Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3301) Veg1ta válasza erdol (#3300) üzenetére


Veg1ta
tag

Hirtelen felugrott 10%-ra majd 4kb/s-es sebességgel 15%-ra kúszott úgy 20 perc alatt... :O

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3302) kisvardai válasza Veg1ta (#3301) üzenetére


kisvardai
tag

Hello
Nekem 3 orája megy a 150 mb de még most is csak 88%-nál jár. :W :W Mindenkinek ilyen lassssú???Ha valakinek már kész van akkor irjon már,hogy milyen!!!a peccs utánn!:)
Előre is köszi
Üdv:Alex :DD :Y

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3303) erdol válasza kisvardai (#3302) üzenetére


erdol
senior tag

Nekem már egyszer kiírta hogy 100% de utána még mindig vacakol. ;]
Most 54 megát írt ki a 114 után újabb adagnak és az is csak 10-el jön úgyhogy legalább még 1 óra.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3304) Amur válasza Veg1ta (#3301) üzenetére


Amur
addikt

nekem is vagy 7k-val jön...gyér..de ez is csak azt bizonyitja hogy sokan nyomják! :)
most kaptam meg a C Racert,na mondom megyek valami rally-s pályán vele mert arra való egy terepjáró,erre az első ferde kanyarban felborult. :DD
nem lesz a kedvencem,a kawa-val a legjobb időket a rally jellegű pályákon mentem(mindenki röpködött mellettem a kanyarokban,mert csesztek időben fékezni! :))
na mindegy mindjárt E-II ben vagyok és nyomom én is a Kvaddal.(reggel mentem párat,már minden ellenfelem Quaddal volt..hehe,népszerű event volt ez!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3305) kisvardai válasza erdol (#3303) üzenetére


kisvardai
tag

Nekem most 90% 10 perce sajna :((( :(((
Sose lessz vége,neked hol jár??????ha neked kész vagy valaki másnak akkor irja már le hogy milyen%!!!!ok???uj Ta kocsi van????Az zsíír :C :C :C :C :C

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3306) erdol válasza Amur (#3304) üzenetére


erdol
senior tag

Hát én a terepjáróval egy versenyt sem mentem. :Y Jobb a wizz most meg a stallion.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3307) kisvardai válasza kisvardai (#3305) üzenetére


kisvardai
tag

erdol akkor szerintem se neked se nekem nem lessz ma már játék nem???de lehet,hogy meglódul majd 1 kis idő mulva :) :) REMÉLEM nekem 90 % de már vagy 15 perce :Y :Y :W :W !!!Azt nem tudja valaki,hogy a TA-ba nem lett több körös???kb 45 vag 50 vagy 60????mert az sokkal jobb lenne nem???? :C :C

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3308) kisvardai válasza kisvardai (#3307) üzenetére


kisvardai
tag

jáááá király 94%-ra ugrott és már csak 4.7 Mb van az még 1 fél ora remélem!!!!áááááááááááááááááááá :o :o :o :o :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3309) Dr. Romano válasza kisvardai (#3307) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nah itthon...
LoL ha ennyire gáz a tempó akkor inkább várok vele...

Vááááá most látom kisvardai hogy te is bereggeltél! :D Üdv itt!

Ezt már hányszor le akartam neked írni és tessék, eljött a lehetőség :D
:
Hiába írkálod hogy várjalak meg nem foglak mert ez egy verseny! Ha várni akarok, akkor kimegyek a buszmegállóba vagy a vasútállomásra stb... :DDD
Tehát légyszi többször ne kérd tőlem (főleg ne egy TA-n mikor én 3. vagyok te meg 7. :)) )
Köszi a megértést :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3310) kisvardai válasza Dr. Romano (#3309) üzenetére


kisvardai
tag

Hello
Szerintem jobb ha elkezded szerintem már az egész világon a végét járja!!szerintem kezd el!!!! :) :)

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3311) kisvardai válasza kisvardai (#3310) üzenetére


kisvardai
tag

HALIHÓÓÓ!!!
nem válaszltatok a kérdésemre!!!
Nem tudja valaki??lehet majd több körösre beállitani a versenyt???pl:50 körös!!

nick:kisvardai License:B 1

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3312) Dr. Romano válasza kisvardai (#3310) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Oké akkor nekiesek én is! :)
(szerintem ugyanott ahol 5-10-15-30-ra lehet :DD )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3313) kisvardai válasza kisvardai (#3311) üzenetére


kisvardai
tag

kösszi megértelek!!!Már nem szoktam irogatni,hogy várjanak meg.Ha lemegy a 100% om akkor jöttök TA-zni???
jelszóval???4 vagy max 13 kb jön nekem!!!!kb még vagy 20 perc de lehet,hogy több!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3314) Dr. Romano válasza kisvardai (#3313) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én megyek TA-ra ha lejött a frissítés, de nemtudom mennyi ideig tart... Neked kb. mennyi ideje nyomja?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3315) kisvardai válasza kisvardai (#3313) üzenetére


kisvardai
tag

96% 1023kb van még hátra!!!!yeah!! :C :C :C :R :R :R :R

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3316) kisvardai válasza kisvardai (#3315) üzenetére


kisvardai
tag

már megy mint az atom!!!hehe:!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3317) kisvardai válasza Dr. Romano (#3314) üzenetére


kisvardai
tag

nem akarlak elkeseriteni de fél 4 óta!!!amikor kilökött a játékbol azóta,akkor rögtön elkezdtem!!!!és most fogja befejezni kb 5 perc!!! :C :Y :R

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3318) kisvardai válasza Dr. Romano (#3314) üzenetére


kisvardai
tag

áááááááá csesszemeg nekem is benyomta még az 55 Mb!!!!akinek ez most megy az irjon már!!!!fölleg aki már végzettt!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3319) erdol


erdol
senior tag

Mint írtam a 113 után jön a 48 mega úgyhogy türelem nekem még csak 20% az is és lehet hogy utána is lesz még. :DDD

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3320) Veg1ta válasza Amur (#3304) üzenetére


Veg1ta
tag

Mikor megkaptam az első licensz utáni 4x4 terepjárót (neve nem ugrik be) gyorsan ki is próbáltam. Gondoltam egy olyan pályát választok ami jól megy (így lett kidney), de szinte minden 2. kanyarban felborultam.... azóta se nyomtam terepessel! :DDD

Utóbbi írásom óta eltelt 44 perc és 15%-ról felment 24-re! :Y Yeah!

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3321) PaJa1


PaJa1
őstag

Tudtommal ebben a javításban nem változnak az autók tulajdonságai. Új autó is csak márciusban lesz.
Ha így folytatódik a letöltés akkor csak holnap fogok leghamarabb játszani.
A CRacer meg nem olyan tré ha tuningolod, Karosszéria és futómű kell bele akkro nem borul...annyit :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3322) kisvardai válasza erdol (#3319) üzenetére


kisvardai
tag

nem lessz mert 7 kor a sebesség kb 80 kb ra felmegy és akkor lessz kész!!mindenkinek!!!aki most kezdi annak is!!!! :C :C

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3323) kisvardai válasza kisvardai (#3322) üzenetére


kisvardai
tag

na most 1 kicsit nem irogatok meg kilépek csak a netböl nem mert ha nem irok akkor 20 al simán jön nekem!!!!majd jövök ha kész hali!!!! :U :U :K :C

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3324) Amur válasza PaJa1 (#3321) üzenetére


Amur
addikt

ha fejlesztésre költök akkor inkább majd a quad-ba rakom a pénzt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3325) Veg1ta


Veg1ta
tag

Begyorsult! 35-42 közötti a sebesség! :C

Módosítás 55 - 90 :DD :Y

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3326) kisvardai válasza Veg1ta (#3325) üzenetére


kisvardai
tag

nekem is megy már 30 tol 50 a max eddig kira!!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3327) kisvardai válasza Veg1ta (#3325) üzenetére


kisvardai
tag

neked hány mega van még????nekem:29.5 Mb :O :O :O :O

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3328) Veg1ta válasza kisvardai (#3327) üzenetére


Veg1ta
tag

81,4 ..... :O

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3329) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah kíváncsi vagyok kinek sikerült először elindítania a játékot :D

(lol ez az egész kezd hasonlítani arra ami az NFS PS topicban volt a demó megjelenésekor :DD )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3330) kisvardai válasza Veg1ta (#3328) üzenetére


kisvardai
tag

te hallod nekem 98% rol visszafelemegy!!!!most 94% ját lehet hogy ha 0% lessz akkor lessz vége+++!!!!!!!!! :((( :(((

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3331) kisvardai válasza Dr. Romano (#3329) üzenetére


kisvardai
tag

én is de azt honnan tudod megnézni!!!????? :R :R :R :R :F :F :F :F :F :F

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3332) Dr. Romano válasza kisvardai (#3331) üzenetére


Dr. Romano
veterán

ööö... mit? :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3333) kisvardai válasza Dr. Romano (#3332) üzenetére


kisvardai
tag

hogy ki az aki már eltudta inditani vagy sehogy????? :U :U

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3334) -=ZS=- válasza kisvardai (#3331) üzenetére


-=ZS=-
tag

Kisvárdai, boccs, de nagyon lol vagy :) :DDD

(#3335) kisvardai válasza Dr. Romano (#3332) üzenetére


kisvardai
tag

hallod mennyit kell irnom hogy lelkes kezdő legyek???

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3336) kisvardai válasza kisvardai (#3335) üzenetére


kisvardai
tag

miért???hallod kira már csak 19 Mb!!!! :C :C

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3337) erdol válasza kisvardai (#3335) üzenetére


erdol
senior tag

Egyébként hányadikas vagy ha megkérdezhetem?
És lelkes újonc leszel de te már így is lelkes vagy. :C

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3338) -=ZS=- válasza kisvardai (#3335) üzenetére


-=ZS=-
tag

51et, ami ahogy elnézem perceken belül meglesz ;) De attól még nem leszel lelkes újonc, mert 2hétnek el kell telni a regisztráció után

(#3339) kisvardai válasza kisvardai (#3336) üzenetére


kisvardai
tag

most zsir kemény 50 kb/sec-al hozza nekem!!!!!ahhh aahhhhhh dik kira!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3340) erdol válasza -=ZS=- (#3338) üzenetére


erdol
senior tag

LOL

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3341) Plokijuma válasza kisvardai (#3335) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

ahh... ugye nem a rang miatt floodoltad teli a fórumot?
van szerkesztés gomb, tessék azt használni

A rangok meg nemcsak hozzászólások számától függ, hanem a regisztrációtól eltelt idő is számít (hiába írsz még 1000 hozzászólást, akkor is újonc maradsz kb. 1 hónapig)


én is elkezdtem a patch letöltését... és 20-30kb/s nem túlzottan tempós...(pedig a kolis hálózat ennek a 100szorosát is simán bírná :))

(#3342) Dr. Romano válasza kisvardai (#3335) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Olvasd az első hsz-t ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3343) Kommy


Kommy
veterán

Nekem még csak az elsőnek van meg a 57 %-a pedig nagyon játszani akartam :O

(#3344) Shad0w válasza kisvardai (#3339) üzenetére


Shad0w
senior tag

Alapelvek
Csak egy idézet: "ha 4 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a MOD gombot."
De ajánlom figyelmedbe a többi pontját is. Ezt pedig légyszives fejezd abba, mert nemhagysz helyet az információnak. Ha dühöngeni akarsz, arra is megvan a megfelelő topik. :U

(#3345) kisvardai válasza kisvardai (#3339) üzenetére


kisvardai
tag

ja jó az nem baj, :C hallod és arra a listára akkor leszek majd kinn????az elején van 1 nagy brutál lista!!!!ismerek 1 pár fazont!!!pl;)epeDon[HUN] szomszédom!!!! :R :R :R :Y :Y :Y

ja és akkor milyen lessz az uj Ta kocsi??marad ez????? kira már csak 12.7 Mb

jóóóóóóó megfelel??????amugy nem csak kérdem!!!hogy mikor vált majd át!!!!hh

erdol tán kész vagy?????

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3346) erdol


erdol
senior tag

Indull a mandula!!! :C :C :C :C :C :C
Ötödik voltam aki fellépett.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3347) Plokijuma válasza kisvardai (#3345) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

elvileg 5 perced van szerkesztésre.
Listára is felfogsz kerülni, nem tudom kiszerkeszti, de elég gyakran frissíti az illető.

Azért durva, hogy kb. 1órája vagy az oldal szerint regisztrálva, de már 22 hozzászólásod van. :(

(#3348) kisvardai válasza erdol (#3346) üzenetére


kisvardai
tag

hallod most nem is dühöngök de te neked muszáj velem mint ujoncal igy beszélni??? te nem tom mi vagy őstag de akkor se!!! :o :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

honnan tudod???? :F :F

7 Mb már csak!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3349) kisvardai válasza kisvardai (#3348) üzenetére


kisvardai
tag

késssz király goooooooooooooooooo :C :C :C :C :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3350) Shad0w válasza kisvardai (#3348) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hát vkinek kell, ha egyszer nem olvastad el az alapelveket...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.