Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Nekivágtam a kalandnak nemrég, már az erdőben járok. A fő szálon haladva kellőképpen érdekesnek látom a sztorit, viszont eddig megcsináltam minden mellék küldetést és hát... azt vettem észre, hogy unom. Eléggé ismétlődő, mész-lősz. A továbbiakban is erre lehet számítani? Fejvadászat, vadászat? Behatolás területre, mindenki kiiktatása. Ráadásul az ezekért adott jutalmak gyakran sokkal alacsonyabb szintűek mint ami már használatban van.

Ami még zavaró nekem, hogy az intro minden egyes indításkor ahogy a mádárszerű lény megjelenik megakad. Ez ilyen, vagy csak nálam? :)

(#1252) Xaels válasza Sliderxy (#1251) üzenetére


Xaels
félisten

A side cuccokat ennyik. Vadászat meg fejvadászat. Ha az összeset megcsináltad akkor add le, ha jól emlékszem Legendary is járt ha megcsináltad mindet. A cuccokat meg tudod fejleszteni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1253) velizare válasza Sliderxy (#1251) üzenetére


velizare
nagyúr

world tiert is léptetsz automatikusan?

az intro ilyen.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1254) chungee válasza Sliderxy (#1251) üzenetére


chungee
addikt

Érdemes world tier növelni, akkor nem lesz unalmas hanem taktikussá fog válni.

Madaras vidi kikapcsolása: megkeresed a játékkönyvtárát
Azon belül itt: \Madness\Content\Movies\
Ott ezt a vidit splash_screens.movie erre átnevezed splash_screens.umovie

[ Szerkesztve ]

(#1255) Sliderxy válasza chungee (#1254) üzenetére


Sliderxy
senior tag

PS5-ön játszom vele. Ott is el lehet érni a játékkönyvtárakat?

A World Tier most 6-os szinten van és automatikusra van állítva. Talán 1x, 2x visszavettem 1 szinttel egy-egy mellék küldetésnél, mikor már ráuntam a "Clear the area" feladatra, de ennyi. Ez ennyit befolyásolna? Nem értem. Ha valakit pl. pont nem érdekel a World Tier szint feltornázása, mert mondjuk csak normal vagy hard fokozaton szeretne játszani, akkor nem is érdemes nekimennie a reward-ok miatt a side quest-eknek, mert nemigazán kap majd jobb cuccokat?

#1252 Xaels: A kedvenc fegyvereimet folyamatosan fejlesztem, nagyon jó cuccokkal ki lehet őket egészíteni.

(#1256) velizare válasza Sliderxy (#1255) üzenetére


velizare
nagyúr

a world tier befolyásolja az npc-k és a loot szintjét, és ez utóbbira panaszkodtál korábban.
nincsenek normál és hard fokozatok, a world tiert tudod visszavenni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1257) Sliderxy válasza velizare (#1256) üzenetére


Sliderxy
senior tag

A panaszkodás nálam máshol kezdődik, ha neked ez jött le nem tudok vele mit kezdeni.
Egyértelmű hogy a Tier szint mit befolyásol, a kérdés nem erre vonatkozott.

A World Tier szintek meghatároznak nehézségi fokozatot. 3-as normal, 4-es hard ...
A Tier menüben ezek felül ki is vannak írva.

(#1258) velizare válasza Sliderxy (#1257) üzenetére


velizare
nagyúr

ezt ne így fogd fel. az 50es szintű felszereléssel rendelkező karaktereknek wt3 és wt13 is very-very easy.
15 wt szint van. 30as karakter szinttel és wt15tel open worldben 42es szintű ellenfelek jönnek és a loot is 42. szintű. ennél magasabb szintű felszerelést csak expedíciókkal tudsz szerezni ezeknek külön szintezésük van, ct1től 15ig. ct15+30as karakterszinten esik 50. szintű felszerelés, ez a jelenlegi legnagyobb szintű.
ha magasabb szintű felszerelést akarsz, akkor ki kell grindelned a world tiereket, hogy emelni tudd a wt szintet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1259) Peace


Peace
nagyúr

Tavaly februárban a demónál kimondottan csalódott voltam a játék miatt, olyan gagyi hatást keltett, így el is engedtem. De szombaton unatkoztam és feltettem.
A matchmaking egy vicc! :((( Azt írja, hogy olyanokkal dob össze, akik ugyanott tartanak sztoriban. Az egyik bedobott a sztori legelején bolyongó archoz, a másik meg sok-sok órával visszább, mint én tartok jelenleg. És ráadásul ezek a játékok elk*rják az én haladásomat is. Visszaléptem szóló játékba és onnan kellett folytatnom, amit már végigvittem. Egyáltalán nem ott tartottam. Szóval van baj rendesen. A térképen való tájékozódás továbbra is gáz és vicc, hogy mindenért külön utazgatni kell. És hogy nem lehet mellékküldetéseket NPC-ktől felvenni és célirányosan oda gyorsutazni a helyszínre. Idegesít, mert amúgy a harc baromi jó és nagyon élvezem a loot-olást meg fegyvermoddolást és a sztori is érdekel, de a matchmaking, utazgatás és side questek megoldása kicsit le tud hozni az életről.
Lehet ezen a matchmakingen valamit változtatni, vagy ez ilyen és kész? :(

(#1260) Joccc07 válasza Peace (#1259) üzenetére


Joccc07
addikt

Persze, júniusban jön az új tartalom és lesz megint játékos. :DD Akkor a matchmaking is megjavul.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1261) velizare válasza Peace (#1259) üzenetére


velizare
nagyúr

nem kell onnan folytatnod. van egy csúszka a sztori haladásról, amit ilyenkor visszaállít a játék. megkeresed, és újra odaállítod, ahol tartasz. még help képernyő is van hozzá, amit feldob a játék, amikor az első pont megnyílik. a matchmaking most sajnos ilyen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1262) Peace válasza velizare (#1261) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen a csúszkát állítottam, de nem volt ott az a része a fő sztorinak, amit már megcsináltam, hanem az előtti progresstől folytathattam csak. :(((

(#1263) sith7 válasza Peace (#1259) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is a napokban kezdtem el újra a játékot, van egy lvl 50 - es Devastator, most meg egy lvl 46 - s Technomancert húzok, 10-15 mp max. amit a MM - re kell várnom, igaz nem story módban, hanem expeditions - ben, Xbox - n.

Szerintem a story, csak bevezetés, a játék igazi lényege, az endgame, - ha szabad így mondani - a story után kezdődik el.

(#1264) Peace válasza sith7 (#1263) üzenetére


Peace
nagyúr

Na látod azt nem tudom milyen módok vannak. Én csak sokkal jobban élvezem, ha más player is van rajtam kívül. És ez egészen jól működött is szombat-vasárnap. Viszont tegnap siralmas helyekre dobott be. El is engedtem és haladtam inkább egyedül. :(

(#1265) sith7 válasza Peace (#1264) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha vége lesz a story módnak, akkor nyílik meg a másik, ott már többen lesznek szvsz

(#1266) Peace válasza sith7 (#1265) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglátjuk eljutok-e addig. :))

(#1267) sith7 válasza Peace (#1266) üzenetére


sith7
nagyúr

ott kezdődik az igazi játék :K

(#1268) Peace válasza sith7 (#1267) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez most csak ilyen kényszercselekvés volt, mert május 5-ig pont nem volt mivel játszanom. Meglátjuk meddig jutok és lesz-e kedvem elővenni majd 1 hónap után is.

(#1269) sith7 válasza Peace (#1268) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#1270) Peace


Peace
nagyúr

Na véget ért a story 7végén. Ennyi az endgame? Expedíciókat csinálom, amíg el nem érem a max nehézségi Tier-t? És ha meg tudom csinálni, akkor örülök magamnak?

(#1271) Ellia válasza Peace (#1270) üzenetére


Ellia
addikt

Mondj egy olyan looter-shootert amiben nem a stat hajkurászás az endgame. Én nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1272) sith7 válasza Peace (#1270) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, ha minden pályát szólóban T15 - m végigtolod, akkor örülhetsz
Az eredetihez képest, mondjuk jóval könnyebb már, mint az elején volt.

(#1273) Peace válasza Ellia (#1271) üzenetére


Peace
nagyúr

Én csak azt hittem van még valami. Bár ez a max 3 fő eléggé behatárol mindent. De szuper lett volna valami sok fős insta, "klán" háború, ostromok...nem tudom. Szóval több mód/lehetőség, kicsit több változatosság. Én legalábbis kicsit unom már így tier 7-8 környékén. Nem is lenne rossz, ha lenne normálisan működő matchmaking. Meg nem tudom, hogy a server szutyok-e néhány embernél vagy tényleg betárcsázós nettel tolják, de egy csomószar van, hogy connection gondokat ír a kis társamnál és laggol meg néha meg is szakad. :(

(#1274) velizare válasza Peace (#1270) üzenetére


velizare
nagyúr

eye of the storm expedíció lvl15ön még ad valamit a sztorihoz. egyébként meg nemsokára jön a dlc.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1275) Ellia válasza Peace (#1273) üzenetére


Ellia
addikt

"sok fős insta, "klán" háború, ostromok..."

Ezt eddig leginkább csak MMO-ban csinálták - több kevesebb sikerrel. Anno az ilyen GvG szerintem a legjobban a Wildstarban sikerült a legjobban, de tudjuk mi lett a WS vége sajnos...

(#1276) Peace válasza velizare (#1274) üzenetére


Peace
nagyúr

Na majd meglátjuk ki tart-e addig a lelkesedés. Egyszerűen nem volt erőm visszaülni King Arthur elé és olyan jólesett ez az agyatlan lövölde most pár napig megint. Nem sokszor van velem ilyen, de most pontosan ennyire volt csak kapacitásom.

(#1277) velizare


velizare
nagyúr

rossz topic

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1278) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Engem pont a sztori érdekelt ebben a játékban, de a játékmenete számomra nagyon unalmassá vált. Voltak benne emlékezetes részek, de nem játszanám újra.
Mellékküldetésekre is rámentem, de valahogy azt vettem észre, hogy nem is érdekel, untam. Főleg amikor megcsináltam a küldetést és a térképen még mindig úgy jelölte, hogy az nincs kész. Ilyen bug-al többször is összefutottam. Sebaj, egynek azért jó volt.

(#1279) Peace válasza Sliderxy (#1278) üzenetére


Peace
nagyúr

Mert akárhányszor felveheted újra a mellékküldetéseket. :)

(#1280) Sliderxy válasza Peace (#1279) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Úgy emlékszem, hogy amelyik mellékküldetést megcsináltam, akkor azok a marker-ek el is tűntek a térképről. Kivéve a fent említett néhány esetet.

(#1281) Trotta


Trotta
csendes tag

Sziasztok ! Újra elővettem az Outriders-t , de olyan gondba ütköztem ,hogy tiert váltás után az "esc" gombra kifagy a játék . Valami orvoslat esetleg ?

[ Szerkesztve ]

(#1282) Sliderxy válasza Trotta (#1281) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Próbáltad esetleg újratelepíteni a játékot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.