Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Az RQ6-nál mindkét irányba számít az eltérés? Tehát pl. megrakom a Williams csapatot, és elsők lesznek, akkor is -4 a pont?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1602) Atomantiii válasza Ventur@ (#1598) üzenetére


Atomantiii
őstag

Amúgy lehet hülye kérdés, de miért nem lehet magyar az oldal nyelve és akkor még fordítani sem kellene, ahogy elnézem az összetett állását és a neveket összesen 52-en játszottak eddig, kb egy kezemen meg lehetne határozni hány a nem magyar tippelő közülük.

Na meg ezért felesleges volt indítani egy külön weboldalt, ha szólt volna a szervező még az oldalamat is használhatta volna erre a célra meg tudtuk volna oldalni.

[ Szerkesztve ]

(#1603) Ventur@ válasza Atomantiii (#1602) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ne engem kérdezz, nem én csinálom a bulit :) . Egyébként meg nagyjából megoldom fordítóval a helyzetet, csak hát az sem fordít tökéletesen :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1604) Qorthral válasza pocokxx (#1601) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen.

Atomantiii: Igen, elég hülye kérdés. Ha gondolkodsz rajta kicsit, szerintem rájössz a miértekre.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1605) -Mike-


-Mike-
addikt

Leadtam, olyat tippeltem most.. jobb ha feladjátok. :D

(#1606) FireKeeper válasza -Mike- (#1605) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ugyan már, mindketten tudjuk hogy én fogok duplázni :P

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1607) Turbolada II


Turbolada II
őstag

VER/VET/MCL/HON 13-15,RB,VET,RB, 7-9, FER

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1608) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a tippek!

Talán az eddigi legérdekesebb forduló elé nézünk. Nagyon sokféle csapat állt össze. Az erőviszonyok bizonytalanok, az árazás jól sikerült, így nincs biztos tipp. Ferrari, Red Bull, Williams, Force India, McLaren, Toro Rosso mindegyike erős hétvégét zárhat, a Merciről nem is beszélve. Persze mindenkinek nem fog sikerüli. Egyedül annyi bizonyos, hogy Hamiltont és Rosberget túlárazottnak érzitek. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1609) -Mike- válasza Qorthral (#1608) üzenetére


-Mike-
addikt

Már csak 32 tipp? Szépen fogyunk. Tavaly mennyien voltunk kb ilyenkor?

(#1610) Qorthral válasza -Mike- (#1609) üzenetére


Qorthral
őstag

Sajnos fogyunk :(
Tessék promózni! :)

Tavaly kicsivel kevesebben voltunk kb folyamatosan (3-5 fő), de nincs nagy különbség.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1611) Süvi válasza Qorthral (#1610) üzenetére


Süvi
őstag

A normál F1-és topicban pedig van elég sok kanapészakértő.

(#1612) customer114 válasza Süvi (#1611) üzenetére


customer114
senior tag

Legalább 90% :D

(#1613) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Hol lehet megtalálni jelenleg, hogy ki hány kerékcserével teljesítette a futamot?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1614) pocokxx válasza Turbolada II (#1613) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

[link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1615) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Eredmény mikor lesz?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1616) Qorthral válasza Turbolada II (#1615) üzenetére


Qorthral
őstag

Holnap (szerdán).

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1617) Turbolada II


Turbolada II
őstag

1553-ra valaki?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1618) Csapoati válasza Turbolada II (#1617) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Honda, 1, 3. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1619) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Úgy gondoltam valamelyikből lehetne random kérdés. Ja, bónuszkérdés 1 pontért győz-e Izland ellen a magyar válogatott? Győzelem esetén jár a pont, jelölés és esetleges izlandi siker esetén -1 pont járna. :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1620) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Újabb dobogó. :) A 1553-es hsz. kérdéseiből valamelyik lehetne feladvány. Az élmezőny eléggé együtt mozog.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1621) Qorthral


Qorthral
őstag

Felkerültek az eredmények. Gratula a dobogósoknak (Real93, pocokxx, TurboladaII), ezúttal csupa rutinos róka ért oda az elejére! ;)

Az összetett rendkívül szoros, az első három helyezett között elhanyagolható a különbség, de sokan mások is lőtávolban vannak még.

Ami a saját szereplésemet illeti, látszik, hogy idén nem marad elég energiám a konkrét játékra a készítése mellett. :( Általában épp csak leadok valami tippet, aztán lesz, ami lesz. Bár őszintén szólva az eleje nagyon jól nyomja, szóval sanszos, hogy amúgy sem lennék a kanyarban sem. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1622) Qorthral


Qorthral
őstag

Elkészült az új kérdéssor is. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1623) Csapoati válasza Qorthral (#1621) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, a kanadai tippeket én is így adtam le. Hazaértem éjfélre pénteken, ránéztem a FP2 eredményekre, aztán hadd szóljon! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1624) pocokxx válasza Turbolada II (#1620) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Gratula! Szoros lett ez a hétvége. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1625) customer114


customer114
senior tag

RQ1: 3. szabadedzés leggyorsabbja

RQ2: időmérő legjobbja

RQ3: Ez nem teljesen értem, majd más pontosabban megmondja.

RQ4: 3. szabadedzés és az időmérő legjobb ideje közti difi ms-ben megadva.

1500ms = 1,5 másodperccel jobb az időmérős idő..
-1500ms = 1.5 másodperccel rosszabb az időmérős idő, mint a 3. szabadedzés legjobbja

(#1626) Csapoati válasza customer114 (#1625) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az RQ2 nem az időmérő legjobbja, hanem a legmagasabb sebesség. Igazából csak az apróbetűs magyarázatból derül ki, először nem értettem én sem, hogy erre minek tippelni külön. "Who will have the highest top speed during Qualifying" - talán így szerencsésebb volna. :)

RQ3: Melyik csapat fogja a legkevesebb kört megtenni a versenyen (nyilván itt a kiesés meg a lekörözés a lényeg)?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1627) customer114 válasza Csapoati (#1626) üzenetére


customer114
senior tag

Köszi. :R

2.-nál csak a kérdést néztem. Neked lesz igazad. :K

3.-nál ezt olyan furának találtam, hogy inkább nem írtam le. De, ha ezt kaptuk akkor ezt kaptuk. :))

(#1628) EmberXY: Lemaradtál. ;] ... Az angol része teljesen érthető, a fantáziánk magyaráz bele többet. :K

[ Szerkesztve ]

(#1628) EmberXY válasza customer114 (#1625) üzenetére


EmberXY
addikt

Az RQ2 az időmérő leggyorsabbját kérdezi, szó szerint, sebesség alapján, de az nekem se tiszta, hogy átlag- vagy végsebesség szerint... :F

Az RQ3 szerintem arra kérdez rá, hogy melyik csapat versenyzői teljesítik összesen a legkevesebb kört a versenyben... :F

Egyre több bajunk van ezzel az angollal... :DDD

Csapoati: de nem derül ki a magyarázatból, hogy top vagy average speed, mert nem törvényszerű, hogy ugyanaz a pilóta éri el, vagy átlagot csak a futamon számolnak?

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1629) válasza EmberXY (#1628) üzenetére



addikt

tök egyértelmű, hogy a top speed számít

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1630) EmberXY válasza customer114 (#1627) üzenetére


EmberXY
addikt

Közben kirohadt alólam az android, ugrott a szerkesztési idő... :B

Szóval, igen, lemaradtam, mert mire összeszedtem a gondolataimat, már rég felesleges volt.

Az angollal inkább arra céloztam, hogy szerintem egy külföldi se játszik jelenleg... :D

Up the Irons!

(#1631) customer114 válasza EmberXY (#1630) üzenetére


customer114
senior tag

was?

(#1632) Qorthral válasza EmberXY (#1630) üzenetére


Qorthral
őstag

Lehet (bár nem teljesen biztos), de ha áttérek magyarra, akkor nem is fog. Különben is jól elszórakoztok itt a fordítással ahogy nézem :)
Köszönöm, amúgy teljesen jól összeraktátok! ;)

customer114: :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1633) Ventur@ válasza Qorthral (#1632) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én szórakozok a legjobban a fordítással, mert így legalább értem, hogy mire pöttyözök :D . Bár ezt cáfolja meg a legutóbbi tippem, mert megint fantasztikusat alkottam :D . Csak 2x annyi pontja van a jelenleg vezetőnek, mint nekem....de hát innen szép nyerni ;] :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1634) Turbolada II válasza Qorthral (#1632) üzenetére


Turbolada II
őstag

Abszolút top speed, vagy speed trapos top speed? Gondolon az 1. lesz nem?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1635) EmberXY válasza Turbolada II (#1634) üzenetére


EmberXY
addikt

Hiszen tök egyértelmű, mit nem értesz rajta? ;]

Up the Irons!

(#1636) Qorthral válasza Turbolada II (#1634) üzenetére


Qorthral
őstag

Speed trapos, mint írtam is a megjegyzésben. :)

Egyébként tényleg kicsit félreérthetően lett megfogalmazva az a kérdés, sorry. Tanulság: legközelebb nem hajnali kettőkor csinálom. ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1637) -Mike-


-Mike-
addikt

Hogy tippeljem meg az fp3 és a kvaifikáció idő közti különbséget ha egyiket sem ismerem? Ezt most hogy? Legalább az egyiket ismernem kellene, nem?

[ Szerkesztve ]

(#1638) Qorthral válasza -Mike- (#1637) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1639) Turbolada II


Turbolada II
őstag

PER/BOT/MER/HON PER/ROS/MCL/1.400

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1640) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a tippek.
Ismét növekvőben a létszám. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1641) Incubus válasza Qorthral (#1640) üzenetére


Incubus
tag

Szia!

Nem lehetne szombat délelőtt 10óra a tipp leadási határidő?
Vagy esetleg ha esti időpontra esik a futam, akkor későbbi tippleadási lehetőség?

üdv RG

(#1642) -Mike-


-Mike-
addikt

Végsebességek [link] Bottas 366km/h

Fp3: 1:44.352
Q: 1:42.758

Difi: 1594

(#1643) EmberXY válasza Qorthral (#1640) üzenetére


EmberXY
addikt

Tán valaki multizik? ;]

Up the Irons!

(#1644) customer114 válasza EmberXY (#1643) üzenetére


customer114
senior tag

Egyesek pedig megkapják előre a kidolgozott válaszokat. ;]

(#1645) EmberXY válasza customer114 (#1644) üzenetére


EmberXY
addikt

Sőt, egyesek még a futamok történéseit is úgy alakítják, hogy passzoljon a leadott tippjükhöz... ;]

Up the Irons!

(#1646) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Eredmény mikor lesz? A Perezre és Force Indiára tippelők most nagyot fognak szakítani.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1647) [CS]Blade2 válasza Turbolada II (#1646) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én pár emberét számolgattam nagy vonalakban, és olyan marha nagyot nem. Az élmezőnyben 41 vagy 42 pont lesz a csúcs. Elég vegyesen lettek rakva a tippek, és sokan vannak, akiknek 1-1 tipp nem jött be, ami hiányzik a nagy szakításhoz. Nekem pl. Hulk-ra jár 1 pont, de 9-10-et vártam. Ha jól számoltam, én maradok 7.
Nem tudom, hogy a kérdésekre 3/3/2/2 pont jár, vagy hogy volt, valamint, hogy 1-el mellé lövés esetén még jár-e 1 vagy 2 pont.

Jó lenne valahogy megoldani, hogy a kérdéseket és az apró betűst ilyenkor is vissza tudjuk nézni. Akár a weblapon, de az is elég, ha valaki átmásolja ide, és akkor innen meg tudjuk nézni, hogy mire jár. Pl. a Manorra vagy a Meki-re a legkevesebb kör kérdésnél jár-e 2 és 1 pont.

(#1648) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak az eredmények.
Gratula a dobogósoknak (főképp!):

1. hoLa80
2. bajogh, Mike és Real93

Az összetettben Turbolada átvette a vezetést, és egyből kicsit meg is lógott. Nem lesz egyszerű elkapni! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1649) Süvi válasza Qorthral (#1648) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönjük, gratula.
Hola 47 pont :Y :C

(#1650) Csapoati válasza Süvi (#1649) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon durva, majdnem meglett az elérhető maximum! Gratula neki, ezt nem nagyon fogja megdönteni senki.
Az én tippemet meg Hamilton Q3-as leparkolása vágta haza, most már még inkább Rosbergnek drukkolok. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.