Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Bencus88 válasza -Rolika- (#850) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az oké csak nincs alapanyag😅😂 mocskosdrága a lvl up

Expedition pontból is vettem új cuccot, dobott is tier 7 már jobbat szóval szép lassan haladok

[ Szerkesztve ]

(#852) -Rolika- válasza Bencus88 (#851) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Én wt15-ig nem is Expeditionöztem :D
Előtte viszont mindent szétbontottam, ezért volt nyersanyagom a lvl upokra.

(#853) Bencus88 válasza -Rolika- (#852) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mondjuk néztem a geared, és elég erős, én csak wt11ig jutottam. Én is mindent bontottam, csak trófea miatt adtam el pár dolgot

(#854) DummyBoy válasza oriic (#811) üzenetére


DummyBoy
senior tag

oriic, meg tudod osztani milyen builddel játszol?

Eljutottam CT10-ig, de ez már erős, a buildem is suboptimális, és érdekes anomáliákat találok. Nekem pl. weapon damage jóformán nincs...

Life is shor...

(#855) Boatesz


Boatesz
tag

Elértem a wt 15 szintet, de az üres szintjelző csíknak ott kell maradni? Vagy valamit még kell csinálni. A ládát kibontottam. :D

(#856) oriic válasza DummyBoy (#854) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még este kiteszem a full karakteremet ide (Pyromancer-rel megyek amúgy)

Boatesz:

Ott marad, nem tűnik el story módban.

Live-Die-Respawn

(#857) DummyBoy válasza oriic (#856) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Igen, tudom, azert kerdezem xD

Koszi!

Life is shor...

(#858) Bencus88 válasza oriic (#856) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na erre én is nagyon kíváncsi vagyok :) :C

(#859) Boatesz válasza oriic (#856) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi, akkor irány az expodicoi :D :DDD

(#860) oriic válasza oriic (#856) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az én karakterem jelenleg:

[link]

szerk:

És ezen még lehet nagyon sokat fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#861) Bencus88 válasza oriic (#860) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:Y nemsemmi! Ennyire jó ez a kevés táras fegyver? Nekem csak a lmg vált be, pedig most esett egy durva assault

(#862) prokxy


prokxy
veterán

Inspect van a játékban?

Csak mert ugye random team, join, azt mit indítsak? 46-ost vagy 48-ast?
Ok, indítom a 44-et, mondom próba. Erre sebzek 20M-t, ők 4-et/fő. Persze chat nincs, nem vágom hogy lehetne így játszani premade csapat nélkül...full lutri az egész.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#863) prokxy válasza oriic (#860) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyen fejest vadászok egy ideje... :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#864) oriic válasza Bencus88 (#861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egy lövéses rifle a mod miatt jó, mert ugye minden lövés után van reload, ami aktiválja az anomaly robbanást. Az assault rifle meg a long range - close range - weapon life leech miatt kötelező nálam burst módban. a deadly disturbance simán hoz 3 másodpercenként ilyen 4-700 ezres dmg-t a modok és a class pontok miatt.

Amit még változtatni akarok az a ruhák, mert most a megszerzett set van bent, de inkább olyat rakok ossze, hogy mindegyiken bonus firepower-long range-close range lesz.

szerk:

Ami kimaradt, hogy ashen buildet tolok, vagyis ashen-re kapok extra dmg-t, plusz burnre is, burn meg ha lejár ashen lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#865) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Tudnátok nekem olyan helyet mondani, ahol nagyon sok az enemy? A skilleket akarom farmolni az accoladies-hez. Ha jól emlékszem volt egy szűkös hely ahol rengetegen voltak, nem emlékszem már merre volt valahol az elejen :R

(#866) Ellia válasza Bencus88 (#865) üzenetére


Ellia
addikt

Archways of Enoch expedition alacsony szinten. Monszták vannak csak, gyors és relatív könnyű.

(#867) oriic válasza Bencus88 (#865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori mód, First City: Get to the other side of the river küldetés. Végigrohanni a hídig (Kinyitod a két ládát a végén extraként), majd return to lobby és újraindítot ezt a küldetést. (de amúgy Ellia által említett expeditions is jó, csak ugye rotálnak azok és nem mindig adja be)

Live-Die-Respawn

(#868) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen! :R

(#869) Moby válasza Moby (#803) üzenetére


Moby
addikt

El is vittem egy új karit (technomancer) expeditionig. Végigrohantam a főküldiken, az összes mellékszálat leszartam, így is wt12-n fejeztem be. Ez a technocucc eléggé baszó a tricksterhez képest.

(#870) velizare


velizare
nagyúr

wt

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#871) Léc


Léc
tag

Nincs valami Discord szerver ahol csapatotlehet keresni?

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#872) prokxy válasza Léc (#871) üzenetére


prokxy
veterán

Ez engem is érdekelne :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#873) scyllafren válasza prokxy (#872) üzenetére


scyllafren
senior tag

A hivatalos discord: https://discord.gg/outriders

(#874) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hogy lehet megnézni ki mennyit dmg-elt?

(#875) Anti-Hero válasza Moby (#869) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Én pyroval mentem végig. De valahogy nem tetszik. Jó...jó..de adják vissza a tricksterem. :DD

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#876) oriic válasza hunvarlan (#874) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Expeditions-nél ha vége a pályának kiírja a statisztikákat több fülön. Ott lehet nézni részletesen lebontva, hogy ki mivel mennyit sebzett, milyen képességeket használt, hányszor halt, mennyi sebzést kapott, mennyit gyógyult stb.

Live-Die-Respawn

(#877) kola99 válasza oriic (#876) üzenetére


kola99
tag


161K Firepower ... kicsit túlzás / így Nerf után / ;]

(#878) scyllafren


scyllafren
senior tag

Cosplay, egesz jo :)

(#879) duvi


duvi
nagyúr

Mivel megvártam a javítást ezért kicsit késve, de nálam is lement a stáblista. Bő 32 óra volt a story és most indulhatnak az expedíciók. Számomra az utóbbi idők legkellemesebb meglepetése az Outriders. Egy ekkora csapat sokkal szórakoztatóbb játékot hozott össze, mint egy csomó nagynevű AAA fejlesztő cég. Úgy gondolom, hogy minden hibája ellenére megérte a preordert és remélem, hogy lesz folytatása vagy kiegészítői! :K

(#880) prokxy válasza kola99 (#877) üzenetére


prokxy
veterán

23e-es fegyóval 161K dam? Nekem 56e-es, rakat cuccon Firepower van és nincs ennyi sebzésem. Vmit elrontok akkor. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#881) Bencus88 válasza prokxy (#880) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nálam is 35k a firepower és most cseréltem modoztam be mindent :F

(#882) oriic válasza prokxy (#880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván más megdobja neki. Nálam a 90+ ezres fegyverrel is kb ennyi.

Live-Die-Respawn

(#883) Bencus88 válasza oriic (#882) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lassan megvannak a pyro accoladesek, egy maradt, ez szobrokat kell overgeatelni. Ezt hol érdemes? :R

(#884) NoOne1976 válasza kola99 (#877) üzenetére


NoOne1976
őstag

Na, itt nagyon kíváncsi lennék a modokra, főleg hogy ez egy olyan szett, ami nem legendary itemekből épül fel.

(#885) Bencus88 válasza Bencus88 (#883) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most nézem előbb égetni kell őket, aztán overheat

(#886) prokxy válasza oriic (#882) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem elég jól fel van modolva a cuccom + rakat firepower van, de csak így állok:

T14 szépen megy soloban. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#887) oriic válasza prokxy (#886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kellene az a mod. :O

Live-Die-Respawn

(#888) sith7


sith7
nagyúr

Devastatorral nem játszik senki ?
Mindenki a könnyebb utat választotta ? ;]

(#889) prokxy válasza sith7 (#888) üzenetére


prokxy
veterán

Én egyedül a trixivel nem tolom, az vhogy nem. Csak még szintezés alatt vannak. :) Csak nincs kedvem hozzá, kéne boost. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#890) Moby válasza prokxy (#886) üzenetére


Moby
addikt

Ezt a "trükkel" csináltad? Mennyiről indult a fegyó? Én még nem használom, de elsőre rosszul kezdtem el csinálni, nem értettem meg a tesztelgetés lényegét, aztán megint kiszedtem huszat, és abból is két kört futottam, mire kiesett egy 360-as indulóval.

(#891) sith7 válasza prokxy (#889) üzenetére


sith7
nagyúr

okay :D

Moby

Ezt lefordítanád magyarra ? :DDD
#890

(#892) prokxy válasza Moby (#890) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy, nem foglalkoztam vele, kiadta vmi 323 körül azt felupgradeltem. Sok alapanyag van már benne, szóval így marad. :)

Moby: ez a trükk: YT link

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#893) scyllafren válasza sith7 (#891) üzenetére


scyllafren
senior tag

Kiveszed az AR-t az inboxbol, 339-es.
Odamesz modderhez, kivalasztod, es atvaltod tacticalra(burst), azzal random uj firepowert kap, ami lehet 280-tol 378-ig (talan 380 vagy meg magasabb). Ha gagyi lett, Alt-F4, ne lepj ki a modolos kepernyorol, mert akkor menti. Jatekot ujra elinditva az AR megint 339 es ujra modolhato.

Ha tobb egyforma fegyo kell, vagy csinalsz uj karit, elmesz az elso varosig, kiveszed inboxbol, berakor stashba, majd torlod karit es annyiszor ujra, ahany AR kell.
Ha elerted engame-et, akkor gyorsabb: inditsd expediciot, halj meg, aztan amikor visszamentel bazisra, lobbiba ki, majd vissza, es megint van egy AR inboxban. Ha kell meg egy, megint expedicio, halal, ki-be, es mindig lesz egy AR az inboxban.

A fenti modolast 9-12-30 AR-rel a leghatekonyabb, mert csak egyszer kell kivarni a 2 perc toltest minden teljes proba utan, legyen 1 vagy 30 AR. Ha egyik se jo, Alt-F4 a modkepernyorol es mind visszaall 339-re.

Ez PS-en es XB-n is megy, ott ugyanezt kell csinalni, csak nem alt-F4, hanem home es close game.

Valamint ha megvan a jo RNG, ELOSZOR levelezd 50-ig keken, mivel igy csak vasba kerul, es csak utana epicelni. Epic fegyot titanbol lehet huzni, az tobbe kerul.

[ Szerkesztve ]

(#894) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Valaki segítsen pls
Csinálom ezt a pyro accolaideseket, és redditen azt írták hogy elöbb égessem fel őket majd overheat, ezt is csinálom de egy körbe kb 7 pontot megy feljebb és kb megöregszek így mire végzek. Consume 100 statuses with overheat, ez az. Valamit elrontok? Vagy az a baj hogy meghalnak?

(#895) scyllafren válasza Bencus88 (#894) üzenetére


scyllafren
senior tag

Lehet gyorsabb, ha volcanic rounddal belelosz egyet mindenkibe es utana overheat.
Esetleg kered meg es applikald a modot, ami az ash-t consume-olja burn helyett, azzal allitolag gyerekjatek.

(#896) Bencus88 válasza scyllafren (#895) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Okés köszi :R

(#897) Moby válasza prokxy (#892) üzenetére


Moby
addikt

Hát abból úgy nem lesz semmi. Én egy kb huszas készletet elfüstöltem a semmire, majd egy másik huszassal kettőt futottam üresen, majd a harmadik körben adta be a 360-as, tehát lehet mondano, hogy 60-70 darab típusváltásból adta be egyszer. És közben az az a vicc, hogy egy kb ugyanilyennel futok, amihez generic módon jutottam, csak az nem pont ilyen, nem critices, de így is akkorát üt, mint a mozdony :D Ilyen randomokkal csinálok ált annyi damage-t, mint a másik kettő együtt.

(#898) prokxy válasza scyllafren (#893) üzenetére


prokxy
veterán

Picit jobb lett, köszi. :D Azt hittem több idő, de 10 perc volt. 371-et adott be, onnan indultam.

214K lett a firepower + 53K az Anomaly. :C

szerk: még a statokat kimaxoltam rajta, bár a Status power fogalmam nincs mire jó! :D

Ja igen: kb 30e Iron-ba kerül felhúzni 49-ig és epic-ké tenni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#899) sith7 válasza scyllafren (#893) üzenetére


sith7
nagyúr

az komoly .... köszi :)

(#900) scyllafren válasza Moby (#897) üzenetére


scyllafren
senior tag

En masfel orat szorakoztam, akkor dobott be egy 374-et, most azzal vagyok. Meg nincs meg a lv 50, csak lv 38-as a fegyo, de igy is szepen arat. Sajna a vegjatek tul ismetlodo, ezert amig nem lesz valami valtozatossag, addig hanyagolom a jatekot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.