Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4951) vizibal válasza PaJa1 (#4950) üzenetére


vizibal
tag

Elvileg lehet játék-specifikus, szólhat például csak a PT-ről, a lényeg, hogy az AeriaGamest hangsúlyozd ki kellőképpen. Én legalábbis így értelmeztem a szöveget.
Egyébként is, 5 játékot 30 másodpercbe zsúfolni elég kemény dió lenne, szerintem elég, ha megemlíted, hogy van még ott, ahonnan ez jött :D .
Az aláfestő zene kiválasztása okozhat még némi fejtörést (szerzői jogok, miegymás).

[ Szerkesztve ]

(#4952) mazda626


mazda626
addikt

Nálam van a gond, vagy tényleg ennyire csiga a PT. Lépkedek ide-oda, de rohadt sokára readyzek, töltök, stb, veszett nagy a ping valahol. :(

(#4953) UnConnecteD válasza PaJa1 (#4950) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

legutobbi ach. eventert meg mindig nem kaptam semmit. meg a refer-ert sem. ez gaz :( :O

(#4954) Dr. Romano válasza pisti (#4945) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hmmm.... akkor van esélyem. :) Ma meg is nézem a pályát a verdával.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4955) Makaveli válasza PaJa1 (#4950) üzenetére


Makaveli
senior tag

Bazzze neked hány soros aláírásod van? :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4956) Plokijuma válasza UnConnecteD (#4953) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Az eggyel korábbi ach-ért mindent megkaptam, csak az RP sponsor girlt nem :W (mindent teljesítettem, ami érte kellett)
Valószínűleg nagy kapkodás miatt rontották el az ajándék osztást nálam, mert pár heti lemaradásuk volt e téren sok-sok versenyzőnél...)

sajnos ilyen hibák becsúsznak GS/GM-eknél, eddig reménykedtem, hátha küldik később... de nem.
(azért nem reklamáltam érte eddig, mert esélytelennek tűnik a dolog, mert sajnos GS/GM viselkedéséből ez jött le nekem: "mindig a GS/GM-nek van igaza")

[ Szerkesztve ]

(#4957) vizibal válasza Plokijuma (#4956) üzenetére


vizibal
tag

Én a múltkor megreklamáltam a week long ach.-et, egy napra rá kaptam néhány ajándékot, amik persze minimális átfedést mutattak azzal, amit kapnom kellett volna (volt közte jobb is meg rosszabb is). Igaz, hogy közben részt vettem a challenge-kitalálós-és-beküldős eventen is, de így se tudtam kisakkozni, hogy mit miért kaptam. Közben megjött a válasz gmwrx-től is (mivel az event házigazdája, GMKrash nem fogadott pm-eket :U ), de addigra már teljesen össze voltam kavarodva, szóval nem nagyon volt kedvem tovább feszegetni a témát.
A Pro verdára hétfő óta várok, hosszas egyeztetés után ma kaptam 100k RP-t (biztos nem volt raktáron a kocsiból :D ).
Szóval az én meglátásom szerint a jószándék megvan bennük, csak kicsit túlvállalták magukat az ajándékosztogatás terén. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy "mindig a GS/GM-nek van igaza". Ha kulturáltan közlöd velük a problémádat, várhatóan ők is korrektek lesznek veled szemben.

Visszatérve a lemaradásokra: az Xfire event eredményéről lehet már tudni vmit? :F

[ Szerkesztve ]

(#4958) Xbean


Xbean
tag

Sziasztok!

Tegnap elkezdtem én is ezt a játékot. Azonban sajnos elakadtam az első licence tesztnél.

A teszt előtti gyakorlást megcsináltam időre, meg is jelent az üzenet hogy most már kezdhetem az igazi tesztet. De amikor rákattolok a "Go for it"-re csak egy olyan üzit kapok h: " You need an applicition form" innen csak a shopba enged ahol viszont mindenhez kell AP
is az viszont nincs, tehát nem tudok semit venni... el tudná vki magyarázni hogyan is lehet akkor megcsinálni ezt a tesztet? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#4959) vizibal válasza Xbean (#4958) üzenetére


vizibal
tag

Nem kell hozzá AP. Lehet választani, hogy AP-ért vagy RP-ért akarod megvenni (kis téglalapok AP, illetve RP felirattal az application form képe mellett a vásárlásnál, kattints az RP-re).

(#4960) mazda626


mazda626
addikt

Segítsetek légyszi!
A legutóbbi frissítés óta, 80-50 pálya hozzáadásától nem tudok noprmálisan játszani. :W Akármelyik szobába belépek szétpingelem azt a játékot, mindenki laggol, többiek is panaszkodnak. De csak ha én vagyok bennt akkor szar. :W Hogy van ez? Mindegy hogy megy-e a torrent, vagy nem. Cfoss üzemel. Nem értem.

(#4961) Xbean válasza vizibal (#4959) üzenetére


Xbean
tag

Köszi szépen!!! :R

(#4962) Plokijuma válasza vizibal (#4957) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Xfire-ről semmit nem tudni, GS-ek e tudnak semmit a fórum szerint.

Jó, egy picit túl erősen általánosítottam az előbb.
Tudom, hogy a GS szerepkör önként vállalt és nem kapnak érte semmit, sőt ők is ugyanolyan emberek mint mi, de jópárszor a viselkedésük felháborító tud lenni. Persze van sok kivétel is, akikkel sose volt semmi gond.

"Ha kulturáltan közlöd velük a problémádat, várhatóan ők is korrektek lesznek veled szemben."
Ez sajnos nem mindig igaz...
Itt egy nagyon jó ellenpélda erre: Múltkori ctf-es eventtel kapcsolatban voltak súlyosabb problémák a szervezés körül. (nem a megfelelő időben kezdődött (jóval korábban), lehetetlen volt bejutni stb.) RC kingnek (aki szervezte) többen próbáltak javaslatot mondani (kultúráltan!), hogy legközelebb hogyan lenne érdemes csinálnia, de sokszor hasonló dolgokat írt, hogy ő gs-ként jobban tudja a dolgokat és nem a többiek feleadata megmondani, hogy neki mit kell tenni és mit nem és ezzel le is zárta a párbeszédet. Nem fogadta el az építőjellegű kritikákat sem...
(lehet, rossz napja volt csak, de akkor se kéne ilyen lekezelően beszélni azokkal, akiket pont segítenie kellene, ha nem képes rá, akkor nem kötelező GSnek lennie)

Fórumra is igaz, hogy sokszor egy-egy GS/GM picit lekezelő a többiekkel.
Jópárszor problémánál/segítségkérésnél hülyének nézik a játékost. (néha indokolt is lenne, de akkor sem az a megoldás, hogy hülyének kell őt nézni)

Főleg a speedbugra volt ez igaz, hiába írták be fórumba a játékosok sokszor, hogy tényleg létezik a bug, a válasz mindig az volt, hogy az illető nem tud vezetni/rossz íveket használ stb. magyarul hülyének nézték a játékost, ahelyett, hogy tényleg megnézték volna, hogy létezik-e ez a hiba. emiatt van az, hogy sajnos az Invictus is elég későn tudta meg, hogy van speedbug. Ahelyett, hogy segítették volna a játékfejlődését GS/GMek inkább sikerült hátráltatni.
Ha csak egy ember küldött volna ezzel infót, akkor talán megérteném (akkor se így kéne reagálniuk, hanem megnézni, hogy mi okozta a gondot), de nagyon sok jelentés érkezett ezzel kapcsolatban, így nem tudom, hogyan tudták ezt a gondot nem észrevenni/kivizsgálni.

Szóval, ha valaki vállal egy pozíciót, akkor azt próbálja meg kötelességtudóan és lelkiismeretesen betölteni, ha nem tudja, akkor meg mondjon le róla.

[ Szerkesztve ]

(#4963) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Találtam egy eventet
Egy több versenyből álló liga. Részleteket a fórumon látjátok.
Korlátozott a férőhelyek száma, szóval extra gyorsan kell nevezni.

(#4964) Plokijuma válasza Plokijuma (#4963) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Gyorsan összefoglalóm a ligáról tudni érdemes infókat azoknak, akiknek nem a kedvenc nyelvük az angol:

3 liga indul párhuzamosan. 3 különböző időpontban lesznek emiatt a versenyek egyes ligákban, hogy mindenki tudjon magának választani egyet. (egyenként 21 játékos nevezhet)

Nevezés: "count me in" beírása a megfelelő ligába. (europai betelt, aussie és usa versenysorozatban van még hely)

Bármelyik ligába lehet nevezni. Egyszerre csak egy ligában lehet indulni, class 1-es autókkal max. 2-es upgraddel szinttel (kivétel a corolla, ami upgrade nélkül indulhat csak)

Egy liga 5 futamból áll, melyek egyenként 7-7körösek lesznek. (pályák később lesznek megállapítva) AMA VS / PRO VS ben lesznek a versenyek.

Backpack tiltva.

Versenyenként van díjazás + összesített állás alapján is lehet majd kapni díjakat a versenysorozat végén.

(#4965) Dr. Romano válasza Xbean (#4958) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia!

Mi a nicked a játékban? :)

G@bi

Próbáld ki Cfos nélkül és/vagy kapcsolj ki minden biztonsági progit stb...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4966) PaJa1 válasza Plokijuma (#4964) üzenetére


PaJa1
őstag

Így van, én is csak most olvasom a hivatlos kiírást. Eddig csak emilben olvastam róla. Sajnos az EU-s Már betelt :( Szóval maradt a délelőtt 11 és a hajnal 4 órás kezdési időpont :s

Az aláírásom 5 soros, hasznos infókat írtam bele a Project torque-kal kapcsolatban.

A GS/GM -eknek annyira van igazuk mint mindenki másnak - szerintem. Én speciel tudtam a speedbugról írtam is emilt, fórumra, erre is, valakinek az Inv-tól is. Igen, az emilt még mindig keresem :D:D

Szerintem GSek nem indulhatnak az effajta ligában sem, mint a KR4MPben sem. Jól jönne nekem is az RP, az új autókhoz kelleni fog. Marad az eddiginél is keményebb versenyzés :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4967) Xbean válasza Dr. Romano (#4965) üzenetére


Xbean
tag

Hali!

A nickem Zsolti18. :)

(#4968) MaciG válasza Plokijuma (#4964) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi szépen az infókat. :R felíratkoztam :)

BANZAII

(#4969) Stig20 válasza MaciG (#4968) üzenetére


Stig20
tag

Nah, én is felíratkoztam, remélem beférek még az Ausztrálokhoz. :D
De remélem hétvégén lesznek futamok mert ha nem akkor nagyon nem érek rá.

(#4970) Amur válasza Stig20 (#4969) üzenetére


Amur
addikt

én is jelentkeztem a kengurukhoz :) közvetlen utánad,remélem még benne leszünk.
a fórumban még nyitottnak írta az ausztrál és amcsi ligába nevezést.remélem nem csak kései frissülés miatt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4971) Amur


Amur
addikt

megszámoltam 17-en vagyunk eddig az austral ligában.Úgy láttam többen is innen a PH-ról (Magic,stig,plokijuma,és jómagam!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4972) Plokijuma válasza MaciG (#4968) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Szívesen, remélem nem akarjátok megnehezíteni majd a dolgom cserébe :DD

Paja:
Szerintem az emberek többsége nem nagyon örül, ha GS is versenyez köztük. (talán félnek, hogy különleges elbánásban részesülhet) Szóval ha engednek versenyezni, ne számíts nagy üdvrivalgásra :(

Persze a túloldalon ott van az, hogy GS legyőzése nagyobb öröm lehet egyes játékosknak, mint egy sima mezei player legyőzése.

(#4973) Stig20 válasza Plokijuma (#4972) üzenetére


Stig20
tag

Én személy szerint azért nem szeretek GS-ekkel versenyezni mert biztos legyőznek. És szerintem más átlagplayer is ezért "fél" tőlük. Jól jáccanak, meg GS-ek, úgyis van mindenük a játékban, akkor meg minek happolják el előlünk ezt a kicsi kis nyereményt is. :D
Egy tudatlan kis player véleménye.

(#4974) Plokijuma válasza Stig20 (#4973) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

"úgyis van mindenük a játékban, akkor meg minek happolják el előlünk ezt a kicsi kis nyereményt is."
Nah, rátapintottál a lényegre.

"jól jáccanak"
Tudok ellenpéldát mondani, nem is egyet :)
Ahhoz, hogy GS legyen valaki, nem muszáj jó versenyzőnek lenni, "csak" jól informáltnak és segítőkésznek lenni és ez így van jól. Csak sajnos az utóbbi sokszor hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#4975) PaJa1 válasza Plokijuma (#4974) üzenetére


PaJa1
őstag

Úgyis megvan mindenem? ezt azért kétlem.... Nincs pl se Evom, se Wrxem, és nagyon szeretnék nyerni egyet. Nagyon jó érzés volt amikor megnyertem az MR2esemet. Amit nem tuningoltam mert nincs rá RPm...

Jól játsznak: Köszönöm, hogy így gondolod. Amim van azért versenyeztem. Ezen a hétem arattam a 800. győzelmem :) A GS-ségnek feltétele, hogy a játékos valmilyen szintet elérjen. Szerintem ha már elért odáig akkor valamennyire ismenrie kell a játékot és nem kéne bénának lennie.

Megvan a régi levél, már nem tudom ki volt rá kíváncsi, PMbem megoszthatom vele

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4976) Plokijuma válasza PaJa1 (#4975) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

ahh.. félreértettél... én az átlag játékos szemszögéből írtam, hogy sokan így gondolják, valójában nem így van. Olvass visszább... végig azt firtattam, hogy miért nem szereti a TÖBBSÉG, ha GS/GM indul eventen...

Grat a 800. győzelemhez, 1000 már nincs messze :C
Remélem találkozunk a ligában :U

[ Szerkesztve ]

(#4977) PaJa1 válasza Plokijuma (#4976) üzenetére


PaJa1
őstag

Ja és versenyben nincs helye udvariasságnak...Fairplay az kell, de udvariaskodni... :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4978) mazda626 válasza PaJa1 (#4975) üzenetére


mazda626
addikt

Jöhet a levél. :)

(#4979) mazda626


mazda626
addikt

Hova tűntek a PH!-s versenyek? :O

(#4980) PaJa1


PaJa1
őstag

Challenge versenyek ma este? A játékban jobb ha levelet írtok ezzel, meg bármi mással, kapcsolatban is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4981) mazda626


mazda626
addikt

Kisvardai!!! Tudod kinek anyázzál! Bazz, ilyet még nem pipáltam, hogy jön valaki mögöttem 50m lemaradással, erre írja hogy várjam meg. Aztán meg elküldi anyut a ... Hát tudod mit! :W

(#4982) Stig20 válasza mazda626 (#4981) üzenetére


Stig20
tag

Ez kicsit fura nála hogy minden versenymódban az előtte levőnek mindig mondja hogy várja meg... Mai napig nem értem hogy miért. :DDD

(#4983) PaJa1 válasza Stig20 (#4982) üzenetére


PaJa1
őstag

Lehet ottfelejtett valamit az előtte lévő autó hátsó lökhárítóján? Az ő első lokhárítóját?! :D:D:D

Az any*zás azért durva, már sok. Én még nem láttam, van hova fejlődni ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4984) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Paja, rajta vagy a hivatalos nevezési listán :)

Ha jól számoltam akkor, 5 magyar versenyző van 21-ből, az AUSZTRÁL ligában :)

[ Szerkesztve ]

(#4985) PepeDon válasza mazda626 (#4981) üzenetére


PepeDon
tag

Kisvárdait bízd ide. Majd kicsit elbeszélgetek vele. Egyébként nem kell foglalkozni vele, hogy várj meg. Érdekes mert mikor ott vagyok náluk és játszik sose írogat ilyeneket, hogy várják meg, max nem TA pályán a célnál.

TA:
Ahogy észrevettem a rating változás ki/be kapcsolása eléggé elvitte a játékot. Régebben mindenki hajtott, hogy megelőzze az előtte lévőt (ne csökkenjen a ratingja), most meg elég csak körbe-körbe menni (clean sector jutalomért). Az nem is érdekli az embereket, hogy megelőzzék egymást, hanem inkább, hogy mellette ne tudjanak elmenni. Mostanában elég sok az e-f kategóriás, akik csak arra mennek, hogy kilökjék akik meg akarnák előzni őket. Pro verdával nem nagy élmény menni, mert ott az elején jól kell és csak tartani a pozíciót. Tankolás mindig fullra és kész a futam. A kihívás a rookie futamokon van. Főleg mostanában, hogy egyáltalán túlélje az ember :) . Szóval annyi lenne a lényeg, hogy jó lenne ha a rating változás ki/be kapcsoló kis gombocskát kivennék vissza. Szerintem jobb volt úgy, hogy állandóan változott.

Azért írtam a TA-ról mert mostanában szinte majdnem minden más futamon előfordul CTD. Tegnapelőtt az új 50-50 pálya 3. körében volt.

(#4986) MaciG válasza PepeDon (#4985) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem nem baj ,hogy van ez a rating kikapcsolás, mert pl. így akinek egy quadja van az is ki mer állni egy rx7-es ellen . Én ha játszok akkor ált. én csinálom a szobát és az ratingos :D úgyhogy ha láttok olyan szobát aminek a végén ez áll "(HuN)" akkor oda tessék csak bátran befáradni :C

BANZAII

(#4987) mazda626


mazda626
addikt

(#4988) PepeDon válasza mazda626 (#4987) üzenetére


PepeDon
tag

Egy Panama rendel!! :D

(#4989) buvez


buvez
tag

Szerintetek lehet csalni a játékban? Tegnap egy arc -aki szintén quadroval ment- pro.vs-ben azt írta csalok, nem lehet ilyen gyorsan menni és kritikusabb helyeken keresztbe állt az úton, bródon. Pedig nem is voltak olyan hatalmas idők, a verseny végén kis is dobtak a szobából....

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4990) PepeDon válasza buvez (#4989) üzenetére


PepeDon
tag

Ha nem vagy 'izom' programozó, akkor nem nagyon tudom elképzelni, hogy csalnál. Olyan jól be vannak csomagolva a fájlok, hogy abba tuti nem nyúlsz bele, meg ott a gameguard, ami csalás ellen fut.
Belefutottál egy 'egyszerű speedbugba'. Majd talán egyszer javítják a fejlesztők.

(#4991) Plokijuma válasza buvez (#4989) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Elméletileg nem lehet csalni. Nem túl sokat írtál a körülményekről. Néha előfordul speedbug, de azt főleg azonos körülményeknél lehet egyértelműen megállapítani, sok-sok kör után. (pl. a hibátlan köridejeid hirtelen egyik futamról másikra sokat romlik (másodperceket) minden ok nélkül, az általában speedbug okozza),

Szerintem most nem ez az eset lesz. Egyszerűen jobb voltál náluk :) Sokszor van ez, hogy inkább csalónak nevezik a másikat, mint hogy bevallja, hogy most ő volt a gyengébb. (ugye senki se szeret veszíteni)

ui. Úgytűnik nem volt jó ideje CTD-m, pedig semmit nem csináltam a géppel. kb 15-20 CTF futam óta nem történt meg ez a szörnyű esemény. pedig 5-nél több versenyt mostanság nem bírt ki a játék windows asztal meglátogatása nélkül. Lehet Invictusék csináltak valamit? :) :C

CTF az utóbbi időben kicsit lagosabb lett. Ha a zászlóval átmegyek a kocsival a sárga füstök közt néha 2-3 másodpercbe tellik, hogy érzékelje a játék, hogy tényleg átmentem a megfelelő helyen, és csak ezután rakja ki az új pozícióba a kaput. Zászló átvételnél is néha lassú a játékreakció ideje. Régebben nem volt ilyen. Ez csak nálam van így, vagy másnak is vannak hasonló a tapasztalatai CTF-nél?

(#4992) MaciG válasza mazda626 (#4987) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyon kemény, úgy tűnik hamarosan vége az rx7-esk uralmának :DD
Csak kár, hogy a 68' Phoenix (68' Firebird fantasy) csak level4-es, pedig az aztán muscli car lenne a javából :D

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4993) Plokijuma válasza MaciG (#4992) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Persze, valamivel kell növelni a bevételeket :)
Egy jobb és gyorsabb kocsi mindig el fogja érni ezt a hatást.

68' Phoenix irányítása lehet nem a legjobb, emiatt van oda sorolva

:R Panama GT :R

[ Szerkesztve ]

(#4994) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Kickekkel kezd elegem lenni. Bárhova belépek a Harpoonommal, 60-80% eséllyel kidobnak. A vicc, hogy sokszor "All welcome" "just for fun" "fast cars" és hasonló nevű szobákból is kiraknak, mert egy full tuningos Harpoonnal be mertem lépni oda... Tegnap 5 kicket kaptam egymásután... szörnyű. Ha már megküzdtem a Harpoonért, akkor szeretném élvezni is a vele való versenyzést, mindegy, hogy mi ellen megye, csak menjek :). Jelenleg majdnem többet használom a quadrom emiatt.

A "legviccesebb" eset tegnap történt... nem is egyszer... Harpoon tulaj volt a szoba főnök, mellette 6 kezdőautó, én léptem be szobába nyolcadikként Harpoonnal. Rögtön ki is rakott a Harpoonos kollega... hogy ne legyen konkurenciája. Undorító, valaki csak így tudni nyerni? Szándékosa előállított egyenlőtlen körülmények közt megverni a "kicsiket" :F

Mikor még én is "kicsi" voltam a játék tekintetében (wizz), sose reklamáltam, ha egy harpoon, rx-7 stb volt a szobában... ha én eltudom viselni az erősebb kocsi jelenlétét, akkor a többiek miért nem? Tudom, veszteni mindig rossz, de a játékosok (aki kirúgják/kirúgatják az erősebb járművel rendelkezőket) belegondolhatnának, hogy majd lesz fordítva is...ő neki is lesz jobb kocsija... Ráadásul a jó kocsi nem feltétlenül egyenlő a jó játékossal. Ezt gondolom ti is tudjátok :)

Egyáltalán minek kick? Megfelelő szűrő a szobákhoz elég lenne. (ha nem akarnak erősebb kocsit a szobába, akkor úgy álítják be a szobát, és akkor nem szívesen látott járművekkel rendelkező játékosok be se tudnának lépni. Jelenleg nem tudja az ember, hogy hova lép be (kik vannak bent és milyen járművel) Így elég nagy valószínűséggel repülök is.

Lenne egy javaslatom a szobából való kickkel kapcsolatban. (Most nem a verseny alatti kickről beszélek)
Ne csak 1 személy dönthessen arról, hogy ki versenyezhet és ki nem, hanem mindenkinek legyen szavazati joga. Ha egy bizonyos százaléknál (50-60%) több igen szavazat gyűlik össze. csak akkor repüljön a játékos. Ez így demokratikusabb, mert a jelenlegi rendszer diktatórikus (nem a többség véleménye számít, hanem csak a hatalomé).

Plusz még egy ötlet:
"Jelenleg nem tudja az ember, hogy hova lép be (kik vannak bent és milyen járművel)"
Jó lenne a szobák jelölésén picit változtatni. Valahogy jelölni kéne, hogy milyen erősségű autók vannak a szobában. Pl. a benntlévő kocsik "class" értékének az átlagának kiírása vagy valami szín jelölés (színátmenetek a class 6-tól class 1-ig). Az utóbbi ráadásul látványos is lenne. Szép színes szobák a lobbyban :D
Mert én se szeretek erősebb kocsival belépni "kicsik" közé és egyértelműen ők se szeretik ezt (kick a jutalmam)

u.i.: Sorry, hogy már megint ilyen hosszú hozzászólást írtam. :D

(#4995) MaciG válasza Plokijuma (#4994) üzenetére


MaciG
addikt

Csinálj szobát és nem kapsz kick-et :C

BANZAII

(#4996) Plokijuma válasza MaciG (#4995) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Az se megoldás. Belép valaki, látja, hogy ott egy Harpoon rögtön le is lép. :(
Ez ellen is jó lenne, ha a szobában helyet foglaló kocsik erősségének kijelzése a lobbyban, mert akkor az általam kreált szobákba nem tévednének be olyanok, akik biztos nem akarnak Harpoon ellen menni.

Ha elegem van a kickekből kénytelen vagyok átváltani a quadrora...

(#4997) Stig20 válasza Plokijuma (#4996) üzenetére


Stig20
tag

Nem biztos hogy az autód miatt kickelnek, hanem az A-V leveled miat. :D
Nekem teljesen mind1 hogy milyen kocsival megyek, nagyon gyakran kickelnek, pedig starterrel megyek starter szobában, meg ilyenek.
Most néztem, kaptam egy privit Frank Zappatól, az ausztrál versenyről, és az nekem ma volt 10-kor ha jól értettem... Akkor erről jól lecsúsztam. :(

[ Szerkesztve ]

(#4998) Plokijuma válasza Stig20 (#4997) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

"round 1 is Easter Sunday 7PM AEST, 8 PM AEDT "
Holnap van vasárnap :)
Még az Ausztráloknak is :D

[ Szerkesztve ]

(#4999) pappen válasza Plokijuma (#4994) üzenetére


pappen
tag

Azt, hogy kik vannak az adott szobában, meg tudod nézni, ha jobb egérgombbal klikkelsz a szobára. Mát csak azt kellene megcsinálni, hogy a nevek előtt ott lenne vagy az autó, vagy a játékos szintje, esetleg mindkettő.

AMD-ATI

(#5000) Plokijuma válasza pappen (#4999) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

De mivel nem ismersz mindenkit, szóval a nevek jelenleg nem sokat mondanak és nem feltétlen mindenki a legerősebb kocsiját használja az adott pillanatban.
Persze a lobbyban a névlistában egyesével megkeresheted őket, és megnézed az adatlapjaikat, de addigra szinte biztos elindul a verseny:D

Stig:
Attól, hogy A-V szintű az nem azt jelenti, hogy feltétlen gyors is az illető.

Főleg, hogy TA-val lehet gyorsan sok XP-t szerezni, amihez nem kell hihetetlen nagy ügyesség, csak jó stratégiai érzék és szerencse (ne lökjenek ki, speedbug stb)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.