4092) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Amit írtam, az mind igaz:

"Van egy rossz hírem, nem a második vagy.
1:30.6xx-es időt ment valaki kawával... nem tudom hogyan..."

Ugye, hogy késő van? ;) :DD :DD

Najó, egyébként tényleg benéztem

(#4094) dokar válasza PaJa1 (#4092) üzenetére


dokar
addikt

de a replay RP-be kerül nem?
estleg egy olyan megoldás, hogy felveszem a jelenetet fraps-al, aztán feltöltöm a videót youtube-ra?

extra - SEXRay

(#4095) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

ma este jó kis menettel zártuk a napot :) mindkettőt végigdrafoltam, egyiket Trepp-el, másikat #1deathpoint-al, jó kis versenyek voltak. viszont a gyökerek már Pro-ban is feltűnnek :( egyik ilyen a toplista első KiNG, hát ilyen vadbarmot még életemben nem láttam. ott löki az embert ahol éri, aztán mikor másokkal is eljátssza és kilökik akkor beáll a pit kijáratába... ilyet utoljára egy D-V szintű sráctól láttam, de az 14 éves öcsém nem ekkora balfasz.

gottagofast

(#4096) PepeDon válasza msgt.fubar (#4095) üzenetére


PepeDon
tag

És milyen új katyesz? Hasít vele a PT?

(#4097) PaJa1 válasza Plokijuma (#4093) üzenetére


PaJa1
őstag

Hehehe mind2nek igaza van :)
Na bazzz kez elegem lenni h jatek helyett a windózt látom....
Macsek kihozta belőlem az állatot, végre nyomás alatt tudma repeszteni a szerpentinen :)
Második futamon meg megint kiteszi a játék a szűrömet mint vmi macskát szarni :D hehe ez ide illik :D
Dokar: 10 kazit kapsz annyi RPért, és jo meccskeet fel lehet venni. Meg különben is osztogatják, mint a cukrot, mindenütt

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4098) msgt.fubar válasza PepeDon (#4096) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

mint a szélvész :) maxon minden, 10 fős TA-nál se megy 60 fps alá, szóval megérte.

gottagofast

(#4099) PaJa1


PaJa1
őstag

Lehet szavazni miféle legyen a kövi TA pálya!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4100) PaJa1


PaJa1
őstag

mi a pék... időlimit 00:15 ? juhhé, most tényleg én voltam akkor nagoyn elbambulva... na amit mondani akartam még az előzőben:
Lehet szavazni miféle legyen a kövi TA pálya! L:http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?t=83891][link][/L]
Letoltam a járdáról azt a kawás abc03 nevű játékost :D B valahanyas, 400 versenyt sem futott, kevesebb mint a 4edét nyerte és ő a leggyorsabb kawás... nekem ez furcsa. Ráadásul nem is kevéssel verte el a sejhajom. Kawáwal max 1.31et tudnék, legalábbis így érzem, de ehhez is kb 1 nap folyamatos vezetés kéne... Előszedtem a kvadot a suftniból :D Nyomás alatt nagyon megy. Először macsekkal, most meg Laproval (igaz ő RXel jött) de beértem a végén 30 mp-n belül :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.