Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) EmberXY válasza Turbolada II (#799) üzenetére


EmberXY
addikt

Privátban szívesen belefolyok eszmei vitákba (szerintem nem is áll messze a nézőpontunk), de fórumon én se merek őszinte lenni. :DDD

Hogy hiányoztál-e? Azt számolgattuk, hogy vajon tudtal-e még tippelni, aztán rájöttünk, hogy ahhoz nem kell belépve lenni.
A kitiltáshoz annyit, hogy stílusosan Torrentét idézve:
"Ha meg kell b**ódni, akkor meg kell b**ódni." :DDD

Up the Irons!

(#802) Turbolada II válasza EmberXY (#801) üzenetére


Turbolada II
őstag

Tippelni még este 6-kor it tudtam. 2 kérdéssorom volt nem tudtam melyik az érvényes, azt hittem valami technikai gond van.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#803) Qorthral


Qorthral
őstag

A Japán Nagydíj kérdéssora ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#804)



addikt

első ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#805) Qorthral válasza (#804) üzenetére


Qorthral
őstag

Első olvasó, de az első kitöltő úgy látom nem Te leszel. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#806) válasza Qorthral (#805) üzenetére



addikt

első trollkodó

el sem olvastam még :P

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#807) Qorthral válasza (#806) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem csalódtam. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#808) Qorthral


Qorthral
őstag

Random kérdések:

1. Szingapúrban eltűnt a megszokott Mercedes dominancia, sőt, az Ezüstnyilakat egyből két csapat, a Ferrari és a Red Bull is megelőzte. Mit várhatunk vajon Hamiltonéktól Suzukában? (4)
Azon állítások mellé tegyél pipát, melyek szerinted teljesülni fognak. Minden helyes pipálásért (vagy épp nem pipálásért) egy pont jár.

- Az első két helyen végeznek a kvalifikáción.
- A legtöbb pontot gyűjtik a futamon.
- A gyengébb Mercedest a csapattárson kívül még legalább ketten megverik a versenyen.
- Hamilton nyeri a futamot, és Rosbergen kívül mindenki mással szemben legalább 20 másodperc lesz az előnye.

2. Tippeld meg az alábbi versenyzők egymáshoz képest elért időmérős helyezését! (5)
Az 1-es oszlopban azt a versenyzőt válaszd, aki a felsoroltak közül szerinted a legjobb rajthelyet szerzi meg. A 2-es oszlopban a közülük második legjobban teljesítőt jelöld meg, stb. Mind a nyolc pozíciót ki kell osztani. Nem befolyásolja az eredményt, ha más csapatok pilótái is beférköznek az első nyolc hely valamelyikére, a felsorolt pilóták helyezését csak egymáshoz képest vizsgálom. Minden helyesen eltalált versenyző fél pontot ér. Egy pozíciónyi tévedés esetén 1/4 pont szerezhető. Az összpontszámot egészre kerekítem, így alakul majd ki a kérdésre kapott végső pontszám.

Hamilton
Rosberg
Vettel
Räikkönen
Ricciardo
Kvyat
Massa
Perez
Verstappen
Button

3. Szerez-e bármelyik versenyző "mesterhármast" (pole, győzelem és leggyorsabb kör) a hétvégén? (1)

- Igen
- Nem

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#809) -Mike- válasza Qorthral (#808) üzenetére


-Mike-
addikt

Két esős szabadedzés után időmérőre tippelni... inkább veszek egy lottót. ;]

(#810) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na tipp leadva. Erről már nem csúszok le :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#811) JJános


JJános
addikt

- szerkesztve -

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#812) JJános


JJános
addikt

Sokszor megtréfál az, hogy nem görgeti automatikusan tovább, hanem megáll minden 100-nál. Várok, nézek, és nehezen beugrik, hogy a topic tovahaladt, csak én olvasom a 100-al előbbi commenteket. á. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#813) EmberXY


EmberXY
addikt

Leadva, ez se lett könnyű... :C

Up the Irons!

(#814) [CS]Blade2 válasza Qorthral (#808) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem 8 pilóta/hely van a kérdésben, hanem 10. Gondolom először csak 4 pontos volt a kérdés 8 hellyel, aztán később variáltál rajta.

(#815) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#814) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, eredetileg úgy akartam. :)

Ne feledjétek, holnap reggel 7:30-kor zárul a nevezés!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#816) válasza Qorthral (#808) üzenetére



addikt

gyengébb Mercedest a csapattárson kívül még legalább ketten megverik a versenyen.

Ha mondjuk a gyengébb mercédes a második helyről műszaki hiba miatt kiesik, akkor az minek számít?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#817) Qorthral válasza (#816) üzenetére


Qorthral
őstag

Akkor pl teljesül ez a feltétel. Nem vizsgálom (mert nem vizsgálhatom, azaz nem tudhatom minden elképzelhető esetben), hogy miért értek be jobb helyen az ellenfelek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#818) válasza Qorthral (#817) üzenetére



addikt

Világos, csak hogy legyen egyértelmű.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#819) Qorthral válasza (#818) üzenetére


Qorthral
őstag

:K

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#820) Turbolada II válasza Qorthral (#819) üzenetére


Turbolada II
őstag

Zárja már le kend azt a sorompót. 8-ig nem gáz. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#821) Turbolada II


Turbolada II
őstag

RIC/BOT/WIL

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#822) Qorthral válasza Turbolada II (#820) üzenetére


Qorthral
őstag

Megtörtént! ;)

Saját tippek:
RIC / HUL / MER
Pipa: 1, 2, 4;
Sorrend: 1, 2, 3, 5, 4, 7, 6, 8, 9, 10
Nem

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#823) BenHans


BenHans
addikt

Én is leadtam a tippemet egy fél órája. Sok szerencsét és jó szurkolást mindenkinek. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#824) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

RIC/KVY/RBR

ha jól emlékszem. hajnali kettőkor felriadva adtam be :DD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#825) Qorthral


Qorthral
őstag

Most majd lesz tippösszesítő (valamikor délután).

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#826) Turbolada II válasza gyurkikrisz (#824) üzenetére


Turbolada II
őstag

Én a Nap, széna és pár pofont néztem hajnal kettőkor 5 sör után, akkor jutott eszembe a tippjáték. :) Ilyen filmet bűn józanon nézni. :)

Hülk: +3 rajthely Miért őt tetted meg?

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#827) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Csapoati mit tett meg?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#828) Csapoati válasza Turbolada II (#827) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Titkos. ;]

Amugy KVY/RIC/RBR, nem biztam sem a Merciben, sem a Ferrariban a penteki edzesek utan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#829) JJános válasza Csapoati (#828) üzenetére


JJános
addikt

Én meg már elfelejtettem. Talán Vettel, Massa, Williams.

2007-05-06 óta itt!

(#830) Qorthral válasza Turbolada II (#826) üzenetére


Qorthral
őstag

A nagy rohanásban elfelejtkeztem a büntetéséről ma reggel. Jónak tűnik a versenytempója, illetve esőben is jó. Majd kiderül. :) Sokkal jobb meg ugye a MER miatt nem fért volna be.
Egy RIC + BOT + RBR/WIL csapatban is gondolkoztam, de elbizonytalanított a holnapi sanszos eső, ami árthat mindkét csapatnak, de főleg a Williamsnek.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#831) Qorthral válasza Qorthral (#830) üzenetére


Qorthral
őstag

Mondjuk annyi, hogy ha eszemben van a büntetés, akkor sanszos, hogy Perezt teszem meg (vagy Verstappent :D). Talán nem lesz ez rossz így sem.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#832) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hat, a Williams jobb tippnek tunik a Red Bullnal. Buko hetvege lesz nekem, inkabb az ev vegi dobogo lehet a celom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#833) Qorthral válasza Csapoati (#832) üzenetére


Qorthral
őstag

Turboladát szerintem már úgysem éri egyikünk sem utol... :D
Nekem ok hétvégém lehet (úgy fest), Turboladánál pedig attól függhet, hogy esős lesz-e holnap a pálya.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#834) Švejk


Švejk
őstag

Ennyit a Kvyat tipprol...meg a hétvégéről is kb...

(#835) gyurkikrisz válasza Csapoati (#832) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Kvyat mostani balesetével ez a hétvége egy fos lesz nekünk :(

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#836) Csapoati válasza gyurkikrisz (#835) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igy van, ezzel kukas a hetvege. Max Ricciardo mentheti meg nekem valahogy.
Kvyat azert 10. lett, azert ugye jar meg 1 pont? :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#837) JJános válasza Süvi (#200) üzenetére


JJános
addikt

Úgy tűnik én is. :( Semmi baj nem történt. Majd máskor.

2007-05-06 óta itt!

(#838) Qorthral


Qorthral
őstag

Pfff, úgy emlékeztem, hogy Bottast tettem IM-re, de nem, Ricciardot.
Ezzel így nekem is eléggé kukás a hétvége, Turboladán szinte biztosan nem hozok.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#839) Csapoati válasza JJános (#837) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fel evvel ezelotti hozzaszolast talaltal meg ismet. :D

Qorthral: Nem baj, csak rajtam se hozz :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#840) Qorthral válasza Csapoati (#839) üzenetére


Qorthral
őstag

Ellened több esélyem van, mert a Red Bullal nagyon mellélőttél (még Kvyat esését nem is számolva). :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#841) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem is KVY - RIC - RB. Eddig eléggé mellé lövésnek tűnik, Williamst kellett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#842) EmberXY válasza Qorthral (#840) üzenetére


EmberXY
addikt

Amúgy az új feature, hogy a tippeket nem teszed közzé? :D

Up the Irons!

(#843) JJános válasza Csapoati (#839) üzenetére


JJános
addikt

Tréfálkozik velem ez a topic. Érdekes a F1 topicnál nem csinál ilyet. :D

2007-05-06 óta itt!

(#844) Qorthral válasza Yayoh (#841) üzenetére


Qorthral
őstag

Az a vicc, hogy megéreztem, hogy jó lesz a Williams, ahogy hasonló pályákon egész évben jó is volt, de az eső miatt nem mertem őket megtenni a versenyre (az IM-re meg átvert RIC Q3-ban futott köre...).

EmberXY: Nem új feature, csak így alakult. :D Amúgy írtam pár hozzászóéással feljebb, hogy délután lesz majd összesítés. IM előtt nem volt rá időm, mert aludni is kell valamikor. IM alatt meg nyilván nem csinálom, mert akkor kb nem tudom nézni. Ha normális időben van (délután), akkor belefér általában még a kezdés előtt.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#845) EmberXY válasza Qorthral (#844) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, nem kekeckedni akartam, csak meg volt szokva, hogy szemezgetni lehetett a többiek tippjei közt... (Lehet én emlékszem rosszul, de már a múltkor se volt, vagy igen? :F)

Up the Irons!

(#846) Blackmirror válasza EmberXY (#845) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Múltkor sem volt

iPhone X@R, iPad Pro

(#847) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Hát, nem tudom, hogy hol néztétek, hogy esős futam lesz, szerintem 30%-nál nagyobb esély nincs rá, én úgy látom, hogy maximum délelött szemerkél majd az eső, és lehet, hogy kicsit vizes lesz itt-ott, de száraz pályás gumival fognak menni, azon meg jól ment a Williams is, vagy rosszul emlékszem, és a Redbull-nak volt jó a száraz gumival kicsit vizes pályán?

Az 5 pontos kérdésből nekem kb. 2 pont néz ki, hogy Kvyat kibontotta a Redbull-ját ;] .

A Redbull rosszabb lett, mint vártam. RIC-et tettem az időmérőre, mert 1 körön azért feltöltik neki az akkukat, és jó az aero, hogy elforduljon pl. a 130R-ben, és talán akkor 3. vagy 4.-nek is bejöhet. És ezzel borult az 5 pontos kérdés is. A két mercedes is forditva van a Redbull-bontás miatt.

(#848) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#847) üzenetére


Qorthral
őstag

Több oldalt is néztem. Délelőtt eső, délután szemerkélés az esélyes. Az sem tuti, hogy időben felszárad a pálya.

"A két mercedes is forditva van a Redbull-bontás miatt."

Azért egyáltalán nem biztos, hogy csak amiatt. Ami pedig a Red Bullokat illeti, sokkal jobbak nem lettek volna (kb 7.-8. hely). RIC ideje sem volt igazán meggyőző. Igazából a Williams a meglepő, Bottas még a Mercikhez is közel van.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#849) Qorthral


Qorthral
őstag

Japán GP - Tippek

Feltüntettem a random 5 pontos kérdésére kapott pontszámokat is. Igazán nagy különbségek itt nem alakultak ki, hiszen egy játékost leszámítva (Bravo !Overdose!!) mindenki 2 vagy 3 pontot szerzett. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#850) Qorthral válasza EmberXY (#845) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem volt, sajnos a múlt hétvégém tiszta káosz volt, még a kérdőívet sem tudtam időben lezárni.
Szerencsére utólag is ki tudom szűrni, ha valaki már túl későn tippelt (bár az IM kezdetéig még elfogadom, ha le nem zárom fél órával hamarabb :D).

Köszönöm amúgy a visszajelzést, most már vagy 3-4 emberről tudom, hogy meg szokta nézni a tippes táblázatot. Már kezdem azt hinni, hogy a kutyát sem érdekli, és feleslegesen vacakolok vele... :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.