Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Anti-Hero válasza Xaels (#797) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Wipe még mindig ugyan úgy van sajnos :))

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#802) Moby válasza Anti-Hero (#801) üzenetére


Moby
addikt

Egylőre ne is várd. Megvárják a hétvégét, és ha nem jön elő újra, akkor nekiállnak a restorationnek. Hogy az meddig tart, azt nem tudni. Jó hír a rossz hírben, hogy akinek hibás lett a karaktere, tehát server errort dob, azoknak vissza fognak tudni állítani mindent. A többiekről még nem tudják, hogy mi sikerül.

(#803) Moby


Moby
addikt

Lehet addig nekiállok egy másik karival, másik classal.

(#804) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én is végeztem a játékkal, mindent megcsináltam. Wt11ig sikerült eljutni :) leszámítva pár apróbb hibát nagyon élveztem. :C

(#805) velizare válasza GAbre (#799) üzenetére


velizare
nagyúr

igen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#806) velizare válasza Moby (#803) üzenetére


velizare
nagyúr

több értelme van, mint várni a sült galambot.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#807) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
54/55 a side mission, de nem találom az utolsót. Hogy tudnám megnézni mi hiányzik? Térkép nem írja :R

(#808) oriic válasza Bencus88 (#807) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Obeliskes palyan a Forgotten Chapel kuldetes a secret mission. Ahogy kijossz a campbol egybol balra lehet egy keyt aktivalni. Abbol van meg ketto a palyan, majd nyilik egy lezart ajto es van benne egy lada fix legendaryval.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#809) Bencus88 válasza oriic (#808) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon köszi! Az első már meg is van ami a camptől balra volt :R

(#810) Bencus88 válasza oriic (#808) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sikerült :R

(#811) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eddigi legtobb sebzesem. Nem tudom lehet ezt nalam meg feljebb tolni.

Live-Die-Respawn

(#812) Bencus88 válasza oriic (#811) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hol potyognak érdemes itemek már? Tier 2-őt tudtam egyedül végig nyomni kezdő gearben és elég gyengus lootok vannak.

(#813) prokxy válasza oriic (#811) üzenetére


prokxy
veterán

Szép. :C
T9 meglett most nagyon könnyen egy random vmi Ázsiai emberkével. De olyan pingem volt, h sírtam, sztem fele lövésem mellé ment.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#814) oriic válasza Bencus88 (#812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lenyegeben a teljes felszerelesem Expeditions-ben esett. Kekeket huztam fel lilara vagy pont olyan lila esett ami jo volt. Legendarybol csak egy kezesem van berakva, az sztori bossbol esett. Erdemes minel magasabb tier szintet csinalni sokat, onnan eshetnek jo cuccok. Ha nincs kivel jarszanod, matchmaking is sokat segit.

Live-Die-Respawn

(#815) Bencus88 válasza oriic (#814) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Van szerencsére, csak kipróbáltam. Össze rakom a karaktert, aztán nem lesz gond köszi ;) :R

(#816) oriic válasza Bencus88 (#812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom hanyas szinten vagy, de CT2-n meg eleg alacsony cuccok esnek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#817) Bencus88 válasza oriic (#816) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lvl 38ra tudom upgradelni a cuccaim.

Illetve van egy trófeám, been everywhere dobe it all 17/20
Itt nem azt kell, hogy mindenhol mindent megcsibálj? Mert ez megvan :F

(#818) -Rolika-


-Rolika-
senior tag


WT15-ön ennél tudok szerintetek jobbat farmolni expedition nélkül? Nem tudom, hogy erre érdemes e Shardokat áldozni. Egyedül már az első expedition sem jön össze és mivel egy karaktert már buktam, ezért kicsit félek az újabb wipetól.

(#819) oriic válasza Bencus88 (#817) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Reach Accolade level 20."

El kell érned a 20-as szintet az Accolade-eknél.

-Rolika-

Expedition nélkül nagyobb színtű cuccokat nem fog szerezni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#820) Bencus88 válasza oriic (#819) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ohhh bakker most már tudom köszi. Egy utolsó kérdés ez a outrider, first class itt mit kell csinálni? Már csak ezek maradtak :R

(#821) -Rolika- válasza oriic (#819) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Igen azt tudom. A kérdés inkább az lenne, hogy lvl42-es cuccokból lehet e ennél számottevően jobb?
Esek kelek ebben. :D

[ Szerkesztve ]

(#822) oriic válasza Bencus88 (#820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Accolade fülön van külön mindegyik karakterhez egy tab. Ha te mondjuk Pyromancerre játszol, akkor a hozzá tartozó accolade-eket kell megcsinálni. Ha rányomsz a játékban arra fülre, akkor kiírja, hogy miket kell csinálni. Többnyire killek vannak, meg skill használat.

-Rolika-

Attól függ, hogy mire akarsz rámenni. Eshetnek random szörnyekből olyanok, amiknek jobb a statjuk, vagy olyan ami pl.: nem anomaly powert ad, hanem firepowert, minden attól függ, hogy milyen stílustban játszol. A lényeg, hogy ne csak a lila cuccokat nézegesd és tanulmányozd, mert vannak olyan kékek is, amiket érdemes lilára felfejleszteni majd. (De ezeknél mindig előbb a Level-t kell felhúzni és a legvégén epicra fejleszteni, mert így kevesebb Titan kell majd hozzá)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#823) Bencus88 válasza oriic (#822) üzenetére


Bencus88
nagyúr

17/42 tehát mind a 42 kell nekem hogy meglegyen a trófea?

Most bele léptem ennyi nincs benne. 10 van talán fele megvan

[ Szerkesztve ]

(#824) -Rolika- válasza oriic (#822) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Igazából soloban szeretném tolni és nagy dps-el. 2 turret van benn skillnek, meg a Blighted Rounds. A turret arra van, hogy lassitság az ellent, meg kapjam a healt folyamatosan.

(#825) oriic válasza Bencus88 (#823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. De ha olvasod leírásokat, kvázi csak használni kell a karaktert és egy idő után meglesz.

-Rolika-
Alapvetően azt a classt nem vágom, de ismerősök akik tolják, azok leginkább támogatói szerepre használják, tehát hogy akár ilyen 40-50%-os extra sebzés buffot kapjunk társak. De biztos ad itt tippet valaki, akinek az a main-je. (Azt tudom, hogy nerfelték nagyon azt a class-t, a blighted rounds cooldown is valami 1 perces lett? o.O)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#826) Bencus88 válasza oriic (#825) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kemény köszi, próbálkozom😅

(#827) prokxy válasza -Rolika- (#824) üzenetére


prokxy
veterán

1 turret elég, blighted és toxic legyen. Az is heal-el nagyon sokat. A cryo helyett vagy a cold snap-et vagy az aknás skill-t rakd be. Utóbbira érdemes a képességfán a +30%-os sebzést aktiválni, ha eldobod az aknákat.

szerk: az aknásra itt egy build: link
Én nem ezt használom, a fagyasztás jobban bevált.

oric: nerfelték, de 2 moddal végig fenntartható a plusz sebzés és igen op ez a kaszt még mindig. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#828) oriic válasza prokxy (#827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze az jó dolog, hogy modokkal fenntartható, de azért durva, hogy mindegyik class úgy indult, hogy az ilyen képesség max 20 másodperces CD-n volt.

Live-Die-Respawn

(#829) prokxy válasza oriic (#828) üzenetére


prokxy
veterán

Ez mindig így lesz, ha op vmi tuti nerfelve lesz. :D

Este pár karika? T10+?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#830) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

46.2 a CD-ja nálam. Egy 225-ös táras LMG-vel, 2 tárral azért elég sokat le lehet vele kapni. :D
Cryo-ra van bent egy mod amivel 2-t tudok letenni és igy azért elég jól lassítja az ellenfeleket. Majd próbálkozom melyik kombó lenne a legjobb. Ahogy láttam expeditionnél elég sok cuccot dobál. Lehet felhúzom shardokkal ezt a szettet, aztán lesz ami lesz. :DD

(#831) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na tier4 lement 2 randommal úgy, hogy fele annyit lőtt mindegyik. Ha valaki akar boostolni feljebb szívesen beugranék ;)

(#832) -Rolika- válasza Bencus88 (#831) üzenetére


-Rolika-
senior tag

PC-n játszol?
Boxon hiába is próbálok random teamet találni, nem csatlakozik :O

(#833) Bencus88 válasza -Rolika- (#832) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ps5 :K

(#834) prokxy


prokxy
veterán

T11 körül játszik innen vki? Ha igen, vegyen fel pls.

Sajna olyanokkal rak össze, hogy fele, harmad annyi sebzesük van. Vhogy jó lenne egy fix társaság. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#835) -Rolika- válasza -Rolika- (#832) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Csak sikerült. Letoltunk 3-at és így már T6-on vagyok.
A lag viszont durva volt :Y

(#836) Boatesz


Boatesz
tag

Sziasztok :D Ez a 1.06 patch mindenki megkapja? Ami javítja az invertory wipe hibát. Mert nekem semmi frissítés nem jött :F

(#837) scyllafren válasza Boatesz (#836) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem 1.02.0.0 (steam) es ez tegnap jott le.

(#838) Xaels


Xaels
félisten

A verziószámot nem írták át, de mindenkinek jött patch.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#839) Boatesz


Boatesz
tag

Köszi Nekem is 1.02 verziót mutat. Egy hete nem kapcsoltam be a konzolt, Most, hogy bekapcsoltam nem láttam a frissítések között.

(#840) sith7 válasza prokxy (#827) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez most komoly ????
1 lövés 1 kill ? :U

(#841) prokxy válasza sith7 (#840) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, én is így tolom csak T11-en. :) Persze csak a kisebbeket, a nagyok több.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#842) sith7 válasza prokxy (#841) üzenetére


sith7
nagyúr

lehet rossz cast - tal kezdtem ...

(#843) oriic válasza sith7 (#840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s streamereket felesleges nézni, hogy milyen irreális sebzéseket és egyebeket csinálnak. Sokan free trainert használnak cheatnek sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#844) prokxy válasza sith7 (#842) üzenetére


prokxy
veterán

A pyro sztem erősebb. Viszont én lövöldözni szeretek és nem skillezni. :) Emiatt is kezdtem ezzel, Techno a main.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#845) sith7 válasza oriic (#843) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, csodás, Xbox - n remélem nincs ilyen

prokxy

ok

(#846) velizare válasza oriic (#843) üzenetére


velizare
nagyúr

nicktew-t nyugodtan lehet nézni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#847) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na tier 7 itt azért már esik jobb cucc mint ami nálam van. Lehet a mostani gearben siman megy majd a wt12 hátha ott is potyognak jobb itemek random mobokbol

Azt lehet tudni, hogy lesz folytatás, dlc, bármi? Gondolom a játék sikere után döntenek róla

[ Szerkesztve ]

(#848) Ellia válasza Bencus88 (#847) üzenetére


Ellia
addikt

Én folytatásra szavaznék, az alapok megvannak, a világot lehet bonyolítani - viszont rengeteg más dologban kéne fejlődnie.

(#849) Bencus88 válasza Ellia (#848) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, rém egyszerű berakni új területeket, szóval én is erre szavaznék.Igen előbb rakják rendbe teljesen, majd utána beszélünk kiegekről :DDD

(#850) -Rolika- válasza Bencus88 (#847) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Ha mindig húzod a leveljét a cuccoknak akkor simán. Én kb a level 37-es cuccokat húztam és az lett a szettem wt15-ön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.