Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Qorthral válasza Piftuka (#250) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért annyira még nem rossz a helyzet! :D
Máris jönnek az eredmények.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#252) Qorthral


Qorthral
őstag

Monacói Nagydíj - Eredmények

Gratulálok mindenkinek, különösen a dobogósoknak, elsősorban pedig Real93-nak, aki fölényes győzelmet aratott 29 ponttal!

A dobogósok:
1. Real93 (29 pont)
2.-3. quailstorm és Turbolada II (23 pont)

Az összetettben kicsit szétszakadt az élmezőny (pocokxx nem tippelt, másoknak nem sikerült túl jól a forduló), de még mindig nem ment le az évad harmada sem, szóval fel a fejjel! A középmezőny rendkívül szoros, a 12. és a 27. helyezettet összesen 11 pont választja el!

Tabella

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#253) Turbolada II válasza Turbolada II (#234) üzenetére


Turbolada II
őstag

Talált. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#254) pocokxx válasza Qorthral (#252) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

"Műszaki hiba" ... :W

Huh mennyit buktam most...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#255) Qorthral válasza pocokxx (#254) üzenetére


Qorthral
őstag

Legközelebb menj biztosra egy korai tippel, aztán majd módosítod, ha minden rendben. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#256) pocokxx válasza Qorthral (#255) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, így lesz. Bár ez már tényleg piszok nagy hátrány. Turbolada pedig nem a Mercinél van, hogy bízhatnék a "csaparban". :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#257) Qorthral válasza pocokxx (#256) üzenetére


Qorthral
őstag

Viszont nincs jobb autója, mint neked, így jó játékkal megverheted. ;)
Plusz egy év végi 3. vagy 7. hely sem rossz azért, nem csak a győzelem számít.

Turbolada: Igen, jól sejtetted. Még Hamilton elbaltázott versenye nélkül sem értük volna utol (neki akkor is 29 pontja lett volna, nekünk pedig egyaránt 27).

A játék nehézségét és a játékosok kiegyenlítettségét mutatja, hogy az eddigi 6 versenyen 6 különböző futamgyőztesünk volt ha nem tévedek. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#258) BenHans válasza Qorthral (#252) üzenetére


BenHans
addikt

Monaco az én szemszögemből ritka sz@r volt, kb olyan mint Lewisnak. :W Ideges is voltam nem kicsit, úgy minden miatt.

Na nembaj most felszívtam magam, a dobogó alsó foka az enyém és ilyen ajándékot nem kaptok tőlem többé!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#259) Csapoati válasza BenHans (#258) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg igy is eggyel tobb pontot szereztel, mint en. :D Verstappenre es a Williamsre vagyok merges, foleg utobbiaktol nem vartam volna ezt a betlit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#260) Turbolada II válasza Qorthral (#257) üzenetére


Turbolada II
őstag

29 pontom lett volna.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#261) Qorthral válasza Turbolada II (#260) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem, csak 27 pontod lett volna.
Hamiltonért 4 ponttal kaptál volna többet, a Red Bullért és Ricciardóért semmivel, a random pontjaid pedig nem változtak volna.
A 4. random kérdésre írt "1-2" válaszod ugyanúgy rossz lett volna, mint most, csak akkor a HAM - ROS - VET - KVY befutó miatt a "0" helyett a "3-4" válasz lett volna a helyes. (Azért én kasszíroztam volna 2 pontot, így értelek volna utol.)

Vagy nem jól látom? ;)

Szerintem ezt most te nézted el. Legközelebb kérlek számolj körültekintőbben, mielőtt helyreigazítasz. Elég sok munkám van a játékban versenyről versenyre, ne növeljétek fölöslegesen a nem elég pontos számolással. Legyetek legalább annyira igényesek a saját pontjaitok számolásakor, mint én mindenkiénél. Köszönöm.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#262) Malachi válasza Qorthral (#261) üzenetére


Malachi
addikt

na várj, nem mondtad, hogy év végén komoly díjak járnak az első helyekért! így mostantól én is halálkomolyan veszem a JÁTÉK-ot. :P

(#263) Qorthral válasza Malachi (#262) üzenetére


Qorthral
őstag

Nagyon komoly díjak, bizony! :)

Tényleg az a lényeg, hogy sokat foglalkozom vele, és nyilván "semmiért" cserébe. Nincs ezzel gond, önként vállaltam és örömmel csinálom, csak fölösleges munkám ne legyen már vele, ennyit kérek. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#264) -Mike- válasza Qorthral (#263) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem mondod, hogy nem Mumm pezsgő lesz az év végi topictalin?

(#265) Qorthral válasza -Mike- (#264) üzenetére


Qorthral
őstag

Az lesz. Ezennel megbízlak, hogy hozzál. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#266) [CS]Blade2 válasza Qorthral (#257) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Bakker, nekem akkor viszont jött volna még 4 pont a Hamiltonért és 2 pont a 3-4 hely nem változik miatt? Mert akkor nekem meg 28 lett volna...

(#267) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#266) üzenetére


Qorthral
őstag

Bizony, neked tényleg +6 pontot ért volna, ha Verstappen kicsit nyugodtabb a végén (vagy ha a Merci nem hívja ki Hamiltont teljesen feleslegesen), így 2. lehettél volna!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#268) Piftuka


Piftuka
veterán

Nekem pedig maximális pontszámom lett volna, ha minden tippem talál, és ha az összes eddigi fordulóban így lett volna, akkor most hibapont nélkül vezetném az összetett tabellát... :U

Ugyan már! Mi értelme van az utólagos "mi lett volna ha" jellegű pontszámolgatásnak? (Pláne számonkérő módon.)

Inkább valóban annak kellene örülnötök, hogy Qorthral vette a fáradságot, és egy elég izgalmas kis tippjátékot állított össze! :K

"Aquila non captat muscas."

(#269) Turbolada II válasza Piftuka (#268) üzenetére


Turbolada II
őstag

Tippelésnél a különböző mi lett volna ha kombinációkból jön meg a végső ihlet. Ez a játék 50%ban matek. :) (a többi meg statisztika)

Kvyat helyet cserélt Ricsivel?

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#270) FireKeeper válasza Turbolada II (#269) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, Ric az utolsó körben visszaadta a helyet az orosznak. a helycserét csak azért lépték meg hátha ric a szuperlágyon elkaphatja hamiltont de amikor látták hogy esélytelen akkor szóltak a fülére hogy engedje vissza kvyatot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#271) Turbolada II válasza FireKeeper (#270) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hamilton kiállásánál elkapcsoltam a tv-t. Nem voltam kíváncsi a durcira, meg egy újabb Ham-Ros-Vet dobogóra.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#272) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na én hoztam a kötelező pontszámot...megint :D . Eddig 16-17 pontokat szereztem, most "csak" 15-öt. Le kell ülnöm a menedzsmenttel és át kell ezt beszélni, mert hát szarul tippelek, de azt viszont stabilan hozom :DDD .

Qorthral: Kanadára kérném a 16 pontomat, mert ennél többet úgy sem fogok elérni. Így legalább nem baj, ha elfelejtek tippelni :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#273) JJános válasza Ventur@ (#272) üzenetére


JJános
addikt

Barátom! Kb. én is úgy járok mindig. :)

2007-05-06 óta itt!

(#274) Piftuka válasza Turbolada II (#269) üzenetére


Piftuka
veterán

"Tippelésnél a különböző mi lett volna ha kombinációkból jön meg a végső ihlet. Ez a játék 50%ban matek. (a többi meg statisztika)"

Meggyőződésem hogy, önámítás hinni a "statisztika" és "matek" erejében, amikor jövőbeli eseményekkel kapcsolatos tippelésről beszélünk. :N

A jó végeredményhez 99%-ban nem kell más, csak szerencse. Vannak persze ebben a sportban, és az idei szezonban is nagy valószínűséggel megjósolható végeredmények, de ez a tényen nem változtat.

Most pl. a Mercedes-Hamilton kombóval az év végéig nagy valószínűséggel nem nagyon lehet "mellényúlni", de mondjuk Ferrari-kat jósolni a "fix" harmadik és negyedik helyekre, már kevésbé egyértelmű.
Az azt követő tizenvalahány hely pedig már tiszta lutri. Minden egyes héten.

Én is elkövettem most azt a hibát, hogy a szabadedzés legutolsó ismert eredményének tükrében adtam le a tippemet, és a "minden borult" jellegű hétvége miatt botrányosan kevés pontom lett. (Ha a korábbiakhoz hasonlóan most sem tippeltem volna egyetlen "Mercedes komponensre", akkor még annyi sem lenne.)

Anno másik fórum focis topic-jában, vagy focis "tipp-mixx" játékban is mindig a "hasraütéses" eredményeim voltak a legjobbak. Előfordult, hogy a VB negyeddöntő és elődöntő összes eredményét eltaláltam, 1 meccs kivételével még a gólokat is.

Amikor pedig órákat töltöttem az egyes csapatok forma elemzésével, a korábbi eredményeik, az ismert felállás, stb. alapján várható esélyek latolgatásával, akkor mindig a lehető legkevesebb pont jött össze. (Ez 10+ év tippeléseinek tapasztalata.)

Itt sincsen ez másként. ;)

"Aquila non captat muscas."

(#275) Turbolada II válasza Piftuka (#274) üzenetére


Turbolada II
őstag

Irónia volt csak, de azért az F1 kiszámíthatóbb mint a foci. Az eredmények meg minket igazolnak.

Egyébként meg nem játszok semmilyen szerencsejátékkal. (Egyszer tipszmixűtem életemben,nyertem is vagy 4000 Ft-ot) :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#276) Piftuka válasza Turbolada II (#275) üzenetére


Piftuka
veterán

"Irónia volt csak, de azért az F1 kiszámíthatóbb mint a foci. Az eredmények meg minket igazolnak."

Persze, értem én, de azért fontos megjegyeznem, hogy az egyébként jelenleg kiváló eredményeid, ill. eredményeitek (dobogós helyezések) ellenére is úgy gondolom, egyedül Fortuna asszonyságon múlik minden. :)

"Egyébként meg nem játszok semmilyen szerencsejátékkal. (Egyszer tipszmixűtem életemben,nyertem is vagy 4000 Ft-ot)"

:C Erre mondják, hogy "a kezdők szerencséje"! ;) Azt pedig jól tetted, hogy többet nem is játszottál pénzért.

Szerintem sem szabad. Éppen a "Fortuna faktor" miatt. Az egyetlen fajta "tippelősdi", amiért olykor-olykor pénzt (maximum egy szelvény, ill. játék ára) voltam hajlandó fizetni, az a Lottó, a Totó, vagy a Kenó volt. :)

A manapság "divatos" sporteredményes fogadósdira viszont egy fillért sem mernék feltenni. Hosszú távon szerintem az olyan játékon csak veszíteni lehet.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#277) Turbolada II válasza Piftuka (#276) üzenetére


Turbolada II
őstag

Meg Ferrari és Mercedes uraságon. :) (stabil eredmények=statisztikai sokaság) :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#278) gyurkikrisz válasza Piftuka (#274) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Szerintem azért a szabadedzések eredményét kötelező végignézni, én is mindig azzal "tippelek". Pl múlt hétvégén a Williamsek megrakása kézenfekvő lett volna a szezonjuk alapján (stabil 3-ik hely, relatív kevés zsetonért), aztán mégis mi volt velük...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#279) Turbolada II válasza gyurkikrisz (#278) üzenetére


Turbolada II
őstag

+1

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#280) Qorthral


Qorthral
őstag

Azért messze nem csak a szerencsén múlik. :)
Sőt, célom volt a játék megalkotásakor, hogy a szerencse szerepét minék jobban mérsékeljem. Persze fontos az is, de az egyes hétvégék függetlenek, és majdnem 20 van belőlük, így egy teljes évad során a szerencse körülbelül kiegyenlítődik, mindenkinek egyformán lesz része belőle. Fontos a matek valóban, számolgatni kell, ha jó eredményt szeretnél elérni, de emellett nyilván a jó megérzések, illetve az F1-ben való jártasság (azaz az autók és pilóták erőviszonyai mellett a pályák, a gumik és az időjárás! feltérképezése) is fontos lehet, sőt, azt is érdemes tudni, hogy ezek közül melyik kinek és hogyan válhat előnyére... :)

Szerintem pont ettől jó. Ugyanakkor ha valakinek nincs ideje vagy kedve, akkor nem szükséges belemenni a részletekbe, és ha ott az a bizonyos szerencse, akkor ennek ellenére is az élmezőnyben végezhet egyszer-kétszer. A stabil, hosszútávú jó eredményhez ugyanakkor agyalni, utánaolvasni és számolgatni kell. ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#281) Qorthral


Qorthral
őstag

A Kanadai Nagydíj kérdéssora

Random kérdések

- RENDKÍVÜLI RANDOM -

Ezúttal a szokásostól eltérő a random kérdéssor. Most nem az egyes kérdésekre jár fix pontszám, hanem a válaszlehetőségekre. A kérdéseknek több helyes megoldása is lehet, ám tipikusan eltérő pontszám jár értük, melyet a válaszlehetőség mögötti zárójelben láthattok. A cél az, hogy minél több pontot gyűjtsetek. Ezúttal egymás ellen versenyzünk: a legtöbb pontot gyűjtő játékos automatikusan 10 pontot kap a random kérdéssorra, a többiek pedig hozzá képest, a megszerzett pontok alapján, (egyenesen) arányosan. Vagyis ha a legtöbb pontot szerző tippelő 40 pontot gyűjt, úgy 38, vagy több ponttal 10, 34-37 pont közötti eredménnyel 9, míg például 17 szerzett ponttal 4 pont gyűjthető.

A tippelés során követhettek óvatosabb vagy rizikósabb (esetleg vegyes) taktikát is, gondoljátok át, hogy mi lenne kifizetődő. Ne feledjétek, ezúttal "csak" annyi kell a jó szerepléshez, hogy a többieknél ügyesebben tippeljetek, nem szükséges minden kérdésre hibátlanul válaszolni.

1. Az alábbi versenyzők közül ki éri el a legelőkelőbb pozíciót a kvalifikáció első szakaszában?
A második és harmadik legjobb tippekért az adott pontszám fele jár.

Nico Rosberg (2)
Sebastian Vettel (4)
Felipe Massa (6)
Daniel Ricciardo (8)
Max Verstappen (10)
Romain Grosjean (12)
Sergio Perez (14)
Jenson Button (24)
Marcus Ericsson (30)

2. Válassz három, a Q1-ben kieső versenyzőt!
A rajthely büntetések (értelemszerűen) nem számítanak.

Roberto Merhi (1)
Will Stevens (1)
Marcus Ericsson (3)
Felipe Nasr (4)
Sergio Perez (6)
Jenson Button (6)
Nico Hülkenberg (7)
Fernando Alonso (7)
Pastor Maldonado (8)
Max Verstappen (11)
Carlos Sainz (12)
Romain Grosjean (13)
Daniiil Kvyat (14)
Felipe Massa (16)
Kimi Räikkönen (17)
Valtteri Bottas (18)
Daniel Ricciardo (19)
Sebastian Vettel (26)
Nico Rosberg (28)
Lewis Hamilton (30)

3. Az következő pilóták közül válassz egyet, aki nem jut be a Q3-ba!
A második és harmadik legjobb tippért az adott pontszám fele jár.

Felipe Nasr (2)
Nico Hulkenberg (4)
Pastor Maldonado (4)
Fernando Alonso (6)
Carlos Sainz (6)
Daniil Kvyat (8)
Valtteri Bottas (10)
Kimi Raikkonen (12)
Lewis Hamilton (20)

4. Hányan futnak a győzteshez képest egy másodpercen belüli kört a Q3-ban?
Egy kategória eltérés esetén az adott pontszám fele jár.

1 (csak a nyertes) (12)
2 (8)
3 (6)
4 (4)
5 (6)
6 (10)
7-8 (14)
9-10 (30)

5. Melyik csapat adja majd az első kiesőt?
A második kieső eltalálásáért az adott pontszám fele jár. Ha a versenyen nem lesz kieső, a kérdésért senki nem kap pontot.

Lotus (8)
McLaren (10)
Red Bull (12)
Toro Rosso (12)
Manor (14)
Sauber (16)
Force India (16)
Mercedes (16)
Williams (18)
Ferrari 20)

6. Milyen sorrendben fejezi be a futamot Bottas, Räikkönen és Ricciardo?

RAI - BOT - RIC (4)
BOT - RAI - RIC (6)
RAI - RIC - BOT (8)
RIC - RAI - BOT (10)
BOT - RIC - RAI (12)
RIC - BOT - RAI (14)

7. Válassz egy csapatot, mely mindkét versenyzővel az első tízben végez a versenyen!
Ha csak az egyik versenyző szerez pontot, az adott pontszám harmada jár.

Mercedes (3)
Ferrari (6)
Williams (9)
Red Bull (12)
Toro Rosso (15)
Lotus (18)
McLaren (24)
Force India (27)
Sauber (33)
Manor (99)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#282) EmberXY válasza Qorthral (#281) üzenetére


EmberXY
addikt

Ment egy biztonsági tipp, nehogy megint elmulasszam... :D
Jók a random kérdések, gratula!

Up the Irons!

(#283) Qorthral válasza EmberXY (#282) üzenetére


Qorthral
őstag

Helyes! :)

Köszönöm. :B

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#284) Csapoati válasza Qorthral (#283) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Maga az ötlet is jó, most megint több időt kell erre szánnom, grr! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#285) JJános válasza Csapoati (#284) üzenetére


JJános
addikt

Én nem agyalok. Összecsaptam megint. Megérzésre. :D

2007-05-06 óta itt!

(#286) Qorthral válasza Csapoati (#284) üzenetére


Qorthral
őstag

Köszi! Igyekszem színesíteni a játékot. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#287) -Mike-


-Mike-
addikt

Én már kitölteném az Osztrák nagydíj kérdéssorát is, az mikor lesz?

(#288) EmberXY válasza -Mike- (#287) üzenetére


EmberXY
addikt

Én meg Monaco-t...

Up the Irons!

(#289) Qorthral válasza -Mike- (#287) üzenetére


Qorthral
őstag

Közvetlenül a trininadéstobagói után.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#290) Turbolada II


Turbolada II
őstag

UP

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#291) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Kiváncsi leszek a tippekre ez a randomos vmi erdekel

iPhone X@R, iPad Pro

(#292) Qorthral


Qorthral
őstag

Összesítés később (most estem haza), addig íme a saját tippjeim :)

VET - RAI - LOT
Random: Grosjean / Nasr - Alonso - Button / Alonso / 4 / Toro Rosso / RAI - BOT - RIC / Lotus

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#293) Qorthral válasza Qorthral (#292) üzenetére


Qorthral
őstag

Vettel out - ilyen az én formám.
Azt hiszem akkor ennek a hétvégének annyi... :W

Csapoati: Ha csak ennyi gondom lenne... bár szívok azzal is. :D

Azt hiszem Turboladát nem fogja meg egyelőre (?) senki, ismét belenyúlt a tutiba.
Na nem mintha a Vettel motorproblémát előre lehetett volna látni. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#294) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Bakker... Vettel és Massa műszaki gondja jól elcseszte a Nasr-os Q1 kieséses tippemet. :(

Qorthral: Nekem is, nyugi. :D Meg szerintem sokakénak.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#295) BenHans válasza Qorthral (#293) üzenetére


BenHans
addikt

Mi az a tuti? Kire rakott időmérő-futam-csapat?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#296) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Na Vettellel olyan jól járok mint múltkor azzal hogy megtettem a Williamst :DDD
Menetelek a listán...lefelé :((

iPhone X@R, iPad Pro

(#297) Qorthral válasza BenHans (#295) üzenetére


Qorthral
őstag

A te tippedet is erősen kompromittálja Vettel problémája. :(

Itt vannak a tippek

Remélem nagyon sokat nem veszítünk ezen a hétvégén... Összesen amúgy 8 játékos szív máris az időmérőn választott Vettel vagy Massa tipp miatt. :D Ilyen az élet. ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#298) BenHans válasza Qorthral (#297) üzenetére


BenHans
addikt

jaj de jó lenne nekem holnap egy Rai-Ros kocc :D és Vetteltől egy jó rajt aztán egy remélhetőleg jó autónak kinyomhatná a szemét úgy Istenigazából

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#299) Plutor


Plutor
aktív tag

Ez az időmérő is kuka. :W

(#300) gyurkikrisz válasza Qorthral (#297) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Na, ugyanazt raktam mint Turbolada, most jónak érzem magam :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.