Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) oriic válasza Moby (#1000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"csak rohadt kevés ideig tart, és szörnyű lassú a cooldown-ja"

A blighted roundnak? Két moddal csökkenthető a CD, plusz még egy tárat is betehetsz másik modnak köszönhetően.

DummyBoy:

CT13-14-15 mocsok sok drop materiat ad, abból meg kvázi bármi megvehető átváltással.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1002) Moby válasza oriic (#1001) üzenetére


Moby
addikt

Bentvan az összes BR mod.

(#1003) SemmerFH válasza Moby (#990) üzenetére


SemmerFH
tag

link

Ez a video elmagyarázza és be is mutatja, hogy miért is fontos az item level mindenen. Még a nem használt fegyverek is beleszámítanak az átlagba.

PSN: SemmerFH

(#1004) Moby válasza SemmerFH (#1003) üzenetére


Moby
addikt

Köszi, megnézem.

(#1005) SemmerFH válasza Moby (#1004) üzenetére


SemmerFH
tag

link

Itt még részletesebb

PSN: SemmerFH

(#1006) Moby


Moby
addikt

Egyébként megnéztem a cuccaimat. Mindenem 47, a main weapon (az AR) lvl48. Tehát ha mondjuk lecserélném mindenemet lvl48-ra (esélytelen, nincs ennyi nyersanyagom, nem is mostanában lesz), akkor evolúciós ugrást hajtok végre? :)

[ Szerkesztve ]

(#1007) oriic válasza Moby (#1006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"(esélytelen, nincs ennyi nyersanyagom, nem is mostanában lesz),"

Megyünk pár kör Tier 13-at és lesznek 48-as cuccaid. ;)

Live-Die-Respawn

(#1008) scyllafren válasza Moby (#1000) üzenetére


scyllafren
senior tag

Keves ideig tart? Akkor valamit nagyon rosszul csinalsz...
Mod #1: ha 35% alatti tarral olsz meg valakit, fullra reloadol
Mod #2: ha toxic hatas alatti enemyt olsz meg, 40% tarat visszaad
Mod #3: ha blighted round hatas alatt olsz valakit, 35% tarat visszaad.
Ebbol nekem at utobbi 2 van bent, es "keptelen" vagyok kifogyni a loszerbol. Csak arra kell figyelni, hogy ha a tarba alig maradt loszer, akkor loj ki 1-2 konnyu ellent, es azzal toltesz ujra, aztan megint a bosst lodd, es repeat.
Csak ne old meg az osszes nem-boss-t, mert ok a toltenyeid :)
A dupla tar csak azert kell, hogy ha a 45 loszer, ami 15 burst (a DLC AR-ben) nem mindig eleg egy bossra, es ad egy kis mozgasteret.

(#1009) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ha valaki jönne velem is egy kört azt megköszönném :)
Tier 12 vagyok, de inkább a t10 ami megy simán. Felette kevés vagyok, most tartok kb 40misi dmgnél

Bencus88

[ Szerkesztve ]

(#1010) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Inventory Restoration Latest:

Our player inventory database is continuing to gather the necessary data on affected profiles & our process testing is also progressing.

These tasks will still take some more time to complete, but we update you as soon as we have clear go live news :))

Jobban járok, ha készítek egy 3. Karaktert..ha Trickstert szeretnék játszani.. :W

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#1011) sith7 válasza prokxy (#992) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#1012) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Elvileg kuldtem requestet mindenkinek, ha latjatok hogy megy az Outriders, akkor pingeljetek meg nyugodtan!

Life is shor...

(#1013) velizare válasza Moby (#1000) üzenetére


velizare
nagyúr

úgy kell vele játszani, hogy ne fogyjon ki. 10 skuló alatt (tactical ar-t feltételezve) ha nem tudod megölni, akit éppen lősz, célpontot kell váltani, olyanra, akit biztosan megölaz legfeljebb két tapből.
az a cél, hogy soloban egy pocketet ki tudj vele pucolni, csapatban pedig a teljes expedíciót, mert ott nem mindig te fogsz elsőnek odaérni a pocketet elváltani (mert csak annak reseteli a skill cooldown-t).

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1014) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

A vadàsz/fejvadàsz küldiket, ha megint letolom akkor adnak legendet? :F

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#1015) velizare válasza Anti-Hero (#1014) üzenetére


velizare
nagyúr

igen. és a historian is. a headhunter fegyvert, a monster geart, a historian vegyesen (asszem).

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1016) Moby válasza velizare (#1013) üzenetére


Moby
addikt

Ez elméletben jól hangzik, a gyakorlatban nem sebez hozzá eleget. Felhúztam minden itemet 48-ra, de nem változott a világon semmi. Elegem lett ebből a fegyverből, meg a karakterből is, de harmadik karit felhúzni nekem már nincs energiám.

(#1017) Kicsimix válasza sith7 (#979) üzenetére


Kicsimix
őstag

Még messze vagyok a tervemtől sajnos de ha 1-2 dolog meglesz akkor linkelek :) (Nincs rajtam szet stb..)
Ha több erősebb karakter van valamivel kevesebb sebzést tudok azért kiosztani..
Mai utcsó:

Azért nem annyira megyek solo buildekre mert multiban nem úgy triggerelődnek a dolgok :B
De igen láttam ezt is. Illetve már került fel jobb is ma.
:B

Szerk;
#981Anti-Hero
Én azt olvastam valahol, hogy csak invertory szerver van de a játékosok egymáshoz kapcsolódnak. És egyben ez a sok probléma forrása is. :B :U

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1018) Anti-Hero válasza velizare (#1015) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Köszi. Akkor farmolgatom őket. :U

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#1019) -Rolika- válasza Moby (#1016) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Próbálj ki ez LMG-t.
Én egy supressinges LMG-vel tolom. 225-ös tár 667-as rpm.

(#1020) Anti-Hero válasza Anti-Hero (#1018) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Vicces ez a hunt farm. Gyakorlatilag 1 óra alatt 2 Legend kiszedhető. Ha ezt hamarabb tudom :))

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#1021) Moby válasza -Rolika- (#1019) üzenetére


Moby
addikt

Elengedtem a dolgot. Először a wipeolt karakter, most újabb sok óra egy roncsba, elég volt. Elbúcsúztam a játéktól.

(#1022) sith7 válasza Kicsimix (#1017) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, akkor majd megnézem azt is
Addig meg farmolok tovább, előbb utóbb majd feljebb tudok menni ... lassan, de biztosan

(#1023) velizare válasza Moby (#1021) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1024) Bencus88 válasza Moby (#1021) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lassan én is úgy érzem elég volt :) Nem a hibák miatt, csak farmolni tényleg hogy tier 11 helyett tier 15-ön legyek csak az időmet rabolja. Majd ha jön új tartalom akkor visszatérek. Platina megvan, láttam mindent, nem mondom néha nem megyek egy kört, de most megpróbáljuk a returnalt :B

(#1025) scyllafren válasza Bencus88 (#1024) üzenetére


scyllafren
senior tag

Returnalba tobb a valtozatossag, mint Outridersben :D
/sarcasm off
Pedig csak 45 percet lattam belole, sajna egyelore nincs tervben PC-re.

(#1026) Bencus88 válasza scyllafren (#1025) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Itt ps5-ön most nem lehet sok mindenből válogatni. kihasználja az új kontrollert is teljesen, hasonló az outridershez, nem terveztem day1, de kaptam egy jó ajánlatot, így meglesem. max eladom kis bukóval

(#1027) scyllafren válasza Bencus88 (#1026) üzenetére


scyllafren
senior tag

Pozitiv ertelemben beszeltem Returnalrol. A rougelite jatekmenet dacara (amit alapbol nem szeretek) jobban tetszik, mint Outriders, ami nekem RPG-lite :)

(#1028) Bencus88 válasza scyllafren (#1027) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem nagyon vegyes érzelmeim vannak, ez a játék lehet a top1, de lehet hogy nem lesz annyira élvezetes, de maga a játékmenet grafika tetszett a látottak alapján. Biztos végig fogom vinni, mert szeretem az ilyen játékokat. Remélem, hogy tartalmas lesz. :R

(#1029) prokxy válasza Bencus88 (#1028) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam még kitart kicsit, de már egyre többet kacsintgatok a Fenyx felé (gold bezsákolva), meg jön a Bio-s kis róka vagy mi a tök az és nyomom. Jövő héten a Destroy all humans, ááá, outriders megy a levesbe. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1030) Bencus88 válasza prokxy (#1029) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ritkán plarinázgatok, de az a másik amit kitoltam( immortal) szuper játék! Biomutantra gondolsz?

(#1031) prokxy válasza Bencus88 (#1030) üzenetére


prokxy
veterán

Azaz :)
Ps-en platiztam sok mindent, itt semmit, másabb, nincs meg az a feeling (már).

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1032) Bencus88 válasza prokxy (#1031) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az is érdekel majd :) Szerencsére most jön pár jó game ;)

(#1033) velizare


velizare
nagyúr

godroll vagy potato a fegyverem? lila ar-re vonatkozik:
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1034) prokxy válasza velizare (#1033) üzenetére


prokxy
veterán

Great-god közötti :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1035) Moby


Moby
addikt

Csak okulásul mondom, eme csodás termékkel kapcsolatban: egy barátomnál meg akartam mutatni, hogy mit tud a karim. Egyetlen dolog nem jutott egyikünk eszébe sem: hogy nála nincs letöltve a hell's ranger pack.
Betöltődött a karakterem(minden figyelmeztetés nélkül), és egy rozsdás fegyver volt a kezében. Itthon ugyanez van, szóval a karakterem elvesztette a fegyvert, és eltűnt a stashből is az összes AR fegyver. Én bejezetem a játékkal a továbbiakat, de óvatosan csináljatok bármit is, mert ez a fércmű olyan dolgokra képes, hogy az ember esze megáll. Én nagyon sajnálom azokat, akik pénzt adtak ezért. Ez kb. ilyen cyberpunk szint.

(#1036) Anti-Hero válasza Moby (#1035) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Sajnos igazad van.

Wipe javításával is 2-3 hete ugyan az van...semmi..kb mindig ugyan azt írjàk Twitteren is. :W

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#1037) prokxy válasza Moby (#1035) üzenetére


prokxy
veterán

Ez iszonyat gáz. :O Lassan én is lerakom ahogy nemrég írtam, kell vmi más. Jó volt, szép volt. Még toljuk kicsit azt off.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1038) velizare válasza Moby (#1035) üzenetére


velizare
nagyúr

miért kellene engem sajnálni? nálam teljesen jól fut a játék, és az invertory wipe sem érintett. :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1039) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szerintem lenyomtam az eddigi legviccesebb menetemet :B Mivel a csapattársak nem sokat tettek hozzá ezért sikerülhetett :

De egy silver pod azért sikerült : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1040) oriic válasza Kicsimix (#1039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A pyro skill statját azért megnéztem volna, elsőre úgy tűnik, hogy ő tette a dolgát és buffolt téged eléggé. (10killel 22 millió dmg az bőven jó volt. A harmadik tag...róla ne beszéljünk. :D )

Live-Die-Respawn

(#1041) Moby válasza velizare (#1038) üzenetére


Moby
addikt

Mert egy prealpha randomszart finanszíroztál.

/Megtettem én us a cyberpunkal, mondjuk ott legalább visszaadták a pénzemet. Itt ez aligha történt volna meg (pláne ps-en), hálisten erre szükség sincs. Mindenestre az új szitokszó a gémingben a lengyel lett :D valakinek meg kéne már állítani a pusztítást, amit ehhez véghezvisznek ezzel az iszonyú igénytelenséggep, amit ráborítanak a piacra.

[ Szerkesztve ]

(#1042) sith7 válasza Kicsimix (#1039) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y
Durva :C

(#1043) prokxy válasza Kicsimix (#1039) üzenetére


prokxy
veterán

Tudunk menni pár kört együtt ma-holnap este? T15 a célom, de sajnos nincs lehetőségem rá.
Fel kéne húzzam a karim 49-ről 50-re, kell a material + a devastator builded érdekelne. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1044) scyllafren válasza Moby (#1041) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ez talan segit refundolni: https://www.reddit.com/r/outriders/comments/mxf9bg/got_a_refund_from_sony_today/

(#1045) sith7


sith7
nagyúr

Devastator build, CT15 boomtown 4 minutes 36 sec /persze firepower - s/ [link]

(#1046) Kicsimix válasza prokxy (#1043) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze mehetünk nekem is csomo minden hiányzik amire szükségem lenne.. : )

Igazából naponta 2x mást próbálok ki kb ahogy kapom az új modokat..
Egy dolog fix jelenleg, hogy Anomaly power + bleed-re megyek..
Illetve még ami alap az a Fortress mod a fegyverben.

Jelenleg úgy néz ki amúgy, hogy a Golem ad egy skill ponttal +45% Anomlay Powert 10s-re aztán összevérezek mindenkit earthquake-vel (Seismic set bonusz +50%damage bleedre) és akkor még rájuk nyomok egy impale-t már aki marad (aminek szintén van olyan képessége, hogy +50% bleedre) (A többi Tier 3-as bleed-es mod-ból nekem semmi nincs meg)

Jelenleg 1 mod van bennt ami kicsit durvább a Power Assimilation (minden elit után aki a csatatéren van nálam 11k-val növeli az anomaly powert) Ez az 1 mod jelenleg ami az egész karakter sebzését folyamatossan befolyásolja. (Az anomaly powerrel növekszik az armorom az armorral pedig a fegyversebzés a Fortress miatt stb..)
Az impale-t szeretném gravity leap-re cserélni a gyors mozgás miatt de hiányzik 1 mod abból is ami nélkül nem müködik a terv.

Jó ezt most nagyon összefoglaltam : )

Amúgy ez a build [link] hasonló de nekem mivel hiányoznak még cuccok ezért más kicsit..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1047) sith7 válasza Kicsimix (#1046) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha valamikor velem is mennél 1 kört, örülnék neki, mert akkor feljebb tudnám tornászni a cuccaimat, nekem egy T11-T12 is bőven jó lenne; T9 - n vagyok jelenleg.
Ha majd egyik este nagyon ráérsz :R

(#1048) velizare válasza Moby (#1041) üzenetére


velizare
nagyúr

ismétlem, ezek a problémák nálam nem jelentkeztek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1049) Kicsimix válasza sith7 (#1047) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem tudom pc-ről nyomjátok-e ha igen akkor steam id: NAMKA (hunt showdown avatarral)
De a crossplay is oké game kóddal : )

Nekem mindegy igazából milyen szinten mert felhúzom a cuccot csak ugye kissebb eséllyel esik legendary :) Bár mondjuk 5 menet és 15-ben vagy te is..

Viszont akkor már hárman is mehetnénk.. :B

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1050) sith7 válasza Kicsimix (#1049) üzenetére


sith7
nagyúr

Xbox - n vagyunk

Milyen game kód kell ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.