Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18101) macy válasza kokoaliga (#18100) üzenetére


macy
addikt

Szerintem nem :D
Ez a Cars beszarás, tegnap tolom neki az egyik pályán, erre szembe jön két AI. Az elsőt sikerült kikerülni, a második idióta meg belémrongyolt. Én nem tudom ezek mi a szart csinálnak, de hogy ebből sose lesz normális game az tuti.

(#18102) Chosen


Chosen
addikt

Nagyon béna kérdés, de manuális váltónál kanyar előtt fokozatonként kell visszalépegetni, vagy lehet többet is leugrani egyből? (Csak szekivel mentem eddig mindig)

(#18103) proof88 válasza Chosen (#18102) üzenetére


proof88
addikt

ezt most úgy kérdezed, hogy kötelező-e egyesével lépegetni, vagy szabad nem lépésenként is?

Utcai autónál néha ugrottam 2-3 fokozatot is váltásnál, bár inkább ott is majdnem mindig egyesével pakolgattam vissza pl piros lámpa előtt. Szóval kevésbé használtam a fékpedált kiszámítható helyzetekben, inkább motorfékeztem finoman. Nagyon tetszett a visszapakolgatás közben a motor hangja, ezért is csináltam általában így. :D De hogy ne rángasson annyira mikor felengedtem a kuplungot, rá is pöccintettem olyankor a gázpedálra.

Szimulátorban túraautó esetén inkább egyesével pakolgattam vissza féktávon, mert ha nem alkalmazod a heel&toe-t, elég nehéz stabilnak maradni egy erős hátsókerekes autóval. Sőt még egyesével visszaváltva is nehéz stabilnak maradni ha nem használsz semmilyen segédletet. Meg ha a konfig fájlban 0-ra van rakva az auto blip (ami alapból 1 ha jól tudom, és menüből nem lehet állítani).
Általában szekvenciális váltónál nem is kell gázfröccsöt adnod visszaváltás közben, mert az elektronika maga intézi ezt. Amikor Kiss Norbi a Hungaroringen 2-3 éve beugrott a Maserati-kupa futamába (és ott is rommá verte a mezőnyt), akkor a saját szemeimmel láttam hogy féktávon minden egyes visszaváltásnál egy nagyon minimálisan kevésbé lassul az autó egy pillanatra, közvetlenül a leváltás után. Akkor sejtettem hogy a heel&toe miatt van ez, de azt mondta hogy az elektronika maga végezte a kis gázfröccsöket. Az is szeki váltó volt.

[ Szerkesztve ]

(#18104) Chosen válasza proof88 (#18103) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi a választ. Arra gondoltam, hogy ez biztos valamilyen törvényszerűség, ezért kérdeztem így. :D

Mod: Assetto-t tekergetem jelengeg, ott szerencsére menüből állítható az Auto Blip. :)

[ Szerkesztve ]

(#18105) macy


macy
addikt

Na a Cars-ot elfelejtjük egy időre. Mehet az Assetto-kázás.

(#18106) proof88


proof88
addikt

(#18107) Frenky89 válasza proof88 (#18106) üzenetére


Frenky89
őstag

Neee, sírok... :C

(#18108) macy válasza macy (#18105) üzenetére


macy
addikt

Úgy tűnik dolgoznak a fiúk a Cars-on, kellemesen csalódtam, teljesen élvezhető lett, legalábbis azokkal az autókkal amiket próbáltam. Komolyan még a végén lesz belőle valami.

(#18109) JColee válasza proof88 (#18106) üzenetére


JColee
őstag

:DDD
Hát ezen szakadok. :C

(#18110) proof88


proof88
addikt

(#18111) macy válasza proof88 (#18110) üzenetére


macy
addikt

lol. És akkor ehhez most kormány kell vagy joystick? :D

(#18112) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kedvelt pályám, amin sokat szoktam játszani. (Ez volna az)
Viszont most, ha akarok játszani rajta, akkor a pálya betöltése után kb. 3 mp múlva kifagy a játék. Ezt a hibaüzenetet dobja ki. Mi lehet a probléma és hogy lehetne orvosolni?

(#18113) proof88 válasza acsati (#18112) üzenetére


proof88
addikt

passz. én valami plugin problémára tippelnék.

(#18114) acsati válasza proof88 (#18113) üzenetére


acsati
aktív tag

valóban az volt, kivettem a mapplugint és működött. köszönöm!

látom F1 topik, de itt van a legnagyobb aktivitás ezért megkérdezném itt, hogy tud valaki ajánlani valami jól kidolgozott esős és/vagy havas pályákat?

(#18115) proof88 válasza acsati (#18114) üzenetére


proof88
addikt

én idáig életemben 1 esős és 1 havas pályán mentem.

Az esős az Interlagos volt.
A havas meg Nemuno Ziedas.

(#18116) acsati válasza proof88 (#18115) üzenetére


acsati
aktív tag

köszi, kipróbálom őket :)

(#18117) proof88


proof88
addikt

(#18118) Frenky89 válasza proof88 (#18117) üzenetére


Frenky89
őstag

Bár halovány lepke fingom sincs, hogy ennek mi a lényege, de egész valósághűen mozognak a kocsik. :)

(#18119) proof88 válasza Frenky89 (#18118) üzenetére


proof88
addikt

(#18120) proof88


proof88
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.