Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3151) f5vseries


f5vseries
csendes tag

Helosztok!

Én a hétvégén szedtem le a játékot és kezdtem játszani. Mit érdemes játszani amivel gyorsan lehet fejlődni, és melyik kocsit éri meg megvenni?

(#3152) Shad0w válasza Dr. Romano (#3150) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ööö, aminek biztos van: B-road, South half course, around the block és a city tour #1. De pl. a circuit (german) mapoknál egyiknekse nincsen és asszem a MUD pályáknak sincs. (most nemtom megnézni, mer warezoltam és beszoptam egy vírust, és nemindul a PT. Rakhatom megint újra a wint...)

(#3153) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Ilyen törési modellt a TA-ba ;] ;] ;]

gottagofast

(#3154) Dr. Romano válasza f5vseries (#3151) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Helló!

Kezdőkocsinak vagy Kawanat vagy Wizzet válassz. Ezek a legjobbak. Majd AmateurVS-ben szerezz jó sok RP/XP-t és amint teheted menj Thunder Alley játékmódot mert az tejel a legjobban ;)

BiG G3ry
Én örülnék neki! Tény hogy megugrana az őrült roncsderbiversenyek száma, mert ilyen törésmodell mellett én is szívesebben ütköznék :DDD

Shad0w
thx az infót... tényleg nem volt minden pályának fordítottja :B

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3155) Benedicht válasza mazda626 (#3147) üzenetére


Benedicht
tag

Invictus.hu - ha folyamatosan ujratoltod mindig egy masik kocsit tesz ki mas festessel(na jo, tobbnyire masik kocsi/ masik festes). A harpoonos festes nagyon kedvenc.
Ezeket meg nem lattam sehol mashol.

[ Szerkesztve ]

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#3156) mazda626 válasza Benedicht (#3155) üzenetére


mazda626
addikt

Csomó új felni, festés, alkatrész van. Remélem ezek a játékban is így lesznek.
Ez a kép büntet Gyönyörű képek, vajon ingame, vagy PS? ;]
ESETLEGES FORGALOM???????

[ Szerkesztve ]

(#3157) Benedicht válasza mazda626 (#3156) üzenetére


Benedicht
tag

Attol fugg, a screenshots vagy a renders cimszo alatt voltak? :)

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#3158) msgt.fubar válasza mazda626 (#3156) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Ingame az, csak csutkára kell húzni a grafikát és ATi kártyán játszani ;] Az pedig nem forgalom hanem parkoló autók...

gottagofast

(#3159) Dr. Romano válasza mazda626 (#3156) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezeken a képeken picit erősebb az árnyékolás, de hasonlóan néz ki mint most a játék :)


BiG G3ry

"...és ATi kártyán játszani" :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3160) Shad0w válasza msgt.fubar (#3158) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ööö, mit tud egy ATi (akarom mondani AMD) kártya amit egy Nvidia nemtud?

[ Szerkesztve ]

(#3161) msgt.fubar válasza Shad0w (#3160) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Igazán szép képet adni.

gottagofast

(#3162) Shad0w válasza msgt.fubar (#3161) üzenetére


Shad0w
senior tag

Esetleg összehasonlító képed is van? Mer nekem 8800GT-vel is elég szép.
Azis elég ha csinálsz pár képet a te ATi-dal és énis párat az Nvidia-mal. Nemakarom elhinni, hogy lenne különbség...

[ Szerkesztve ]

(#3163) msgt.fubar válasza Shad0w (#3162) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Shotok formájában nemhiszem hogy látni lehetne. Annyi a lényeg hogy az ATi színei sokkal teltebbek, színesebbek - sután hangzik, de így van. Hidd el nekem tudom miről beszélek. Nemrég váltottam egy 8600GT-ről, és szembeöltő volt a különbség. Tegyél be egy teszt erejéig bármilyen ATi vga-t, elég egy ősrégi 9xxx-es Radeont megnézni.

gottagofast

(#3164) mazda626 válasza msgt.fubar (#3161) üzenetére


mazda626
addikt

Jaj, ne kezdődjön már el az ATI-nak szebb a kép, mint nVidiának, meg AMD vs. Intel. Ki nem szarja le? Szép a kép mindkét kártyán, nV-n alapból nem legszebben van a driver, ATI-ban igen, a két kártya képminősége között NINCS számottevő különbség. ATI-n és Nvidián sem lehet látni a célkereszttől 6km-re lévő 1 mikorméter nagyságú madárszart.

(#3165) msgt.fubar válasza mazda626 (#3164) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Nem kell ám véresen komolyan venni a dolgot, nem flémkeltés volt a célom :)

gottagofast

(#3166) mazda626 válasza msgt.fubar (#3165) üzenetére


mazda626
addikt

Tudom, de ez most kikívánkozott, bocsi. Meg erős paprikát ettem a szalonnához, az is közrejátszhatott. :DDD

(#3167) Shad0w válasza msgt.fubar (#3163) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hm. Majd ha ATi közelében járok, akkor megnézem. Volt nálam ATi 9200 két hétig, de most, hogy teljesen felhúztam a grafikát, egészen máshogy néz ki a játék... :)

mazda626: Picit túlreagáltad... :)

[ Szerkesztve ]

(#3168) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

B@sszameg b@sszameg, a qrva anyját b@sszameg :W :W :W
Ezt a köetschöeg troyajaxot valaki b@szassa már ki, mert megőrjít :W
Egy utolsó lúzer barom, akit nem szültek, hanem sz@rtak a világra :W
Akárhányszor felbukkan, tömegkarambol, de minimum engem szétszopat.
Lagol, kanyarokban lehetetlen emiatt megmaradni a közelében, egyenesben meg kizárólag kipörgetésre játszik, meg sem próbál megelőzni. Ráadásként mikor elküldöm a f@szba a sorozatban elb@szott xedik futamon, még ő védekezik, hogy de hát én mentem neki, ő szabályosan megy :W Hol az a link a bejelentésekhez?? Hú de szétb@sz az ideg :W

(#3169) pisti válasza Speed® (#3168) üzenetére


pisti
őstag

Mentsél replay-t, aztán töltsd fel ide. Macera, lassan működik, de ha valaki folyamatosan szemétkedik az simán kaphat egy 3 napos bann-t.
Két feltöltöttöm replay-em alapján most kaptam a visszajelzést, hogy két ilyen mallymot mint ez is akiről írtál bannolni fognak 3 napra. Igaz ezek nem laggoltak "csak" direkt törtek-zúztak versenyt közben, helyett...
Aztán ha továbbra sem jön meg az eszük, még rosszabbul is járhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#3170) Romeo23


Romeo23
tag

Szevasztok!

Ma elkezdtem a TA-t én is. Legjobb eredményem a 3. hely, vezető pozícióból estem vissza a tankolás után... Nem igazán értek valamit. Ha első vagyok, és a seggemben van a második, az előbb utóbb megelőz a szélárnyék miatt, aztán én előzöm meg őt, és ez így megy folyamatosan, Hogyan lehet meglógni, vagy nagyobb előnyre szert tenni? A másik a tankolás. Ha kiállok a slow sávba, akkor ott már tényleg lassan kell menni? A pitben levő 50-es sebességlimitet csak onnantól kell betartani, ahonnan megjelenik jobb oldalt a sebességmérő mérce? Egy full tank kb hány körre elég? Mi a pH!-s TA szoba neve?

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#3171) PepeDon válasza Romeo23 (#3170) üzenetére


PepeDon
tag

Elhúzni a többiektől egyedül reménytelen. Ketten-hárman már meglehet lépni a többiektől. Erről szól a szélárnyékban előzgetés. pitbe lehet rongyolni 170-el is csak bünti lesz :D . Viccet félretéve, mikor kirakja a sebességmérőt utánna van sárga duplavonal (előtte van egy fehér is a boxbejáratnál, onnan kell fékezni). Onnan mérik a sebességet.
Egy full tank 9 körre elég. Ha szélárnyékban haladsz és nem előzöl, akkor 10-re is.

Invictus honalapján nekem főleg ez tetszik:
Race Teams / Race Clubs
Tournaments

(#3172) Speed® válasza pisti (#3169) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Done.

Romeo23
"Hogyan lehet meglógni, vagy nagyobb előnyre szert tenni?"
A kanyarban annyira lemaradni, hogy a kijáratánál épphogy bennelegyél a szélárnyékban. Aztán az egyenesben végig az árnyékban gyorsulva jól el lehet lépni. Ha szerencséd van, a következő kanyarban elveszti a szélárnyékodat a követőd.

"Ha kiállok a slow sávba, akkor ott már tényleg lassan kell menni? "
Nem, 54mph a korlát a pitben lévő sárga vonaltól. Odáig csapathatod.
A pit bejáratától kicsit beljebb kell beleállni a fékbe. Gyakorold practiceben.

"Egy full tank kb hány körre elég?"
Szélárnyék nélkül 9. 9. végén tankolás. Szélárnyékban gázt el-elvéve 11 is lehet. Ha 10 körből 3mat széloárnyékban töltesz, a 30 meglehet 2 kiállással.
Persze ehhez partner kell, beragadni eléggé pofátlanság csak úgy..

"Mi a pH!-s TA szoba neve?"
Változó, figyelni kell a fórumot, be szoktuk írni a nevet, jelszót, ha éppen van.

PepeDon vazze, én előbb kezdtem el írni, csak bebambultam a Tvbe picit :D

[ Szerkesztve ]

(#3173) pisti válasza Romeo23 (#3170) üzenetére


pisti
őstag

Meglógni csak akkor lehet, ha nem figyel eléggé a másik pilóta, mellesleg ennek csak utolsó körben van jelentősége, addig viszont párban érdemes menni mert úgy jóval gyorsabban lehet.
A slow sávban még nem kell lassabban menni. A pit elején meg utána belül van egy vonal, eddig a belső vonalig kell lelassítani ~55 mph alá, a sebesség mérő már valamivel ez előtt megjelenik. A külső vonalnál, kicsivel utána elég elkezdeni fékezni, viszont egész addig padlógázzal mehetsz be a pitbe. Jah igen, kihajtásnál is figyelj oda a sebességre. Ha túlléped a megengedett sebességet a pit-ben, akkor áthajtásos büntit kapsz, amivel vagy 3/4 kört vesztesz, szóval érdemes odafigyelni.
Egy full tank 9 körre elég (feltéve, hogy hatosban furikázol olyan fél - 3/4 tanktól), 3/4 tank hét körre, 1/2 tank olyan 4,5, talán 5 körre, 1/4 pedig kis híján 3 körre elég -> itt kezd el villogni az alacsony üzemanyagszintet jelölő felirat, ergó ha épp átmentél a célvonalon, akkor megpróbálhatsz még 3 kört menni, valszeg a pitbe már kicsit sebességvesztve mész be a kifogyó üzemanyag miatt ilyenkor, én inkább 2,5 körrel szoktam számolni. Tehát ha mondjuk letudtad az első kanyart már és elkezd villogni a felirat, akkor még azon a körön kívül amiben vagy 2-t tudsz menni.
Mégvalami, a pitben ne nyomj rescue-t mert bebugzik a játék és léphetsz ki emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#3174) Dr. Romano válasza Speed® (#3168) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Relax Speed!
Én ezt már annyira megszoktam hogy fel sem veszem... :(
Szinte minden TA-mon összekerülök valami retardáltal.

Ezért mondom hogy jó lenne összehozni ismét egy PH-s futamot.

(egyébként még az én e-mail cím listámban is kevesebb @ szerepel, mint a hsz-edben ;) )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3175) Speed® válasza Dr. Romano (#3174) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én sem. A Dual Actionom mostantól One Action..bal kar kampec.
Vagy előhalászom a másik kart, vagy gombbal adom a gázt és szívok.
Vagy abbahagyom ezt a szart, ahol egy kibeb@szott votekick sincs.
Pics@ba.

pisti Úgy gondolom elég alaposan meg lett neki magyarázva :D

[ Szerkesztve ]

(#3176) pisti válasza Dr. Romano (#3174) üzenetére


pisti
őstag

Nem relax, mert ha hagyjuk az ilyeneket nyugodtan tombolni azzal magunknak is ártunk, mivel legközelebb sem fogja semmi akadályozni.
Viszont, ha kap valami kellemetlen büntit, akkor lehet 2x is meggondolja az illető következő alkalommal, hogy nekiálljon-e törni-zúzni.

[ Szerkesztve ]

(#3177) Dr. Romano válasza pisti (#3176) üzenetére


Dr. Romano
veterán

De relax!
Felesleges ezen idegeskedni... csak egy játék.
Egyébként meg mit tanácsolsz ezügyben a vote/kick rendszer nélkül? Ha kilökött lökjük ki mi is? Nem túl értelmes és hatásos megoldás... egyelőre a barmok ellen nem lehet mit tenni, ha nekiállunk mi is lökdösni akkor egy szinten leszünk velük :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3178) pisti válasza Dr. Romano (#3177) üzenetére


pisti
őstag

Lehet mondogatni, hogy csak egy játék, de mint ahogy sokmindent az ez által nyújtott szórakozást is tönkre lehet tenni. Amit ha valaki direkt csinál az elítélendő.

Szó sem volt arról, hogy nekünk is neki kell állni lökdösődni, sőt kifejezetten nem ajánlott. Hanem szépen menteni kell a replayt és jelenteni az esetet az adminoknak, pont erről is volt szó.

(#3179) Romeo23


Romeo23
tag

Köszönöm mindenki válaszát! :R

Project Torque nickem: PeArp80

(#3180) Dr. Romano válasza pisti (#3178) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen ez egy játék és szórakozás amit tönkre lehet tenni, de idegeskedni rajta akkor sem érdemes... (mi idegesek leszünk a másik nem, előnyünk nincs belőle )
Aki direkt csinálja az elitélendő ezt teljesen természetes.
Így van a replayos dolog az valamiféle megoldást jelent, bár nem az igazi (remélem a patchban lesz valami ezirányú fejlesztés...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3181) bubu256


bubu256
tag

Például aki a pályán áll verseny közben mondjuk több mint 10sec-ig, vagy szembe megy a forgalommal azt ki dobhatná a program akár a fűre. Vagy az ilyeneket ghost módba kapcsolná. Talán ez segítene.

(#3182) Jaxxx


Jaxxx
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap szedtem le, nagyon tetszik a game, ma egész nap toltam vele. Kérdésem: Hogy tudok benne tuningolni? Mikor kapok AP-t ami ehhez kell? Egy bizonyos szint után, vagy ez hogy működik?? Köcce.

(#3183) PaJa1


PaJa1
őstag

AP-ból nehogy tuningolj. Mindent lehet venni RPből is ami kell. APt csak a licenszelt kocsikra érdemes költeni meg arra mit csak APból lehet megvenni. AP-t leeht venni, a jatek honlapján van olyan h GET AERIA POINTS...n arra katt és követed az utasításokat. Vagy leeht nyerni elég sokat eventeken, amik a fórumon vannak kiírva.
Autó menettulajdonságait az UPGRADE fül alatt található cuccokkal lehet javítani, a szintek egymásra épülnek, a III-hoz kell a II-es stb...
Csináltam 1 kis núbkéket :) Angol nyelvű a fórumra is betettem, ide is kilinkelem.
SAM nagyon 1xerre írjuk a választ :) A núbkékben nem jeleníti meg a hivatkozásokat, vagyis nem emeli ki, ha érdekelnek a képek akkor sajna ki kell másolni és böngészdébe betenni. a képminőség fosi

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3184) Sam8888 válasza Jaxxx (#3182) üzenetére


Sam8888
tag

Nemkell hozzá AP. RP-vel is lehet fizetni a cuccokért, amiket a versenyek végén kapsz (általában ugyanannyit, mint xp-t). Az AP-t azt meg pénzért lehet venni. Mindkettőt a Shopban lehet levásárolni.

Mod:

(#3183) PaJa1 2008-02-10 23:08:19
(#3184) Sam8888 válasza Jaxxx (#3182) üzenetére 2008-02-10 23:08:19

Hát ez vicces. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3185) Dr. Romano válasza Jaxxx (#3182) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia!
Mi a nicked a játékban? (Az 1-es hsz-ban van a játékról egy cikk belinkelve... érdemes átolvasni ;) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3186) Veg1ta


Veg1ta
tag

Hali!

Még elég új vagyok a játékban. A mai napom ment még csak rá.... :DDD

Rájöttem szinte mindenre ami szükséges, kivéve, hogy el lehet-e adni a jelenlegi autómat??? :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3187) Dr. Romano válasza Veg1ta (#3186) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Üdv!
Sajna a kocsik eladása még nincs lehetőség :( (nagyon jó lenne...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3188) PaJa1


PaJa1
őstag

Betojás....Most vettem csak észre magam Sharky cikkében. Pedig 1xer már elolvastam :) amúgy a mellettem,1. helyről induló játékossal rengeteg futamot nyomtam TAban, amikor szinte csak TA-ztam. Nagyon jó játékos, saját körrekordjainkat döntögettük :)
NA most játszok 1 sort, már nem kb egész 7végén nem játszottam normálisat... mindig elment vmi másra az idő :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3189) Dr. Romano válasza PaJa1 (#3188) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen jó kis TA-s kép, amit mellesleg én küldtem neki :DDD ;)
Pont valvetroniccal dumáltam mostanában sajna keveset látom...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3190) Jaxxx válasza Dr. Romano (#3185) üzenetére


Jaxxx
csendes tag

Hella, a nickem a játékban Jaxxx06, kösz a tippet, hiányosságom a cikkel kapcsolatban pótoltam... :)

(#3191) Amur


Amur
addikt

új tapasztalatok azóta?
nyomja még valaki? én most töltöm!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3192) Dr. Romano válasza Amur (#3191) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hogyne nyomnánk, csak nem suli/munkaidőben ;)
Majd írd meg légyszi a nickedet.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3193) Amur válasza Dr. Romano (#3192) üzenetére


Amur
addikt

corvette67 néven sikerült regelnem.fel még nem telepítettem.
Mire figyeljek az elején,adjatok pár kezdő tanácsot a jó induláshoz!
(milyen típusu versenyen lehet sok pénzt szerezni,kit vagy mit kerüljek el,trükkök,tippek!)
thx! :K

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3194) MaciG


MaciG
addikt

Hali

Lehet én vagyk hülye :)) ,de még mindig nem vágom hogy lesz nekem AP-m. Felmentem a honlapra, megnéztem a versenynaptárt és láttam, hogy mára ki van írva ez "Project Torque MySpace/Facebook Event" .Nah most én ere ,hogy tudok becsatlakozni? Vagy ez mégis milyen race?

BANZAII

(#3195) Romeo23 válasza Dr. Romano (#3192) üzenetére


Romeo23
tag

Akkor lesz délután pH!-s TA? :)

Project Torque nickem: PeArp80

(#3196) Romeo23 válasza Amur (#3193) üzenetére


Romeo23
tag

Én sem olyan régen kezdtem. Az elején amatőr VS módban érdemes tanulgatni, szokni az irányítást. Abban ghost-mod van, azaz átmész az ellenfél autóin szellemként, így nincs ütközés csak a pályaelemekkel, korláttal, falakkal. Abban a módban arra kell figyelni, hogy minél jobb helyen végezz. (Nem sok RP-t ad, így Thunder Alley-t tapasztalva)
Azt hiszem E szinttől megkapod azt az egyetlen autót, amivel Thunder Alley-zni lehet. Ez jó gyors verseny lesz VS után. Itt már nincs ghost-mode, van helyette ütközés a többiekkel is sajna. 5,10,15,30 körös nascar szerű versenyek körpályán. Jóval több RP-t ad, de sokkal nehezebb is megnyerni egy ilyet. Sajna sok tömegkarambolra hajtó egyed van, ezek miatt pláne nem egyszerű megtartani a pozíciót. Én még az Explorer módot próbáltam, lazításnak nem rossz, egy pályán kell az ellenféllel csomagokat beszedni, ki talál meg többet alapon. RP-ből meg tudod feljesztgetni a járgányt, venni hozzá mindent. Ha visszaolvasod a topikot, sok hasznos infót találsz még.

Project Torque nickem: PeArp80

(#3197) Dr. Romano válasza Amur (#3193) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az elején mindenféleképp egy Kawana vagy Wizz típusú járgányt válassz (ezek a legtutibbak).
AmateurVS játékmódban olyan szobákba aminek a neve Starter Car vagy Stock Car only (vagy ehhez hasonló) itt több esélyed lesz jobb pozícióra (de ilyenkor még annyira nem fontos, lásd lejjebb)
A legfontosabb azonban hogy jó sok körös pályákon menjél ahol sok versenyző is van, mert akkor több RP/XP-t kaphatsz... és lenyegtelen hanyadik vagy mindenképp menj végig mert a Clean Sectorokból jó pénzt lehet kaszálni.

Romeo23
Hát remélem valaki valamikor nyit egy PH-s szobát :) (nekem sajna a mai nap egyáltalán nem jó)

MaciG

AP-t legkönnyebben úgy tudsz szerezni hogy veszel igazi pénzért. Egyéb esetben csak úgy lehet ha olyan eventeken veszel részt, ahol az (is) a nyeremény.
De ebben a témában This No All az illetékes :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3198) PaJa1


PaJa1
őstag

Na az AP témával kapcsolatban 1 kicsit részletesebben.
Van ugye a szokásos vásárlós téma. TEgnap erre volt akcio 2 is. HA tegnapig vettél APt, sajna nem tudom mikor kezdődött csak a végét láttam, akkor 90 nap mulva újra megkaptad a vásárolt AP mennyiséget és ha most vásároltál először APt akkor plusz 35% ot is jóváírtak, azt ne mtudom hogy az újramegkapott APra is jár e a 35%...
Először be kell jelentkezned a honlapon vagy fórumon (persze az eredeti Aeria Games-esre :) ) Van mindegyiken olyan hogy LOGIN jobb felül. Azán elmész mondjuk a PT honlapjára és a DOWNLOAD altt van olyan h GET AERIA POINTS, erre kell kattanni. És ott majd kiválasztod h milyen módon akarsz fizetni. Szerintem a PayPal a tuti, azonnal megkapod az AP-t és péjpálos acc sem kell hozzá, ott megcsinálod septiben. Az árfolyam: 1 dolcsi 100 AP körülbelül.
A másik, olcsóbb de időigényesebb módja az AP szerzésnek ha ezt-azt megcsinálsz amivel pl a játékot népszerűsíted, öregbíted a nevét, új játékosokat toborzol stb... Ezek az események a forumon vannak kiírva. Érdemes a Forum index » Active News, Events, & Contests részt is nézni a külön PT-s eventek mellett meg magát a Forum index részt is.
APból csak azt érdemes megvanni amit CSAK APért adnak, ilyen példul az eredeti/licenszelt autók. A tuningolásra csak RP kell, persze ha nagyon el vagy engedve APval akkor vehetsz abból is, de nem érdemes. A gyenge cuccokat meg tán csak RPbol lehet venni.
RP-t a versenyek után kapsz, vagy ha a PTs eventeken csinálsz valamit akkor azért is kaphatsz, a kiírástól függ, hogy mik a jutalmak.
PT=Project torque, AP=Aeria points, RP=Reward points
Ha bármi kérdésetek van akkor tegyétek fel, talán tudok válaszolni.
Ha nem megy az angol annyira hogy értenéd a különböző események leírását akkor is zóljatok, nagyából értem mind :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3199) ABnormal


ABnormal
őstag

én még csak most láttam a crc 2005-öt,de nagyon tetszik,ha valaki szintén szereti a mud-os pályákat akkor szeretettel várom a crc-ben is...

(#3200) PaJa1 válasza ABnormal (#3199) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem is tetszik a CRC jó játék. Jelenleg nincs fenn a gépen :( Lehet azt is neten nyomni? Még csak LANon próbáltam

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.