Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Ezekiell válasza Xaels (#398) üzenetére


Ezekiell
veterán

Felkeltek a nyugati parton, össze is omlott a szerver. Mint tegnap. És tippre, mint holnap...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#402) DrJaka válasza Xaels (#398) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Amennyiben 60 juroért nem voltak felkészülve, akkor mennyiért lettek volna? :DDD
Igazából, csak dühítő, semmi több... Rászánja az ember a jó magyar forintot, aztán meg mehet wotozni :O

Huawei Mate 20 prO

(#403) prokxy válasza Ezekiell (#401) üzenetére


prokxy
veterán

Simán lehet! :D
Egyébként a Matchmaking működik bárkinek is? Nem baráti join, hanem random party. Én 5-6x futottam neki, sosem talált senkit.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#404) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Lehet volt már, de azért megkérdezem.
Előrendelésben ugye van a Hell’s pakk, a Truck skin már aktív nálam.
A fegyverek mikortól érhetőek el?
Előre is kösz :)

Zolka

(#405) AshaNoR válasza prokxy (#403) üzenetére


AshaNoR
tag

Szintén, 10 alkalomból 1 esetben talált 1 játékost mellém. Ha van kedved vegyél fel xbox gt: NoRbISBP

(#406) Xaels válasza DrJaka (#402) üzenetére


Xaels
félisten

Gamepass. Mennyi aktív előfizető van? 10M körül emlékeim szerint, plus ott az ingyenes demo. Egy ilyen játék jó ha 1-2M játékossal indul globálisan minden platformon összesen. A Square legjobban rajtoló játéka, Steamen is jön felfelé és jók a játékosszámok amikor megy. 1-2 nap és normalizálódik a helyzet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#407) Xaels válasza Cruzolka (#404) üzenetére


Xaels
félisten

A camp-en van ládád, abban az inbox fül alatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#408) DrJaka válasza Xaels (#406) üzenetére


DrJaka
aktív tag

A próféta szóljon belőled :R

Gamepass: Mennyi előfizető van? vs Nincsenek felkészülve :F

Huawei Mate 20 prO

(#409) saen válasza Xaels (#406) üzenetére


saen
veterán

A demot picivel kétmillió felett próbálták ki. Ebből gondolom nem mindenki vette meg...

(#410) Xaels válasza saen (#409) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudjuk mennyi az annyi azóta, de sokan megjelenés előtt nem is foglalkoztak vele most meg sok streamer is tolja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#411) Xaels


Xaels
félisten

Bent vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#412) Cruzolka válasza Xaels (#407) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Kösz a gyors választ!
Mindenütt (is) kutattam, ott persze nem... :W :)

Zolka

(#413) AshaNoR válasza Xaels (#411) üzenetére


AshaNoR
tag

Nekem is sikerült :)

(#415) DrJaka válasza AshaNoR (#413) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nekem továbbra is le van főve... :(

Huawei Mate 20 prO

(#416) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És megint lehalt. :( Igy bukom a tervem hogy sztori végére érek ma. :D

Live-Die-Respawn

(#417) saen válasza oriic (#416) üzenetére


saen
veterán

Én már annak örülnék ha végre el tudnám kezdeni, eddig egyetlen percet se sikerült játszani :(

(#418) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Reggel 6tól egész jó ;] ki korán kel... :DDD

(#419) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Istenért sem akar csatlakozni. Fél6 fele kivágott, azóta csak error. :(

Xr

(#421) prokxy válasza Hunt3r22 (#419) üzenetére


prokxy
veterán

Megymá'? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#422) saen válasza prokxy (#421) üzenetére


saen
veterán

10 előtt kicsi az esélye, azt írták.

(#423) duvi válasza prokxy (#421) üzenetére


duvi
nagyúr

Épp most léptem be. Steames kliensem van.

(#424) prokxy válasza duvi (#423) üzenetére


prokxy
veterán

Xboxon is ok.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#425) Hunt3r22 válasza Missyke (#420) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ok főnök.

Xr

(#426) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy ki találta ki a repkedő ellenfeleket, de tehet egy szívességet. :W

Live-Die-Respawn

(#427) duvi válasza oriic (#426) üzenetére


duvi
nagyúr

Technomancerrel Cryo Turret + AR frozen moddal sima liba :) Egyébként épp most szálltak el a szerverek újra :(

(#428) oriic válasza duvi (#427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Devestatorral kicsit cinkesebb, így marad a távolról pötyögtetés. Viszont ha nem figyelek pikk-pakk szétszednek. :D

szerk:

Igen, utolsó előtti küldetésben voltam. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#429) duvi


duvi
nagyúr

Szerk: közben el is indult, szóval az alábbiak stornozva :)

Na ez most került fel. Mindenki menjen egy rövid teaszünetre :F

[ Szerkesztve ]

(#430) Peetey91


Peetey91
senior tag

Egyelőre még csak a demoval játszottam, az bejött, viszont én voltam béna, vagy konkrét questre tényleg nem lehet matchmakinget indítani/társakat keresni? Egyedül random küldire/tierre sikerült és ilyen 1-2 tierrel alacsonyabbra rak be rendszeresen.

(#431) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

36 órával a kezdés után lepörgött a stáblista. Maradt még 8-10 side questem (vadászat, bounty hunt), illetve az expeditionökkel a móka valójában még csak most indul. :D A játék alapvetően tetszik, de sajnos a hibái mellett nem lehet elmenni. A kötelező online jelenlétnek semmi értelme, a matchmaking day1 óta nem megy, illetve én úgy érzem, hogy a nehézség skálázódása sem az igazi. (ismerősösökkel játszva magas szinten mocsok sok időbe telik egy-egy nagyobb ellenfél elpusztítása)

Jöhet endgame \o/

szerk:

Még egy bug/hiba. Nálam az utolsó átvezető videó bugos volt, késett a kép a hanghoz képest. :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#432) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Stabil net kapcsolat mellett engem még mindig kidob játék közben , és Szerver problémát ír(Ps5)...
Így szinte játszhatatlan... :((

Zolka

(#434) Ezekiell válasza oriic (#431) üzenetére


Ezekiell
veterán

A kötelező online jelenlétnek semmi értelme

Szerveren tárolt az összes adat, szóval aéapvető döntés volt a részükől. Én is rühellem, de megértem.
A matchmaking meg fos, de azt ők is tudják, "working on a fix".

Engem a grafikai hibák zavarnak, néha olyan a játék, minta 10 évet visszamentünk volna az időben - összecsúszó textúrák, hiányzó fizika, darabos mozgások.. Főleg a videókban látványos ez.

Viszont fun, marha nagy fun, szóval simán elnézem neki :) Az endgame lesz a kérdéses, mennyire fog meg. Talán ma sikerül eljutni odáig, 0 időm van... :(

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#435) Ellia válasza Ezekiell (#434) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem a leginkább az a bajom, hogy kitaláltak egy új világot és feltöltötték klisékkel, fantázia nem igazán van benne, minden olyan "földinek" hat.

(#436) Ellia válasza oriic (#426) üzenetére


Ellia
addikt

Én spotter/sniper...stb. ellenfeleket nem bírom. Tricksterrel, ha nincs bent a Hunt the Prey kb. lehetetlen mögéjük kerülni, főleg, ha még az arena is szűk és nem tudsz flankelni.

(#437) Ezekiell válasza Ellia (#435) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ó hát az ilyen story/történetmesélési dolgokon én rég túlléptem :D "Hogy a rákba húztak fel egy ilyen atombunkert a semmi közepén.. áá mind1" :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#438) oriic válasza Ezekiell (#437) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idejük volt rá. ;)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#439) Xaels válasza Ezekiell (#437) üzenetére


Xaels
félisten

A bevezető és a "feltámadásunk" között 30év telik el

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#440) oriic válasza Xaels (#439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem számít mert....ejj, nem spoilerezek. :)

Live-Die-Respawn

(#441) Bencus88 válasza oriic (#431) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor van tartalom azért. A móka az lest hogy minél magasabb tieren farmolni az itemeket? Vagy mit lehet kijátszás után még csinálni? :R

[ Szerkesztve ]

(#442) Ellia válasza Ezekiell (#437) üzenetére


Ellia
addikt

Nem a storyval van bajom, az egy sima B kategóriás klisé halmaz valami, de örülök, hogy van, szinkronos...stb.

Ami a "gondom" (ami amúgy a ME:A-ra is igaz), hogy adott egy nagy utazás, mindegy, hogy most hova, de mindig csak szén alapú értelmes életformákat találunk, mind humaniod alakkal... Egy kis fantázia kérdése, hogy egy picit ezektől elrugaszkodjunk - persze ezt az elején kéne lefektetni, átgondolni.

Mindegy, azért élvezem a játékot, már amikor megy :DDD

(#443) Cruzolka válasza oriic (#431) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Mikortól kezd dobálni 10K feletti fegyvereket? A sztori befejezése után?

Zolka

(#444) oriic válasza Ellia (#442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" mindig csak szén alapú értelmes életformákat találunk, mind humaniod alakkal."

Ez nem véletlen amúgy. Mintha régebben lett volna erről egy kutatás, hogy a nem humanoid intelligens életformákat nehezen tudná csak feldolgozni az emberi agy. És ha belegondolsz van is ebben valami, nem szívesen látnék egy 9 fejű algát ellenfélnek pl.

Live-Die-Respawn

(#445) Ellia válasza oriic (#444) üzenetére


Ellia
addikt

Valóságban nem is, de ez egy játék, itt miért ne lehetne? Főleg, ha mindenféle szuper erőnk is van...

(#446) saen válasza Bencus88 (#441) üzenetére


saen
veterán

Lesz 15 expedition amit ki lehet tolni majd, elvileg ezek jó nehezek lesznek. Itt majd kell taktikázni, nem random cuccal végighasítani rajta.

(#447) Ezekiell válasza Cruzolka (#443) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem, már lvl 25 körül, world tier 10en is olyanokat dob.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#448) oriic válasza Ellia (#445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De a játékok ha minimálisan is, de a valóságra építenek. Én nem akarnék például egy szilícium alapú, tengeri csillagra picit hasonlító, de egyébként telepátíával kommunikáló aliennel lenni, mert merően eltér a mi általunk ismert valóságtól. Emiatt lesznek mindig olyan karakterek a videojátékokban, amik ha nem is 100%-ban, de hasonlítanak a humanoidokra.

Cruzolka:

Most így fejből nem tudom mikor kaptam elsőt, de bőven a játék vége előtt. Szint függő ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#449) Ezekiell válasza oriic (#438) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen, ott tartok én is a sztoriban :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#450) Bencus88 válasza saen (#446) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na szuper :) :R

Ezekiel: király lett az avatarod ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.