Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12751) Creative997 válasza MaciG (#12750) üzenetére


Creative997
őstag

Csak irigykedsz h nem tudtad megvédeni a címed :DDD
Köfike!!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12752) rsx válasza [pH]Lacika (#12738) üzenetére


rsx
aktív tag

Üdv

"Soha nem hibázik", ez kicsit tulzás szerintem,Hibázok nem is keveset.
Vannak pályák amin alig itt jókat is megyek talán.Szerintem mentünk már párszor nem is 1x mögöted végeztem, ez van.
Amugy Kwizibo tényleg gyors de ettöl még nem csíter szvsz, jópárszor mentem ellene.......

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#12753) PaJa1


PaJa1
őstag

Ha már 2. helyen futott volna be a mostani futamon akkor ő lett volna Laci és flex helyett a szétlövésben.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12754) Creative997 válasza PaJa1 (#12753) üzenetére


Creative997
őstag

Ha... :(((

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#12755) [pH]Lacika válasza PaJa1 (#12753) üzenetére


[pH]Lacika
tag

És ha nem hibázok a 2.kör elején akkor simán nyerem az egészet.
De hibáztam! :W
Amúgy meg így volt igazságos a dolog. Gratula Creative!
Durannak én is elkentem a száját az 5. futamon, nem is kicsit, be sem ért! :DDD

Én lettem a 3. tehát dobogón végeztem! :DD
Nyertem 70.000 + 1 Hummert, feketét. :))

Ja és kegyetlen a Camaro! Kell rá +10% tapadás és kezesbáránnyá válik.

Üdvözlöm a Camaro clubban Csabeszt és Razint!
Híveim kövessetek! (Na jó ez 1 kicsit erős volt) :U

RSX: na jó hibázol! :) De keveset!

Kwizibo-val akkor sem stimmel valami!

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#12756) PaJa1 válasza [pH]Lacika (#12755) üzenetére


PaJa1
őstag

Béródon nem voltam sokkal lassabb táska nélkül harpoonnal, ha meg arra teszek tapadást akkor minden kanyarban felborulna :D

Mellesleg én nyertem meg az ausztrál sport szedánt :) így ligán már végeztem az első négy hely mindegyikén, elsőn kétszer :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12757) dokar


dokar
addikt

Top 10 iGames Center Bonus Keys!

ez hogyan működik? honnan szerzek bónusz kódot? vagy event key-t?

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12758) MaciG válasza [pH]Lacika (#12755) üzenetére


MaciG
addikt

rx7-nek van esélye Camaro ellen? Végül is az is class5 :K Ha igen akkor megyek én is majd versenyezni, de ha nem akkor is. :P

BANZAII

(#12759) Isten88 válasza dokar (#12757) üzenetére


Isten88
senior tag

To find the closest participating Igames gaming center please go to here.

(#12760) dokar válasza Isten88 (#12759) üzenetére


dokar
addikt

Eddig OK, de aztán mit csináljak vele? Menjek el Kanadába? :D

extra - SEXRay

(#12761) csaba0223


csaba0223
senior tag

Gratulálok mindenkinek! De elsősorban magamnak! :C
Laci: Baró a camaro! Most van mit tuningolni :DD Jót mentünk tegnap :R Bár nekem full BP és acc bula kellet hogy felvegyem veled a versenyt :B
Dokar: Ha mész ki, akkor nekem is hozzál olyan szart :DDD

Project Torque nick: csaba0223

(#12762) [pH]Lacika válasza MaciG (#12758) üzenetére


[pH]Lacika
tag

ÁÁÁÁÁÁ!
Eddigi tapasztalatok alapján 1edűl a Harpoon tudja megszorítani.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#12763) [HUN]Dani válasza dokar (#12757) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez engem is rendkívül érdekelne, hogy honnan szerezhetek kódot..

GRAT MINDENKINEK!
ki mit nyert?

magyarsrac

(#12764) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

...énmegmá' teljesen lemaradtam..

Nany GRATU mindenkinek, meg tisztelet :C :R :DD
Ügyesek vagytok, és gyorsak mint állat :Y

NNaa.. én meg most vettem egy kormányt, nagyon olcsón, nagyon faszát, újat!!
Ahhoz kéne némi segítség, tapasztalaz valakitől, vagy bárkitől, esetleg mindenkitől! :DDD :DD
Nem azé' vettem, mert gazdag csávó vagyok, hanem mert megtehetem :)) :D (ezt csak pojén, a VIII.-ba hallottam, de jó)
Szóval eddig egy repüléshez tervezett Saitek X52PRO-val nyomtam a PT-t.. és amikor felszálltam, egész jó ment :DDD , aztán a betonon mindíg csúszkáltam.!
Most egy Logitech formula force EX-et szorongatok, és azzal nyomnám, ha segítene valaki akinek van, volt, vagy lesz! KÖSZI.. (és akkor hátha beférek az első 3-ba :P )

UI..ha láttok PT-zni, és írtok, de nem válaszolok...akkor a fiam nyomja.. :B :K :Y

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12765) SSP33DY válasza [HUN]Dani (#12763) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

más: Dokar, Dani, és kedves édeklődők.. Igen, el kéne menni egy ilyen igémsz centerbe, és ott kapnál kódot.. Ezért már egyszer anyázam.., még anno, amikor megjelent először az igames..és nagy lelkesen tettem be a linkeket, míg rá nem jötem.. hogy..fak..há' oda biz' el kő' menni.. :((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12766) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#12763) üzenetére


PaJa1
őstag

Creative nyert EU touringot
Lacika 3. lett ugyanitt
Én Ausztrál sportszedánt nyertem most.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12767) dokar válasza SSP33DY (#12765) üzenetére


dokar
addikt

menjenek a pi... :(( az egész fizetős AP dologgal együtt :W
ezért jó a TA, mert ott a képesség számít, nem pedig a dollár

extra - SEXRay

(#12768) [pH]Lacika válasza dokar (#12767) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Meg a speedbug! :D

Gratula PaJa! (TNA)

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#12769) dokar válasza [pH]Lacika (#12768) üzenetére


dokar
addikt

TA-ban már nincs speedbug, sztem a játék neve nyugodtan lehetne Project Torque helyett inkább Thunder Alley :D

Egyébként ki játszik még gamepaddal? Normális, hogy annyira érzékeny, hogy pöcögtetni kell a kart? (TA-n).

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12770) Karibaba válasza Creative997 (#12747) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Grat az eredményekhez !!!!! Jó voltá!! :C :C :C
Legközelebb remélem nem csak tarcsi leszek :K :K :K :K

Kwizibo nem csal, csak a panni jól gyorsul és kurva jól megy vele.
Englandon 1 párszor elvertem már , de ott volt a seggembe végig!!!!!

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#12771) [HUN]Dani válasza Karibaba (#12770) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát jó de te verhetetlen vagy englandon...(sztem) :U ;]

magyarsrac

(#12772) MaciG válasza dokar (#12767) üzenetére


MaciG
addikt

"ezért jó a TA, mert ott a képesség számít, nem pedig a dollár"

Nah ez az ami nem igaz, TA-ban a mázli számít, ha mákod van nem löknek ki,kb ennyi az ottani szint...

Gamepadnál pöcögtetni? Ezt nem értem. Ha a nyilakkal mész akkor olyan mint. bill csak jobb a fogása. :D ha pedig az analóg karokkal akkor olyan mint a kormány, kicsit tolod ,kicsit fordul. Nálam legalább is így van.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#12773) Isten88 válasza MaciG (#12772) üzenetére


Isten88
senior tag

Szar a gamepad, az enyém is ilyen, azt hittem 3k huf-ért kapok valami használhatót. Az X és Y tengely kb olyan 45-45 fokban fordítható el. Az érzékenységét olyan 15-20 fokra korlátozták, miszerint kib*szott érzékeny és emiatt Én is a billentyűnél maradtam, mert nincs 10k huf-om egy gamepadra, ami 1 éven belül tönkremegy úgyis. Ha meg van olyan olcsó gamepad, ami használható is, akkor légyszi linkeljetek és megveszem.
Köszi!

(#12774) dokar válasza MaciG (#12772) üzenetére


dokar
addikt

ha pedig az analóg karokkal akkor olyan mint a kormány, kicsit tolod ,kicsit fordul

aha, csak TA-ban a legjobb ívekhez tized fok eltérések is sokat számítanak, a többi játékmódban ez nem jelentős. még a kormányom se elég precíz ahhoz, hogy analóg mozdulatokkal az íven lehessen tartani.

(#12773) Isten88: nálam a 45°-ból kb úgy 35°-nál már 100% van, sőt hiába állítom a játékban csak 90-esre a kanyarodási képességet, akkor sem lesz elég precíz, hogy ne kelljen pöcögtetni. beszéltem ott másokkal, ők is pöcögtetik az analóg kart TA-ban.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12775) Isten88 válasza Isten88 (#12773) üzenetére


Isten88
senior tag

Várom a javaslatokat...5-6k huf-ig és normálisat légyszi, ami nem olyan, amit említettem, hogy olyanom már van.
Köszönöm!

(#12776) [HUN]-Kisa válasza Isten88 (#12775) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

[Tess szerintem ez zsir. ugy halottam.]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#12777) dokar válasza Isten88 (#12775) üzenetére


dokar
addikt

TA-ra nem fogsz találni nem-kell-pöcögtetni gamepadot, a többi játékmódra meg jó az is ami neked van. hangsúlyozom még1x, hogy még a játékkormányomon is ha finoman éppen megmozdítom, akkor az már túl sok nagy sebességnél.

esetleg meg lehetne próbálkozni egy trükkel: USB frekit feltolni 125-ről 500-ra. mit gondoltok erről?

(#12776) [HUN]-Kisa: rádiósat sztem nem ajánlott venni éppen a pontosság miatt

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12778) dokar


dokar
addikt

Na ezt nézzétek meg: USB-s egerek frissítési rátájának növelése

"A Windows XP/Vista az alacsony sebességű USB protokoll irányelveitől eltérően, 8 ms-ban (125 Hz) limitálja az elérési időt."

Hoppá, sztem ez a 8ms túl sok ide. Kipróbáljátok a trükköt? Vélemény?

extra - SEXRay

(#12779) [HUN]-Kisa válasza dokar (#12777) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia okké én csak ajánlottam egy-et.

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#12780) MaciG válasza dokar (#12777) üzenetére


MaciG
addikt

Inkább próbáld meg a wheel streting ranget levenni , hátha. (nem tom TA-ra hat-e)

BANZAII

(#12781) dokar válasza MaciG (#12780) üzenetére


dokar
addikt

már írtam, hogy levettem 90-re, de így se jó, mert dettó pöcögtetni kell, sőt a 180 a legjobb TA-ra mert 90-nél vmikor nem lehet rendesen bevenni a kanyart és akkor mehet a dörzsi a fallal. sim vs-re pedig legalább 540 javasolt. kár hogy erre a beállításra nem lehet profilt létrehozni.

extra - SEXRay

(#12782) PaJa1 válasza dokar (#12781) üzenetére


PaJa1
őstag

540! bakker az rengeteg! 215el megyek, nem rosszul.
TA-t játsz egérrel, az elég precíz és olcsó megoldás.
Idővel a kezem közé fog kerülni egy G25ös!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12783) SSP33DY válasza Isten88 (#12775) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szerintem meg nézz köről a Vaterán! Én is ott vettem a kormányom.. pár hónapos, és még garanciális 2 évig :DD a harmad árnál is olcsóban kaptam meg!
gyári ár, ha a logdzsitektől rendeled:131.84 EUR .. az szorozva 240-el húzós (még a magya boltokban is olcsóbb!! a Vaterán meg pl.:6-7000 Ft-ért már kapsz :C

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12784) dokar válasza PaJa1 (#12782) üzenetére


dokar
addikt

540! bakker az rengeteg! 215el megyek, nem rosszul.

na látod itt bukik meg a játék gondolatmenete az irányíthatóságról, még pedig:
van mondjuk egy lion, amelyik a kanyart nem szereti. kipróbálod az evot, amelyik nagyon jó kanyarokban. de ha teszem azt maxra, 900-ra, állítod a kanyarodást, akkor a lion is lesz legalább annyira jó, mint az evo, a többi már csak a tapadáson fog múlni és az autó tömegén.

egyébként alulkormányzott autókra kell legalább az 540 ahhoz, hogy jól rá tudjon fordulni az ívre.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12785) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Más, közérdekű!

Kérnék segítséget mindenkitől, amit már feljebb is írtam!

PT beállítás, kinek mi jön be?
Steering response, deadzone-ok, Steering degree, stb, stb.. nem a billentyűzet/játékvezérlő kiosztása érdekel ;)

És pár tapasztalat, ha így állítom, akkor így reagál, ha úgy, akkor úgy, és azért jobb így, mert.. Istenigazából azt az idegbeteg kormánymozgást szeretném valahogy kontrollálni, ami a PT-ben van! Más szimulátorokban pont úgy, és addig tekeri a karakter a kormányt, ahogy, és ameddig te.. a PT-ben meg annak a szerencsétlennek 26felé töröd a kezét, és mégsem kanyarodik, illetve ha fingasz, akkor is mozog a kormány..
Erre szeretnék véleményeket, és legfőképp megoldást!
Köszönöm! :)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12786) dokar


dokar
addikt

Fantasztikus híreim vannak!

Megcsináltam a #12778-ben leírt trükköt. Az 500-as fájlt állítottam be. Módosítás előtt az egér érzékenysége max 125 volt, utána 250 lett. Ebből látszik, hogy az egerem max 250-ig támogatja. Már csak az a kérdés, hogy a gamepad milyen gyakori mintavételezéssel dolgozik. Ha képes az 500-ra, akkor 4x lesz kényelmesebb és pontosabb a kanyarodás! :)

extra - SEXRay

(#12787) PaJa1 válasza dokar (#12784) üzenetére


PaJa1
őstag

Lionnal és evoval is jol kanyarodok ekkora beállítással. Balansz kérdése

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12788) csaba0223


csaba0223
senior tag

Találtam a draftolásrol 1 jó videót! :K Itt
És itt egy másik jó kis vidi :DD Vicces!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#12789) Marci9411


Marci9411
csendes tag

Top Gear a legnagyobb! :DD :K :C
Azt ki látta amikor Amerikában vannak?

[ Szerkesztve ]

(#12790) Isten88 válasza [HUN]-Kisa (#12776) üzenetére


Isten88
senior tag

Jó, hát az egyik barátom ismerőse is ismer olyat, aki már olvasott olyat, hogy valaki látott már egy olyan embert, aki beszélt egy olyannal, aki szerint jó volt ez a gamepad. Ne haragudj, de nem akarok megint olyat venni, ami max 10 fokos dőlésszög után már maxon van, és a maradék 35 fok már csak a fölöslegesség kedvéért van. Köszönöm, hogy próbáltál segíteni, de biztosra akarok menni és olyat szeretnék ezúttal venni, amivel meg leszek elégedve.
Szóval valaki valami ajánlást 5-6k huf-ért? Dróutous gamepad előnyben, a drót nélküli billentyűzetekben eddig nagyot csalódtam, kettőben is.

(#12791) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

szerintem

ennek a nagytesoja van itt nalam ( Rumble Pad II), ez kb. teljesiti minden elvarasodat

(#12792) Isten88 válasza UnConnecteD (#12791) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm!!! :)

(#12793) szilva01


szilva01
őstag

Hali!
Letöltöttem és telepíttettem a játékot és el is indul de frissítés közben egyszer csak megáll és az istennek se akar tovább töltődni!Mi lehet a gond?

(#12794) Isten88 válasza szilva01 (#12793) üzenetére


Isten88
senior tag

Nálam is előfordult ilyen. Kilépsz a frissítésből és újra elindítod. Onnan folytatja, ahol abbahagyta. De ha viszi a CPU-t, akkor nem állt meg, csak kicsomagolja a frissítési csomagokat.

(#12795) SSP33DY válasza SSP33DY (#12785) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Valaki plíz... csak 2 sor..hogy tudjam normálisan irányítani, illetve, hogy legyen némi viszonyításom...KÖSZI! :U

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#12796) dokar válasza SSP33DY (#12795) üzenetére


dokar
addikt

Steering response: nálam nincs hatása.
Steering help: Changes how much the game will attempt to steer for you. itt se történt változás hiába állítgattam.
Throttle help: Changes how much the game will attempt to control the throttle level. szintén semmi.

szó ami szó a játék irányíthatósága gagyi.
az idegbeteg kormánymozgás még gamepaddal és kormánnyal is meg van nálam. :(

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#12797) Isten88 válasza SSP33DY (#12795) üzenetére


Isten88
senior tag

Nálam alapbeállítások billentyűvel.

(#12798) PaJa1 válasza dokar (#12796) üzenetére


PaJa1
őstag

A helpek a billentyűsöknek vannak.
A response time a kanyarodás, kormányforgás gyorsaságát állítja. 0 a nagypapa tempó, 10 a szinte azonnali. Régen ez fordítva volt.

Nálam 0 help, 10es response van. Ha kormányom lenne szerintem akkor ez a precíz beállítás. Gamepaddal és billel simán eljátszok ezzel a beállítással.

Akciosak kb még 1 napig a Camaro, Hummer, RX7 FC3 összes tuningjai! Délután szükségem lenne fánkra, 2 hónapja koplalok :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12799) dokar válasza PaJa1 (#12798) üzenetére


dokar
addikt

olyan nincs véletlen, hogy adott kormánymozdulatot mennyi idő múlva éri el (mint pl a billentyűzetről gáz esetében)?

hoppá, a response pont fordítva van, de rossz :(

extra - SEXRay

(#12800) PaJa1 válasza dokar (#12799) üzenetére


PaJa1
őstag

De, a response time pont az. 10 azonnal, 0 lassan.
A fánk lehet nem lesz nagyon sikeres mivel nincs rush :(

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.