Hirdetés
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- Lenry: Windows 11 telepítése inkompatibilis gépre
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- WireGuard VPN a mindennapokra
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
Új hozzászólás Aktív témák
-
cucka
addikt
válasz
Paulie86
#2442
üzenetére
talán azért rossz , mert igyekszem mindent DIVekbe pakolni, ez a login kód is div tagek között van, azért is mert más megoldást nem találtam hogy oda pozícionáljam ezt a loginos ablakot ahova akarom.
Nem, rosszul közelíted meg.
A szép php kód írásának talán a legfontosabb feltétele, hogy a php részeket különválaszd a html sablonoktól. Erre egyébként nehéz tuti tippet adni, mert ugye a feladattól is függ.
Itt például arról lenne szó, hogy minden alkalmazáslogikához tartozó kód a html előtt legyen. Ha el kell dönteni, hogy átirányítod-e valahova a felhasználót vagy sem, azt ne valamelyik html tag-be berakott php kóddal tedd. Ennek előnye, hogy a programod és a program által előállított html között minél lazább legyen a kötődés. (Igazából a php nyelvnek semmi köze a html-hez, csak a legtöbb esetben arra használjuk, hogy html kódot gyártsunk vele. Ha egy php file-ban a sok html részbe be vannak iktatva rövid php kódok, az nem azt jelenti, hogy az html lenne. A <?php ?> tag-eken kívül eső szövegekre tekints úgy, mint ha php-ban print-el iratnád ki őket.)
Új hozzászólás Aktív témák
- bambano: Bambanő háza tája
- Sorozatok
- Ingatlanos topic!
- BIOS topic
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Házimozi belépő szinten
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3022, 100% Akksi
- ÚJ HP OmniBook Ultra Flip 14"OLED 2,8 K 120Hz - Ultra 7 256V - 16GB - 1TB - 2,5 év gari - MAGYAR
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Thermaltake VersaH17 ADATA 650W
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3240, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RX 590 8GB ZALMAN T4 Plus ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

