Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#655) pechman8


pechman8
aktív tag

Nem biztos, hogy pendrive probléma de leírom hátha belefutott már valaki és tud segíteni.

Adva van egy pc. A rádugott pendrive-on nem látszanak a könyvtárak hanem csak parancsikonok a könyvtárak neveivel. A parancsikonok a c:windows/system32 könyvtárba mutatnak... Magyarul: a pendrive könyvtárai eltűnnek, a helyükön csak parancsikonok vannak. Könyvtárműveleteket sem lehet csinálni mondjuk Commander-rel csak fájl műveleteket. A könytárak nem semmisülnek meg hanem rejtetté válnak! A pc merevlemezén lévő könyvtárak rendben vannak. Pendrive-hiba kizárva mert másik 3 idegen pendrive-al is ez a helyzet. USB port-hiba kizárva mert más usb-s eszköz rendben működik pl: webcamera, usb-wifi adapter, nyomtató. A windowsxp-t újraraktam formázással! A merevlemez két partícióra osztva a D: meghajtót nem bántottam. Az újratelepítés után a probléma NEM szűnt meg! Szerintem vírus lehet az oka ami a D:-ről felülfertőzte az új rendszert. De víruskereső nem talál semmit: Avira, A-squared. Viszont bekapcsolásnál az Avira vírusriasztást ad a c:windows/temp könyvtárból a friss rendszeren. Pfúúú na ez a gond. Találkozott már valaki ilyennel? Ugye vírus lesz? mert nem szeretném potyára törölni a d: partíciót amin "fontos" adatok vannak!

A google-n már túl vagyok... ami kiderült: A problémával nem vagyok egyedül de megoldást senki sem ír.

válaszokat köszönöm!

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.