Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Švejk válasza Qorthral (#599) üzenetére


Švejk
őstag

Imádom Grosjeant tehát végül is örülök :DDD
De tippgyilkos verseny volt megint. EmberXY tippje erősnek tűnik.

(#602) Csapoati válasza Qorthral (#599) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én ugyanezt tippeltem és uganígy szívtam meg... Nevetségesek ezek a műszaki hibák. Szinte mindig az én tippjeimet sújtják.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#603) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Kimi és Kvyat megmentette a tippemet, hááát 15 pont felett talán meglesz :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#604) Qorthral válasza Csapoati (#602) üzenetére


Qorthral
őstag

Murphy effektus. Csak úgy érzed, hogy mindig Te szívod meg, mert azokra az esetekre, amikor jól jössz ki belőle, kevésbé emlékszel. Másképp mondva egy peches miatt jobban bosszankodsz, mint amennyire örülsz egy téged minimálisan érintő (neked amúgy jó) kiesésnek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#605) Csapoati válasza Qorthral (#604) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A többieket leszarom, csak magamon sajnálkozom. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#606) JJános válasza Švejk (#598) üzenetére


JJános
addikt

Nekem is pont ilyen lett. Felzárkózás helyett lesüllyedés. De már nem érdekel. Feladom. Innentől kitöltöm, és jóeckát.

2007-05-06 óta itt!

(#607) Qorthral válasza Csapoati (#605) üzenetére


Qorthral
őstag

Na erről beszélek. :D

JJános: Nyugalom, nagyon sokan szívtak most, rengeteg gyenge pontszám lesz a sok kiesés / meglepetés miatt.

EmberXY és Piftuka csapata tűnik a legerősebbnek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#608) JJános válasza Švejk (#598) üzenetére


JJános
addikt

Sajnos én is felzárkózás helyett süllyedek. Innentől csak kitöltöm, feladom, és nem izgat mi lesz.

2007-05-06 óta itt!

(#609) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Eredmény mikorra várható?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#610) -Mike- válasza Turbolada II (#609) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha most meg lenne már az késő lenne. Nem értem miért kell ennyit várni. :(
;]

(#611) Švejk válasza JJános (#608) üzenetére


Švejk
őstag

Nekem álomszerűen alakult a versenyem, Vettel szépen tört előre, az RB is jött fel szépen mint a talajvíz. Aztán romlott a helyzet, kiesett Ricci, de Vettel harmadik volt, Kvyat pedig megmentette a csapat tippemet. És jött az utolsó előtti kör :DDD

(#612) Qorthral válasza Turbolada II (#609) üzenetére


Qorthral
őstag

Sajnos most leghamarabb csak késő este, de még holnap is lehet belőle.
Igyekszem ma megcsinálni.

-Mike-: Sajnálom. :( Vigasztalásképp neked már ki is osztottam a 10 helyes rajtbüntetést a következő futamra. ;]

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#613) Piftuka válasza Qorthral (#593) üzenetére


Piftuka
veterán

Megszavazom én is. :P

"Aquila non captat muscas."

(#614) Piftuka válasza Qorthral (#607) üzenetére


Piftuka
veterán

"EmberXY és Piftuka csapata tűnik a legerősebbnek."

Összességében valóban nem lett rossz a tipp. Azért tudtam volna értékelni, ha így a szezon felénél az első "épkézláb" tippem teljesértékű.

Hülkenberg kiesése a csapat tippemnek nem tett jót. :(

"Aquila non captat muscas."

(#615) JJános válasza Qorthral (#599) üzenetére


JJános
addikt

Kimin, és Vettelen elúszott a pontom. :K

2007-05-06 óta itt!

(#616) Qorthral válasza Qorthral (#612) üzenetére


Qorthral
őstag

Senki ne várjon ma már rá, sajnos csak most értem haza, így holnap lesz csak eredmény.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#617) Turbolada II


Turbolada II
őstag

UP

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#618) Csapoati válasza Turbolada II (#617) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, még van majdnem 4 óra a napból. :D
Így is rengeteg munka van a játékban, ennyit már csak kivárunk türelmesen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#619) Turbolada II válasza Csapoati (#618) üzenetére


Turbolada II
őstag

Még 48 perc. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#620) Yayoh válasza Turbolada II (#619) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ebből már csak holnap lesz :D

(#621) Qorthral


Qorthral
őstag

Elnézést mindenkitől, igen zsúfolt pár napon vagyok túl.
Az eredményekkel végre készen vagyok, így ha késve is, de máris kiderül, miként alakult a Belga futam a Tippjátékban!

I. Belga Nagydíj

Zűrös futam volt meglepetésekkel és sok kieséssel, ez az eredményeken is látszik. Az eddigi leggyengébb átlagpontszámmal, mindössze 14,3 ponttal zárt a mezőny.

A Lotus remeklését szinte senki nem találta el (ugyan volt pár Lotus csapattipp, de Grosjeanra nem rakott senki zsetont), a Force Indiáét annál többen. Rengeteg pontot vitt a Ferrari vesszőfutása, de ez már csak ilyen, egyszer fent (Hungaroring), egyszer lent (Spa). A Williams és a Red Bull vegyesen szerepelt, a McLaren viszont katasztrofálisan, igaz senki nem volt annyira vakmerő, hogy utóbbiaknak helyet szorítson a csapatában.

Az eredmények (dobpergés...):

1. EmberXY (27 pont)
2. Piftuka (23 pont)
3. [CS]Blade2 és Qorthral (21 pont)

A Belga Nagydíj végeredménye

Gratulálok a dobogósoknak,különösen a most először a dobogón állóknak! Szép volt! :)
A forduló nehézségét jól mutatja, hogy az 5. Csapoatit (20 pont) is ideszámolva mindenkit felsoroltam, aki legalább 20 pontot (vagyis jónak értékelhető eredményt) ért el. Voltak bőven olyanok, akiknek kifejezetten rosszul sikerült a hétvége (10-nél is kevesebb pont), őket biztatnám: ne adjátok fel, lesz ez még rosszabb jobb is! ;] A viccet félretéve minden futamot mindenki új, teljesen tiszta lappal kezd, ezért itt simán lehet olyan, hogy az utolsókból lesznek elsők. :)

II. Összetett

Az élbolyban kicsit szétszakadt Turbolada üldözőbolya, miközben némiképp csökkent, de még mindig jelentős az előnye. A középmezőnyben szépet léptek előre a most jól szereplők.

Az összetett állása (Tabella)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#622) EmberXY válasza Qorthral (#621) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez igen, ilyen eredményre szívesen vár az ember... :C :R
Végre az első dobogós helyem, nem is rossz úgy, hogy a tippet (szokásomhoz híven) már jó előre leadtam, és miután a közvetítések az M4-re kerültek, azóta átmenetileg egy nettó percet nem látok az F1-ből, csak amit a hírekben látok/olvasok (ez most már hamarosan változik). Már pont kezdtem volna feladni a játékot, nem szerepeltem túl fényesen, de ez a lutri siker most visszaadta a kedvemet. ;]
Gratulálok a többi dobogósnak/jól szereplőnek is!

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#623) Ventur@ válasza Qorthral (#621) üzenetére


Ventur@
senior tag

Először is kösz az újabb remek tippjátékot és remélem a következő is király lesz :R . Másodszor pedig:
lesz ez még rosszabb jobb is! ;] ez a legjobb az egészben :D .

4 azaz NÉGY kemény pontot sikerült Spa-ban összekaparnom, szóval van még lejebb :DDD . Egy 10 pontra számítottam még a futam elején (igazából, már az időmérőn elment Verstappen tippem miatt az egész), de hogy alulról a 2. legyek, erre nem gondoltam volna. Mindenesetre jó volt és jót röhögtem az eredményemen. Haladunk tovább és várjuk Monzat :C :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#624) JJános válasza Ventur@ (#623) üzenetére


JJános
addikt

Mit mondjak erre barátom? 10 pontocska úgy hullott az ölembe, hogy Vettel bukta miatt 6 pontot hozott a csapat. Aki Grosjean volt. A rönyó. :D

2007-05-06 óta itt!

(#625) JJános válasza EmberXY (#622) üzenetére


JJános
addikt

Ha nincs hol nézni, éppen ez is megteszi. Nem reklám, csak neked, és csak most: [m4]

2007-05-06 óta itt!

(#626) EmberXY válasza JJános (#625) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm, de ha csak ezen múlna, már nem lenne gond (még akár file megosztóról is leszedném utólag). :D De sajnos a város ezen részén a szélessávú internet olyan sci-fi, mint Etiópiában a rántott hús, a TV szolgáltatóval kell megoldanom, csak azon dilemmázok, hogy szolgáltatót is váltsak vagy csak díjcsomagot....

Up the Irons!

(#627) [CS]Blade2 válasza EmberXY (#626) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nincs M4? :Y Az még mindigTV-vel egy bármilyen antennával is bejön.

(#628) Qorthral válasza Ventur@ (#623) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát igen, a 4 pontnál már nehezebb kevesebbet szerezni, mint többet... ;]
Van ilyen, megeshet mindenkivel. Pl egy Kimi - Ricciardo - Ferrari tipp nem tűnt rossznak az időmérő előtt, de mégis, ha valaki ezt választotta volna, mindössze 1!!! pontot gyűjt vele... ehhez ugyan jön még a random, de túl fényes szereplés ebből már nem lehetett volna. Szóval pech az mindig lehet, de hosszabb távon azért tipikusan kiegyenlítődnek ezek. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#629) EmberXY válasza [CS]Blade2 (#627) üzenetére


EmberXY
addikt

De nekem UPC Direct Light-om van, Medium-tól felfelé van M4... A röhej, hogy kb fél éve váltottam vissza a legkisebbre, mert untam a sok ismétlést, ki hitte volna, hogy a "mindenki számára elérhető lesz" duma pont erre nem vonatkozik.
Most azon agyalok, hogy megint visszalépjek Medium-ba, vagy kivágjam a francba az egészet és beköttessem az Austriasat-ot vagy a Digi-t... Következő futamig meglesz valamelyik. :D

Up the Irons!

(#630) válasza EmberXY (#629) üzenetére



addikt

Mindig TV ingyenes.... szobaantenna 3-4 ezer forint, rádugod a TV-re és jön az M4 HD-ben.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#631) EmberXY válasza (#630) üzenetére


EmberXY
addikt

Már megoldódott, díjcsomag módosítás lett belőle.

Szobaantenna? :D Itt még GSM jel sincs mindig, nem hogy szobaantennával HD adás... Gyakorlatilag erdőkkel vagyunk körülvéve, szerintem minimum egy NASA kilövőállomás kéne a tetőre, hogy itt bármit is fogjak a pofámon kívül, a műholdas antenna szerencsére éppen ellát a fák "fölött".

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#632) JJános


JJános
addikt

Kíváncsian várom az új tippeket.

2007-05-06 óta itt!

(#633) EmberXY válasza JJános (#632) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is, hát még a kérdéseket... :P

Up the Irons!

(#634) JJános válasza EmberXY (#633) üzenetére


JJános
addikt

Én is arra gondoltam, csak épp ezerrel forgott az agyam, hogy mit is kell tippeljek. :D

2007-05-06 óta itt!

(#635) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Mi van má'?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#636) -Mike-


-Mike-
addikt

Qorthral lassabb vagy már mint egy Mclaren Honda! (bocs, ez durva sértés volt azért..) :P

(#637) FireKeeper válasza Turbolada II (#635) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

még csak kedd van, üjjetek má' a seggeteken nyugodtan :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#638) [CS]Blade2 válasza FireKeeper (#637) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Jobban várják a kérdősort, mint magát a hétvégi versenyt. Pedig az is izgalmas, állítólag a Honda most fogja bevetni az 1500 lóerős motorját, ami már feltépi az aszfaltot is... (3 liter, V10, 300 liter benya 300km-re)...ja várjunk, nem is ez lesz, hanem 5 Mercedes motoros autó végigvonatozik, és kikapcsoljuk a TV-t.

(#639) JJános válasza [CS]Blade2 (#638) üzenetére


JJános
addikt

:R

2007-05-06 óta itt!

(#640) Qorthral


Qorthral
őstag

Elkészült (!) az Olasz Nagydíj kérdéssora.

Sorry a késésért, -Mike- fején találta a szöget, McLaren Honda tempóban dolgoztam. :D
De akkor maradjunk is Arai Jaszuhiszemhalátomnál: ígérem, hogy a következő versenyre sokkal gyorsabb leszek! ;)

Random kérdések:

1. Az alábbiak közül melyik csapat gyengébb eredményt elérő pilótája szerzi meg a legrosszabb rajthelyet az időmérőn? (2)
Minden csapatnál a gyengébb helyezést elérő pilóta számít, őket hasonlítom össze. A büntetések nem számítanak, csak a pályán elért eredmény. A második "legjobb" tippért 1 pont jár.
Williams
Lotus
Force India
Red Bull

2. Hányadik helyen ér célba a versenyen a legjobb nem Mercedes motorral hajtott autó? (2)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
1-2
3
4
5-6
7+

3. Ki lesz az időmérő 10. helyezettje? (3)
Legfeljebb 2 pozíciónyi eltérés esetén 2, 3 vagy 4 pozíciónyi eltérés esetén 1 pont jár.

4. Hány versenyző kap rajtbüntetést? (2)
Egy kategória eltérés esetén 1 pont jár.
0-1
2-3
4
5
6-7
8+

5. Dobogóra áll-e Räikkönen vagy Vettel a Ferrari hazai versenyén? (1)
Ferrari fan special: Az Igen lehetőség választása esetén egy esetleges kettős Ferrari dobogó 1 helyett 2 pontot ér!
Igen
Nem

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#641) FireKeeper válasza Qorthral (#640) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de még így is, már 20 lóerővel jobb vagy, mint az F1liga ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#642) Qorthral válasza FireKeeper (#641) üzenetére


Qorthral
őstag

Bizony, Szuzukában már kört adok majd nekik. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#643) Yayoh


Yayoh
aktív tag

2 pontért a Mclaren ajándék, az új 1000le-s motorral szétverik a mezőnyt ;]

(#644) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Hát, ez elég kemény kör lesz. Ezekhez a kérdésekhez nem nagyon lehet biztonsági tippet adni, egyszerűen nem lehet megnézni, hogy ki szokott lenni a 10., és a Ferraritól is 50-50, hogy beérhetnek-e a 3. helyre, mert sok jó olyan csapat van, ami Mercedes motoros és jó az alacsony leszorítóerős csomagja. A Redbull-é is elég jó, ami kompenzálja a gyenge motort. A Hondának meg erősebb motorja, mint a Renault, de a fakocka Mclaren aero megfogja a kocsit a széllel szemben. :D

(#645) -Mike- válasza [CS]Blade2 (#644) üzenetére


-Mike-
addikt

az ötöslottót könnyebb eltalálni mint erre a kérdéssorra helyes tippet adni. :P

(#646) EmberXY válasza Qorthral (#642) üzenetére


EmberXY
addikt

Igazából fordítva van, már egy egész futamot vertek rád, hiszen náluk "volt" német nagydíj is, nálad meg nem...

Up the Irons!

(#647) Qorthral válasza EmberXY (#646) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, sajnos a lelkesedésükkel nem tudok versenyezni. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#648) JJános


JJános
addikt

Nem könnyű tippelni. Ha a biztos tipp versenyre Hamilton (nem is biztos), akkor csapatnak már csak a McLaren marad. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#649) EmberXY válasza Qorthral (#647) üzenetére


EmberXY
addikt

Esetleg ha a betétfutamokhoz is csinálnál kérdéssort.... :DDD

Up the Irons!

(#650) -Mike- válasza Qorthral (#640) üzenetére


-Mike-
addikt

Hány versenyző kap rajtbüntetést? Azt úgy kell érteni, hogy váltó, motorcserék miatt mennyien kapnak+5 +10 rajthely hátrasorolást? Mert már most kárunk 6nál.

Az Olasz Nagydíj eddigi büntetettjei:

Daniel Ricciardo – 25 rajthely

Danyiil Kvjat – 15 rajthely

Fernando Alonso – 10 rajthely

Jenson Button – 5 rajthely

Carlos Sainz – 10 rajthely

Max Verstappen – 10 rajthely

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.