Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4051) GreenIT válasza King Unique (#4050) üzenetére


GreenIT
tag

Egy reklamoldalt linkeltel, ahol ki kell banyasznyi az ezenyi reklam kozul, melyik nehany reklamcikkre kattintsak, hogy valoszinuleg nehany ujabb reklamoldalon at megtudjam, hogy megis milyen programrol van szo, milyen op rendszer alatt/ hw kornyezetben, stb. mukodik es freeware vagy portable vagy shareware vagy csak kattintgattam reklamokra feleslegesen.

A "normalis tesztprogram" alatt azt ertem, hogy azonnal eljutok a program weboldalara, ahol latom, hogy bizonyitva van, hogy megbizhato, valoban mukodik, mire jo, milyen kornyezetben mukodik es altalanos elemzesre alkalmas.

Meg nem volt idom megnezni a pendrajvokat, a hiba leirasbol nekem ugy tunik, hogy valamiert nemcsak, hogy nem hajlando hatterben mukodni, hanem idonkent blokkolja az oprendszer mukodeset.

Jo esetben csak hw hibat okoz, rossz esetben valami process vagy rosszindulatu dolog futhat a hatterben.

Amugy igen, en is odavagyok a jellemzoen jol specifikalt es pontos hibaleirasokert, mint pl. "lassu a gep a pendrajv hasznalatakor".
Mert jelenleg ennyit tudok en is. :-(

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.