Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a tippek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1502) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Csak gyorsan átfutottam, lehet, hogy benéztem, de mintha csak kb 4 embernek lenne jó az első kérdés, a második senkinek, mert az aszem a Redbull lett volna, és kb megint csak 4-en voltak viszonylag közel a Rosberges köridőhöz.

Katasztrófa lesz ez a kanyar.

Az orosz gyerekkel elég rendesen mellé lőttem, Bottas-t kellett volna rakni, de szerencsére nincs olyan sok Bottas-Kimi, Bottas-Bottas, meg Vettel-t az időmérőre, meg ehhez hasonló tippek, így talán mindenki hasonló cipőben fog járni holnap délután.

(#1503) EmberXY válasza [CS]Blade2 (#1502) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha jól tévedek, a Williams a jó válasz az R1-re, azt 5-en találták el, a második szerintem is a RB, az tényleg senkinek nem talált.
A köridőnél azért jópáran ott vannak a 95...-ös tippekkel, Blackmirror majdnem telibetalálta, 58 ezredet tévedett, ha jól számolom. :D

Érdekes egy hétvége lesz, de ha jól nézem, az eddigiek alapján Csapoati-nak áll a zászló, Bottas időmérő, R1 telibe, R3 is közel van, a többi majd holnap kiderül... :D

Up the Irons!

(#1504) Csapoati válasza EmberXY (#1503) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, jól néz ki (az R2-re is kapok pontot asszem), de várjuk meg a leintést. :) Tavaly is jónak tűnt a Kimi tipp, aztán jött az utolsó körben a csatt Bottasszal.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1505) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#1502) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, jól sikerültek most a random kérdések! :D
Mindenki rossz helyre írta a Red Bullt, az R1 helyett az R2-re kellett volna. :P

Úgy fest, hogy a Honda árát nem tudom kellően alacsonyra venni... :(((

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1506) Turbolada II válasza Qorthral (#1505) üzenetére


Turbolada II
őstag

Eredmény mikorra várható?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1507) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Eredmény kb. mikor lesz?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1508) Qorthral válasza Turbolada II (#1507) üzenetére


Qorthral
őstag

Most lettem kész vele. Fent vannak az eredmények. :)
Szoros az élmezőny!

Gratula a dobogósoknak: Csapoati, bajogh és Zoza!
Csapoati szenzációs pontrekordja előtt külön is leborulok. :R

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1509) Turbolada II válasza Qorthral (#1508) üzenetére


Turbolada II
őstag

Vak tyúk is talál szemet. :) Folyamatosan cserélődik az első hely. Az viszont durva, hogy akár 1 futam alatt is lazán lehet 25 pontos bukni. A most 10 pontos lemaradásban lévők is simán fordíthatnak.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1510) Csapoati válasza Qorthral (#1508) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszönöm!

Most kijött a lépés. Nagyon bíztam Bottasban, kb ez a pálya fekszik neki a legjobban - szerencsére bejött. Persze rengeteg szerencse is kell ehhez. Az viszont tényleg jó, hogy idén több a kérdés/pontszerzési lehetőség, mert több a lehetőség, illetve ahogy Turbolada is mondja, nagy hátrányokat lehet ledolgozni, vagy nagy előnyöket leadni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1511) Švejk


Švejk
őstag

Haha, ezzel a teliberedbull tippel nagyon beletaláltam :DDD :DDD

(#1512) Ventur@


Ventur@
senior tag

Wow...24 pontyocskát összekapartam :Y .

Gratula a dobogósoknak és külön Csapoatinak. Eddigi szezoncsúcs pont szám :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1513) FireKeeper válasza Qorthral (#1508) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a futamot nézve már kezdtem reménykedni hogy most talán felférek a dobogóra de csak a top10-re futotta. viszont összetettben sikerült faragni kicsit :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1514) pocokxx válasza Csapoati (#1510) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez igen! gratula! Szoros az élmezőny, remélem még ott tudok maradni... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1515) -Mike-


-Mike-
addikt

Legyen már olyan kérdés, hogy Max az RB-vel kiüti-e Vettel-t az első kanyarban? ;]

(#1516) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Szerintetek Ákos Helyreigazítás című számának elküldése egy modinak megérdemel egy végleges kitiltást? :DD Ha igen akkor ez lehet az utolsó üzenet. ;] Éljen a gépi demokrácia! Éljen a gép egyszerű fia!

Lehetne műszaki hibára vonatkozó kérdés, pl. melyik motorból fog a legtöbb elromlani műszaki hiba miatt.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1517) customer114 válasza Turbolada II (#1516) üzenetére


customer114
senior tag

Spanyol nagydíj random kérdések magyarítása:

1. Hogy fog Verstappen szerepelni ezen a hétvégén?

- Megelőzi Ricciardot a 3. szabadedzésen.
- Bejut a Q3-ba az időmérőn.
- Időmérőn megelőzi Ricciardot.
- Minimum 8 pontot szerez a futamon.

2. Melyik csapat lesz a legjobb az időmérőn az alábbiak közül?

3. A 6. versenykör megkezdésekor ki lesz az élen?

Sok sikert!

(#1518) customer114 válasza Turbolada II (#1516) üzenetére


customer114
senior tag

Spanyol nagydíj random kérdések magyarítása:

1. Hogy fog Verstappen szerepelni ezen a hétvégén?

- Megelőzi Ricciardot a 3. szabadedzésen.
- Bejut a Q3-ba az időmérőn.
- Időmérőn megelőzi Ricciardot.
- Minimum 8 pontot szerez a futamon.

2. Melyik csapat lesz a legjobb az időmérőn az alábbiak közül?

3. A 6. versenykör megkezdésekor ki lesz az élen?

Sok sikert!

(Bocs, nem válasznak szántam. :U )

(#1519) Ventur@ válasza customer114 (#1517) üzenetére


Ventur@
senior tag

Maximális köszönet a fordításért :R .

Én péntekig kivárok a tipp leadásával. Szeretném látni Verstappen teljesítményét Ricciardohoz képest :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1520) customer114 válasza Ventur@ (#1519) üzenetére


customer114
senior tag

Qorthral-nak köszönd, aki csinálja ezt az egészet. Fordítani pár mondatot nem nagy szám. :B

(#1521) Süvi


Süvi
őstag

Le is adtam. Elutazok, el leszek vágva a külvilágtól :), futamot se látom, nem lesz nagy eredmény így látatlanban, de jobb, mintha üresen maradt volna :)

(#1522) EmberXY válasza Ventur@ (#1519) üzenetére


EmberXY
addikt

Én leadtam egy előzetes biztonsági tippet, de én is kíváncsi leszek a szabadedzésekre, legfeljebb módosítok rajta.

A kérdések nagyon jók, köszönet a játékmesternek. :R

Up the Irons!

(#1523) Qorthral


Qorthral
őstag

Köszi mindenkinek! :B

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1524) -Mike-


-Mike-
addikt

Akartam módosítani a tippem de nálam nem működik az update gomb, nem reagál.

(#1525) pocokxx válasza -Mike- (#1524) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem sem működik az update. Kíváncsiságból megnéztem.
MÁS. Az utolsó random kérdés magyarázatánál olvassuk ezt:
If your driver is in 1st or 3rd place, you get 2 points. If he is in 4th or 5th place, you get 1 point.
Gondolom itt 2nd akart lenni az a 1st.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1526) Atomantiii válasza -Mike- (#1524) üzenetére


Atomantiii
őstag

Pedig a wp sosem hibázik ;) Na jó láttam már olyat, hogy mégis hibázott.

(#1527) EmberXY válasza -Mike- (#1524) üzenetére


EmberXY
addikt

Semmi gond nincs az Update-tel, egy korábban (még a játék kezdetekor) már ismertetett, még ki nem javított bug van benne, miszerint csak akkor lehet módosítani, ha az első résznél is mind a négy részt módosítjuk (elég, ha máshová kattintunk és vissza, ha érdemben nem akarjuk változtatni az adott részt), utána már működni fog az Update...

Szerk.: megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1528) -Mike- válasza EmberXY (#1527) üzenetére


-Mike-
addikt

Semmi gond nincs az Update-tel, ...még ki nem javított bug van benne

Oké...

(#1529) Qorthral válasza EmberXY (#1527) üzenetére


Qorthral
őstag

Így van, ez egy ismert bug, de könnyen kijátszható. Bármelyik kategóriában válts komponenst (majd tetszés szerint vissza) és máris tudsz módosítani (akár úgy is, hogy végül semmi nem módosul). Sorry a kellemetlenségért, nem nálam van a hiba, hanem a formos pluginban. Mindenesetre szerintem nem zavaró, ha ismeri az ember a trükköt. :)

pocokxx: Köszi, javítottam! Korábban a 2. helyezettet akartam megtippeltetni, ezért volt elírva. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1530) EmberXY válasza Qorthral (#1529) üzenetére


EmberXY
addikt

Én ismerem (figyelek :D), a kezdetektől így használom, nincs is bajom vele, csak jeleztem a többieknek, hogy mi a szitu.

-Mike-: A gomb működik, tehát a funkcióját ellátja, csak ismerni kell az odavezető utat. :D

Up the Irons!

(#1531) Qorthral válasza EmberXY (#1530) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, tudom, csak nyomatékosítottam a dolgot. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1532) Turbolada II válasza Qorthral (#1531) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ennyi pálinkát ne igyatok! Baráti tanács! :DD

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1533) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Más se látja a tippeket?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1534) Qorthral válasza Turbolada II (#1533) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem vagyok netközelben a hétvégén.
Este lesznek tippek, ha minden jól megy. Eredmények kedden várhatóak.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1535) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a tippek! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1536) Turbolada II válasza Qorthral (#1535) üzenetére


Turbolada II
őstag

Idéntől számolsz függvények segítségével?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1537) Qorthral válasza Turbolada II (#1536) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem, még mindig abakuszt használok...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1538) FireKeeper válasza Qorthral (#1537) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én azt hittem az ujjaidat használod :U :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1539) Turbolada II válasza Qorthral (#1537) üzenetére


Turbolada II
őstag

Inkább úgy kérdezem miként pontosan zajlik az eredmények kiszámolása? A tempóból ítélve lehet tényleg ujjal csinálod. ;]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1540) Blackmirror válasza Turbolada II (#1539) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Türelmetlen mindenit :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#1541) Turbolada II válasza Blackmirror (#1540) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nem tudom, hogy a Google űrlapnál automatikusan ment a számolás vagy ahhoz is kellett-e valami okosság. Ezért kérdeztem.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1542) EmberXY válasza Turbolada II (#1539) üzenetére


EmberXY
addikt

Úgyis te nyered ezt a szezont is, mit türelmetlenkedsz? ;]

Amúgy biztosan automatizálja, amennyire csak lehet (beképletezi a táblázatot), szerintem egyébként most is google docs-ban csinálja, és az a táblázat van beágyazva az oldalra.

Up the Irons!

(#1543) [CS]Blade2 válasza Blackmirror (#1540) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem most átveszi a vezetést (azért várja ennyire), bár én fejben számoltam. Akik a kiskölyökre tettek 40 pont felett hoznak.

Egyébként úgy lenne jó, ha a weblapon csak meg kellene adni az időmérő és a verseny eredményét, valamint a kérdésekre, hogy mire számoljon pontot a rendszer, és az magától elvégezné a számítást az adatbázissal. Nem tudom, hogy a mostani rendszerben mennyi idő mindenkire kiszámolni a pontokat, de egy bizonyos futammennyiség és játékos esetén már sokkal jobb lenne a fenti komolyabb dinamikus rendszer, mert ott mind1, hogy 5 játékos van, vagy 5000.

(#1544) Turbolada II válasza [CS]Blade2 (#1543) üzenetére


Turbolada II
őstag

Még nem veszem át a vezetést.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1545) Qorthral


Qorthral
őstag

Sorry mindenkitől, tovább csúsznak az eredmények. :B
Nem a számolás ilyen hosszú vagy komplikált, csupán egyszerűen nem volt még elég időm megcsinálni (utazás + munka miatt). Amint eljutok oda, lesz eredmény és kérdéssor is.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1546) Süvi válasza Qorthral (#1545) üzenetére


Süvi
őstag

Csak nyugodtan, türelmesen várunk :)
Egy hozzávetőleges értéket magának úgyis ki tud számolni mindenki.
Köszönjük a munkát.

(#1547)



addikt

Jaja, aki csinált már ilyet az tudja, hogy sokszor a konkrét kalkuláció a legkisebb rész a dolognak.

Az is idő, amíg az ember beviszi az eredményeket, átnézi, lefuttatja, ellenőrzi, publikálja stb. Nem mindig fér bele a napba.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1548) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak az eredmények és frissült az összetett állása is.
Köszönöm mindenkinek a türelmet, és elnézést kérek még egyszer a lassúságért, nagyon zsúfolt hétvégém és hetem volt. A következőkben igyekszem visszatérni a korábbi sebességhez.

Gratulálok a társaságnak, igen szép eredmények születtek, persze ehhez Hamilton és Rosberg is nagymértékben hozzájárult. ;)

Külön gratula az első háromnak, azaz a zseniális eredményt elérő T0rnad0nak (majdnem szezoncsúcs!), valamint Plutornak és Atomantiiinak!

Az összetettben nagyon komoly változás nem történt az élmezőny tekintetében, mivel az első tízben mindenki egész jó hétvégét zárt. Hátrébb már akadnak jelentős pozícióváltozások, a futamnyertesünk, T0rnad0 például 11! helyet jött előre az összetettben. :)

A következő futam kérdéssora várhatóan hétfőn kerül fel. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1549) Turbolada II válasza Qorthral (#1548) üzenetére


Turbolada II
őstag

Lőtávolban vagyok és ez jó. :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1550) Atomantiii válasza Qorthral (#1548) üzenetére


Atomantiii
őstag

Csak azért tippeltem Verstappenre, mert úgy jött ki a 100 végeredményben, én sem gondoltam komolyan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.