Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16101) orkaman válasza Bazzzs (#16049) üzenetére


orkaman
csendes tag

bazzs, ha jól emlékszem még csak 10. oldal környékén volt. de nem biztos.

1 hónapja nem indítottam el a PT-t, csak néha a web-en csekkeltem, úgyhogy nem néztem minden nap, már lehet 1-2 hete megjött az AP.

lehet egyáltalán valami értelmeset venni 1100 AP-ért? Hátha még lesz AP-s event és gyűjtök egy autóra ami csak AP-s. RP/EXP most nem izgat.

(#16102) Creative997 válasza orkaman (#16101) üzenetére


Creative997
őstag

1100AP-ból 3 APs kocsi közül tudsz venni: 700-700 Toyota Corolla (cl1); Toyota 2000GT(cl2) ill 1100AP Mazda RX-7 GT Limited (cl3). És értelmes cuccot is tudsz belőle venni, pl RP,XP poppert (10es kiszerelés) 800AP; Nickname Changer 800AP; Acc csaj 3 napos 800AP. Meg még az összes APs BPből tudsz venni, köztük nitrókat de az gondolom nem köll.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16103) PaJa1 válasza Creative997 (#16100) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor neked tényleg késő van :D
A sokAPs hivatalos tornáról írtam. Az EliGun meg a 3G vel nincs bajom. Bár nem tom Bisch mikor szándékozik lezárni... Már a kitolt és újrameghosszabbított határidő is lejárt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16104) Creative997 válasza PaJa1 (#16103) üzenetére


Creative997
őstag

Hm... akkor ezek szerint nem a topickba írtad mert ott az én beírásom van utoljára, hanem GMnek.
Tegnap beszéltem bissel, mert vártam rá még 10 előtt de nem jött aztán leléceltem mert tanulás, azt mondtam h eddig tudtam várni, ha nem csinálhatok időt akkor így jártam, de ma estefele tudnék menni, mondta h okés.
pm

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16105) Bazzzs válasza orkaman (#16101) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi szépen! Akkor én még várhatok, mert a 63. oldalon vagyok :( Viszont az egyik fórumról kitörölték a hozzászólásomat, mert szerintük az Aeria nem free to play, hanem pay to play :F Így a linkre kattintva azt írja ki az adott fórum, hogy be kell jelentkezni a fórum használatához. Remélem annyira tüzetesen nem ellenőrzik a postokat és ettől még elfogadják :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16106) Bazzzs válasza Bazzzs (#16105) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem akarok flood-olni, de közben én is megkaptam a pontokat. Na még azt a 4 barátos képet felrakom és 1600 AP-m lesz :)) Utána 5 dolcsit (PayPal) már igazán rááldozok és jöhet az RX-7 :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16107) PaJa1 válasza Bazzzs (#16106) üzenetére


PaJa1
őstag

Péjpalival 10 dolcsi a minimum. Rx7-est 1099 APért meg lehet vásárolni :) Igaz ez még csak az FC :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16108) Bazzzs válasza PaJa1 (#16107) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az Aeria Store része nekem azt az okosságot "mondta", hogy PayPal Express lehetőséggel van 5 dollárért 650 AP. Igaz még sose használtam a PayPal-t, így nem tudom mitől Express, de majd utánajárok ;) Remélem ez nem valami fizetős extra szolgáltatás és azért :F

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16109) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Végre megjöttek az achievementekért a cuccok! :C Így már annyi nitróm van, mint a szeméééét :Y És már van 20 RP Popperem! :C

(#16110) PaJa1 válasza Bazzzs (#16108) üzenetére


PaJa1
őstag

Én a credit cardos paypalt használom. Az expressnél előszőr csinálsz egy paypal fiókot, és utána jön az átutalós rész. Mindkettőhöz kell kártya. Ha még nincs péjpálod akkor express, ha már van akkor credit card. Az utóbbinál 10 dolcsi a minimum. De az AP egyből ott csücsül a számlán :) Felszámítanak 1 dolcsi kezelés költséget ha jól emlékszem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16111) Creative997 válasza Mosquitoo (#16109) üzenetére


Creative997
őstag

Én is kaptam ma 7 giftet! drift hack pack III, 2x10 rp popper, 2x5 tickets, 4es nitró és vmi amihez nincs írva semmi :F de a durva h kaptam korábban special tires 1eket, most már 76 db van.. 37 3as, 32 4es nitró, 49 tickets, 47 rp, 20 xp popper.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16112) csaba0223 válasza Mosquitoo (#16109) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én nem kaptam semmit :(((

Project Torque nick: csaba0223

(#16113) [HUN]Dani válasza Creative997 (#16111) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez szép! GG!

magyarsrac

(#16114) Mosquitoo válasza Creative997 (#16111) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Az szép! Korábban én is kaptam Grip Kit 1-et, amit nem tudtam mire vélni....
Csaba: szerintem csak még, én is csak most, 2 hét elteltével kaptam meg a cuccokat (a hsz-em a 18. oldalon volt).

(#16115) Creative997 válasza Mosquitoo (#16114) üzenetére


Creative997
őstag

Azért érdekes h mi kaptunk cuccokat de csaba nem.. :F biztosan ő is meg fogja kapni és habár pontosan nem tudjuk mi a franc folyik odaát, de h szarakodnak a kifizetésekkel azt tudjuk!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16116) csaba0223 válasza Mosquitoo (#16114) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az én hsz-em a 7. oldalon van...
Akit eddig kérdeztem mindenki megkapta!

Project Torque nick: csaba0223

(#16117) PaJa1


PaJa1
őstag

3-7-16 napos lánycsomagot sorsolnak ki a kövi 24órában misztikus dobozt vásárlók között. A játékbeli és a webes doboz is játszik.

Holnap este 9kor nyit a quiz!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16118) JackShephard válasza Creative997 (#16111) üzenetére


JackShephard
tag

Nekem is megjöttek a giftek, ugyanazok mint neked Crea. Ezeket a Morfis, meg TNA-s eventekért kaptuk. Az üreset nekem is volt szerencsém megkapni, ugyanis az lett volna a holiday vinyl, amit lecsaltak így a ...kos ..mét kapitalisták :W Mivel, már kivették a vinylt, január elején. Száradjon rájuk a vinyljük. :)) És jött AP is szerencsére. Érdekes jelenséget tapasztaltam. A Canalon belassult a Kawa egy jó ideje. Tuti hogy nem velem van a gond, mert 4 napja próbálom megfejteni mi lehet, de 1.36.4 alá nem tudom vinni, már mindent kipróbáltam. Tudomásom szerint Yozsee is 1.37eket tud menni rajta, pedig ő elég jó pilóta. Az a durva, hogy csökkentettem a steering range-et, a többi pályán javult tőle elég szépen, de itt semmi. Remélem a következő pecs visszahozza a jó eredményeket, mert mentem én ezen már 1.35.7eket is anno Kawával.

[ Szerkesztve ]

(#16119) JackShephard


JackShephard
tag

Jajj, ma volt egy nagyon jó csóka, ezt el kell meséljem. Kawanával ő is, acc girl nála, nálam semmi bp. Kiírtam, hogy tiltott, de ő nem veszi ki, jól van, menjünk. :) Pálya:power station drive. Rajt, legyorsul mint az állat, elmegy a kanyarig vagy 100m-t tőlem, majd a szerpentinnél kezdődnek a gondok, mert ugye csapja ide-oda, de valahogy csak kikecmereg az egyenesig. Megint elmegy mellettem, de a két 90fokosnál megint kezdődnek a gondok, mert ugye lesodródik a nagy sebesség miatt az ívről. Na 2 kör után már rendesen mögém kerül ezáltal és már csak a koppanásokból hallottam utána, hogy minden kanyarban megtisztelte a falat. :)) Gondoltam, hogy ugatni fog a végén, így is lett. Hogy én hackelt autóval megyek, mert ő acc.girllel van és senki nem gyorsulhatja így le. Magyaráztam neki, hogy nem is legyorsultam, hanem a kanyarokban vertem meg. Persze a kis agya nem fogta az ügyet, mondta hogy jelenti majd. Szerintem röhögőgörcsöt kap a GM, ha meglátja mit művelt. :)) Mennyi korlátolt béna f..sz játszik ezzel a játékkal, ez is csak apuci hitelkártyájáig jutott el. :W

(#16120) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

en is megkaptam a CTF miatt a cuccokat. jo kis rush kell, es egybol lesz tobb max tuningos kocsi a garazsban ( 34 RP popper ) meg van valami jany is, meg nem derult ki, hogy melyik az

[ Szerkesztve ]

(#16121) PaJa1 válasza JackShephard (#16119) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha küld be replayt ezt tuti megnézem :))

Nem biztos, hogy az üres a vinyl. Azért próbálj egy restartot

Wandal, a lány amíg ki nem nyitod nem derül ki milyen.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16122) Mariann294 válasza JackShephard (#16119) üzenetére


Mariann294
őstag

Elküldöd nekem a replay-t?Erre kiváncsi vagyok!Ha télleg igy van akkor grat,szép volt! :DDD

(#16123) Creative997 válasza PaJa1 (#16121) üzenetére


Creative997
őstag

Nekem még mindig üres, de nem merem kinyitni még, majd vizsgaidőszak után meglesem. Ha nincs benne semmi akkor jó nagy köcsögök!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16124) Mosquitoo válasza JackShephard (#16119) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ezt én is tapasztaltam, hogy megy faltól falig a gyerek, aztán a kanyarban belső íven elhúzok mellette, megpróbál kilökni, aztán rám mondja h cheater... :U

(#16125) Creative997 válasza Mosquitoo (#16124) üzenetére


Creative997
őstag

Mert ők egyrészt nem tudnak vezetni és ezt vagy nem fogadják el vagy azt hiszik h ez a vezetés a jó. Aztán mindenki csíter aki megelőzi őket, mert vagy nem tudják elfogadni h kikaptak vagy nem értik h lehet ez mert azt hiszik h az a jó ahogy ők vezetnek. :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16126) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Szevasztok!
Mostanság nemigen PT-zek, nincs motiváció (inkább cod4 multiban "rémisztgetem" a jónépet headshot-jaimmal :DDD ). Ha be is lépek, csak megyek pár kört az alig tuningolt rx-7-esemmel (egyetlen ap-s verdám :B ). De ma örömmel konstatáltam, hogy megkaptam az "5 Million Member Promotion"-ért a 900( :Y ) AP-t. :C
Na most nem próbálták meg elfusizni a dolgot, kifizették böcsülettel. :D

Más: nézegettem azt a web item mall-t. Hát az ott található item-ek már lehúzások netovábbjai. Pofátlanság amit az aeria művel.

Kicsit kétoldalú lett ez a hsz :U . Na mind1, jó versenyzést mindenkinek.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16127) JackShephard


JackShephard
tag

Crea ne félj, én is úgy nyitottam ki, hogy tök üres volt. Azért anyáztam. De ma, ahogy beléptem, már ott volt az extreme vinylek között (köszi a helpet TNA :R ) A replay nekem nincs meg Mariann, ha a csávó elküldte reportként akkor majd Paja tájékoztat, hogy milyen volt. Gyerekek én minden 10 percenként már hacker, cheater vagyok, kirúgnak a szobából a statom miatt, bruhahaha :F Ennyire gáz, ha valaki jó? Soxor már azért megyek bénán 2-3 kört egy 7 körösből, hogy ne lépjenek ki. Tudom, szánalmas.. :W
Ja és Crea, nagyon szépen megmagyaráztad a "hülyegyerek" effektust! :R
Grat Hetan, TNA, Crea, az Eligun liga dobogójához.

(#16128) PaJa1


PaJa1
őstag

Aeriás PMben kellenek a válaszok

1, leggyorsabb autó és a sebessége?

2, legtöbb lóerős autó, mennyi?

3, melyik gyorsul a legjobban, mennyire?

4, melyik lassul legjobban, mennyire?

5, melyik legjobban kormányozható, mennyi ez?

6,leggyengébb, mennyi hp?

7,leglassabb, mennyire?

a statok számítanak, sok sikert

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16129) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

5, melyik legjobban kormányozható, mennyi ez? ezt honnan lehet tudni ?

(#16130) Creative997 válasza PaJa1 (#16128) üzenetére


Creative997
őstag

Kira, sikerült elqrni. :C A puppy és a bobcat is számít?

Köszi, kibontottam és ott van a drága kis vinyilem! :R

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16131) PaJa1 válasza UnConnecteD (#16129) üzenetére


PaJa1
őstag

csőlátásod van vagy rosszak a fekete ufó-szemeid?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16132) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

50% os :Y rush hours van :C

(#16133) SSP33DY válasza Ofi1978 (#16132) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

jóestét...
nah,, lassan 2 órája megy a rush.. én meg megyek csicsikálni..lol hosszú nap volt megint.. Talán holnap még "marad" pár % a rushból.. csumi..

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#16134) csaba0223


csaba0223
senior tag

1400 Ap-t költöttem eddig Mystery Boxes-ra!
Amit kaptam érte, hát az nevetséges! Drift hackpack, combo seeker, racebonus 2x, engine cooler!
És még a jutalmam sem kaptam meg az Achievements Contest ért!
Egyre lelkesebb vagyok! :(((

Project Torque nick: csaba0223

(#16135) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#16134) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én eddig 3 mystery boxot vettem 1500ap-ért már régebben, de megérte mert kaptam egy acc bulát, egy 10cs 2x rp-t, és egy drift hack pack III-t..

magyarsrac

(#16136) UnConnecteD válasza PaJa1 (#16131) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

akkor se latok ilyet

(#16137) csaba0223


csaba0223
senior tag

Vettem még 4 box-ot 2 az popper volt :K

Project Torque nick: csaba0223

(#16138) Creative997


Creative997
őstag

2 mystery boxot vettem még akkor amikor megjelent, pont annyira volt ap-m, 1000APért kaptam 30 combo seekert és 1 nsx-et.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16139) PaJa1 válasza UnConnecteD (#16136) üzenetére


PaJa1
őstag

Hogy mindent a szátokba kell rágni...

Aeriás PMben kellenek a válaszok, lehetőleg valami: "quiz 1st day" témával

1, leggyorsabb autó és a sebessége?

2, legtöbb lóerős autó, mennyi?

3, melyik gyorsul a legjobban, mennyire?

4, melyik lassul legjobban, mennyire?

5, melyik legjobban kormányozható, mennyi ez?

6,leggyengébb, mennyi hp?

7,leglassabb, mennyire?

a statok számítanak, sok sikert

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16140) Yozsee(R)


Yozsee(R)
csendes tag

Pár napja volt egy ilyen bugom
kép
kép
Ha egy kicsit jobbra volt fordítva a kormány akkor féltreértheto mozdulatokat csinált a bal kezével. :B Akartam csinálni videót is róla, de mire észbekaptam már eltunt a bug.

(#16141) Mosquitoo válasza Yozsee(R) (#16140) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jaaaj ez durvaa :DDD

(#16142) Creative997 válasza Yozsee(R) (#16140) üzenetére


Creative997
őstag

Vegyél csajt és akkor nem kell h ilyeneket csináljon :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16143) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Na akkor most hányas szintű is volt a koma? :D

(#16144) Creative997 válasza Mosquitoo (#16143) üzenetére


Creative997
őstag

Ilyeneket már én is sokszor láttam, bug. Nem elég h sokakat zavar a név a kocsik tetjén (engem nem mert F2ben tolom, engem maga az előttem haladó kocsi zavar :) ), még az is bugos néha... :F

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16145) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Úgy néz ki, hogy most lebetegedett nálam a PT és minden szétesik... :F

(#16146) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

és ez milyen?
és ez milyen? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16147) Creative997 válasza Ofi1978 (#16146) üzenetére


Creative997
őstag

megmutatják az alját, itt a lehetőség h azt is lefesd vagy neont rakj rá :DDD

wow, már én se vagyok "fantasztikus" tag :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16148) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

LOL... ez egy kicsit összetört... :D

[ Szerkesztve ]

(#16149) PaJa1


PaJa1
őstag

Fent vannak a válaszok, 9kor jönnek az új kérdések

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16150) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

5, melyik legjobban kormányozható, mennyi ez?

Which car has the best handling, how much is it?
TA-Pro 75%

ez nalam nem egyertelmu, de ez mar az en bajom :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.