Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Boatesz válasza Xaels (#300) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi :D

(#302) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Kissé összezavarodtam, hogy mikor lehet indítani a játékot Konzolon... :F A megjelenés Ápr.1. ??? Éjfél???
Az már akkor Ápr.2-a ??? :W :N

Zolka

(#303) oriic válasza Cruzolka (#302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejfel, vagyis aprilis 1. 00:01-kor.

Vagyis pontosan 13 ora 6 perc mulva.

Ha xboxon vagy akkor beallitasokban at kell rakni uj-zelandra a regiot es most delutan 1tol elvileg mar mehet a moka. (Legalabbis elmeletben, majd ki kell probalni, ez ilyen kis trukk a korai kezdeshez)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#304) Cruzolka válasza oriic (#303) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Thx az infot
Valahogy én is így okoskodtam valahogy... :)

Zolka

(#305) Ellia


Ellia
addikt

Végleges gépigény:

Minimum gépigény - alacsony beállítások (720p, 60 fps)
Processzor: Intel i5-3470 / AMD FX-8350
Memória: 8 GB
Videokártya: GeForce GTX 750Ti / Radeon R9 270x
DirectX: 11
Tárhely: 70GB

Ajánlott gépigény - magas beállítások (1080p, 60 fps)
Processzor: Intel i7-7700 / AMD Ryzen 5 2600X
Memória: 16 GB
Videokártya: GeForce GTX 1070 8GB / Radeon RX Vega 56 8GB
DirectX: 12
Tárhely: 70GB

Ultra gépigény (2160p, 60 fps)
Processzor: Intel i7-10700K / Ryzen 7 3700X
Memória: 16GB
Videokártya: GeForce RTX 3080 10GB / Radeon RX 6800XT
DirectX: 12
Tárhely: 70GB

(#306) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem amúgy azt írja 5 óra és játszható a game :U :F

Lehet azért mert usa accounton vásároltuk?

[ Szerkesztve ]

(#307) oriic válasza Bencus88 (#306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem az hibas kiiras. USA idozobaja utanunk van, azzal hivatalosan holnap reggel jatszhatnal csak.

Live-Die-Respawn

(#308) Bencus88 válasza oriic (#307) üzenetére


Bencus88
nagyúr

6 az még jó lett volna, de éjfél esélytelen. Na majd holnap akkor :R

(#309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox verzio jatszhato mar most az NZ trukkel. Jo jatekot.

Live-Die-Respawn

(#310) saen válasza oriic (#309) üzenetére


saen
veterán

Én nem javaslom, óraátállítós trükk cheatnek számít...

(#311) oriic válasza saen (#310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Irtak ezt is valahol? Mert en nem olvastam. Xbox rendszer szinten regio free, szoval nem szabadna hogy ez gond legyen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#312) saen válasza oriic (#311) üzenetére


saen
veterán

PCF kiadott egy guideline-t, hogy mi számít csalásnak a játékban. Ebben szerepel az, hogy az idő átállítása és ezt kihasználva előnyhöz jutás csalásnak számít. Ezt elsősorban a bolt kifosztása ellen csinálták, mert ügye óránként változik a kínálat és így lehet ezen gyorsítani.

Volt most aki megkérdezte a céget, egy fickó válaszolt, de nekem nem volt meggyőző a válasza. Úgy fogalmazott, hogy szerinte nem csalás, de ügye ez még nem 100%. Én nem javaslom ez alapján, de tény, hogy sokan csinálják most.

(#313) oriic válasza saen (#312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ez regiovaltas, amit Microsoft engedelyez, attol ingame az ido nem valtozik. Ha ez gond lenne, akkor kvazi a regio free hasznalatanak lehetoseget korlatoznak a fejlesztok. Azt meg Microsoft nem csipazna szerintem. En nem izgulok emiatt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#314) duvi


duvi
nagyúr

(#315) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na belement pár óra, jó cucc lesz úgy érzem. :)

Live-Die-Respawn

(#317) Xaels válasza oriic (#315) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt jó hallani. Ma munka után én is belevetem magam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#318) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Én kipróbáltam a demoját, hát elsőre érdekes volt még az optimalizáció nem az igazi pedig a friss nv driverrel próbáltam ki. (ryzen 7 3700x + rtx 2080) Néhol láttam 40fps-t is, átlagba kb 80 körül mozog.
Maga az ötletek kivitelezések destiny 2-re hajaz igen csak, de a demo annyira rövid, hogy nem győzne meg.
Még azért nézek róla majd streamet, viszont, hogy telibe coop amiatt érdekel.

(#319) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Engem meggyőzött a demo. Lehet nem kiemelkedő, de egy jó kis loot-shooter lesz ez a game!
Már alig várom, hogy meló után elkezdjem :)
A 4 karakterosztály közül engem a devastator győzött meg.

Csapatban, és egyedül is jól teljesít a pusztító :)

Zolka

(#320) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy nem tudom hogy mennyire várjak endgame-re. Fejlesztgessem a cuccaimat vajon, vagy várja még ezekkel. Csak mert a nyersanyagokból nagyon kevés van így pár óra után is :D

Live-Die-Respawn

(#321) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Amíg nem lesz Legendás gear-em, és fegyvereim, én biztosan nem fogok fejleszteni semmit. Hagy gyüljön a nyersanyag az OP cuccok fejlesztéséhez😀
Valamilyen endgame lesz a játékban... a Sztori után megnyílnak a térképen...?!? :F

Zolka

(#322) Xaels válasza Cruzolka (#321) üzenetére


Xaels
félisten

14 Expedition van a sztori után, mind különálló tartalom az ígéretek szerint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#323) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Ezeket lehet majd egyedül is teljesíteni?

(#324) Xaels válasza hunvarlan (#323) üzenetére


Xaels
félisten

Persze mindent lehet egyedül is akár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#325) Cruzolka válasza Xaels (#324) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Adja :)
Kösz az infót .
Szívesen becsatlakoznék egy csapatba.
Ha gondoljátok, mivel crossplat. vegyetek fel.(Ps5)
PSid: Zolka78
XSS: CruZolka

Zolka

(#326) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Szemezgetek vele, a demót végigtoltam, tetszett de azért a földhöz nem vágott.
Mivel a pc-s game pass kiamarad így azért a 60 eurós ~ 21.000 Ft-os árat dúrván sokallom érte kiadni. Szürkéből is 14-ért lehtene megboltolni...de még az is az ingerküszöb fölött van :O

Most a legfőbb cél az, hogy kibírjam, hogy nem veszem meg itt az elején. Az ha egy játék game pass-ban indul olyan sok jót nem sejtet...ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne, de szerintem gyorsan fog bezuhanni az ára. Mindenki rácuppan és azok a hc fanok, aki a demóba is beletettek 100 órákat gyorsan el fogják érni a végét és kiderül mennyira tartós játékot tud villantani az Outriders.

(#327) saen válasza basaharc502 (#326) üzenetére


saen
veterán

Ez a játék nem tart örökké. Fix mennyiségű tartalom van benne, az egy darabig kitart, de utána vége. Ha sikeres lesz a játék, akkor lesz hozzá majd extra tartalom, de ez egyenlőre még nem eldöntött. Én alapvetően úgy látom, hogy lesz egy korrekt bázisa a játéknak, de nem gondolnám, hogy ez lenne az a játék ami mindenki kedvence lesz.

(#328) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ps5
Másnál is ilyen lassú a signed in?

(#329) oriic válasza Bencus88 (#328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxon is az.

Live-Die-Respawn

(#331) VágniValó válasza Ellia (#330) üzenetére


VágniValó
addikt

Fhuuuuuuu😜

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#332) oriic válasza Ellia (#330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utállak. :D

Live-Die-Respawn

(#333) Ellia válasza oriic (#332) üzenetére


Ellia
addikt

Sry.
Not Sry.
;]

(#334) Xaels válasza Ellia (#330) üzenetére


Xaels
félisten

Ezért jár a tockos.

Amúgy kinek mi eddig a tapasztalata? Én néha fűbe harapok, ha nagyon belemegyek a sűrűjébe de amúgy bejövős. A demo utáni részen azért mintha nagyobbak lennének már a helyszínek és több ellen is jönne. A kamera rángatást is ki lehet kapcsolni, a szinkron is fasza. Én elégedett vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#335) oriic válasza Xaels (#334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hárman játszva a nagyobb ellenfelekbe nagyon sok kell, ez kicsit zavaró, főleg ha körbevesznek és képességgel sem tudsz kijönni tőlük--->instant halál. Tier 8-on Level 19-en nem lehet már rambózni sajnos. :D

Live-Die-Respawn

(#336) Xaels válasza oriic (#335) üzenetére


Xaels
félisten

Azért megnézném mikor lesz meg az első aki tier15-be megy :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#337) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A teljes verzióba van aki rtx 2080 vagy 3080-al tolja a gpu kihasználtságok nem esnek le 40-50% körülire random ? (ezekkel a demoban durva beesések voltak 9900k/3080 és ryzen7 3700x/2080-al néztük)

(#338) saen válasza ADAM1337 (#337) üzenetére


saen
veterán

PC-n még nem jelent meg... XBoxosok mondták, hogy jobban fut, mint a demo. Remélhetőleg pc-re is igaz lesz.

(#339) shotika válasza saen (#327) üzenetére


shotika
őstag

"Fix mennyiségű tartalom van benne, az egy darabig kitart"
Pont emiatt (is) kissé sok érte a 60 euró. 6 max 8ezer ft-ot ér, de ahogy más is írta, nekem is az az érzésem, hogy nagyon hamar be fog zuhanni a játék ára.

A demó alapján én ezeket kifogásoltam:

- rengeteg töltés, illetve az átvezetők 30 fps lockja kb 15 éve le tudott szint (de ahogy hallom, erre jön tapasz)
- fedezéket nem mindig veszi be, és az ilyen jellegű cuccoknál ez kritikus pont
- a lootolható cuccok beleolvadnak a környezetbe, nehéz kiszúrni őket
- droppol az fps, van ahol 140-re felmegy, van ahol meg 45-re is beesik, ami a 6-7 éves látvány tekintetében kissé érthetetlen.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#340) Bencus88 válasza Xaels (#334) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Eddig 4 óra ment bele, nagyon meg vagoyk elégedve. Nem akarok nyálat csorgatni, de ez az én játékom. Az egyszerüsége, a kezelhetősége, grafikával meg vagoyk elégedve, ez abból is látszik, hogy csinálom a képeket amiket nem szoktam. Ötletes, szuper bossfightok jó lootok, átlátható az egész. Nagoyn örülök ennek a játéknak :) :R

(#341) velizare válasza Xaels (#336) üzenetére


velizare
nagyúr

már megvolt. streamerek kaptak headstartot. solidfps-t láttam t14en tegnap nap közben.

@shotika: inline
- rengeteg töltés, illetve az átvezetők 30 fps lockja kb 15 éve le tudott szint (de ahogy hallom, erre jön tapasz)
az fps lockról volt valami valamelyik patch notesben, elvileg unlockolták, vagy emelték;
a sok töltésnek az az oka, hogy akkor matchmakel a játék. ez tényleg gáz, mert ha az ubisoft a divisionben meg tudta oldani 5 éve, hogy jó előre matchmakeljen, akkor itt miért nem lehetett? én ráfogom az ue4re;
- fedezéket nem mindig veszi be, és az ilyen jellegű cuccoknál ez kritikus pont
jobban jársz, ha az los-sel játszol;
- a lootolható cuccok beleolvadnak a környezetbe, nehéz kiszúrni őket
van autoloot. ha betelik a zsák, a ládába pakol, ha az is betelik, akkor szétszedi a tárgyakat;
- droppol az fps, van ahol 140-re felmegy, van ahol meg 45-re is beesik, ami a 6-7 éves látvány tekintetében kissé érthetetlen.
ez sajnos minden open world játékra jellemző. fps lock használata javasolt;

@Kicsimix: javítottak egy csomó grafikus effektet. ezek egy része a demóban vagy nem működött, vagy nem skálázódtak. most igen.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#342) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ez a demóban is így nézett ki vagy csak én látom úgy mint ha felcsavarták volna a grafot?
Az fps-em is csökkent a demóhoz képest. (6800xt)


...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#343) Ellia válasza Kicsimix (#342) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem is rosszabbnak tűnik.

(#344) Kicsimix válasza Ellia (#343) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem szebb lett de az fps esett.

Lehalt a szerver : )

Multi mehetne srácok!

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#345) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tier 8-on az erősebb ellenfelek már irreálisan nehezen halnak és túl gyorsan ölenk. :(

Live-Die-Respawn

(#346) Kicsimix válasza oriic (#345) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nagyon remélem, hogy semmilyen nerf nem lesz és küzdeni kell, okos dolgokat kitalálni.. Így sokáig kitarthat.
Akinek meg nem tetszik marad tier 6-on azt kész : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#347) Ellia válasza oriic (#345) üzenetére


Ellia
addikt

Én is meglepődtem itt-ott a nehézségen. Tricksterrel játszom, van az a küldi az elején spoiler: a dokit kell megmenteni, na ott szívtam egy fél órát, aztán variáltam a skilleken és más irányból próbálva helyből sikerült. Néha érdemes gondolkozni. Ja és egy jó fegyver nagyon sokat tud segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#348) Bencus88 válasza Ellia (#347) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én egyelőre tier6on vagyok, nem mondom, hogy egyszerű, meggyűlik a bajom, de még haladok😅

(#349) Moby


Moby
addikt

Investigate Volcano's Peak, ott állok két szikla között egy szűk járat előtt, mutatja, hogy át kéne mennem rajta, de nem tudok. Ilyenkor mi van?

Naszal itt.

[ Szerkesztve ]

(#350) oriic válasza Moby (#349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

D-pad felfele-> a vonal arra visz? Lehet bug, volt már ilyen nekem is, újratöltés segített rajta.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.