Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12151) Mariann294 válasza b1sti (#12150) üzenetére


Mariann294
őstag

Csak simán nyomj entert és bekerülsz a Phoebusba..az a legjobb...

(#12152) [HUN]Dani válasza b1sti (#12150) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az a 3 nem tele van hanem nem üzemel! És mindíg a Phoebusra menny mert ott sokkal többen vannak mint a Subtropolison :)
Még annyi hogy az elején egy bizonyos ideig csak Arcade vs-ben játszhat.

magyarsrac

(#12153) Mariann294 válasza [HUN]Dani (#12152) üzenetére


Mariann294
őstag

Te meg spiccelj vissza a játékba :))
Írtam neked csak nem válaszoltál... :(

(#12154) b1sti válasza [HUN]Dani (#12152) üzenetére


b1sti
senior tag

És amit a fórum legelején olvastam, a ventri-s dolog. Azzal mi a helyzet? Most állítom be. Az mire jó? :B

(#12155) [HUN]Dani válasza Mariann294 (#12153) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Bocsi nem vettem észre! Most nem tudok de majd később benn leszek azt nyomhatunk egyet kettőt :D
Bubu87: Azt én sem tudom de biztos jó! Én is letöltöttem és felraktam... :D

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#12156) Mariann294 válasza [HUN]Dani (#12155) üzenetére


Mariann294
őstag

OK csak szólj :DD

(#12157) [HUN]Dani válasza Mariann294 (#12156) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Oksi fogok ne aggódj :)

magyarsrac

(#12158) b1sti válasza [HUN]Dani (#12155) üzenetére


b1sti
senior tag

Most beállítottam! Akkor megyek és megpróbálok vmit kezdeni magammal a játékban! Köszi mindent! Még tuti jelentkezem! :R :))

(#12159) b1sti


b1sti
senior tag

Egyébként annak a proginak kell futnia miközben játszok???

(#12160) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nem kell

(#12161) Isten88 válasza b1sti (#12154) üzenetére


Isten88
senior tag

A Ventrilo az egy olyan program, mint az msn, csak beszélgetős, nem írogatós. Legegyszerűbben: konferencia beszélgetés. Játék közben (inkább Counter Strike-oknál elterjedt) tudsz beszélni a játszópajtásoddal, ha ő is csatlakozik a ventrilohoz. :)

(#12162) b1sti


b1sti
senior tag

Nevet nem lehet változtatni, ha már elkezdtem játszani a játékkal??? Szerettem volna a HUN-t a nevem elé rakni.

(#12163) Kommy válasza b1sti (#12162) üzenetére


Kommy
veterán

Lehetni lehet , de 700 AP-be kerül a névváltoztatás.

(#12164) PaJa1 válasza b1sti (#12162) üzenetére


PaJa1
őstag

Első belépéskor megkérdi, hogy mi legyen a nicked. Ez után már csak névcserélővel tudsz változtatni ami sztem 800 AP.
AP-t lehet venni, nyerni, kapni. Van jó pár lehetőség hogy kapjál, nézzél szét a hivatolos forumon. Forum index fülön vannak az aktuális aeriagameses eventek.
A PT fülön meg csak PTs eventek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12165) b1sti válasza PaJa1 (#12164) üzenetére


b1sti
senior tag

És, ha mondjuk újra regelném magam??

(#12166) PaJa1 válasza b1sti (#12165) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha új accot csinálsz akkor annak is megadhatod első indításkor a játékban használni kívánt nevet. Persze ami van az egyiken azt nem lehet átruházni másikra.

Furi az egyforma avatar...

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12167) b1sti válasza PaJa1 (#12166) üzenetére


b1sti
senior tag

Akkor sztem újra regelem magam! Köszi :R

(#12168) b1sti


b1sti
senior tag

Egyébként mennyibe kerül egy AP?Lehet valahogy törölni a usert?

(#12169) PaJa1 válasza b1sti (#12168) üzenetére


PaJa1
őstag

Törölni nem lehet. 1 USD kb 100 AP. 1 USD meg nézd meg az mnb honlapján mennyi HUF :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12170) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Húúúúúúú mennyi ugyan olyan avatar.. :C :DD :C

magyarsrac

(#12171) b1sti válasza [HUN]Dani (#12170) üzenetére


b1sti
senior tag

Pusztán véletlen egybeesés! :D :D

(#12172) Mariann294 válasza b1sti (#12171) üzenetére


Mariann294
őstag

Most jut eszembe hogy te még csak most kezted el a játékot..igy hát nem sokat vesztesz,szóval sztem regelj újra..az ingyenes :))

(#12173) csaba0223


csaba0223
senior tag

Update
Wow,

I never said it was releasing this weekend. Not even close. Smile Please read a little more carefully. Smile Also made no promises on date. Just letting you know we close and it is in test.

Anyways here is a brief update.

We have found some issues during the testing. We are hoping for a new build to the TEST server on Monday. Depending on how that looks we will let you know Tuesday.

We found some issues with the new TA track that will require some rework so most likely it will be pulled from this release. Most likely the TA track will be delayed 2-3 weeks at least.

We are still HOPING for Wednesday release. Not gauranteeing any time frame on release. This is a large update with significant changes so lots to test. It simply depends on how the next update looks and what we find.

GM-1fastcrx will post some approved screen shots tomorrow.

Believe me we want this update just as much as you do. Smile

On this list of cars shown on website, Nissan and Honda cars will NOT be in the USA release. No ETA when license agreements will be completed or cars approved by licensee. Sorry but that is way it goes and not in our control. Those companies work at their own speed. The cars are tuned and waiting to go based on those criteria.

Soon the list on website will be cleaned up to show accurate car list.

More on Tuesday.

CTKrazy

P.S. If/when the release happens it will happen late in afternoon PDT.

Ha jól értelmezem nem lesz NSX és NISSAN sem!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#12174) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#12173) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi!
Na és akkor most magyarul is légyszi :D

magyarsrac

(#12175) Isten88


Isten88
senior tag

CTF Most! Aki akar jöjjön!

(#12176) G@bi90MR válasza [HUN]Dani (#12174) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Röviden... :W , mint már idáig megszoktuk.
Bla bla bla, a peccs nagyon komplett, és nagyszabású, ezért több ideig kell tesztelni, bla bla, csúszik egy picit a TA pálya 2-3 hét, :DDD licenszelési gonodk miatt a Nissan és Honda autók nem kerülhetnek bele a játék amcsi verziójába. Nagyon velősen ennyi, remélem nem fordítottam félre, ezek után nem várok már tényleg semmit sem ettől a játéktól. Annyit azért remélek, hogy a sz@rnak nem adnak még egy nagyobb pofont.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12177) Ricco_hun válasza csaba0223 (#12173) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Had idézzek egy másik topikból, amely nagyon "megfogott" :DDD : "gagyíííííííííííí". :(((

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#12178) rsx válasza csaba0223 (#12173) üzenetére


rsx
aktív tag

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#12179) b1sti


b1sti
senior tag

Helo!

Mai nap folyamán kezdtem a játékot, és azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudok sárga kulcsot szerezi? Megcsináltam a missziókat, taskból ha jól emlékszem akkor semmit nem tudok, és a drive challange-ből pedig 2-t, mert csak két sárga kulcsom volt! Vagy most mit csináljak? Kezdejem tunningolni az autót, és menjek versenyezni vagy mi tévő legyek??? :D Légyszi egy kis infot! Köszi :R

(#12180) sanye89


sanye89
csendes tag

Mentem egy jót a wanaganon,de nem volt valami sok esélyem :DD :DD

:DDHát ez lenne :F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#12181) Isten88 válasza b1sti (#12179) üzenetére


Isten88
senior tag

A kulcsokat akkor kapod, ha játszol. Pirosat 7000 XP-nként kapod (XP = Experience point), a sárgát meg nemtudommennyi mérföldenként. Vagy fordítva, nem tudom.
Ha gondolod kezd el tuningolni az autót, de egy erősebb kocsira is gyűjthetsz. A te döntésed. =)
Ja, ha majd megint elkezd majd a következő hetekben frissíteni a kliensed, akkor ne ijedj meg, csak jönnek újítások a játékba.

(#12182) Isten88 válasza csaba0223 (#12173) üzenetére


Isten88
senior tag

Itt legalább már látszik, hogy dolgoznak és találtak hibát. Ha elénk rakták volna az általuk is felismert hibát tartalmazó verziót, akkor meg azért lenne hőbörgés.

Ma, végre sikerült egy kibeb*szott jót játszanom CTF-ben Wandal-lal - a rendes PH-s neved elfelejtettem, bocs :B. Köszönet neki ezúton is, hogy ráírtam és egyből jött is.

Remélem lesz még ilyen, ha visszajön a laptop a szervízből, mert már a tököm ki van.

[ Szerkesztve ]

(#12183) b1sti


b1sti
senior tag

Bocsi a sok hülye kérdésért! :D de miért van az, ha belépek versenyezni, van ahol csak nézni tudom a versenyt, és menni nem! Ott figyel a kis kamera ikon! Ez miért van? :((

(#12184) Isten88 válasza b1sti (#12183) üzenetére


Isten88
senior tag

Még nem érted el a megfelelő szintet, hogy tudj játszani azon a pályán. Ahogy fejlődsz, úgy nyílnak meg előtted a pályák is.

(#12185) b1sti


b1sti
senior tag

Még egy kérdés! Amikor be akarok lépni egy versenybe, és kiírják az infokat, ott mit jelentenek azok a különböző ikonok?? (zöld kis autó, javító kulcs, stb)

(#12186) Mariann294


Mariann294
őstag

Valaki nem jön combozni? :)

(#12187) Mariann294 válasza b1sti (#12185) üzenetére


Mariann294
őstag

Az autók szine a verseny állapotát jelzi.Zöld akkor ha még van időd bemenni.Sárga ha már visszaszámolás van és piros amikor elkezdődött.A kulcs pedig azt jelzi hogy jelszavas.Lehet hogy rosszul mondtam az autók szinét,de mindegy nem lényeges a játékban..

(#12188) b1sti válasza Mariann294 (#12187) üzenetére


b1sti
senior tag

Köszönöm szépen!

(#12189) Mariann294 válasza b1sti (#12188) üzenetére


Mariann294
őstag

Nincsmit :)
Kérdezz nyugodtan . . :))

(#12190) dokar válasza Mariann294 (#12186) üzenetére


dokar
addikt

meg kell fogni a combodat vagy mi? :D

extra - SEXRay

(#12191) csaba0223 válasza sanye89 (#12180) üzenetére


csaba0223
senior tag

TA car exploit and what we are doing about it.
Announcement end: Mon Sep 29, 2008 11:59 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Ok here it is, here I tell you guys what should already been known.

We are going to start banning players who use the exploit were you can drive your TA car in any other mode or any other car in TA mode. No questions, no warning, just straight to being banned. Any one from this moment on that is seen using the TA exploit will be banned.

I understand that there has already been some players reported for this, but only reports from after this post will be banned. All others from before are being warned here.

Hope this works out for you all, and I hope we can all play fair from here on out.

Magyarul: bannolni fogják azokat a játékosokat kérdezés és figyelmeztetés nélkül ,akik TA autóval játszanak Sim-ben vagy bármi más nem TA módban!

Project Torque nick: csaba0223

(#12192) Ricco_hun válasza csaba0223 (#12191) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Na ez is jellemző. Mivel javítani nem tudják a bugot, ezért inkább bannal fenyegetik a hibát kihasználó játékosokat. Miért nincsen lefelé mutató hüvelykujjas smiley?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#12193) Sixday


Sixday
csendes tag

Uraim!

Kis információ kellene.
Az a bajom hogy minden szép viszont az autókhoz megvehető upgrade-k nem érnek hajítófát sem.
Vettem egy motortuningot és 1 lóerőt ad??? ECU upgrade szintén 1 lóerő????
Miért van ez ilyen csúnyán elrontva? Így semmi értelme tuningolni...

(#12194) b1sti válasza Sixday (#12193) üzenetére


b1sti
senior tag

Sziasztok!

Csatlakozva az előttem szólóhoz nem gondoltam, hogy ez problémát jelenthet, gondoltam csak azért van, mert még az elején vagyok,de ezek szerint nem! Nálam is jelentkezett ez a dolog! :O

[ Szerkesztve ]

(#12195) pH érték válasza csaba0223 (#12191) üzenetére


pH érték
aktív tag

És aki nem TA kocsival megy TA módban? Nekem pl néha a Panamát bedobja és az úgy nem rossz.

(#12196) pH érték válasza sanye89 (#12180) üzenetére


pH érték
aktív tag

Amúgy én is mentem már wanganon TA rookie-val, lehet az elején jól gyorsul, de utána mindenki lehagy.

(#12197) SP!T


SP!T
addikt

Ti hol találjátok az AP-s versenyek időpontját? Illetve ha van, akkor lesz egy szoba amibe simán be kell lépni? Vagy oda hogy kell menni?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12198) PaJa1 válasza SP!T (#12197) üzenetére


PaJa1
őstag

forums.aeriagaes.com
A PTs eventek általában nem APsak.
Most hogyan jön elő az hogy nem odaillő autóval lehet menni? Nem hiszem h pusztán véletlenül...
Az upgradeknek meg nem egyesével van értelme hanem összességében

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12199) Sixday válasza PaJa1 (#12198) üzenetére


Sixday
csendes tag

Itt nem összefüggésekről van szó, hanem arról az irreális ostobaságról hogy veszek egy stage 1 motortuningot es 1 azaz egy darab plussz lóerőt hoz.
Ez nevetséges, röhejes és szánalmas is egyben.
Kérdés hogy ez bug vagy tényleg így van?
Mert ha tényleg akkor semmi értelme a tuning résznek.

(#12200) Mariann294 válasza dokar (#12190) üzenetére


Mariann294
őstag

LOOOOOOOOOOL! :C
Kombó.Most jobb? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.