Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Turbolada II válasza Csapoati (#1099) üzenetére


Turbolada II
őstag

Annyira nem vészes még. :)

Akkor egy Vettel 1.-et kérnék! :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1102) Švejk válasza Qorthral (#1100) üzenetére


Švejk
őstag

Pedig úgy nézett ki, csak beérik a tippetek :)

Személy szerint a McLaren szárnyalásának örülök :DDD

(#1103) Csapoati válasza Qorthral (#1100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kívántam pedig, cserkészbecsszó! :) Attól nekem nem lesz több pontom.

Turbolada: Ja, a Merci tipp azért legalább vastagon hoz a konyhára.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1104) gyurkikrisz válasza Csapoati (#1103) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ééés, előreláthatólag most ment el a jó helyezés.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1105) Švejk


Švejk
őstag

Oké, nem lesz rossz a végén a Ricci tipp se talán

(#1106) Qorthral


Qorthral
őstag

Eredmények leghamarabb holnap este.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1107) Turbolada II válasza Qorthral (#1106) üzenetére


Turbolada II
őstag

2-őt hoztam rajtad nem?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1108) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ha lemegy a Q3 és végig olyan a pálya, mint az elején, hogy inter kell, akkor tuti lett volna a tippcsomagom. A káosszal egy bazi nagy bukta, a végét nem is néztem, már mindegy volt.
Számítottam rá, hogy a Redbull és a STR elől lesz, mert jó az aero, és a gumikezelés interen, valamint a Williams idén sz*r esőben és a Ferrarik hátulról jöttek, sosem érték volna be a Redbullokat.
Igazából annyira bejöhetett volna a csomag, hogy a Redbull 1-2, ha végig inter és a mercedes végig tulmelegítette volna.

(#1109) Qorthral válasza Turbolada II (#1107) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem tudom, de ha azt mondod, akkor biztos. Most nincs kedvem számolgatni. Majd holnap kiderül.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1110) JJános válasza Qorthral (#1100) üzenetére


JJános
addikt

Hülki időmérőn hozott 3 pontot, és jó ideje semmit. Nem teszek rá többet.

2007-05-06 óta itt!

(#1111) Turbolada II válasza Qorthral (#1109) üzenetére


Turbolada II
őstag

Összefoglaló kérdéssor - Tippek Ennek elkérhetném a kérdéseit és pontszámait?

JJános: Én sem. Utolsó esély volt. Raikkonen szindrómában szenved. :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1112) Csapoati válasza Turbolada II (#1111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg Bottas-szindrómában. Maldonado, Raikkönen, Bottas, Hülkenberg. Na őket kerülje mindenki! :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1113) JJános válasza Turbolada II (#1111) üzenetére


JJános
addikt

Lassan behúzod a VB-t? GRAT!

2007-05-06 óta itt!

(#1114) Turbolada II válasza JJános (#1113) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ez honnan jön? Még 3 futam van. 40 pont előny már megnyugtató lenne.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1115) JJános válasza Turbolada II (#1114) üzenetére


JJános
addikt

Csak ez volt a szívemben. Nemtom honnan. :B

2007-05-06 óta itt!

(#1116) Blackmirror válasza Csapoati (#1092) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azért Hamilton hozta a pontot, pedig arra számítottam hogy kiesik ő is,és teljesen zéró lesz a " szelvényem". :))
Mondjuk mindegy mert nekem már esélyem nincs hogy jó helyezés érjek el, legalább egy jó kis versenyt láttunk.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1117) Qorthral válasza Turbolada II (#1111) üzenetére


Qorthral
őstag

Összefoglaló kérdéssor

Párharcok, győztesek

Lewis Hamilton vagy Nico Rosberg szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Lewis Hamilton
Nico Rosberg

Kimi Räikkönen vagy Sebastian Vettel szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Kimi Räikkönen
Sebastian Vettel

Valtteri Bottas vagy Felipe Massa szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Valtteri Bottas
Felipe Massa

Daniil Kvyat vagy Daniel Ricciardo szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Daniil Kvyat
Daniel Ricciardo

Nico Hülkenberg vagy Sergio Perez szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Nico Hülkenberg
Sergio Perez

Romain Grosjean vagy Pastor Maldonado szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Romain Grosjean
Pastor Maldonado

Carlos Sainz vagy Max Verstappen szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Carlos Sainz
Max Verstappen

Marcus Ericsson vagy Felipe Nasr szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Marcus Ericsson
Felipe Nasr

Fernando Alonso vagy Jenson Button szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Fernando Alonso
Jenson Button

Roberto Merhi vagy Will Stevens szerez több pontot az évad második felében? (1)
Döntetlen esetén a több jobb helyezés dönt.
Roberto Merhi
Will Stevens

A hátralévő 9 futamból hány olyan lesz, melyet nem a Mercedes valamelyik versenyzője nyer meg? (3)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
0
1
2
3
4+

Az év utolsó 9 versenyéből hányat nyer meg a Mercedes kettős győzelemmel? (3)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
0-2
3-4
5-6
7
8
9

Több futamot nyer-e Lewis Hamilton a hátralévő kilencből, mint mindenki más együttvéve? (1)
Igen
Nem

Nyer-e még idén futamot Sebastian Vettel? (1)
Igen
Nem

A hátralévő versenyek közül lesz-e olyan, ahol három különböző motorgyártó autói szerzik meg a dobogós helyeket? (2)
Igen, legalább 2
Igen, de csak 1
Nem

Pontok, helyezések

Mely csapatok érnek el kettős pontszerzést az év hátralevő futamai közül legalább kettőn az alábbiak közül? (5)
Minden csapat helyes kiválasztásáért / nem kiválasztásáért 1 pont jár. Így ha például a Toro Rosso pilótáinak összejön legalább kétszer a kettős pontszerzés, de a Force India versenyzőinek nem, akkor a Toro Rosso bejelöléséért, illetve a Force India be nem jelöléséért jár az 1-1 pont.
Toro Rosso
Force India
McLaren
Lotus
Sauber

Hány pilóta szerez pontot az összes hátralevő versenyen? (3)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
0-1
2
3
4
5-6
7-8
9-10

Az alábbiak közül mely csapatok szereznek pontot mind a 9 futamon? (5)
Minden helyes pipálásért és nem pipálásért 1 pont jár.
Williams
Red Bull
Force India
Lotus
Toro Rosso

A Magyar Nagydíjon kettős pontszerzésnek örülhetett a McLaren, idén először. Vajon elhozza-e ez az eredmény az áttörést a wokingi csapat számára? Az év első 10 futamán mindössze 17 pontot gyűjtöttek. Hány pontot szereznek a maradék 9 versenyen? (3)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
Pont nélkül maradnak
Kevesebb, mint 10 pontot (de legalább egyet)
10-20 pont között
20-30 pont között
30-40 pont között
40-50 pont között
Több, mint 50 pontot

A Hungaroring nagyon feküdt a Red Bulloknak, mindkét autójukkal dobogós helyen értek célba. Az osztrák csapat eddigi pontjainak több, mint a harmadát a Magyar GP-n szerezte. Mire lesznek vajon képesek az évad második felében? (2)
Ez egyszeri fellángolás volt, nem gyűjtenek több dobogót.
Valamelyik futamon összejön nekik még egy második vagy harmadik hely.
Egyetlen dobogós helyet szereznek, de az futamgyőzelem lesz.
Legalább két dobogót gyűjtenek majd, de nem nyernek futamot.
Több dobogót és közte legalább egy futamgyőzelmet szereznek.
Hány alkalommal áll dobogóra az utolsó 9 futamon Kimi Räikkönen? (2)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
0
1
2
3
4
5
6-9

Vegyes kérdések

Melyik csapat szerepel a legjobban az évad második felében a saját korábbi szerepléséhez viszonyítva? (4)
Az év utolsó 9 versenye alapján kialakult sorrend és az első 10 verseny utáni sorrend összevetésének segítségével derül ki, hogy melyik istálló hány helyet lép előre (vagy hátra) az évad második felében. A legtöbbet előrelépő csapat megtippeléséért jár a maximális pontszám. A második legjobb tippért 3, a harmadikért 2, a 4. vagy 5. legjobb tippért 1 pont jár. Fontos, hogy nem az év végi eredményt fogom figyelembe venni a javulás megállapításakor, hanem az utolsó 9 futamon kialakult sorrendet. A csapatok neve mögötti zárójelben az eddig megszerzett pontjaik száma látható.
Mercedes (383)
Ferrari (236)
Williams (151)
Red Bull (96)
Force India (39)
Lotus (35)
Toro Rosso (31)
Sauber (22)
McLaren (17)
Manor (0)

A Mercedes, a Ferrari és a Williams pilótáin kívül áll a majd az élen legalább egyszer (legalább egy verseny egy körében) más versenyző? (2)
A startvonalon való elsőnek áthaladás számít, így ha valaki egy kör közepén előz, de még abban a körben visszaelőzik, az hivatalosan nem vezette a versenyt.
Igen, legalább ketten
Igen, pontosan egy pilóta
Nem

Melyik versenyző végez majd az év utolsó 8 versenyhétvégéjének szabadedzésein legtöbbször az első háromban az alábbiak közül? (3)
Összesen 24 szabadedzést rendeznek majd. A második legjobb tippért 2, a 3. és 4. legjobb tippekért 1 pont jár.

Daniel Ricciardo
Kimi Räikkönen
Valtteri Bottas
Felipe Massa
Daniil Kvyat
Max Verstappen

Lesz-e olyan verseny, ahol két, vagy több alkalommal is pályára küldik a Safety Cart? (1)
A virtuális SC nem számít.
Igen
Nem

Kihagy-e idén futamot eltiltás miatt Grosjean, illetve Maldonado? (2)
Az FIA által alkalmazott pontrendszer szerint az egy éven belül megszerzett 12 büntetőpont automatikusan 1 futamos eltiltással jár. Jelenleg a Lotus mindkét versenyzőjének 6 büntetőpontja van.
Igen, mindketten
Igen, de csak Maldonado
Igen, de csak Grosjean
Nem

Melyik csapat "büszkélkedhet" majd a legtöbb kieséssel a hátralevő versenyeken? (3)
A 2. legtöbb kiesést "gyűjtő" csapat után 2, a 3. és 4. legjobb tipp után 1 pont jár.
Mercedes
Ferrari
Williams
Red Bull
Force India
Lotus
Toro Rosso
Sauber
McLaren
Manor

Ki lesz a VB pontverseny 4. helyezettje? (2)
Ha a tippelt versenyző az összetett 3. vagy 5. helyén végez, 1 pont jár. (Ez a "valaki más" tippre nem vonatkozik.)
Kimi Räikkönen
Valtteri Bottas
Felipe Massa
Daniel Ricciardo
valaki más

Melyik versenyző végez az utolsó helyen a VB pontversenyben a Manor versenyzőit nem számítva? (3)
A második legjobb tipp 2, a 3. és 4. legjobb tipp 1 pontot ér. Amennyiben az utolsó két hely egyikén a felsoroltakon és a Manor versenyzőin kívül valaki más végez, az adott versenyző eredményét nem veszem figyelembe, vagyi mindenképp a felsorolt 10 versenyző közül kerül ki az a 4, akik után járnak majd a pontok.
Felipe Nasr
Marcus Ericsson
Jenson Button
Fernando Alonso
Carlos Sainz
Max Verstappen
Pastor Maldonado
Romain Grosjean
Sergio Perez
Nico Hülkenberg

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1118) JJános válasza Qorthral (#1117) üzenetére


JJános
addikt

Sok dolgod van, mert hétvégén újra futam.

2007-05-06 óta itt!

(#1119) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Következő kérdés 100 pontért. Lehet-e Rosberg világbajnok? (Hamilton kizárása esetén)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1120) EmberXY válasza Turbolada II (#1119) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha lehetne valaha, már lenne... :D

Up the Irons!

(#1121) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Qorthral máma még nem jelentkezett be.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1122) Turbolada II


Turbolada II
őstag

De.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1123) JJános válasza Turbolada II (#1119) üzenetére


JJános
addikt

Úgy? Lehet!

2007-05-06 óta itt!

(#1124) Qorthral


Qorthral
őstag

I. Amerikai Nagydíj

Az év egyik legizgalmasabb versenyét hozta az amerikai futam. Elhalasztott időmérő, elmaradó Q3, felszáradó pályás káoszfutam 4 (V)SC periódussal, rengeteg kiesővel. Egy ilyen verseny természetesen a tippjátékban is kaotikus pontszámokat eredményez. Itt most valóban nagy volt a lutri szerepe, hiszen ha pár órát késik a vihar/eső/tornádó, akkor akár kettős Red Bull siker is születhetett volna, ami rengeteg játékos pontszámán emelt volna jelentősen. Végül azonban inkább a (közel) papírforma érvényesült.

A Räikkönenre és Hülkenbergre tevők ezúttal is rosszul jártak, a finn árát lassan nincs már hova (reálisan) csökkenteni... :( Nagyon jó "vétel" volt a Toro Rosso (8 pont 3 millióért), illetve a futamra maga Verstappen, valamint Perez is, de még a horror áron kínált Hamiltonnal (12 pont 13 millióért) is jól jártak a biztosabb tippet keresők.

Dobogósok:

1. pocokxx (29 pont)
2. BenHans (26 pont)
3. Ventur@ (25 pont)

A futam végeredménye

Gratula a dobogósoknak, különös tekintettel a győztesünkre, pocokxx-re, aki első győzelmét aratta, ráadásul meggyőző fölénnyel. Még a 30 pont is majdnem meglett. Másik két dobogósunk is jól szerepelt, mindketten régen voltak ennyire jó formában utoljára.

II. Összetett

AZ összetett állása (Tabella)

Az összetettben Turbolada 1 ponttal növelte előnyét, így egyre biztosabbnak tűnik a bajnoki cím. BenHans visszatért a 3. helyre, de itt még nagy csaták várhatóak. A 3. helyért folyó harc kezd háromszereplősre szűkülni, de azért a következő hármast (Zoza24, -Mike- és Švejk) sem írnám még le, ahogy az első két helyezett sem lehet teljesen nyugodt. A 9. helytől kezdődően továbbra is nagyon szoros a mezőny, néhány pont különbség itt a végelszámolásnál akár 5-6 helyet is jelenthet majd.

Ne felejtsétek, hogy nincs pihenő, alig pár nap, és jön a Mexikói Nagydíj! ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1125) Švejk válasza Qorthral (#1124) üzenetére


Švejk
őstag

Wow, tényleg elismerésem hogy ennyi időt és energiát beleölsz ebbe a tippjátékba! Köszönet érte :R

Várjuk a következő kérdéssort :)

(#1126) JJános válasza Qorthral (#1124) üzenetére


JJános
addikt

Csudajó benne lenni a tízben. A 15. helyen még nem jártam sohasem. Micsoda magasságok. :D Qorthral köszönjük!

Nagy GRAT a dobogósoknak! Látom Ventura barátom, hogy betaláltál!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#1127) Csapoati válasza Qorthral (#1124) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A formáma alapján én inkább az 5. helyért fogok küzdeni negyedmagammal, a 3. helyért meg ketten mennek. :) Gratula a dobogósoknak!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1128) Ventur@ válasza Qorthral (#1124) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagy tisztelet mindenkinek, aki tippelt és neked Qorthral meg a remek játékért ;) . Gratula a dobogós társaknak. Álmomban sem gondoltam, hogy egy ennyire kaotikus futam után bronzot nyerek :Y .

Úgy látszik Vettel-ben és a bikás autókban nem kellett csalódnom, gyenge Renault motor ide, vagy oda :D . "Remélem" Mexikóban is ilyen bolond időjárás lesz és akkor megint aratok :DDD .

Ui: Ezt csak olyan megjegyzésként írom: De a két fiatal bikás srácnak nem szóltak az év elején, hogy itt a nagyokat nem illik megelőzni 18 évesen és hogy show-t sem szabad nyújtani? Eszméletlen hogy Sainz és Verstappen mit alkot. Le a kalappal előttük :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1129) pocokxx válasza Qorthral (#1124) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ejha. Éreztem, hogy jól sikerült, de erre azért nem számítottam... :R Kár a 3 nullázásért. Talán 3. helyre még én is jó lehetnék...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1130) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Mi van má'?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1131) Qorthral


Qorthral
őstag

A Mexikói Nagydíj kérdéssora ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1132) Ventur@ válasza Qorthral (#1131) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na én leadtam egy tippet :) . De ezt a kinézetet te állítottad be neki, vagy a Google frissített valamit a dolgon? Biz isten tetszik :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1133) Qorthral válasza Ventur@ (#1132) üzenetére


Qorthral
őstag

Google fejlesztés. :) Én csak a színsémát választottam ki.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1134) gyurkikrisz válasza Ventur@ (#1132) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ehh, telefonon nem jelenik meg jól, így amikor teamet kell választani csak Sainz-ig lefele tudok választani :D sebaj, annál lejjebb úgyse tenném.

meddig is kell leadni? 19:30?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1135) Qorthral válasza gyurkikrisz (#1134) üzenetére


Qorthral
őstag

:K

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1136) EmberXY válasza gyurkikrisz (#1134) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam le se nyílnak a választó menük, így örök rejtély marad a tartalmuk. :D
Nem tudom mit húzhattak rá, a ph működik rendesen desktop módban is, de a google-nál ezt sikerült jól megfejleszteni.

Up the Irons!

(#1137) Ventur@ válasza Qorthral (#1133) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem bejön a színséma is és pc-én semmi gond :R :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1138) EmberXY válasza Qorthral (#1135) üzenetére


EmberXY
addikt

Van valami lehetőségem nem a google formon keresztül tippelni? Egyáltalán nem működik nálam, hiába próbáltam már mindenféle beállítást, viszont jelenleg a mobil eszközön kívül semmi nem áll rendelkezésemre...

Up the Irons!

(#1139) Qorthral válasza EmberXY (#1138) üzenetére


Qorthral
őstag

Nálam minden ok mobilról, fura.
Küldd el privátban a tippedet nyugodtan, jobbat nem tudok.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1140) EmberXY válasza Qorthral (#1139) üzenetére


EmberXY
addikt

Opera Mobile böngészőt használok, ami nem a legfrissebbek közé tartozik, de a mobilomon csak ez fut kényelmesen. A lenyíló (select) mezők nem nyílnak le, és a továbblépő gomb se működik, lehet, hogy olyan stíluslapot kapott a form, amit az böngészőm nem tud kezelni.

Így viszont a probléma az, hogy semmit nem tudok a kérdéssorról, mivel az első rész sem működik, így nem tudok tippelni sem, így a magát a kérdéssort elkérhetném? :B
:R

Up the Irons!

(#1141) quailstorm válasza EmberXY (#1140) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb elővenni egy nem túl kényelmesen futó böngészőt erre ez egy alkalomra?

(#1142) Qorthral


Qorthral
őstag

Választott versenyződ az időmérőre:
Pontozás: 10 - 8 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1
Lewis Hamilton (10)
Nico Rosberg (10)
Sebastian Vettel (8)
Valtteri Bottas (8)
Kimi Räikkönen (7)
Felipe Massa (6)
Daniel Ricciardo (6)
Daniil Kvyat (5)
Sergio Perez (5)
Romain Grosjean (4)
Nico Hülkenberg (4)
Max Verstappen (4)
Pastor Maldonado (3)
Carlos Sainz (3)
Marcus Ericsson (3)
Felipe Nasr (3)
Fernando Alonso (3)
Jenson Button (2)

Választott versenyződ a futamra:

Pontozás: 12 - 10 - 8 - 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1
Lewis Hamilton (13)
Nico Rosberg (11)
Sebastian Vettel (9)
Valtteri Bottas (8)
Felipe Massa (7)
Kimi Räikkönen (6)
Daniel Ricciardo (6)
Max Verstappen (6)
Sergio Perez (6)
Nico Hülkenberg (5)
Daniil Kvyat (5)
Romain Grosjean (5)
Carlos Sainz (5)
Pastor Maldonado (3)
Felipe Nasr (3)
Marcus Ericsson (3)
Fernando Alonso (3)
Jenson Button (3)

Választott csapatod a futamra:
A csapatokat a szerzett összpontszám rangsorolja. Holtverseny esetén az előkelőbb pozícióban végző autók helyezése dönt. Pontozás: 8 - 6 - 4 - 3 - 2 - 1
Mercedes (10)
Ferrari (7)
Williams (7)
Red Bull (6)
Force India (5)
Lotus (4)
Toro Rosso (3)
Sauber (3)
McLaren (2)

Random kérdések

Ezen az oldalon néhány egyszerű kérdésre kell válaszolni. A random kérdések jellemzően futamról futamra változnak, így színesítve a játékot. Tipikusan 10 pont gyűjthető a random kérdésekkel, így a fordulónkénti összpontszám ~40 pont.

1. Miként szerepel hazai versenyén Sergio Perez? (4)

A feltüntetett versenyzők mindegyikére meg kell tippelni, hogy jobban vagy rosszabbul szerepel-e hozzájuk képest Perez. A számítás módja a következő: A gyorsabb leggyorsabb körért 1, az előkelőbb (büntetések nélküli) rajtpozícióért 2, a versenyen elért jobb helyezésért 3 "pont" jár. A több "pontot" gyűjtő versenyző a párharc nyertese. Legalább 7 találatért 4, 5 vagy 6 találatért 3, 3 vagy 4 találatért 2, 1 vagy 2 találatért 1 pont jár.

Sorok:
Räikkönen
Massa
Kvyat
Hülkenberg
Grosjean
Verstappen
Nasr
Alonso

Oszlopok:
Perez nyer
Döntetlen
Perez veszít

2. Mely csapat versenyzője szerzi meg a legjobb startpozíciót az alábbiak közül? (2)

A büntetések nélküli rajtpozíció számít. Az egyes csapatok jobb helyezést elért versenyzőit hasonlítom össze. A második legjobb tipp 1 pontot ér.

Ferrari
Williams
Red Bull
Force India

3. Melyik csapat szerepel a legjobban a versenyen az alábbiak közül? (2)

A szerzett pontok száma dönt. Pontegyenlőség esetén a jobb helyen célba érő versenyzők pozíciója számít. A második legjobb tipp 1 pontot ér.

McLaren
Lotus
Toro Rosso
Sauber

4. Melyik Manor Marussia pilóta végez előkelőbb helyen a kvalifikáción? (1)

Alexander Rossi
Will Stevens

5. Sikerül-e Rosbergnek megvernie Hamiltont az időmérőn vagy a versenyen? (1)

Az "Igen" válasz a helyes, ha Rosberg akár az időmérőn, akár a versenyen Hamilton előtt végez. (Nem szükséges megnyernie az időmérőt vagy a versenyt!)

Igen
Nem

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1143) EmberXY válasza Qorthral (#1142) üzenetére


EmberXY
addikt

Elküldtem, köszönöm még egyszer a segítséget. :R

quailstorm: Ha a profillapomat megnézed, jelenleg kizárólag azt a készüléket vagyok kénytelen használni (egy jó ideje), az ott feltüntetett gyári rommal van megáldva, szerintem olyan böngésző, amit említesz, nincs. (Rád emlékszem a készülék topikjából, tudtommal te jártas vagy az androidban, szerintem te is így gondolod.) :D

Up the Irons!

(#1144) quailstorm válasza EmberXY (#1143) üzenetére


quailstorm
nagyúr

óóóó, az egy nagyon jó telefon
hát ja, webkit meg blink motor nincs, meg kb semmi saját motoros nem fut el

Firefox van rá. Meg a gyárival is próbáld meg hátha. Csak Webkit, hibába szarabb papíron mint a Presto.

(#1145) EmberXY válasza quailstorm (#1144) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre van Firefox? :Y
Ennek utánajárok. :R

Szerk.: Akkor mégse nézzek utána? :DD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1146) quailstorm válasza EmberXY (#1145) üzenetére


quailstorm
nagyúr

óbazz, ARMv6
akkó nincs
csak azt néztem, hogy 2.3-ra van-e
Maxthon van rá

amúgy van rá róka, 2014. Dec. dátummal lezárva

[ Szerkesztve ]

(#1147) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Most értem haza, még lóhalálában változtattam, volt kemény 2 percem áttanulmányozni a 3. edzést. :D

(#1148) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#1147) üzenetére


Qorthral
őstag

Minek elkapkodni, nemde? :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1149) Qorthral


Qorthral
őstag

Mexikó - Tippek

Akadt egy igen népszerű versenyző a futamra. ;]

MEX - futam

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1150) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

na, rajtam kívül már nem volt olyan elvetemült aki Kimire tippelt? :D
Jól is tettétek :K

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.