Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#3826) Crvsh3R válasza King Unique (#3825) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Valóban, normál esetben nem volna szabad ilyennek jelentkeznie, viszont ahogy roller0123 kolléga jelezte nála is ugyanennél a modellnél ugyanez a probléma jelentkezett miután lefutott a CrystalDiskMark. Én már több microsd kártyát és pendrive-ot, sőt SSD-t is teszteltem vele, eddig probléma nélkül, de azért az érdekes, hogy ugyanannál a modellnél ugyanúgy ugyanaz a hiba jött elő. Lehet kifogtunk egy hibás szériát.

Egyébként így, hogy Sincerity-től rendeltem az itthonihoz képest 1 helyett 5 év gari jár a pendrive-ra és persze fele annyiba került, mintha itthon vettem volna meg.

RMA ügyintézésnek pedig nagyon örülök, ennél korrektebb céggel eddig csak egyel találkoztam (NZXT). Amikor panel program során a kedves munkások lenyúzták az 1 hónapos NZXT S340-es gépházam oldalát és kérdeztem NZXT supporttól, hogy hol tudnék új oldallemezt venni, ők ingyen és bérmentve küldtek egyet Los Angelesből. Amikor ez megérkezett és kibontottam sajnos azzal kellett szembesülnöm, hogy az 1 - 1,5 mm-es lemez sarka a szállítás során visszahajlott. Erre mikor ezt közöltem velük és képekkel is illusztráltam, küldtek egy másikat, szintén teljesen ingyen (holott nem vártam el tőlük, nem is mertem volna kérni sem), ami már jó is lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.