Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) DrJaka válasza scyllafren (#900) üzenetére


DrJaka
aktív tag

10esével próbálkozok.
7x próbáltam eddig, 341 volt a max :DDD

Huawei Mate 20 prO

(#902) DrJaka válasza DrJaka (#901) üzenetére


DrJaka
aktív tag

10 próbából lett 372es, ezt meg is hagytam volna, de...

EZT NE CSINÁLJÁTOK UTÁNAM:
Amikor epic-re upgradelitek, és választhattok 3 mod közül, NE nyomjatok alt+f4-et, mert nem úgy van, hogy majd újra lehet azt is pörgetni, hanem belépés után csak 1 mód lesz a lila fegyón :W

Huawei Mate 20 prO

(#903) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végre sikerült pár újabb cuxxot felrakni, új fegyver, modok így már 15-20 misi dpst belerakok egy expeditionbe. Rájöttem totál felesleges költekeznem, mert 1 kör múlva már újabb cuccaim lesznek. Mondjuk kb kifogytam megint mindenből😅😂

Tudtok ajánlani valami jó lmg-t nagy tárral? Az se baj ha legendary

(#904) prokxy válasza Bencus88 (#903) üzenetére


prokxy
veterán

Gép elé kerülök, írok egy nagyon tutit. Perkje: ha megölsz vkit,akkor egy anomália lesz és ha azt szétlövöd, akkor bazi nagyot sebez területre. Nekem a best lmg volt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#905) Bencus88 válasza prokxy (#904) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Valami ilyesmire vadászok köszi ;)
Jelenleg egy kéket upgradeltem mindent ráköltottem, két kör múlva ugyan az esett 2 lvl-el jobb szóval örülök :DDD

(#906) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hali nekem is sikerült végig vinnem de sajnos az utsó bosst nem tudtam megölni sehogysem wt11en. Ha most újra végigmegyek a storyn (van e értelme?)akkor felmehet wt 15ig vagy muszály expediciózni?

(#907) DrJaka válasza hunvarlan (#906) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Szia!
Expedition-el nem nő a wt.

Huawei Mate 20 prO

(#908) Bencus88 válasza prokxy (#904) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egész véletlenül nem a grim marrow?

(#909) prokxy válasza Bencus88 (#908) üzenetére


prokxy
veterán

Dede :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#910) Bencus88 válasza prokxy (#909) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Néztem még a damascus offeringet is, de az nincs meg. Akkor erre a grim marrowra érdemes az alapanyagot beletolni? Mert lvl36 csak szóval most 10 szintet kéne húznom rajta :R

[ Szerkesztve ]

(#911) prokxy válasza Bencus88 (#910) üzenetére


prokxy
veterán

Azt Te tudod, hogy mennyire szereted az LMG-ket, nekem tetszik, de egy burst-ös AR jobb. Nem kell váltani ez és a sniper között, mert simán kiszeded a csipákat vele. LMG pedig hord mindenfelé...

MÁS: nem igazán emlékszem más játékra, melyben a matcmaking ekkora rakás szar lenne...se chat, se inspect, se választási lehetőség, vicc az egész.

Bejön egy random,ha bejön, mert 10-ből 8x solozok...ha pedig véletlen sikerül, akkor tolok 5-10x akkora sebzést vagy random kilép. Azt sem tudom milyen szintet indítsak Expedition-ben, legalább vhogy összerakna vagy mittudomén. :/ Szóval nagyon komoly csiszolás vár még a játékra...egy Gears 5-tel sztem 1000x többen játszanak. Itt partyt találni kész rémálom. Ha meg én join-olok, akkor vmi koreai emberrel rak össze, akkora a ping, lag.

Pyro-val meg szenvedek a sztoriban. Tier6, lvl21 és kész rémálom egy bossfight. A heal-elés kész röhej benne. :/ Le kell vegyem vmi T4-5-re, hogy ne dögöljek meg 100x. Persze egy egér-bill párossal könnyebben lőnék, mert néha megviccel a kontroller.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#912) Bencus88 válasza prokxy (#911) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem a legjobban az lmg tetszik, de hoába variálom a gearem cserélgetek modolgatok nagyon kevésnek találom ezt a 10-15 milla expedition dmg. Lehet valamit nagyon elcseszek pedig talentek jók, ruhák is minden.

Lehet a pyroval van gond

(#913) Anti-Hero válasza prokxy (#911) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Tényleg nagyon szar a matchmaking..remélem arra is jön majd patch.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#914) prokxy válasza Bencus88 (#912) üzenetére


prokxy
veterán

A 10-15M az szinttől függ. Tier 7-en nem fogsz 50-100M-t sebezni, mert nincs annyi HP-juk. T13 felett már esélyes. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#915) Bencus88 válasza prokxy (#914) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tier7en sebeztem ennyit lvl43-46 cuccokban :) ez reális? Volt egyszer velem egy ember tier10en én 15 misi ő 50

(#916) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végre sikerült :) Reggel óta csináltam a class skilleket, rohadt fárasztó és hosszú volt, de végül meglett! :)

(#917) prokxy válasza Bencus88 (#916) üzenetére


prokxy
veterán

GZ! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#918) Bencus88 válasza prokxy (#917) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi!
Elkezdtem húzni a legendaryt, 2-3lvl már csak a mostanival a különbség, de a közelébe nincs a dmg-nek. Van ugyan olyan legendary különböző dmg-el vagy hogy van ez? Lehet elb@sztam 800 titaniumot a semmire? :DDD

Vagy ugyan azok lesznek az értékek ha egy 10es legendaryt húzol fel?

[ Szerkesztve ]

(#919) prokxy válasza Bencus88 (#918) üzenetére


prokxy
veterán

Fene érti ezt. Látod, hogy a burst-ös AR is tök random mennyiről indul. Én pl. 2 fegyót nem is használok, csak simán az elsődlegest meg a skilleket. :)
Így picit egyhangúbb, emiatt is indítottam Pyro-t. Csak szétb@sz vele az ideg! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#920) NoOne1976 válasza Bencus88 (#918) üzenetére


NoOne1976
őstag

Szerintem a sebzés ott is véletlenszerű. Nincs fix értéke. Amit ad az rng.

(#921) Bencus88 válasza NoOne1976 (#920) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor lehet feleslegesen csesztem el egy rahedli titsniumot😅 sebaj majd visszajön. Expedition pontokat majd arra költöm ha egyszer berakják a legendaryt

[ Szerkesztve ]

(#922) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na szétzúztam amit eddig fejlesztettem fegyvert és ráraktam a mosot a Lucky Jinx-re. Statokban sokkal jobb mint bármin, és a robbanás is 80-100k pukkan

(#923) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

A status powerből ha van mondjuk 50%-om ,az azt jelenti, hogy ha teszek az ellenre toxicot, bleedet vagy burnt, az 50% +dmg?
Rosszul értelmezem? :F

(#924) oriic válasza -Rolika- (#923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Burn,toxic,bleeding sebzeset, a freeze,ash, vulnerability idejet noveli.

Live-Die-Respawn

(#925) -Rolika- válasza oriic (#924) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi, akkor jól gondoltam. :R
Technonál akkor olyan fegyvert érdemes betenni ami crit damage, long range, status power?

[ Szerkesztve ]

(#926) prokxy válasza -Rolika- (#925) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, emiatt is godroll több kasztnál a preorderes AR.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#927) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Most kaptam egy használható Tactical AR-t. Ezt farmoltam, hogy végre ki tudjam próbálni azzal a Blighted Roundsot, de sajna elég béna vagyok ebben a játékban és hamar elfogy a 2 tár skuló. Marad a Supressing LMG.

(#928) scyllafren válasza -Rolika- (#927) üzenetére


scyllafren
senior tag

Erre valo a kovetkezo modok:
40% ammo vissza a tarba, ha toxic-al "szennyezett" enemy meghal
30% ammo vissza, ha megolsz valakit, ha a BR be van kapcsolva
full tar, ha ugy olsz meg enemyt, ha kevesebb, mint 35% ammo van a taradban.

Ezekkel "vegtelen" ammod van, csak ne felejts el boss oles kozben figyelni az ammodra, es neha valtani fodderre, es azzal "reload"-olni :D

Egy eleg, nekem az elso ketto van, csak extra biztonsag miatt (nameg mert egy epicen a masikat modositottam, es az csak ott maradt :) )

(#929) -Rolika- válasza scyllafren (#928) üzenetére


-Rolika-
senior tag

A 30%-os BR mod bent van. Majd megpróbálom rápörgetni valamire a 40-est is. :D
Fodderre?? :F
Pont a bossoknál van a legnagyobb problémám ugye, mikor már nincsenek kicsik, ezért nem tölt vissza.
LMG-nél 225 skuló van. Azzal ha megölök egy kicsit, akkor majdnem fullos a táram újra. Szörnyek ellen ritka ha betölti a 2-at. Mikor meg az AR-el próbálkoztam még az is kevés volt :D :D

(#930) scyllafren válasza -Rolika- (#929) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ezert kell megtartani par kicsit, es bossba beleloni kb fel tacAR tarat, fodderen reload, boss megint, reload... ne old meg az osszes foddert elore, jol kell poziciot felvenni, hogy ne tudjanak a fodderek tamadni egyszerre.
Bossra (meg minden egyebre is) en az armor csokkento moddal felszerelt blight turretet hasznalom, azzal megugrik a sebzes, amit kap :) Es az a turret mar dobhato megint mielott lejarna.
A harmadik skill eddig a cryo turret volt, de valtottam cold snap-ra, az jobb cc. Foleg a +66% AoE-vel.

(#931) velizare válasza -Rolika- (#929) üzenetére


velizare
nagyúr

cannon fodder: ágyútöltelék.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#932) -Rolika- válasza scyllafren (#930) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Én is azt a turretet használom. Nekem is a Cryo volt a harmadik, de most a gránát a +30% sebzés miatt.
Majd próbálgatom még a Tactical AR-t, de sztem maradok az LMG-nél egyenlőre. :)

(#933) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Tegnap este 105 AR-t pögettem (7x15-öt) és összesen 5x kaptam jobb statot az eredeti 339-nél, de nevetséges értékeket. 340-342-ig terjedtek. Messze van a 370-es álom pörgetés.

(#934) oriic válasza NoOne1976 (#933) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira random az egész, hogy havernak 50-ből lett meg, nekem 4-ből, ismerős 200 próbálkozás után feladta.

Live-Die-Respawn

(#935) sith7 válasza oriic (#934) üzenetére


sith7
nagyúr

Hihetetlen mennyi időtök van :D :DD

(#936) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na tier9en 25 milla dmg, kezd alakulni :)

(#937) sith7 válasza Bencus88 (#936) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyik cast ?

(#938) Bencus88 válasza sith7 (#937) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pyro

De ahogy nézem elírtam, expeditionre gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#939) sith7 válasza Bencus88 (#938) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#940) prokxy válasza Bencus88 (#938) üzenetére


prokxy
veterán

Van most pyro-hoz egy anomaly-s build, nekem nagyon bejön, erre gyúrok most.
Lényeg, h amin lehet anomaly azon legyen minél több és cooldown. Ennyi. Egyet nem kell lőni! :D
YT link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#941) Anti-Hero válasza prokxy (#940) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Unalmamban már majdnem minden külditt megcsináltam a pyroval. (2. Kari)

De valahogy nem tetszik. De lehet megpróbálom ezt a buildet.

Amíg a fő karim nem adjàk vissza. :))

Más:
Amúgy női Legend armort átlehet adni férfinek?

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#942) sith7 válasza prokxy (#940) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon jó, ilyet próbálok összerakni devastatorral is, nagyon jó lesz, ha egyszer kész lesz :)

(#943) prokxy válasza sith7 (#942) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor hajrá! :D
link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#944) Bencus88 válasza prokxy (#940) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jézusom, ez de beteg. Én imádok lövöldöz i sajna😅😂

(#945) duvi


duvi
nagyúr

Csinálgatom a hátramaradt mellék küldiket. WT12-nél tartok és eddig minden sima liba volt. Most eljutottam a Catacombs questlánc végéhez, ahol igen szépen gyakoroltam ékes anyanyelvünket. Mintha összecserélték volna az itteni és az endbosst a játékban :U Az még okés, hogy folyamatosan mozgásban kell maradni és be kell osztani az addokat a heal miatt. Viszont az, hogy falon át intsant killeket nyom a boss, azért az már nem annyira vicces :( Muszáj volt visszamennem egészen WT7-ig!, hogy sikerüljön kifektetni. Egy Pestiliences Technomancer LMG-vel, akna+turret+toxic bullet builddel. Nem volt lőszergondom, heal is jött az addokból, de egyszerűen nem tudtam kimozogni a falon át kiosztott lightning(?) támadásokat. Mit rontottam el, vagy mit kellett volna másképp csinálnom itt?

(#946) velizare


velizare
nagyúr

karaktervisszaállítások invertory wipe esetén: [link]
igazából még jól is járt, akinek pihen a karija.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#947) Boatesz


Boatesz
tag

Két saját karakter között tudok felszerelést, fegyvert valahogy átadn, pl. a tároló láda segíségével?!

(#948) scyllafren válasza duvi (#945) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nyugi, nem csak te anyazol a villámsámán miatt, tippre elcsesztek a defenset, tul magasak a resistjei.

(#949) scyllafren válasza Boatesz (#947) üzenetére


scyllafren
senior tag

Igen, sot igy tudsz modot is megosztani:
veszel/talalsz egy fegyvert, ami nem kell,
rarakod a modot, amit at akarsz adni,
stashba rakod,
ujjal kiveszed, betorod, modot hasznald egeszseggel :)

(#950) oriic válasza velizare (#946) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon jo lesz, foleg ha vkinek nem a godroll kell az osszeallitott cuccai miatt. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.