Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) scyllafren válasza velizare (#700) üzenetére


scyllafren
senior tag

En ugy vettem eszre a forumok olvasasabol, hogy az inventory "read" es "write" fuggetlen egymastol.

Teoria, de eleg pontosan lefedi, ami tortenik:
Belepsz valahova, elkezdi betolteni a cuccaidat. Idealis esetben betolti az osszes cuccodat es jatszol, es kozben menteget a jatek.
Legrosszab eset, amikor elveszted a cuccaidat: Belepsz, elkezdi betolteni a cuccaidat. Kozben valami triggereli az autosave-et, igy lementi azt, amid eppen van (ures inventoryt), es utana kapcsolodasi hibaval kivag. Ekkor az utolso mentes lesz az aktualis, ergo elveszted a cuccaidat.

Megoldas lenne pl addig nincs mentes scene-valtas utan, amig a "load" funkcio nem ad OK-t, hogy befejezte a betoltest. Ha barmikor kidob, akkor mindig az utolso fullos inventory marad meg, meg akkor is, ha mentes elkezdodott, de nem fejezodott be, mert akkor az azelotti az elo.

(#702) velizare válasza scyllafren (#701) üzenetére


velizare
nagyúr

én inkább valami félrekezelt aszinkron versenyhelyzetet gyanítok az adatbázis írás/olvasás kapcsán.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#703) Moby válasza Anti-Hero (#698) üzenetére


Moby
addikt

Én nyomom tovább, ha törlődik, hát ennyi. Kicsit már unom is, most az 50-es szintű gearekre hajtok, de nem igazán tudom, hogy minek :) Ha most leteszem, valszeg úgysem venném már elő, az meg olyan, mintha törlődne :DDD

(#704) Anti-Hero válasza Moby (#703) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Végül is igaz :DD

Én még bőven élveztem a játékot, főleg az expedition részét..igaz vagy 8x tudtam menni csak. Kis 40 órám benne van..30at simán bele tudnék még tenni..ha engedné. :U

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#705) prokxy válasza Moby (#703) üzenetére


prokxy
veterán

Jöhetne már vmi hivatalos állásfoglalás, h mi a tök van, mikorra várható a javítás, stb, stb...
Még jó, h GP-ben volt a cucc és egy Ft-ba nem került pluszban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#706) saen válasza prokxy (#705) üzenetére


saen
veterán

Hétvégén már jött megelőző javítás ami még nem 100%-os, de valamennyit segít. Azt is mondták, hogy ez a prio 1, de pontos dátum nincs...

(#707) Anti-Hero válasza prokxy (#705) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Egyenlőre maguk se tudják mitől van ez a hiba.
Tesztelgetnek..elvileg ezen a héten javítva lesz.
Kétlem amúgy :U

Hétvégi javítàs idézte elő amúgy jobban ezt a hibàt.

Nekem 21 ezrem bánta..öszintén..játszanék vele..de ha azt mondjàk lehet refundot kérni..fogok is. Majd ha rendbeteszik normálisan akkor talàn megveszem újra.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#708) prokxy válasza saen (#706) üzenetére


prokxy
veterán

Látom, h nem 100%-os, nemrég írtak itt, h kuka a karaktere. Oks, akkor várunk... :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#710) Anti-Hero válasza Missyke (#709) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Ott végigjátszottam a játékot, minden mellékküldivel..első naptól. Voltak hibàk..tudtam játszani..nem zavar annyira. Nem is kértem refundot.

Na, de itt nem is enged a 30-as karimmal belépni.
Mert amúgy a gear annyira nem vészes, hogy eltünt. Annyira nem farmoltam még össze..de az, hogy lehetőségem sincs farmolni jelenleg az vicces.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#711) prokxy


prokxy
veterán

Vmit állítottak, mert töltéskor a jobb alsó sarokban a verzió 1.03.00 volt, most 1.02.00.
Signed in után internet connection error van szóval vmi nem ok most sem.

Beengedett, minden ok egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#712) Kicsimix válasza prokxy (#705) üzenetére


Kicsimix
őstag

Az a hivatalos állásfoglalás, hogy a következő hetekben :U Mármint ezt a hetet is beleértve..
Pár percenként bejelentenek most is hibákat...

Mindeközben pedig a másik karaktereim sem töltenek be... :U

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#713) Xaels válasza prokxy (#711) üzenetére


Xaels
félisten

A hétvégi patch-csel ment le a verziószám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#714) prokxy


prokxy
veterán

Azt mondjátok meg nekem pls, h ezzel a fos Pyro-val lvl11-es szinten, mindenféle life leech cucc nélkül hogy a picsbe lehet életben maradni. Ez a szar esik-kel, technoval 40 óra alatt nem haltam ennyi, mint ezzel...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#715) Bencus88 válasza prokxy (#714) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Korábban írtak egy jó buildet nekem wt 10 megy most, itt szoktam párszor meghalni lvl25, de semmi peoblémám vele

(#716) oriic válasza prokxy (#714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mindenféle life leech cucc "

De mi a gond azokkal. Alapból úgy gyógyulsz, ha mindig használod a képességedet (ergó begyújtasz valakit/valakiket), ehhez jöhet kis skill life leech vagy weapon leech képesség, plusz a gyógyítós skill.

Live-Die-Respawn

(#717) DummyBoy válasza prokxy (#714) üzenetére


DummyBoy
senior tag

A magyarazat egyszeru, a techno OP :)

Mivel Pyroval csak a marked enemyk killje heal-el ezert talalnod kell majd valamit.
Mondjuk amint lesz Volcaninc rounds, egy fokkal jobb lesz.

Addig Heatwave, OvereHeat (Van olyam mod, amivel ezekre többet sebzel) esetleg Feed the flames.

Life is shor...

(#718) oriic válasza DummyBoy (#717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volcanic rounds mellé mehet egy LMG a Perpetuum Mobile moddal (extraként weapon leech képességgel) és kvázi örök lőszer is van, örök élettel, ha folyamatosan tud az ember mob-okat ölni.

Aztán ezeket lehet még húzni olyan modokkal, hogy:

Gravedigger's Frenzy - crit sebzés után 5 másodpercig 50% extra sebzést ad
Embalmer's Rage - crit lövés után 5 másodpercig minden lövés crit sebzést ad.

(ez utóbbit vadászom már napok óta)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#719) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Azt láttam, hogy kárpótlásként fogunk kapni legendary cuccot és alapanyagot a hibák miatt. Elvileg ez mikor jön és hol kell keresni?

(#720) oriic válasza NoOne1976 (#719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem elérhető.

Live-Die-Respawn

(#721) saen válasza NoOne1976 (#719) üzenetére


saen
veterán

Nincs még pontos dátum. Egyébként előbb javítsák ki a hibákat, aztán tolják a legendary-t. Nem lenne szerencsés felvenni, majd rögtön elbukni egy wipe miatt.

(#722) prokxy válasza oriic (#716) üzenetére


prokxy
veterán

Mi gond vele? Hát az,h nincs olyanom. :)
Ok, próbálgatom, skillek tetszenek, csak egyelőre nem vmi erős... :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#723) scyllafren válasza DummyBoy (#717) üzenetére


scyllafren
senior tag

Pyroval a melee is gyujt, azzal vagy az utan az oles utan is kapod a hp-t.

(#724) oriic válasza prokxy (#722) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdemes vendoroknál nézegetni, mert néha vannak weapon leech-es fegyverek, aztán azokat fel lehet húzni, amíg nem kapsz dropból valami értelmeset.

Live-Die-Respawn

(#725) DummyBoy válasza oriic (#718) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Jaja.

Én most a Feed the Flames-et tesztelgetem, mert ahhoz van egy mod amivel tölti a tárat és így lehet damage modot tenni a fegyverbe a Perpetuum Mobile helyett.

Life is shor...

(#726) velizare


velizare
nagyúr

egy legendaryból lehet több is nálad?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#727) velizare


velizare
nagyúr

lepörgött nekem is az endseq. wt12, simán lehetett volna wt13 is, de párszor balfasz voltam. yagakot kilőttem, mint a nyulat, nem volt esélye. nem kellett visszavenni semmit se.
expedíciózni mennyire rizikós? megcsináltam most 1-2t, csak 1 lett gold, közben felébredt a gyerek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#728) oriic válasza velizare (#726) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze.

Live-Die-Respawn

(#729) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Na úgy néz ki, hogy nekem is "meghalt" az egyik karakterem. 3as coopban toltuk amikor egyszercsak ott álltam kisgatyában és azóta be sem tudok lépni. Pedig ezzel a karakterrel toltuk asszonnyal. :(
Valamit lehet vele kezdeni, hogy legalább elinduljon vagy ez ennyi volt?

(#731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nuke Event
April 21st, 12pm PDT in #Warzone

Live-Die-Respawn

(#732) velizare válasza oriic (#731) üzenetére


velizare
nagyúr

ez miez?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#733) oriic válasza velizare (#732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rossz helyre ment, COD topikba szántam. :( Sry.

Live-Die-Respawn

(#734) -Rolika- válasza Missyke (#730) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Még szerencse, hogy egy másikkal már végigtoltam a sztorit.

(#735) duvi


duvi
nagyúr

Én lvl 23-on leálltam és várom a javítást. Amikor már majdnem elindítanám, előtte felnézek a topicba és látom, hogy valakinek megint törlődött a cucca. Ez megint erőt ad a várakozásra, pedig nagyon játszanék vele!

(#736) Dlite


Dlite
tag

Én tegnap vettem meg. Nagyon tetszik, de olvasva a hibákról kész szerencse, hogy nincs időm játszani :D Így ha bukom a karakterem, az nem lesz magas szintű, "kigearelt". Addig meg jó gyakorlásnak, tanulásnak ahogy haladok.

RTX2060 I5-9500

(#737) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

A coop okozhatja ezeket a karakter nullázásokat vagy soloban előfordult már? Tudtok erről valamit?

(#738) duvi válasza -Rolika- (#737) üzenetére


duvi
nagyúr

Az eddigi infók alapján elsősorban coopban fordul elő, de sajnos már soloban is megtörtént.

(#739) Moby


Moby
addikt

Na, én is elvesztettem minden cuccom LOL
Hát akkor ez ennyivót.

(#740) prokxy válasza Moby (#739) üzenetére


prokxy
veterán

A tegnapi nem segített? Force close and game restart?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#741) Moby válasza prokxy (#740) üzenetére


Moby
addikt

Nem.

(#742) prokxy válasza Moby (#741) üzenetére


prokxy
veterán

:( Soloban voltál vagy coop? Mikor jött a hiba?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#743) Moby válasza prokxy (#742) üzenetére


Moby
addikt

Coop. Ahogy beléptem a játékba.

(#744) oriic válasza Moby (#739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uh...egyre több ismerős írja ezt már. Tényleg szüneteltetem a játékot szerintem inkább. :(

Live-Die-Respawn

(#745) Ellia válasza oriic (#744) üzenetére


Ellia
addikt

Múlthét óta pont ezért nem léptem be. Elég gázos a helyzet...

(#746) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Vannak akik már a 2. karakterüket veszítik el.. :U

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#747) Moby válasza oriic (#744) üzenetére


Moby
addikt

Kicsit azért sajnálom, mert találtam olyanokat randomozás közben, akikkel egész jó volt játszani, ismét megjött hozzá a kedvem, felvettük egymást, erre paff :D Sírva nem fakadok, de újat már nem indítok. Mindenesetre ehhez képest kismiska volt az első 2 napi szervergondok. De hogy aztán egy patchelés után több ezer ember bukta el a játékállást, ez mindennek a legalja. Arra is kíváncsi leszek, hogy ezeket hogy fogják visszállítani. Az enyém már nem érdekel különösebben, de most 10k reddit posztból fogják kimazsolázni a mindenkinek a karaktereit? Rly? :DDD

(#748) prokxy válasza Moby (#747) üzenetére


prokxy
veterán

Meg nem csak az, h kinek, hanem hogy mikorit állítják vissza.
Röhej, de én tegnap több screenshot-ot is csináltam és úgy léptem ki.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#749) Moby válasza prokxy (#748) üzenetére


Moby
addikt

Én csak azokat sajnálom, akik megvették teliáron. Én megvonom a vállam, én csak a karakterem buktam el, odáig jót játszottam, de ha megvettem volna rendesen, most hörögnék. Mondjuk nyilván eszembe sem volt, az elmúlt időszak megtanította velem, hogy lengyelektől játékot tilos venni :DDD

(#750) sith7


sith7
nagyúr

Ha csinálok, hunter/bounty stb küldetést, akkor mindig egyenként menjek el leadni, vagy le lehet adni többet is egyszerre ? /nem a legendary -s exploit - ra gondolok/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.