Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
lanszelot
#21665
üzenetére
Php -vel nem lehet új file-t létrehozni.
Na, ilyen butaságot ne állítsunk már kérem, mert mentem a kardomba dőlök!
Lehet fájlt létrehozni az fopen() függvénnyel. Lehet fájlt létrehozni a file_put_contents() függvénnyel. Lehet fájlt létrehozni a touch() függvénnyel. Lehet fájlt létrehozni az SplFileObject osztállyal. Lehet fájlt létrehozni a tempnam() függvénnyel. Lehet fájlt létrehozni a fputcsv() függvénnyel. Nem akarom tovább sorolni...Ez a kód miért fut rosszul?
Nem fut rosszul, pontosan azt csinálja, amit beírtál neki. Csak nem azt írtad be, amit szerettél volna.
Honnan jön a $data változó? Mi van benne pontosan? Látom, van ott egy kikomentezettprint_r($data);, az mit ír ki?Azt hittem onnantól él az ini. Ezt írta a php dokumentum.
Ezt jól hitted, ez így is van. Akkor valami más probléma van nálad. Nem akarsz tényleg XAMPP-ot használni? Az pont ilyen célokra való, mint amire neked kell.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3320, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050Ti 4GB Thermaltake V3 fekete Zalman500W
- Bomba ár! HP ProBook 450 G8 - i5-1135G7 I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- Beszámítás! Samsung Odyssey G5 32 QHD 144Hz VA 1ms monitor monitor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

