Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#988) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok, egy Kinsgton Datatraveller R500 16 GB-os pendrive-val van problémám.
Nevezetesen az, hogy hol működik, hol nem, részletesebben kifejtve:

1. Péntek délután dugnám be az otthoni gépbe, amin Windows 7 fut. Ez a gép felismeri, legalábbis devices and printers alatt látszik, a led is villog, de se intéző, se total commander alól nem lehetett elérni (commander alatt látszott betűjel, intéző alatt az se).

2. Kipróbálom a Windows XP-t futtató laptopon, itt betűjelet ugyan kap, de ha intéző alatt akarom elérni akkor "Please insert a disk into drive H:" hibaüzenetet kapok, a properties-t megnézve pedig 0 byte-ot ír méretnek, formázni se engedi.

Itt jutottam el addig, hogy írtam garanciális ügyintézéssel kapcsolatban az Iponnak.

3. Meglátogattam anyámat vidéken, a pendriveot hoztam magammal, hogy visszafelé az első utam az Iponba vezessen.
Ma eszembe jutott hogy kipróbáljam, ez a gép (operációs rendszer szintén Windows XP) felismerte, és sikerült 1 file kivételével mind a 12 GB adatot lementeni ami rajta volt (azt az 1 file-t nem tudta olvasni). Jelenleg ott tartok, hogy formáztam is, ez is lefutott, kíváncsi vagyok hogy hosszú távon fog-e működni.

Az egészben az a furcsa, hogy 2 gép amiben rendszeresen használom egyáltalán nem ismerte meg, egy harmadik pedig most elsőre. Ez szerintetek mitől lehet? A másik 2 gépen holnap délutánig nem tudom kipróbálni.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.