Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Coop játszhatatlan, 3-an próbáltunk meg játszani, mindenki ugrált össze-vissza. Arról nem is beszélve, hogy 10 percenként valakit kivágott. Várni még visszacsatlakozik stb.. csak bosszúság. Coopot elengedtem, soloban viszonylag stabil, leszámítva, hogy 1-2 óránként 1 dashboard kidobással megtisztel a játék. :(

Xr

(#502) oriic válasza Moby (#499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Endgame elott fegyvert fejleszteni nem igazan eri meg szerintem, mert dropokbol esik jobb is. Neha vendornal is lehet jo cucc.

Live-Die-Respawn

(#503) Moby válasza oriic (#502) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudom elkerülni. Ha nem fejlesztek, sehova nem jutok, így is iszonyú nehéz lett egy pont után a játék. Ami esik, az vagy szar, illetve alig esik valami. Eddig egy legendary fegyver sett, ami ráadásul nagyon használható is, azt fejlesztgetem, mert az epicek ami esnek, kalap szarok.

(#504) oriic válasza Moby (#503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crysalis-bol vagy hogy hivtak a dogot nem legendary esett? Mert ott fixen az kellene.

De huntok,bountyk, konyves asszony relikviai teljesitese utan ha leadod oket azok is tobbnyire nagyobb/erosebb cuccokat dobnak. (Mindegyiknel legendary-t ha az osszes kesz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#505) Moby válasza oriic (#504) üzenetére


Moby
addikt

De igen, onnan van a fejlesztgetett fegyver.

(#506) Ellia válasza Moby (#499) üzenetére


Ellia
addikt

Simán vedd vissza a WT-t a végjáték előtt, nem éri meg szarakodni ezzel mert csak rossz szájízzel fogsz felállni a játék elől (a jutalom se sokkal jobb...). Amúgy is kb. percenként lehet cserélgetni a felszerelést, mert mindig esik jobb.

Ha a spoiler: palota bejáratára gondolsz, na ott én is szívtam a shamannal :D

(#507) oriic válasza Ellia (#506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A repkedos saman kis boss szerintem broken, volt h 20 percig lottem.

Live-Die-Respawn

(#508) Ellia válasza oriic (#507) üzenetére


Ellia
addikt

Nem tudom, lehetséges, mert sokszor visszaugrott a HP-ja és nem használt healing light-ot. Mondjuk a bogyókra se jöttem rá mit csinálnak, csak szimplán szétlőttem őket mindig...

Amúgy ehhez képest a főboss kutyafüle volt, egyedüli nehézség volt, hogy a környezeti effektek a harc közben lezabálták az FPS-em felét... :U

(#509) oriic válasza Ellia (#508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En bevallom h fobossnal visszavettem tiert, mert idegesitett h masodik fazisnal megolt mindig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#510) Hunt3r22 válasza oriic (#509) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Visszavettem én is, semmi lootot nem dobott. Minek szenvedjek akkor?! :DDD

Xr

(#511) Ellia válasza oriic (#509) üzenetére


Ellia
addikt

Én ledaráltam Twisted Rounds-al (persze volt hozzá egy elég erős fegyverem is), vele nem volt gondom.

Amúgy ezek a "Rounds" skillek, vagy a hozzájuk tartozó módok (fegyvermódok is) nerfelve lesznek szerintem. Van olyan mód amivel gyakorlatilag 100%-ban fenntartható az állapot. Egy jobb fegyverrel olvad minden.

(#512) prokxy válasza oriic (#509) üzenetére


prokxy
veterán

Nekünk ez ma jön, utána hogyan tovább? Side-okat csináljuk sorban? WT10-en nyomjuk egyelőre.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#513) Hunt3r22 válasza Ellia (#511) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Minefield 3-t használom, headshotot lövök, esik a gránát folyamatosan. Kicsit op-nak érzem, majd nerfelik. :DDD

Xr

(#514) oriic válasza prokxy (#512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Johet osszes hunt, bounty, side quest, konyvecske kuldi.

Live-Die-Respawn

(#515) Ellia válasza Hunt3r22 (#513) üzenetére


Ellia
addikt

Én a trash mobokat jelenleg Bone Shrapnel-el takarítom (minden másra ott a twisted rounds skill tricksternél), de szerintem délután nekiállok összerakni egy normális buildet.

(#516) prokxy válasza oriic (#514) üzenetére


prokxy
veterán

:R Ha leszel este, várunk.
Ill. aki gondolja, jöhet 3-nak.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#517) oriic válasza prokxy (#516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglatjuk, kicsit farmolni kellene tier szintem, hogy kapjak magasabb szintu cuccot meg konnyebb legyen Expedition.

Plusz varom h az a rohadt ruha szette harmadik resze is kiessen mar, de csak nem akar. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#518) prokxy válasza oriic (#517) üzenetére


prokxy
veterán

Okok. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#519) scyllafren


scyllafren
senior tag

Szolo poison technomancer 34 ora a stablistaig + minden sidequest, T5-on, mert azon felul a drop % alig no. Volt 1-2 jo legendary dropom, de rovid hasznalat utan mentek a levesbe a modokert :D

[ Szerkesztve ]

(#520) oriic válasza scyllafren (#519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

", mert azon felul a drop % alig no."

Tier szint nem a drop mennyisege miatt kell, hanem az emeli a drop szintjet. (Kesobb meg a World Tier+Expeditio Tier)

Live-Die-Respawn

(#521) velizare válasza Xaels (#490) üzenetére


velizare
nagyúr

ty. akkor megyek rajta végig én is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#522) sith7


sith7
nagyúr

Én még az elején vagyok, de a vulkánban a nagy pók szivat rendesen ... lehet én is visszaveszem a tier –t amíg lecsapom :B

Series S – n többször is kidobott, illetve többször volt hétvégén, hogy nem tudtam belépni.

Endgame az az expedition – k farmolása, gondolom ... :F

(#523) Xaels válasza sith7 (#522) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csak "farmolás" mivel van Expedition (Exp. Tier) ami szinthez van kötve, pl. az utolsó az Eye Of The Storm csak Exp. Tier15-ön érhető el és van amik csak később oldódnak fel. Összesen 14db van egyelőre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#524) sith7 válasza Xaels (#523) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi :R

(#525) prokxy


prokxy
veterán

Vki ezt el tudná magyarázni pls?
Technonál ezt érdemes beaktiválni? (AR-rel megyek + CD csökkentés + Crit dam + Toxic a build)
Two Sides of the Power - Increase damage received from all sources by 15% and dealt by 20%.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#526) SemmerFH válasza prokxy (#525) üzenetére


SemmerFH
tag

15%-al nagyobb sebzést kapsz (minden forrásból), cserébe 20%-al nő a te sebzésed.

PSN: SemmerFH

(#527) oriic válasza SemmerFH (#526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem biztos hogy en ezt hasznalnam, max ha nagyon magas weapon leech esetleg hp regen.

Live-Die-Respawn

(#528) prokxy válasza SemmerFH (#526) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm, akkor jól gondoltam. Hát nemtom érdemes-e bekapcsolni, persze, ha nem sebeznek meg, akkor simán jó. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#529) velizare válasza prokxy (#525) üzenetére


velizare
nagyúr

technoként elvileg messze vagy mindentől, ezért valamennyire tudod kontrollálni a bejövő sebzést. igen, érdemes, de azért más játékstílust kíván. ha az exposin toxin és a marked for execution is ki van rakva, akkor meg főleg.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#530) prokxy válasza velizare (#529) üzenetére


prokxy
veterán

:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#531) Ezekiell válasza prokxy (#528) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nekem be van. Akár assault rifle, akár sniper rifle buildre mész blighted rounds-al, érdemes használni. Ha sniper buildere mész standard rifle-t használva, akkor azért, mert nem jönnek közel hozzád úgyse - ha meg AR-t használsz, akkor egyszerűen végiglősz mindent egyszer, és a toxinból bejövő heal magasan túlhealel minden sebzést.

Én AR-rel nyomulok perpill, Amber Vault double gun + standard toxin build blighted roundsra (two sides of power is benn van), és T10-en röhögve beférek gold időbe, és kb 0 rizikó van, mindent kihealelek. Egyedül a one-shot boss képességeket érdemes elkerülni (azaz "ne állj tűzben, ne állj pirosban" :) ).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#532) prokxy válasza Ezekiell (#531) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon hasznos volt, köszönöm. :R
T10, mint kés a vajban, T11 már izzaszt. Persze a kék golyós boss és addonjaival kezdtük. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#533) Moby


Moby
addikt

Najó, ekkora egy rühes szopadék szemét büntető játékot még nem láttam :(
2 órát "farmoltam" a WT-t, csináltam bountykat, csináltam huntot, minden és mindenki lement elsőre , majd bementem egy harmadik bountyt megcsinálni, KÉTSZER meghaltam, és most ugyanott van a WT, mint 2 órával ezelőtt.
Namegazanyátokat :W Én itt ezt most abbahagytam egy időre.

(#534) Ellia válasza Moby (#533) üzenetére


Ellia
addikt

Ha azon a WT-én meghaltál, egyel följebb még inkább elkenték volna a szájad...

(#535) Moby válasza Ellia (#534) üzenetére


Moby
addikt

Azzal nincsen semmi baj, de lehessen már meghalni benne...ilyen nyomorék buzeráns módon nem büntetnek a soulsborneok sem, sem nioh, sem semmi, hogy basszál ki az ablakon több órányi eredményt, mert meg mersz halni akár KÉTSZER IS!

(#536) Ezekiell válasza Moby (#535) üzenetére


Ezekiell
veterán

A world tier amúgy kb semmit se jelent endgame szempontjából, az remélem megvan.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#537) DrJaka válasza Ezekiell (#536) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Akkor gyakorlatilag, felesleges a wt-t farmolni, (bár így eshetnek csak 30+os itemek), elég az expedicion-öket tolni, és ott gearelődni, illetve az expedition tierjét növelni? :F

Huawei Mate 20 prO

(#538) oriic válasza Ezekiell (#536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Level 50-es cuccok nem lesznek meg, ha nem húzod World Tiert nem?

Live-Die-Respawn

(#539) saen válasza oriic (#538) üzenetére


saen
veterán

De normál játékkal is megy fel a world tier. Emellett úgy érdemes játszani, hogy nem fekszel folyamatosan.

(#540) oriic válasza saen (#539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN tudom, csak fentebb írja kollega hogy endgame szempontjából nem számít. Pedig de.

Live-Die-Respawn

(#541) Ellia


Ellia
addikt

Mai nap abból áll, hogy összefossa magát az unreal engine a játék alatt... Meg lett volna az arany Boom town, de összeomlott az egész :/ és ez ma nem az első...

Amúgy partyban nincs chat (írásos)?

(#542) Ezekiell válasza oriic (#538) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tudtommal eye of the storm dob csak lvl 50 és geart CT15on.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#543) Hunt3r22 válasza Ellia (#541) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nekem tegnap SX alatt 4x crashelt a játék, skilleket / felszerelést akartam állítani és kabumm. :U

Xr

(#545) DummyBoy válasza Ezekiell (#542) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ok, de WT nelkul hogyan tudsz magasabb szintu geart felvenni?

Én WT11-en vagyok most lvl 37-es gearben (a max az 38), gondoltam meglesek egy Expeditiont, erre latom, hogy lvl 31 ...

Más:
A Round-os skillekhez vannak jo modok, de ha olyan kell , ami nem status fuggo, akkor ott a Perpetuum mobile, 35% tárkapacitás alatt ha megölsz valakit akkor újratölti a teljes tárat. sok kis HP-s adnál még AutoShotival is végig van skill :)

Life is shor...

(#546) Ezekiell válasza DummyBoy (#545) üzenetére


Ezekiell
veterán

Expedition-öket kell tolni, egyre magasabb challenge tiereken.

A World tier számít az egész játékban, KIVÉVE az Expedition-öket, ott a Challenge Tier számít. A kettő teljesen különbözik.
World Tier 15-ön max lvl42-ers cucc eshet. Challenge Tier 9-en expeditionben már 43-as cucc esik. Én pl World Tier 11-en vagyok, de már 48-as gearben a CT12/13-as Expeditionök miatt :)

Ez a kép jól elmagyarázza:

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#547) oriic válasza Ezekiell (#546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben olvasgattam és neked van igazad, elnézést az értetlenkedésemért. :R

Viszont WT15-öt azért is érdemes kitolni, mert fix legendary-kat kapsz a végén Tier 12-től rewardként.

Live-Die-Respawn

(#548) AshaNoR


AshaNoR
tag

Pedig még vannak anomáliák bőven, tegnap kétszer dobott ki a játék az xbox menübe, egyszer visszaspawnolt egy küldetés elejére, ha sok az enemy és használok egy skillt 4 másodpercre konkrétan megáll a karakter. Még jó hogy van Coop partner, random játékosokat sohasem talál. De ingyen még így is bőven megeri, mert a játék játszatja magát. Van a frontier küldetés, ahol a "Plaza" óriási területén kell kinyirni rengeteg mindenhonnan érkező enemyt, az nektek könnyen sikerült? Mert mi 2-en tier 7-be nagyon szenvedünk.

(#549) Ezekiell válasza oriic (#547) üzenetére


Ezekiell
veterán

mert fix legendary-kat kapsz a végén Tier 12-től rewardként.

? Hol, mikor? Ha a librarian/hunted/wanted questsorokra gondolsz (10 questet megcsinálsz), akkor azok végén mindig legendary a jutalom, WT-től független. Vagy másra gondolsz?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#550) saen válasza Ezekiell (#549) üzenetére


saen
veterán

Minden world tier lépés után van jutalom, 12-től felfelé ez mindig legendary. Ott tudod átvenni ahol állítod a world tier-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.