- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Gurulunk, WAZE?!
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- GoodSpeed: AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
coco2
őstag
válasz
pigmeus #20306 üzenetére
Ezt a mákos tésztát szét kellene válogatni. A javascript-nek van külön topic-ja. A php-s oldalra az tartozik, amikor a php scrit elindul szerver oldalon. A webezés szépségei ugye. Külön a html, külön a javascript, külön a php.
Az "OOP-val megoldani" dologról biztos nem könnyű fiatalon leszokni, amikor valaki suliban összetalálkozik élete első beadandójával, és még misztikus fellegekben kergeti a fogalmakat. Próbáld megérteni, hogy az OOP pusztán egy keret szervezési ajánlás, és a hozzá tartozó szintaktikák, ahogyan a kód egészét formázod. Azon túl semmi más. A script attól függetlenül működik (vagy nem működik), hogy követed-e annak az ajánlásnak az utasításait. A tanárod talán nem fogadja el máshogyan a beadandót, de maga a számítógép rá se tojik arra a körülményre, és a scriptedet a számítógép futtatja, nem az előítéletes szaktanárod.
A mysqli::real_escape_string -re példát a php.net website-on találsz. Jegyezd fel magadnak azt a php.net website-ot, mert nagyon sűrűn fogsz ott doksikat olvasgatni.
Ez a sor:
while($row = mysqli_fetch_array($result)){
egy változóba rakja be az adatokat. És ott vannak.Megjelenítéshez pld:
echo $id."<br>";
vagyvar_dump($row);
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- PS4 + VR szemüveg / Számla / Garancia /
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- AKCIÓ! EZÜST! RITKASÁG! Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 512GB OLED 120Hz Gar!
- Nvidia Quadro P400/ P600/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest