Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) prokxy


prokxy
veterán

Vki tudja hogyan lehet lvl30-ra felhúzni a karaktert minél gyorsabban?
Nem tud érdekelne 3. alkalomra a sztori, semmi, csak az endgame. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#952) sith7 válasza prokxy (#943) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#953) velizare válasza oriic (#950) üzenetére


velizare
nagyúr

:F Items granted will have the same attribute combinations but with God Roll values.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#954) oriic válasza velizare (#953) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ugyanazokkal a tulajdonsagokkal kapjak, csak azok magasabb ertekeket kapnak. Ez nalam pl nem godroll, igy kicsit megteveszto a szoveg szamomra. (Max esetleg legendary-k eseteben jo ez, mert azok fix kepessegekkel jonnek)

Ha van pl egy crit damage-long range-status power trioval felszerelt cuccom, akkor hiaba adjak ugy vissza, h megemelt ertekek lesz rajta, ha azt majd lecserelem kesobb egy weapon leech-long range-short range kombos cuccra, mert nalam pl utobbi a godroll.

De persze csak dumalok a semmirol elnezest, mert engem nem erint a dolog. Annak orulok ha visszakapjak emberek cuccaikat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#955) velizare válasza oriic (#954) üzenetére


velizare
nagyúr

tényszerűen sokkal jobb cuccokat fognak visszakapni, mint amilyük volt.

konkrétan a fegyvereknél a maxolt értékű firearms az vinni fog elég sok mindent, el ne dobja senki!

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#956) prokxy válasza velizare (#955) üzenetére


prokxy
veterán

Az a helyzet, h max a végén derül ki, hogy ki mennyit sebzett, stb, mert egy nyavalyás inspect nincs benne. Legalább meg tudnám nézni, hogy a random emberke épp 42-es cuccokban van vagy 50-es és pöpecül fel van modolva. Mostani kör: én sebeztem 178M-t, másik kettő 50-et együtt. Ollé.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#957) velizare


velizare
nagyúr

menj haza játék, részeg vagy

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#958) prokxy


prokxy
veterán

T15-re kész :) 250K dam :B Felmodolva a karakter, már csak pár jó leg kell meg sok-sok pod alapanyag.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#959) oriic válasza prokxy (#958) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert a shotgunert a lelkem adnam kb. (Marmint a modert ami benne van)

Live-Die-Respawn

(#960) prokxy válasza oriic (#959) üzenetére


prokxy
veterán

Nemrég esett, 3 leg volt 1 podban. :D
A Devastator-nek szánom, addig meg a Techno-nál marad.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#961) Boatesz válasza scyllafren (#949) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi a választ :D

(#962) duvi válasza scyllafren (#948) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót. Akkor nem agyalok tovább a megoldáson.

(#963) DrJaka válasza prokxy (#958) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Be tudnád linkelni egyben a szetted :F

Huawei Mate 20 prO

(#964) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Tehát most akkor úgy állitják vissza az A csoportban a geart, hogy csak az lesz meg amit éppen viseltem? Mert qvára éppen kisérleteztem és csak a fél main gear volt rajtam.. komoly? Tele volt az invem..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#965) velizare válasza Kicsimix (#964) üzenetére


velizare
nagyúr

olvass tovább.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#966) prokxy válasza DrJaka (#963) üzenetére


prokxy
veterán

Google drive-ra felraktam, MP4, 68MB.
LINK

Ha képek kellenek, szólj, az macerásabb. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#967) DrJaka válasza prokxy (#966) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Köszönöm, jól látható így is, de sajnos okosabb nem lettem... :O
42k-val kevesebb a firepowerem mint neked, és nem látom hogy miért...

Huawei Mate 20 prO

(#968) velizare válasza prokxy (#966) üzenetére


velizare
nagyúr

az az érdekes, hogy nem jön ki a matek. a fegyver 94k, a rucik egyenként 5-6, ez összesen max. 125k.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#969) prokxy válasza DrJaka (#967) üzenetére


prokxy
veterán

Közben kutakodtam, aktív volt a blighted turret, az dob rajta 40k körüli sebzést. Most felhúztam a shard-okkal a cuccokat 200k az alap, 258 ha kidobom a turretet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#970) sith7


sith7
nagyúr

Tegnap vége lett a sztorinak, minden mellékküldetést megcsináltam, lvl 30, lvl 39 - es cuccokban estem neki az expedition - nek.

T7 - ig el is mentem egyedül, az is meglett, de nem volt olyan sima, mint a 6 - s.
Szóval most a 6 -st farmolom, kiváncsiságból publicra állítottam a játékot, hátha valaki csatlakozik, én ugye nem csatlakozom, mert low dmg -s Devastator vagyok, full anomaly build - el. :D

A 2. meccsen csatlakozott is egy pyro, meg egy techno, le is ment szépen, mivel egyedül is lement , nem is csodálkoztam. Meccs végi dmg összesítőben toronymagasan első voltam dmg - ben, de ezen se lepődtem meg, mivel a pálya 2/3 - nál csatlakoztak be.

Aztán még volt 2 db T7 -s exp, az is lement, na itt már csodálkoztam, mindkét esetben enyém volt a legtöbb dmg. Sebaj, nincs mindenkinek fullos cucca, meg lehet inkább armorra gyúrtak, mint sebzésre.

Következőt betettem T8 - ra, kicsit haladjunk is gondoltam ... hát rosszul gondoltam ... nem győztem éleszteni őket, a végén már nem mentem el a techno mellől, mert ha közelharcost kapott be, akkor feküdt. :F

Na mindegy, ma talán nagyobb szerencsém lesz, így se volt rossz, mert lett sok cucc, titán, lila stb. , amit be tudtam törni titániumért, így most már a cuccok nagy része lvl 41 - s. :))

Xbox - n ha esetleg valaki nagyon ráér, és alacsonyabb exp - n is játszana, általában este 9 után vagyok, akkor tolhatnánk pár kört :R

(#971) prokxy válasza sith7 (#970) üzenetére


prokxy
veterán

Techno az ilyen, cserébe jól sebez. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#972) prokxy


prokxy
veterán

Elkezdtem a Tricktert, srácok ez a kaszt nagyon adja! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#973) scyllafren válasza prokxy (#971) üzenetére


scyllafren
senior tag

Rosszul jatszik a techno, ha fekszik :D Neki a legjobb a HP regenje, mert minden o altala okozott sebzesbol kap. Blight turret, blight ammo, es cold snap CC-nek boven eleg, nem kell elore rohanni (nagyon), meg kell a bone shrapnel, es azzal elvan :) Egyedul a sniperek, amik ellen huzos jatszani, de ha okosan mozog, akkor mindig van olyan fedezek, ami moge csak beallni kell, nem bebujni, hogy elveszitse a line of sight-ot.

(#974) sith7 válasza prokxy (#971) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, de akkor senki ne fikázza a Devastatort, aki főleg, ha ano build - es, akkor mindig elől van a sűrűjében :R

(#975) prokxy válasza scyllafren (#973) üzenetére


prokxy
veterán

Igaz, bár nekem néha sikerül térdelni a nép előtt :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#976) prokxy válasza sith7 (#974) üzenetére


prokxy
veterán

Én egy szóval nem mondtam rá semmi rosszat. 1x sem. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#977) Kicsimix válasza sith7 (#974) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kb igen.. De mondok jobbat a meccsek feléből kickelnek amikor én csatlakozok..
Ehhez képest tegnap már damage dealt-ben kb az összes meccsben elől voltam multiban ct15-ben 180-260m kiosztott sebzéssel. Anomyaly-s builddal tolom. Már inkább én vagyok a host így nem szállnak ki mikor látják mi a szitu :B

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#978) Moby válasza prokxy (#971) üzenetére


Moby
addikt

Hát én nemtudom, lehet, hogy valahol nálam félrement valami, de most nyomtam két devastatorral CT12-n. A 47-es csodahypeolt kifarmolt godroll AR meg sem karcolta az enemyt, az utolsó szaros trashmobba is millió bullet kellett, ezek meg döngölték a földet, és pusztult minden. Ők csináltak 100milliót, én 30-at. Szerintem ez a fegyver egy büdös lószar.

[ Szerkesztve ]

(#979) sith7 válasza prokxy (#976) üzenetére


sith7
nagyúr

nem rád gondoltam :N , csak írták korábban, hogy Devastator instant kick a meccsekből

Kicsimix

Már inkább én vagyok a host így nem szállnak ki

Hasonló elgondolás miatt tettem én is publicra a gamet, hátha belép valaki... :)

Anomyaly-s builddal tolom

Ha nagyon ráérsz , valamikor készíthetnél pár képet, a cuccaidról, skill pontok stb. :R

[link] Ezt próbálom összerakni, de hátha a Tied jobb, jobban kézre áll, stb.

szerk.

Moby

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#980) NoOne1976 válasza Kicsimix (#977) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én tricksterrel vagyok, de nem ritka, hogy kapásból kirúgnak, miközben még sehova nem mentünk és a buildemet se tudják megnézni. És a szintemet se látják. (Számomra sokkal toxikabb ez a közösség, mint a Division 2 - é volt, igaz itt a cross play be van kapcsolva).

[ Szerkesztve ]

(#981) Anti-Hero válasza NoOne1976 (#980) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Sajnos ezt én is tapasztalom..baromi szar alapból a matchmaking..erre jön még a szar szerver ami akármikor szétkapcsol..de legalább laggol is :)) + nem tudok visszacsatlakozni + kickelnek a francba minden ok nélkül . :U

Remélem hétvégére már visszakapom a main karimat..mert ezt a pyrot nem nagyon érzem..hiába aprítok vele..nem fun :(

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#982) prokxy válasza NoOne1976 (#980) üzenetére


prokxy
veterán

Még szerencse, h mi nem rúgunk ki! :D

A MM valóban gáz. Mentem volna most megbeszélés alatt 1 karikát, erre berakott megint vmi világvégi emberkéhez lagolni.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#983) DummyBoy válasza sith7 (#970) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én CT10-ben szaladgálok most, próbálok nyersanyagot meg gear-t gyűjteni, de egyedül unalmas. Fentebb egyedül még nem mentem mert elég foghíjas a gear-em.

Én is az Anomaly Pyro felé mennék, de ahhoz kellenek a Legendary-k, így marad a Volcanic Rounds, most egy újabb buildet tesztelgetek.

Ha sikerül az esti programomat időben elintézni, akkor futhatunk pár kört.

Dobj egy PM-et és felveszlek.

Life is shor...

(#984) sith7 válasza DummyBoy (#983) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi , pm ment :R

(#985) prokxy válasza sith7 (#984) üzenetére


prokxy
veterán

Engem is felvehettek. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#986) sith7 válasza prokxy (#985) üzenetére


sith7
nagyúr

okay, de Te már más ligában focizol mint mi, ... ha nem gond neked - egyelőre - az alacsonyabb expansion, akkor
Welcome On Board ! :R

21:00 előtt én nem nagyon tudok lenni, ha mégis online látsz, az 99,9999 % - ban a fiam lesz, nem én :N

[ Szerkesztve ]

(#987) Moby


Moby
addikt

Felvehettek engem is.
Moby HUN

(#988) Moby


Moby
addikt

Egybébként számomra rejtély hogy lesz ebből a hells ranger AR-ból CT15-re alkalmas fegyver. pedig ezt 378-ról indítottam. CT12-ben lvl48-on olyan kevés, hogy elmondhatatlan. Még valamicskét lehet húzni builddel, de itt ilyen nagyságrendi gondok vannak, pedig a számok alapján elégnek kéne lennie a dmg-nek. De csak puttyogtatom vele az örökkévalóságot... :(

(#989) scyllafren válasza Moby (#988) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nem lehet, hogy az atlag itemleveled tul kicsi? Arra sokan panaszkodnak, hogy pl a pisztoly par szinttel alacsonyabb, es lehuzza az atlagot.

(#990) Moby válasza scyllafren (#989) üzenetére


Moby
addikt

És az mibe számít bele? Sehol nem látok olyat, hogy bármilyen attrib számolna átlag itemlevellel.

(#991) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

T11-ben Tecnoval állandóan fekszem. :O Hihetetlen. Minden cuccom lvl47, majdnem kimaxolva kivéve a pisztolyt meg a másodlagos AR-t. Legot meg asszem csak az első expedition dobott, pedig jópárat megcsináltunk (randomokkal) 3 csillagosra.
Titeket nem b.sz fel a lag Xboxon? :(((

(#992) prokxy válasza sith7 (#986) üzenetére


prokxy
veterán

Én bárkivel játszom szívesen bármilyen szinten, meg a Devastator-t úgyis fel kell húzni még. :)
Moby-t is felveszem. 9 után tolom én is általában, ha vagyunk, akkor többen. Szóval mehetünk vmikor. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#993) scyllafren válasza Moby (#990) üzenetére


scyllafren
senior tag

(#994) DummyBoy válasza Moby (#990) üzenetére


DummyBoy
senior tag

CT 9 felett elég nagy ugrások vannak, a trashmobok Spongyabobbá válnak, én meg papírból leszek, ott már erősen játszani kell a synery-vel meg a modokkal.

CT9-ig simán elfutottam egy alap volcaninc round builddel, de onnan teljesen useless-é váltam, no damage, no survivability... Meg kellett kutyulni rendesen a dolgokat, hogy működjön.

Meg ha beesik egy-két jó Tier 3-as mod, akkor vannak javulások és látványos változások.

Most is lenne mit javítani a dolgokon, de már mennék anomaly build felé, de oda meg kell egy raklap legendary, szóval inkább farmolgatok.

Jótanács: ha kell valami Tier 3-as mod a vendortól, azt még alacsony CT-n vegyétek meg, mert egyre drágul ...

És de jó lenne valami item favorizálás ebbe a játékba, hosszas grind után végre sikerült egy jó rifle-t mókolnom magamnak ... aztán a farmolgatás közben kipróbáltam valami mást, és közben a tutit eladtam véletlenül ...

xbox-on aki kazuár szinten szivesen betyárkodik, az nyugodtan dobjon egy privit, felveszlek benneteket, és ha online vagyok, akkor szivesen benne vagyok mindenben, mert az én tempommal ugyis messze még az endgame, de egyedül gyorsan megunom.

@prokxy, Moby, felveszlek majd benneteket is.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#995) Moby válasza scyllafren (#993) üzenetére


Moby
addikt

Egyiket sem "használom", teknomancinál értelme sincs (firepower bonusra gyúrok mindig). De ezek amúgy sem szólnak bele a sebzésbe, márpedig azzal van baj. Megy a puttyogtatás, egy tár, két tár, repkednek a critek, és...és a pofámbaröhög mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#996) oriic válasza DummyBoy (#994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Jótanács: ha kell valami Tier 3-as mod a vendortól, azt még alacsony CT-n vegyétek meg, mert egyre drágul ..."

Egy idő után úgyis 999 999 lesz mindenből, lesz miből vásárolgatni. :D

Live-Die-Respawn

(#997) scyllafren válasza Moby (#995) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha hasznalsz barmilyen skillt, arra ad pluszt az anomaly power. vidd ra a pointert az anomaly powerre, kiirja reszletesen. Nekem a technom blighted round nelkul nudli, azzal egyutt meg uthenger. Skill damage bonuszom 191.5% ...

(#998) Moby válasza oriic (#996) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem sok idő után. Nekem hiányom van folyamatosan mindenből. Nem is nagyon tudom hogyan gyűjthetnék. Illetve egy módon igen, de ahhoz nincs kedvem. Tegnap lenyomtam valamelyik pályát T10-es aranyra, de egyedül rühesunalmas. Ahhoz tényleg olyan a mostani cuccom, hogy egy burstfire, egy halál. Viszont ha rányomok, hogy randomokhoz rakjon be, akkor nagyrészt nem megy végig, mert csak T12-re tesz be, és ha nincs a csapatban valami nagyon durva anomaly buildre épített támadóskilles class(pyro vagy devastator), akkor nem megy végig. Szóval randomban a teknósok, meg a tricksterek ugyanitt szopnak nagyrészt, mint én. Így aztán csak ritkán esik bármi. Ráadásul ha végig is menne esetleg, sokszor széthullik a játék a csodálatos netkódja miatt. Vagy csak kivág engem az asztalra.

(#999) DummyBoy válasza oriic (#996) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Na, de az meg odebb van :) Ez csak az elejere vonatkozik

Gyujtogettem a materialt a Scrap Greande-re (3xxx material volt, meg 200 kellett volna hozza), bementem randomokkal Expedition-ra, leptem egy CT-t, megyek vissza, erre 6xxx az ara ... na mondom szuper... xD

Life is shor...

(#1000) Moby válasza scyllafren (#997) üzenetére


Moby
addikt

Az jó cucc, a modokat is arra építem(duplatárral, stb), csak rohadt kevés ideig tart, és szörnyű lassú a cooldown-ja, és a 15%-os gyorsítás a skillfában ezen sokat nem segít. És amikor vée, akkor marad a száraz zsömlével dobálás...És akkor jöttek a nagyon durva devastatorok, kettőt belevertek a földbe, és meghaltak nyolcan, akik előttük voltak :D Nekem ez 8 végtelen cooldown, ha sikerül közben életben maradnom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.