Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#511) Edem777


Edem777
csendes tag

Üdv!

A probléma a következő: Adott egy PQI U273 8GB pendrive első pár alkalommal tökéletesen működött (laptop-on használom) ,aztán egy formázást követően (fat32) szomorúan konstatáltam, hogy nem világít a led rajta , nem látom az eszközök között.

egy kép a hibáról:

[link]

Rádugom a laptopra....rendszerhang megvan érzékeli a gép....hirtelen ezután jön a leválasztást jelző rendszerhang.....majd az eszközkezelőben meg is van a hiba sárga felkiáltójellel ugye....eszközillesztő szoftver miatt kiabál, de nem értem miért....

Már mindent megpróbáltam amit lehet, eltávolítani....majd manuálisan ill. automatikusan újrafelismertetni...de semmi. PQI honlapján van egy Dr.UFD nevezetű szoftver ami elvileg javító funkciókat lát el, de azzal se jutottam előrébb.

A történethez hozzátartozik, hogy a pendrive jó és tökéletesen működik az asztali gépen amin XP SP3 van. (bár a sebessége elég gyenge...5-6 Mb/s, írás és olvasás egyaránt, ez kevés nekem nagyon és nem tudom mi lehet az oka)

Ha valakinek van valami megoldása erre ossza meg, mert már az agyvérzés kerülget :S

Előre is kösz!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.