Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12401) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nekem egyelore nem volt ilyen, marmint a szaggatas, mint tominak

[ Szerkesztve ]

(#12402) sanye89


sanye89
csendes tag

Nagy nehezen de sikerült lenyomnom :DD :DD :DD
De nem kaptam érte semmit :( :( :( :( Hangar drift WR

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#12403) dokar válasza PaJa1 (#12393) üzenetére


dokar
addikt

hétfőn jön a patchre a patch, a TA pitbug miatt. :K
de jó, speedbugból pitbug lett :DDD

extra - SEXRay

(#12404) ABnormal válasza sanye89 (#12402) üzenetére


ABnormal
őstag

Én sem kaptam semmit a rekordért.... :( :( :(

(#12405) sepR válasza dokar (#12403) üzenetére


sepR
csendes tag

Uhh ez jól hangzik , de honnan a forrás ?:D

PT account : [>OBB<]ArnolHUN

(#12406) [HUN]Dani válasza ABnormal (#12404) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát én is vagy 5 mapon wr autóztam azt nem is adott semmit csak egyszer 300RP-t :C

magyarsrac

(#12407) PaJa1


PaJa1
őstag

Driftben nem jár semmi WRért, mivel ott nincs WR
A missionök miatt sem rossz hogy van reset, így legalább meg lehet csinálni a Pursuit of Flame-et :)
Most amikor nyomtam WRt(a küldik miatt) akkor kiírta és a pontszámolsánál is bedobta a WR-os képet

Faszán elnyomtam fél millát :D Beboltoltam 4 autót, és a régiekhez is vettem új dizájnokat :) Egyre színesebb a garázs :) Öröm belépni :))

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12408) Creative997 válasza PaJa1 (#12407) üzenetére


Creative997
őstag

4 új autó, hm... szerintem mivel drift mániás is vagy ezért a két stallion meg egy hexan bennt van és 1 AP-s: lehet h nem camaro mert megvárod h le legyen értékelve, de túl jó ahhoz h ne lehessen kihagyni (meg a tuningja csak fél mila min...tehát nem); leht még a másik drift autó, de már vettél 3at, tehát lehet h nem, Hummert meg még minek, mikor van Destroyer és Buggy, ergó maradt az RX-7 GT, mint 4. :DDD Nos?

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12409) ABnormal válasza PaJa1 (#12407) üzenetére


ABnormal
őstag

én sim-vs-ben mentem és ott nem kaptam semmit sem :( ,de látszik a képen,hogy sim vs

(#12410) PaJa1 válasza ABnormal (#12409) üzenetére


PaJa1
őstag

A TIEDEN látszik hogy Sim VS, ott szerintem az egyidejűség kavarhatott be valamit, más tippem nincs.

Crea: Telitalálat! Felezzük a lottónyereményt :)
Van 1 új Hexanom, 2 új Stallionom, és egy FC3S-em, mindegyik kapott 3 szép külsőt is :) Wankel-motor még tuningot is :)
A Hummer, a Camaro és Sniper is meglesz idővel. És tényleg leértékelésre várok :)

30% XP és RP rush van! Akad pár füstölni való duplázóm, kell a lóvé tuningra :D Valaki esetleg fánkolni?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12411) dokar válasza sepR (#12405) üzenetére


dokar
addikt

a játékban fent a fényújságon ki van írva ;)

extra - SEXRay

(#12412) sepR válasza dokar (#12411) üzenetére


sepR
csendes tag

Oké köszke
Egyébként németes vagyok ... :D

PT account : [>OBB<]ArnolHUN

(#12413) Creative997 válasza PaJa1 (#12410) üzenetére


Creative997
őstag

Dájó, pont akkor nem tudok menni amikor kéne...

És mennyit nyertem a lottó felével?? :DD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12414) sepR


sepR
csendes tag

A fent említett probléma nálam is megjelent XD.
Kormánnyal játszom és egyszerűen csak balra tudok kanyarodni .
Nem lehet jobbra sehogyse , beállítani se lehet , és a kormány jó mert más játékkal simán megy... de itt nem ....

PT account : [>OBB<]ArnolHUN

(#12415) PaJa1 válasza sepR (#12414) üzenetére


PaJa1
őstag

systembe is írtam ezzel kapcsolatosan, leírom ide is.
Reset to default, apply, újra beállít, apply

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12416) csaba0223


csaba0223
senior tag

Felraktam a vistát meg a PT-t a laptopra! Eddig baró :DDD 1024x768 on fullon minden csak a shadow van kikapcsolva! vígan szalad a game :C

Project Torque nick: csaba0223

(#12417) Kommy


Kommy
veterán

A quick repair-os bp annak , hogy kéen működnie, mert ha jól olvastam , akkor lassítás nélkül kéne javítania, de sim vs-ben amikor bent , volt bp-ben akkor nem tudtam javítani, missionban pedig ugya úgy javít mint nélküle

(#12418) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Egy pár kép:
Hangar wr: [link]
Broadways 3 wr: [link]
Team Drift wr: [link]
Új kép számomra..: [link]

magyarsrac

(#12419) SP!T


SP!T
addikt

Semmilyen class6 autó sincs ezen a pannin kívül? Őszintén nekem herótom van attól az autótól, mindenkinek olyan van, meg igazából nem is jön be. Persze RP-s autót tudok venni csak. :(

(De elsődleges cél a Phoenix utolsó tuningjainak megszerzése ;] Szerintem a legfiiilingesebb verda az összes közül! )

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12420) Creative997 válasza SP!T (#12419) üzenetére


Creative997
őstag

Hát ha pannyt nem akarsz akkor vegyél mást és nyomulj alsóbb kategóriában (mint eddig). 3 van még: Harpoon, Forte, Stallion (+buggy és Destroyer, de azok off-road kat.) De a tuning az nagyon drága! Vagy vegyél driftes autót ha szeretsz driftelni, arra költeni se kell, csak megveszed, stb
Nekem már csak egy Toyota MR-2 és 2000GT kell, meg talán driftes autót veszek még és a többi kocsira nekem nincs is szükségem, majd egyszer egy skyline...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12421) Detox!


Detox!
senior tag

Csőtök,, leszedtem, de amikor elinítom a setupot EZT dobja ki. Mi a ***** annya ez?

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#12422) ABnormal válasza Detox! (#12421) üzenetére


ABnormal
őstag

töltsd le újra rendesen,mert ez hibás a telepítő szerint...

(#12423) Detox! válasza ABnormal (#12422) üzenetére


Detox!
senior tag

köszi de melyiket? Az első hsz linkje alatti oldalról először lekaptam a filefrontról aztán szar volt és leszedtem a gameborderől, de az is szar.. Letöltötte mindkétszer a kiírt 970megát, de feleannyinak jelenik meg a setup file... Tudsz egy korrekt linket, ami leszedve már jó is? A többi oldal az 1hszből mind reges és nincs regem, meg nem is pöcsölnék vele. Tököm kivan, sok szar aztán nemjött 200-al se ...

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#12424) ABnormal válasza Detox! (#12423) üzenetére


ABnormal
őstag

húha,sajnos ilyen linket nem tudok,nekem fentvan régóta a játék és úgy frissíti magát...
de még senki sem panszkodott a linkekre...próbáld innen,a gamershell tuti megbízható...

[ Szerkesztve ]

(#12425) Detox! válasza ABnormal (#12424) üzenetére


Detox!
senior tag

köszi,, elkezdtem onnan. Röpke 2óra bassza meg.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#12426) PaJa1


PaJa1
őstag

a gamershelles fileokkal nekem eddig még nem volt gondom.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12427) Detox! válasza Detox! (#12425) üzenetére


Detox!
senior tag

innen se jó, harakiri.........

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#12428) PaJa1 válasza Detox! (#12427) üzenetére


PaJa1
őstag

akkor lehet hogy a hiba az ön készülékében van

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12429) sanye89


sanye89
csendes tag

Méghogy javitották a bugot. :W :W :W :W
Egy l***t . Vette ligán olyan slowbugot kaptam,hogy célba se értem.

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#12430) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Ekkora 1 szar játékot, hogy ezt a szar speed bugot nem lehet kijavitani.
Igy semmi értelme wette bajnokságnak. 5 olyan köröm volt saját magamon csodálkoztam,milyen jol megyek Duran össze vissza csuszkált 3 másodpercel ment jobbat mind én. ahol én full gázzal mentem a kanyarba ő ott is fékezett, és csak maradok le.
Akkor mi ez a szar. :W :W :W :W :W eladnám az accontomat 5 forintér ha valakinek kell. need for speed 1 az is jobb. :K :K :K :K

Projekt Torque online MMO

(#12431) dokar válasza sanye89 (#12429) üzenetére


dokar
addikt

TA-ban nincs speedbug, a többi pedig a PT-n belül számomra komolytalan :)

extra - SEXRay

(#12432) Ofi1978


Ofi1978
csendes tag

Lacika!Bocs,hogy kiléptünk köszönés nélkül(nem szoktunk),Csabánál nem reagált a játék a billentyűzetre, kilépni is csak alt f4 el tudott.Én meg véletlenül kihúztam a tápot(nem vagyok még ennyi vezetékhez hozzászokva)!

(#12433) SP!T válasza Creative997 (#12420) üzenetére


SP!T
addikt

A Forte-t mondjuk mindenképp meg kell vennem illetve a Stallion is nyerő nálam! :) Akkor lehet tényleg kimarad a level 6! Amúgy drift annyira nem, inkább a vegyes versenyeket szeretem. Pl Serpentine! Ott drift-től kezdve minden vezetési tehetség szükséges! :)
Ha lenne AP-m az Evo-t és az RX-7-et szeretném nagyon, de hát az majd talán, ha nyerek elég AP-t!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12434) csaba0223


csaba0223
senior tag

Tök jó lett a játék! Vagy nem tudom mi van, tegnap kb 5x kirakott loginra ma meg már 3x 1-órán belül!

Project Torque nick: csaba0223

(#12435) [pH]Lacika válasza Ofi1978 (#12432) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Semmi gond! :)
Csak furcsa volt, hogy mindenki eltűnt. Bár az első menetnél is olyan érzésem volt, mintha csak én gyűjtöttem volna a dolgokat. :DDD

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#12436) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#12435) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én nem nagyon gyjtöttem mert nem tudtam berakni a BP-t! Meg nem reagált a billre a játék! Írni sem tudtam! Ofi meg ráült a tápkábelra és szétcsúszott a csatlakozás :DD Aztán megláttam menyi az idő :Y Inkább nem mentem vissza! Ofi még visszament de már nem voltál onlány! Vennem kell egy laptop hűtést :O Nagyon melegszik a masina játék közben! A táp meg egyenesen izzik! :U

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#12437) SP!T válasza csaba0223 (#12436) üzenetére


SP!T
addikt

Miért nem az asztali gépeddel játszol?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12438) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

jóestét :DDD
Tennap megin bizonyított a PT.. vagy biztos csak szimplán béna vagyok :DD
Nyomtam 3 versenyt england pályákon a motoros barátommal ex GSXR-el. :P
Én egy fullos vettivel, full bp.-vel, ő meg egy spiedoval, minden nélkül, csaja sem volt.. namondom, biztos kell a "negatív" statisztika is neki.. hát miért ne.. Már a rajtnál láttam, hogy valami "vicc" lesz ebben a versenyben.. hehe.. az 1 kanyar után bérodon már 1 mp-et vert rám.. aztán a 2. körben már vagy 4mp-t, az uccsó 3. körben pedig fél pályát.. Egy spiedoval... 4-5mp.-ekkel ment jobb köröket.. És ezt mindenpályán.. 4-5 ember volt a roomban, és mindenki keményen hitetlenkedett.. Vajon miért?? :F Ha mást nem.. csak a járgányokat nézzük meg.. DE próbáljuk ki! Tényleg kíváncsi vagyok.. Vetti vs Spiedo England.. Karesz!! Főleg Rád számítok :R

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12439) kavicssli


kavicssli
addikt

Úgy néz ki leszedem én is a játékot! Remélem nem csalódok benne! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#12440) rsx válasza csaba0223 (#12434) üzenetére


rsx
aktív tag

Nálam dettó ugyan ez van :(
Plussz még random fagyi is van :W

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#12441) [pH]Lacika válasza SSP33DY (#12438) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Szeva!

Én benne vagyok! Mikor?

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#12442) SP!T


SP!T
addikt

Milyen jó a quick repair? Mert hogy mission-ben semmit nem ér az biztos! Ugyan annyi idő! Sőt ugyan úgy elrak a pálya másik felére, ha épp az új mapon tolom, pedig kéne az egyik mission-hez!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12443) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#12434) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tegnap vettem egy rp-s csajt + xp, rp poppert. Én ma reggel fánkoltam egy másfél órát kaptam volna vagy 300k rp-t azt lefagyott. :O Bementem a célba megmutatta azt a képet hogy milyen gyors voltam meg milyen lett a bestlap time-om meg stb. utána egy fekete képernyő (azt hittem hogy jön egy pezsgőzés de semmi nem jött), úgy maradt a feketeség, vártam egy-két percig utána meg magától kilépett a gamma.. :O :O :O Így elestem kb. 300k rp-től 150k xp-től 1 xp, rp poppertől és még a statomat is rontotta.. :O

magyarsrac

(#12444) Creative997 válasza [HUN]Dani (#12443) üzenetére


Creative997
őstag

Huh, az szopás, én már rég szétvertem volna gépet. Nekem anno a nagy explorerezésnél volt h használtam csajokat és aállandóan ctd volt és összesen sok százezret buktam, volt h 4-5x egymás után ctd.
A 49 be nem fejezett versenyből kb 35 ctd, 10 lefagyás, loginra baszás és egyebek a maradék meg kilépés TA-ból (pl amikor elbasztam a boxutcát egy mellettem lévő csávó miatt és esélyem se volt utána mert + kör üres tankkal; vagy mert jogtalanul kaptam a végén áthajtásost és felbaxott...)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12445) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Direkt eddig csak olvastam a hsz-eket, nem akartam fölöslegesen fikázni a PT-t, úgyse hallgat meg minket senki. De látom a patch hozta a szokásos formáját és többet ártott mint használt. Most az hogy érkezett két új kocsi (mert csak a Hummer H3 meg a Camaro az új) nem nagyon dobja fel a játékot. Én már egyre reménytelenebbnek látom, hogy valaha is értelmes játék lesz belőle. Inkább hanyagolnák az ilyen "megváltó" peccseket és ahelyett ráfeküdnének ezerrel a hibajavításra, a netkód optimalizálására. Így nem igazán lehet értelmes versenyeket menni, hogy random előjönnek ilyen olyan dolgok. Az lenne az alap, hogy mindenki egyenlő esélyekkel indul (ugye itt van a fullos Vette VS. Spiedo esete). Egyszerűen a tuning irreálisan drága (ezekszerint ne is tuningolj, mert a bug miatt úgyis levisz egy alap kocsi), kevés kocsi (és azok is rosszul elosztva a kategóriákban) amik nagyrészt AP-sak (megint csak a fizess vagy szart sem érsz téma jön elő, ami fura egy ingyenes gémnél). Tudom ha ilyen szar hát ne játszak vele - hát nem is játszom. Inkább évről évre eljátszogatok a legújabb NFS-sel.
Kavicssli: hát nem ígérem, hogy nem fogsz csalódni.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#12446) ABnormal


ABnormal
őstag

menjünk tüntetni debrecenbe!!! -borítsunk az invictus székháza elé pár pc-t,meg tartsuk blokád alatt az épületet! :D

na,most ráérek,ki jön kipróbálni a corvett - spiedó harcot? nekem csak spiedóm van!!!

[ Szerkesztve ]

(#12447) SP!T válasza Creative997 (#12444) üzenetére


SP!T
addikt

Fura én most megint elég sokat kezdtem játszani PT-vel, de azóta 1x sem fagyott, sem CTD vagy bármi ilyen! Bár, hogy most ezt mondta, tuti ez lesz az első ha belépek... :W

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12448) ABnormal


ABnormal
őstag

szinte minden nap van olyan hibám,hogy eltünik az egérmutató!!!

(#12449) SP!T válasza ABnormal (#12448) üzenetére


SP!T
addikt

Igen az nekem is mindennapos. Csak akkor jön elő, ha előhozom a teljes chatablakot.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12450) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Leszedtem a big-peccset ,aztán kb 5 perc után ki is léptem :D
Nem hordok rá sarat ,mert ennyi idő alatt nem lehet véleményt alkotni ,de nem volt normál off-rúd pálya csak ctf/exp verzsőn és az nem mozgat.
Pozitívum azért van : Destyhez van új föstés az tetszett.Gyorsabbnak tünt a lobby vagy micsoda meg a login/out ,de lehet ,hogy a net ápgrédem miatt hasított :DD
Még nem érzek késztetést ,hogy újra toljam sajna :S

Most a samp scriptelés nyújt kikapcsolódást ,mert hozza picit a régi c64 basic feelinget/alkotási hajlamot.Amúgy találtam race módot is hozzá és elég szimpla ,de fun(valahogy érdekes sampban nem zavar,hogy totál bugos)

hkv.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.