Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3351) erdol


erdol
senior tag

4- :W en vagyunk benn van egy ostoba ovál pálya pro versusban/nem csak ott amatőrben is/ kaptam is 101 xt-t.
TA viszont fejlődött már három szint lesz a másik kettő fel sincs oldva még.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3352) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jézus.

Nekem 57%nál megszakadt, nemrég újraindítottam, ugyanúgy 15kval jön. Vicc.

(#3353) -=ZS=- válasza Speed® (#3352) üzenetére


-=ZS=-
tag

Gondolod ő is olvassa a fórumot? :D :D :D

(#3354) erdol válasza -=ZS=- (#3353) üzenetére


erdol
senior tag

:R :R Nem is kell ő mindent lát. :C :C
Nyomtam egy b-roadot mintha jobban csúszna fű vagy csak nem vagyok bemelegedve.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#3355) ABnormal


ABnormal
őstag

adok neki még egy esélyt...hátha jobb lett...

kisvárdai hozza a PT-ben megismert formáját... :)

(#3356) Pjotor1986


Pjotor1986
tag

Én counterezek közben és várok:)

(#3357) PaJa1


PaJa1
őstag

Anyámat furikáztam addig tőtött a gép...most már meleg a START gomb :)
kisvardaihoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy legyél oly kedves használni a hosszászólásodban 4 percig aktív (MOD) gombot. Én is újoncként kezdtem,mint mindenki, mégsem oltottak a többiek mert normálisan komunikáltam, (azt hiszem :) )nem pedig hülyegyerek módjára nyomkodtam a válasz és új gombokat és telesz@rtam hangulatjelekkel a hozzászólásomat. A jövőben figyelj oda, a múltnak meg már mindegy...

Ha már fut mindenkinek a jatek akkor vevő vagyok egy PRO VSre, na jó nem egyre, sokra :D
HA én csinálom a szobát akkor az vmi ilyesmi lesz: Pannonia Ring
Érdekesség: szerverválasztásnál a Subtropolisra nem csatlakozik, a többire meg full-t ír, kivéve persze Főbuszt :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3358) Plokijuma válasza ABnormal (#3355) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

hátigen, viselkedése kicsit ABnormális (bocsi, kissé erőltetett szóvicc volt)

ha a fű csúszosabb, az főleg a TA miatt van, mert elég sokan levágták a célegyenest/célgörbét.

Komolyabban tesztelni a PT-t sajnos csak a hétvége fele tudom majd (valamiért vonzóm a bugokat, főleg a ritkább fajta bugokat :D, szóval előttem bug nem marad rejtve :D)

(#3359) PaJa1


PaJa1
őstag

Ja mégvalami, msot ugye újra lehet játszani a License teszteket. És lehet lapozni jobbra és balra... Az A szint után jön az AA, majd az AAA aztén R, utána R2 és végül Legend!!
Szerintem most hülyülök 1 kicsit és probálkozok mindegyik elérhetőn aranyat villatani, tudom hogy nem számít sehova de meg szeretném csinálni :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3360) Shad0w válasza PaJa1 (#3357) üzenetére


Shad0w
senior tag

Egyszer elcsíptem egy beszélgetést GS-ek közt (public-ban ofcoz) és azt szűrtem le szerény angol tudásommal, hogy a Subtropolis-t használták/használják test servernek.

(#3361) e=mc²


e=mc²
őstag

Van valahol teljes lista, hogy mit is csinal az update?

Ambulimax Provider

(#3362) Benedicht válasza e=mc² (#3361) üzenetére


Benedicht
tag

Some more bug fixes.
Elo system is optional.
Test track improvements (added test drive track)
New tracks (start of weekly new track publishes)
New track bonuses
License tests will be replayable
New room creation options (restricted to car class/type)
Holiday Content removed

Teljes(bovebb) listat holnapra igernek.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#3363) Amur válasza Benedicht (#3362) üzenetére


Amur
addikt

este 9 körül majd keresek magyarokat.ott is corvette nicken vagyok(csak ott corvette67).
a kidney-t és a hasonló rally-s pályákat kedvelem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3364) mazda626 válasza Benedicht (#3362) üzenetére


mazda626
addikt

Mit takar az elo system? Játék oldalánál news/patch notes. Ott is vannak érdekes dolgok, azt sem tudom mi mit takarhat.

(#3365) ABnormal


ABnormal
őstag

miért nem lehet ez a patch-et felteni a rapidra ? nem kicsit dühítő ez a sebesség...

(#3366) Plokijuma válasza mazda626 (#3364) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Itt olvashtsz Élő Árpád-féle pontrendszerről

Sokkal bővebb infót itt találsz, de ez angol nyelvű

(#3367) kisvardai válasza Plokijuma (#3366) üzenetére


kisvardai
tag

hello
nem tudja valaki mikor nyitják meg a TA-ba a másik 2 autót????az szerintem sokkal jobb!!
vagy még ahoz i szintet kell elérni??? :F :F :F

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#3368) Dr. Romano válasza Plokijuma (#3366) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezt nem is tudtam, azonban örülök hogy a játéknak lesz még egy magyar vonatkozása :K (azon kívül hogy a gamma magyar :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3369) Veg1ta


Veg1ta
tag

Srácok! Mi az a HUD G METER? :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3370) mazda626


mazda626
addikt

Sokkolt a patch! Vegyes szájíz!
Hatalmas lett a vezetési feeling, a fizika most már nagyon komoly, a Quadró vezethetően vezethetetlen!!! :D :R A grafika egyszerűen fenomenális, élesebb, szebb... Tetszik!

BELSŐ NÉZETBEN MI EZ A SZEMFAKASZTÓ KÉPRÁZÓ EFFEKT??? :Y
1db új pálya (Hangar), többi semmi, még kevesebb is, igaz szebbek és jobban autózhatóak.
TA-ban a belépő képernyő sokat elárul... Az autók osztályozási rendszere is jó lett, a szobacsinálás szintén. A belső nézetes hokiért kár. :(

Veg1ta: Mutatja a G-t. Azon kívül, hogy ide-oda ugrál kanyarban, nem sok haszna van. Max annyi, hogy a vérpistikék verik a nylukat, hogy végig 2G-vel tolták a kanyart. :))

[ Szerkesztve ]

(#3371) kiskandur válasza mazda626 (#3370) üzenetére


kiskandur
csendes tag

Remélem még ma lejön ez a patch...Kiváncsi vagyok a Quadro-ra, óóó bárcsak 1:50 alá mennék... :U

(#3372) Benedicht válasza mazda626 (#3370) üzenetére


Benedicht
tag

Hetente lesz plusz egy palya/track kiadva(elmondas alapjan nem kell majd semmit letolteni, a szerveren allitjak.).

A harpoonhoz nagyon jo az uj festes, rogton megvettem egy fekete alapszinnel egyutt.

A belso nezeten nem'tom mire gondolsz, szerintem maradt ugyanolyan.

Btw, mar talaltam egy iciripiciri bugot. :) A rankkingben ahol kiirja, hogy ha megdontod a rekordot mennyi RP-t kapsz, az alatt/folott van egy masik kiiras is. Igy egy kicsit olvashatatlan.

[ Szerkesztve ]

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#3373) MaciG válasza kiskandur (#3371) üzenetére


MaciG
addikt

én is már 6 több mint 3 órája szedem...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#3374) Kommy


Kommy
veterán

Na TA -ban a fű nagyon lelassít, és nem lehet az utolsó körben átszáguldozni a piten mert fekete zászlót kapsz és visszarak a pályára és meg kell várni míg lejár az idő és csak utánna lehet menni tovább.

(#3375) bandras87


bandras87
csendes tag

Nálam is iszonyat lassú. Negyed 4 óta töltöm.
Megcsinálhatták volna p2p rendszerrel az upgradet.

(#3376) Veg1ta


Veg1ta
tag

Én még csak egy versenyt mentem (broad), viszont nekem vhogy nem jönnek be az új checkpointok. (kb. 5m magas zöld lézer... :F ) Amúgy a többi változás, újítás tetszik! :DD

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3377) Dr. Romano válasza Kommy (#3374) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Yeah erre vártam már mióta!!!! :C

Speedbug téren mi a helyzet?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3378) #31757056


#31757056
törölt tag

Benézek én is a 6600GT-vel :o Seperc alatt lent lesz az update :)

(#3379) Dr. Romano válasza #31757056 (#3378) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nézz be helyettem is, mert ma tuti nem frissül fel nekem a cucc :D

"Seperc alatt lent lesz az update"
Szeretem az optimista embereket! :DD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3380) #31757056 válasza Dr. Romano (#3379) üzenetére


#31757056
törölt tag

Micsoda??? 7kbyte/sec-el szakít a letöltés :D

(#3381) Veg1ta


Veg1ta
tag

Azt nem tudom újítás-e, hogy mikor ide írogattam meg belenéztem a nemzeti sport online-ba elindult a saját szobám versenye..... persze már körhátrányból vettem észre! :W

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3382) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Ezt a szart, az első versenyen kivág win-be...

Védd a fákat, egyél hódot!

(#3383) PaJa1 válasza Veg1ta (#3381) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért indul el, nem magától, hanem már eddig is olyan volt hogy ha a szobamestert(aki pirossal van jelölve) kivéve mindenki készen áll a startra akkor kb 20 mp után elindul a futam. Így nem probléma az AFK szobamester

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3384) Speed® válasza Dirtyz (#3382) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[Gonosz ON] Helyes, nekem meg a Voodoo3mal nem megy. [Gonosz OFF] ;]

Veg1ta
Nem újítás, eddig is elindult ha adott % readyzett és a kreáló nem. Ciki :D

(#3385) Veg1ta válasza Speed® (#3384) üzenetére


Veg1ta
tag

Most már ezt is tudom.... Köszi! :DDD

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#3386) Dr. Romano válasza #31757056 (#3380) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah... akkor nem szóltam... :DDD :))

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3387) mazda626 válasza Veg1ta (#3376) üzenetére


mazda626
addikt

Jaja, az érdekes, a régi kidönthető pályaojjektum' jobban tetszett. Egy biztos, az Invictus gyönyörűen halad, nem hiába, értik a dolgukat! 2001-ben nagyot villantottak az 1NSANE-vel! Előszedtem a polcról, és mai szemmel is hihetetlen mi van abban a játékban! REÁLIS!!! sérülésmodell, ami üt: huppanóknál, meg úgy általános deribnél a kasztni HULLÁMZIK! Látványos, valósághű, földhöz ver! :K
Az illetékest kérdezném elsősorban, ha erre jár, a játékot Debrecenben fejlesztitek?

(#3388) Stig20


Stig20
tag

Hát nem sok újítás van a patchben, de szerintem jó ez így. Tényleg mintha minden egy kicsit jobb lenne. :) A Quadro, pedig tényleg jobb. Short and Simple-en ugyanolyan kört mentem backpack nélkül, mint patch előtt backpack-al. Vagy csak skillesedek?? :DDD

(#3389) Dr. Romano válasza mazda626 (#3387) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az 1nsane sem rossz, de nekem a fiúk a Terep 2-vel lopták be magukat a szívembe :DDD (hihetetlen fizikája és grafikája volt az akkori idők játékaihoz képest -legalábbis számomra- :) ).
Igen még mindig Debrecenben vannak (a pontos cím a weblapjuk legalján található ;) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3390) mazda626 válasza Dr. Romano (#3389) üzenetére


mazda626
addikt

Az mekkora játék már! :D

(#3391) PepeDon


PepeDon
tag

Új TA új 'körrekordja' 1:00.098 persze veszett szélárnyékozással :D (fene vigye el nem sikerült 1 perc alá menni). Amúgy 'üresbe' 1:01.5xx-1:01.6xx . Így kicsit érdekesebb játszani, persze egész addig míg nem jön egy speedbugos :D .

(#3392) ABnormal


ABnormal
őstag

(#3393) kiskandur válasza ABnormal (#3392) üzenetére


kiskandur
csendes tag

Yéhahó, ehhez nincs sok hozzáfűzni való... :C Gratulálok!

(#3394) pisti


pisti
őstag

Vannak érdekes változások, pl. lehet a szoba létrehozásnál dönteni, hogy változtasson-e a ratingen az adott meccs vagy ne. Ebben a formában mondjuk nemtudom mi értelme marad a ratingnek.

Másik. Lelőtték most a servert valami bug miatt. Aztmondják majd újraindítják ha találnak rá hotfixet...
Gondolom súlyos bug ha leállítják miatta a servert: annyit írtak, hogy "a bug with consumables". Tud valaki ennél többet erről az egészről?

mod.: Közbe megtaláltom a játék fórumán:
Not very extensively tested since i don't really want to lose all of my consumables but it looks like if any one person in the room
is using backpack items they are deducted from all other players garage too.

LoL.

[ Szerkesztve ]

(#3395) PaJa1 válasza pisti (#3394) üzenetére


PaJa1
őstag

tudok hát :D
Foylamatosan fogyott a cuccod, MINDENBŐL, függettlenől attól h benn volt e a szatyorban vagy sem. Ahány versenyt mentél, mindig egyel fogyott.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3396) PaJa1


PaJa1
őstag

Úgy fest a dolog, hogy lesz kárpótlás!
Ha APért vettél cumót, és ma bejelentkeztél a jatekba akkor visszakapod az APt érte
Ha RPért...akkor sorry :D lesz RPs rush a hétvégén :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3397) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

2 oraja varok, hogy lejojjon a patch. most, hogy lejott, megint varok. nagyon hosszu lesz ez az ejszaka, en meg holnap almos, nem kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#3398) PaJa1


PaJa1
őstag

RP hétvége!!!!
egész 7végén RP bonus :) navégre :) nem bánom hogy vesztettem pár itemet :D
Végre RP...örülök :) már nagyon untam a sok XPs eventet :D
Százalékot nem tudok - szerintem ha egész hétvégés lesz akkor nem lesz több 50nél, én szemény szerint 25re saccolok

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3399) Dr. Romano válasza UnConnecteD (#3397) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Inkább hagytad volna holnapra ;)

PaJa1
Ennek én is örülök! :K (+hány% lesz?)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3400) csige791


csige791
tag

Login deniden for undetermined time.

ez mi ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.