Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16501) PaJa1 válasza Mariann294 (#16500) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak a lényeges részt nem sikerül kiemelni?
Az is ott van hogy valós, élő emberes képnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16502) Bazzzs válasza Mariann294 (#16500) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az egyik részét már Paja megmondta: valós kép kell rólad és négy barátodról.
A másik rész is fontos: nem a Te nevednek lell látszódnia, hanem az Aeria nevének vagy internet címének. Magyarul ráírod egy papírlapra, hogy Aeria Games vagy az internetcíműket, magad elé tartod 4 barátod társaságában és lefényképezkedtek :)

Remélem így már tiszta ;)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16503) Creative997


Creative997
őstag

Éjfél körül sokan megjelentek aerián shoutboxba, azt mondták leállás van. Ott volt CTD is és mondta h jövő hét szerdán jön az Eleanor. Nagyjából megegyezik azzal amit korábban mondott 2-3héttel, mert mondtam is neki az jó mert pont vége a vizsgaidőszakomnak. De hát ugye tudjuk h az aeria mindig késik... Reméljük tényleg jövő hét szerda!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16504) Creative997 válasza PaJa1 (#16475) üzenetére


Creative997
őstag

Ennek az akciónak a linkje hol van?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16505) PaJa1 válasza Creative997 (#16504) üzenetére


PaJa1
őstag

CTD írta játékban, addig tartott amíg el nem fogyott az utolsó 5 csomag lány vagy 2 rán keresztül . Arra vonatkozott az akcio.

Hmm, aszonta jön az elenor?! 1 hét sok idő, főleg ha megint csúszik :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16506) mackosajt válasza PaJa1 (#16498) üzenetére


mackosajt
addikt

Jól olvasom, hogy jön Eleanor a játékba?
Na majd megnézem, ha kijön az új peccs. Akkor ha minden jól megy, az 1 hétből lesz 1 hónap. Akkor majd visszanézek. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16507) UnConnecteD válasza mackosajt (#16506) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

lehet, hogy felreertettel valamit. az a nev az uj verziora utal, a mostani pl. Diane

(#16508) mackosajt válasza UnConnecteD (#16507) üzenetére


mackosajt
addikt

Így már biztos. :DDD

Pedig már kezdtem azt hinni, hogy normális autó is lesz benne. :))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16509) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Az egyik ember érdekes helyeken mászkált... lol

(#16510) Mariann294 válasza PaJa1 (#16501) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerinted mi a francért kérdezném ha tudnám a választ?!Már kérdezni se szabad?? :O
Köszi a szép egész választ Bazzzs! :)

Mosquto:: Na ez a nem semmi!!!Mega atom LOL! :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16511) torque12


torque12
csendes tag

Sziasztok. A hétvégi programról itt van az infó, hogy hogyan is lesz ez... (a fejlécben van)
:)

[link]

(#16512) Bazzzs válasza torque12 (#16511) üzenetére


Bazzzs
senior tag

És erre itt is jelentkezhetek vagy a másik fórumra is regisztráljak és ott? Mert érdekelne :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16513) Mariann294 válasza torque12 (#16511) üzenetére


Mariann294
őstag

Jelentkeznék én is! ;)

(#16514) Creative997 válasza torque12 (#16511) üzenetére


Creative997
őstag

Hát őszintén szólva aki vágja a kombókat vagy legalábbis a nehezebbeket annak ez a 8k rushal kevés (úgy meg pláne h csak minden 2.ban megy) és még úgy is ha mind a 8 ember megy! De ezzel nem lebeszélni akarok, jó murit!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16515) JackShephard válasza torque12 (#16511) üzenetére


JackShephard
tag

Crea bá jól beszél :DD Nem tudom mi a nagy szám ebben a 8k-s körben, ennyiért tuti nem rontanám a statom egy explorerezéssel. Maradok a 100k felettiknél. :)) De gyűjtögessetek csak, a 10. kör után úgy is kiesik a szemetek. ;)

(#16516) csaba0223 válasza torque12 (#16511) üzenetére


csaba0223
senior tag

Még van 15 Popperem, inkább így explorerezel!

Project Torque nick: csaba0223

(#16517) dokar válasza PaJa1 (#16505) üzenetére


dokar
addikt

te jani,

igaz, hogy a német változatban már rég benne van az új TA pálya?
igaz, hogy lev 28 szint kell hozzá?
tervezik egyáltalán, hogy ezt a pályát beteszik a pt-be? :U

extra - SEXRay

(#16518) erdol válasza csaba0223 (#16516) üzenetére


erdol
senior tag

Ez nem semmi hiába, a családi játéknak nincsen párja. :C Férnek még a nullák a jobb felső sarokba? :DD

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#16519) PaJa1 válasza dokar (#16517) üzenetére


PaJa1
őstag

Gyöngy, :DD
Nem tudom, hogy benne van e már a pálya, a LevelR nincs fent kb 3 hónapja, akkor még nem volt bent. Így a szintet se tudom hozzá.
Nekünk ami van teszten onnan nem sok infót tudok mondani a szintekről, mert csak úgy oda lettek dobálva, hogy legyen valami :)
Igen tervezik a pályát PTre is :) Különben nem lenne fent róla video a forumon (én is benne vagyok :) repesztek a szokásos harci díszben)... és nem is beszélnének róla.

Mariann, szabad kérdezni, nem erről volt szó. Megkérdezted azt amire a kövező sorban PIROSSAL külön ki van emelve a válasz a kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16520) meszicrx válasza Mariann294 (#16500) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Szia!Nem a játékban kell hanem a valós életben kell 4 barátoddal egy képet csinálni ahol hirdetitek az aeriát.Pl papírra ráírni hogy www.aeriagames.com.

HONDA 4EVER (L)

(#16521) meszicrx


meszicrx
csendes tag

Vki tudna nekem segíteni ezt az eventet illetően?[link] Fogggalmam sincs mi alapján találják ki kié a kalap :F .Ha valaki tud vmit akkor jelezze pls.Köszi

HONDA 4EVER (L)

(#16522) [HUN]Dani válasza dokar (#16517) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igen bent van az új TA-pálya a LEVEL-R-ben.. :K

magyarsrac

(#16523) Creative997 válasza [HUN]Dani (#16522) üzenetére


Creative997
őstag

Megyek meg is nézem :P

Igen a családi változat explorerben elég jól ad :) pssssz, első vok mudon :DD

Ájem dö heppieszt men in da vörld!!! A legnehezebb vizsga egyetemista pályafutásom alatt!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16524) JackShephard válasza meszicrx (#16521) üzenetére


JackShephard
tag

Mondjuk a moderátorok profiljából elég jól rá lehet jönni, melyik kalap kié.. :C De szerintem felesleges már próbálkozni, az első 5 beérkezett helyes választ adót díjazzák. Kb.200-250 post van eddig, szóval nem valószínű hogy ne lenne meg az 5 győztes. Én 14.ként postoltom, reménykedek hogy jót és hogy kapok is érte AP-t. :))
Csaba és Crea: jól elvettétek a kedvüket szerintem... lassan nekem is mennem kell pár explorert, mert fogy az RP, viszont a popperek nekem is még ott csücsülnek. :)
Grat Crea a vizsgádhoz, ezek szerint nem buktattak meg? :DD

[ Szerkesztve ]

(#16525) meszicrx válasza JackShephard (#16524) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Megnéztem 2nek a profilját de nem jöttem rá melyik lehet az ő sapijuk.Mind1

HONDA 4EVER (L)

(#16526) meszicrx válasza Creative997 (#16523) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Grat Crea!

HONDA 4EVER (L)

(#16527) Creative997 válasza Creative997 (#16523) üzenetére


Creative997
őstag

ááá, lvl15ös a livenport raceway, én meg csak 8as vagyok, inkább megvárom itt.

köcce!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16528) Mariann294 válasza JackShephard (#16515) üzenetére


Mariann294
őstag

Ugy csináltok mintha mindenkinek lenne ap-ja... :U :W
Ja és torque12:Miért nem ugy csináljátok hogy bejövünk 8-an és mindig 1 valaki szed csak,amit akar.Igy mindenki sokkal többet kapna....nem lenne jobb igy? :F

[ Szerkesztve ]

(#16529) Creative997 válasza Mariann294 (#16528) üzenetére


Creative997
őstag

Igen mindenkinek lehet AP-ja csak meg kell eröltetnie magát! És a poppereket meg nyertem, soha nem vettem és már vagy 100at elhasználtam PTs pályfutásom alatt! És még mindig van vagy 40...

Megyek sörözni

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16530) Mariann294 válasza Creative997 (#16529) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem mondtam hogy nem lehet...nekem is van 432 jelenleg eventekből.Csak gyűjtök még jó sokáig hogy majd egyszer tudjak venni egy subarut vagy akármit...ennyi.

Nekem nem kell popper.Jelenleg semmi sem motivál arra hogy jó sok RP-m legyen....és a 40-es szint sem motivál mivel nem mennék vele sokra...tudom egyéni szov problem.Ez van ;)

(#16531) PaJa1 válasza Mariann294 (#16528) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha megnézed akkor 50k-t szerzett úgy hogy egyedül szedett és ez elég volt az 1. helyhez, tehát ennél többet még senki sem szedett.

50/8=6,25

Egy rendes combo szobában, ahol vagytok 8an és mindenki kombózik, ennyit simán összeszedsz (még én is! pedig béna vagyok combózásban) én nem unod magad 4 órán keresztül amíg várod a sorodat. És mindenki "élvezi", gyűjtöget, JÁTSZIK.

RPből meg sosem elég. Igaz én most egy kicsit alábbhagytam a gyűjtögetéssel, mert megvan minden, már csak az új autókra takarékoskodok. Azóta nyertem egy class5 vagy alatta autót és egy NSXet :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16532) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

figyeljetek már, ti megkaptátok az 5 millionos eventért az ap-t ??

bepostoltam a twitterem és az 5 fórum postot (minkettő jó többször is ellenőriztem) és még mindig nem kaptam meg az ap-mat, pedig már bő 2 napja postoltam őket, nme értem mért nem kaptam meg :S

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#16533) [HUN]Dani válasza Creative997 (#16523) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igen a családi változat explorerben elég jól ad :C
Grat a viszgádhoz!

magyarsrac

(#16534) PaJa1 válasza zoleeeeeee (#16532) üzenetére


PaJa1
őstag

2 napja? HAHAHAHAHA Legalább 2 hét

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16535) Ricco_hun válasza zoleeeeeee (#16532) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Bő 2 napja :DDD :DDD :DDD
Aki még dec. elején postolt, az várhatott 1 hónapot is. Ha jól csináltad fog az az AP jönni, csak egy "kis" fáziskéséssel. :D

Apropó [HUN]Mariann csinált kombó szobát, GYERTEK.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16536) zoleeeeeee


zoleeeeeee
csendes tag

ok köszi a válaszokat, akkor várok ^^ ( mer ebből lenne meg a rollám :) )

http://www.xpango.com?ref=91802787 <--- Ha kell teló, psp, vagy netán monitor, klikk és regelj hogy nyerhess !

(#16537) JackShephard válasza zoleeeeeee (#16536) üzenetére


JackShephard
tag

Azt ajánlom Rollát csak akkor vegyél, ha a Kawanával legyőzhetetlen kategóriás játékosnak érzed magad, mert egyébként csak repkedni fogsz vele kifelé a pályáról. Nekem elhiheted, közel 1500 versenyt nyomtam a Kawanával, van tapasztalatom és csak most kezdtem el a Rollával menni.
Ja és febr.1-vel vége az 5 million members eventnek, tuti utána lesz kifizetés egyben.

[ Szerkesztve ]

(#16538) Hilly_8


Hilly_8
csendes tag

hello
valaki meg tudná mondani hogy miért nem tudok bejelentkezni a játékba amióta lefagyott a gépem játék közben??? :O :O :O :O :W :W :W

Projekt Torque nick-em: Sylveszter ----------lvl20----------

(#16539) meszicrx válasza JackShephard (#16537) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Nem feltétlen.Én küldtem már be a 5 million memberes eventre és kaptam már érte AP-t.Felét megcsináltam nemrég a másik felét is beküldtem.Az utóbbiért nem kaptam még.

HONDA 4EVER (L)

(#16540) Creative997


Creative997
őstag

Hát ez komoly. Az 5 mila memberes eventhez 5 fórumba beraktam egy angol szöveget a játékról, erre elkezdenek panaszkodni h milyen szar is a játék. Szídják a PTt mint a bokrot. 20 perc játék után azt mondják h egy rakás szar, mire válaszolnék törlik a topikot LOL

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16541) Bazzzs válasza Creative997 (#16540) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Sajna úgy veszem észre, hogy csak az mehet aminek neve is van :( Én ugyanígy jártam. Pedig még egy rövidke jellemzést is írtam, hogy milyen lehetőségek vannak a játékban. Erre egyik helyről szó nélkül törölték, másikon meg átnevezték a topic nevét erre: Valami bu** MMO
Bezzeg mindkét oldalon ott virítottak az NFS Undercover meg Pro Street topic-ok. Pedig még csak nem is reklámot írtam, hanem tényleg egy rövidke jellemzést.

Szerk.: Annyi igazságuk azért van a fórumoknak, hogy ez egy elég hülye event. Effektíve most egy csomó játékos spamel orrba-szájba minden fórumra :F Tudom, hogy nem ez az event célja, de ez lett belőle.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16542) PaJa1 válasza Bazzzs (#16541) üzenetére


PaJa1
őstag

pontosan, mindenütt a spam megy. Beírnak egy minimum limtes postot az újonnan regelt emberkék aztán nem látni őket többet

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#16543) Bazzzs válasza PaJa1 (#16542) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Csak nem értem, hogy ezzel mi a célja az Aeria-nak. Mármint egyértelmű, de nem veszik észre, hogy ezzel csak közutálatot szereznek a népszerűsítés helyett? Így senki se fogja a játékaikat megkívánni, sokkal inkább a már említett azonnali törlést és unszimpátiát váltják ki vele.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#16544) Plokijuma válasza Bazzzs (#16543) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

A negatív reklám is reklám.
Jelenleg nem túl sok ember ismeri a játékot, de ha neve forog elég sokat a fórumok közt, akkor tuti kifogja próbálni még egy-két játékos és ez a cél. S, ha többen próbálják ki a játékot, akkor többen is maradhatnak meg a játéknál ezekből az emberekből.

(A negatív kommentekről: sajnos ma az internet világában menőbb fikázni, szidni mindent, mint dicsérni bármit is, tehát ha csak az emberek felének tetszik egy játék, akkor több lesz a negatív post, mint a pozitív/semleges)

[ Szerkesztve ]

(#16545) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Egy kis érdekesség: lehet hogy ez év végén érkezik a PT konkurenciája autós mmo-s téren. Need for Speed: World Online
Én megmondom őszintén nagyon várom, mert minden kocsi licenszelt lesz. Csak nehogy valami gagyi arcade fizikát rakjanak alá.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16546) Yozsee(R)


Yozsee(R)
csendes tag

Nem jott ossze a 5 million memberes event mert tegnap késo délután megadta magát a ventilátor a videókártyámon. Ma mire sikerult visszaszerezni a régit pedig azt látom, hogy véget ért, pedig úgy emlékszem, hogy jan 31. volt odaírva, de mindegy.

(#16547) Creative997 válasza Yozsee(R) (#16546) üzenetére


Creative997
őstag

Febr. 1ig kellene tartania...
Én meg cseszhetem az 5 forumos dolgot.

Apropó: tegnap beszéltem vkivel és dumcsiztunk róla h mi lenne megbeszélni egy ilyen össztalálkozót játékosok vs Invictus. Amikor jó idő lenne. Szerintem elég faja lenne, ha KEDVES INVICTUSból is jönnétek, jót beszélgetni mindenről, játékról és bármi másról egyaránt. Ez még csak tervezgetés.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#16548) ABnormal


ABnormal
őstag

hahaha...most meg egy lvl30-as nick ( legendreto ,de lehet,h nem igy van pontosan) azt mondja nekem,hogy ajándékozzam meg egy wrx-el,tök ismeretlen figura,nem is láttam eddig,rámírt privátot,mondom neki : egy elég lesz vagy többet küldjek? azt mondja : egy elég... :W

(#16549) ABnormal válasza Creative997 (#16547) üzenetére


ABnormal
őstag

debrecenben lenne? oda elmegyek akkor...

(#16550) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Valaki, aki vásárolt már AP-t tudna segíteni? Most van ez a +50% AP akció, és szeretnék venni 10 dolcsiért, de még sose használtam a PayPal-t vagy a Google Checkout-ot. A PayPal-nál megtaláltam a tranzakciós költséget, de a Google-nál egyszerűen sehol se :F
Meg, hogy működnek ezek? Mármint regisztrálok és onnantól hogyan tovább? Hozzáfér a számlámhoz vagy ezzel nem is tudok ma vásárolni, mert át kell rájuk utalni? Mert akkor meg ki kell várnom a bank miatt két-három napot, míg végrehajtja az utalást. Megköszönném a segítséget :)
Nem részleteket kérek, mert azt el tudom olvasni én is, csak az a kérdésem, hogy egyáltalán érdemes-e átnyálaznom vagy ma már úgyse lenne belőle semmi se? :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.