Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Ezekiell válasza Bencus88 (#450) üzenetére


Ezekiell
veterán

Köszi, az arckepgyarosoke minden elismerés :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#452) Bencus88 válasza Ezekiell (#451) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is nemrég kértem újat, aztán láttam tiéd. Franko lett

(#453) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen, ha odaértek érteni fogjátok, de az Indiana Jones-os easter egg-en én percekig röhögtem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#454) Hunt3r22 válasza oriic (#431) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Elégedett voltam a tankom statjaival lvl 21-n, de amikor megláttam a képet, rájöttem, hogy ez 0. :DDD

Xr

(#455) oriic válasza Hunt3r22 (#454) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Level 21 vagy még csak, level 30-ra sokkal jobb lesz statod.

Live-Die-Respawn

(#456) Hunt3r22 válasza oriic (#455) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Tisztában vagyok vele, csak nem gondoltam volna, hogy 9 szint után ilyen ugrás lesz a statokban. :B

Xr

(#457) Habugi válasza oriic (#189) üzenetére


Habugi
addikt

Noh, akkor el is jött az ideje hogy jhól megnézd, volt 3 estéje a communitynek, Discord & reddit & YT alapján masszív embertömegek dingelték már a WT15-öt.. :D

Holnap húsvét hétfő.., sztem a casual réteg jó része is dingeli majd.
A hardcoreok kb azt hozták ami várható volt, 2.-án este már 800%-os Legendary Droprate mellett aprítottak, biztos megérte a Demo ~ WT5, 25% mellett majmulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#458) oriic válasza Habugi (#457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja láttam, sőt az Expedition fő bossát is már tegnap megcsinálták, meg elvileg solozták is. :D

Live-Die-Respawn

(#460) Moby


Moby
addikt

Olyan fasz hibák vannak néha, hogy a fejem fogom. A Bigjaws hunter mission pl nem indul újra, ha meghalok. És hát meghalok nála, mert egyelőre a taknyomon csúszok ott. Egyébként az, hogy lvl.21 mellett WT7 van, az leginkább amiatt van, mert rohadt béna vagyok, és sokat halok(?).

(#461) duvi válasza Moby (#460) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel a teljesítések alapján emelkedik a WT, így lehet összefüggés.

(#462) Moby válasza duvi (#461) üzenetére


Moby
addikt

A "teljesítések" az pontosan mit jelent? Miben mérhető az? Csomó fejvadászatot megmellékküldit megcsináltam, sokat haltam is közben, a főszállal teljesen leálltam.

(#463) oriic válasza Moby (#460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halálnál a Tier szint elvileg csökken.

Live-Die-Respawn

(#464) scyllafren válasza oriic (#463) üzenetére


scyllafren
senior tag

Csokkentheted, de nem csokken magatol.

Mas: talaltam egy huncut Technomancer kombot: LMG 100-as tarral, poison bullet, es modok, amik 30-40% ammot visszaadnak, ha enemy meghal :) sose fogyok ki :D Vesz esetre ott a duplataras mod, egy terepet tutira ki lehet takaritani vele, mivel nincs idokorlat a poison bulletre.

(#465) oriic válasza scyllafren (#464) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Csokkentheted, de nem csokken magatol."

Hülyén fogalmaztam. :D Nem a szint csökken, hanem az elért XP mennyisége.

Live-Die-Respawn

(#466) Moby válasza oriic (#465) üzenetére


Moby
addikt

Az sem csökken, csak nem kapod meg az adott etapban begyűjtöttet.
Közben meglett az első legendary item

Egy telibehasznált sisak :DDD Nem egy jó kis fegyó, nem. Egy tökfödő! :C

(#467) SemmerFH válasza Moby (#460) üzenetére


SemmerFH
tag

Én azt vettem észre, hogy ha van egy aktív küldetésem és azzal megyek be vadászatra, vagy csinálok másik mellékküldetést, akkor hajlamos beragani és összesz***nia magát, ahogy nálad is előfordult. Csak én kb. 20x estem már át ilyenen. Amúgy ma du 5-kor leforgott a stáblista. Eddig tetszik. Gyerekeket ágybadugom, aztán ha a szerverek is úgy akarják, akkor folyt. az expedíciókkal. Lvl30-on tier 7-ben felyeztem be Devastatorral. Ment volna nagyobb tier is, de már a vége felé jöttem csak rá, hogy milyen modokat érdemes használni. Esett vagy 9 legendary, abból 2 van meg, többi szétbontva. Csak az a bazihosszú töltés ne lenne PS4-en.

PSN: SemmerFH

(#468) SemmerFH


SemmerFH
tag

55. Side questet jól eldugták... Hint: Canyon of the Great Obelisk

PSN: SemmerFH

(#469) oriic válasza SemmerFH (#468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 3kulcs?

Live-Die-Respawn

(#470) SemmerFH válasza oriic (#469) üzenetére


SemmerFH
tag

Aha. Ha nem látok tök véletlenül egy videot, rá sem jövök

PSN: SemmerFH

(#471) SemmerFH


SemmerFH
tag

Expedition soloban nem vicc. Tier 5-ben vért h***ozok, hogy ne haljak meg. Hogy a bánatba lehet ezt T15-ön megcsinálni?

PSN: SemmerFH

(#472) velizare válasza SemmerFH (#471) üzenetére


velizare
nagyúr

nem kontrollerrel.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#473) oriic válasza SemmerFH (#471) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rendesen összeállított builddel és magas szintű fegyverekhez. Ehhez viszont sztori módban ki kell húzni mindenképp tier 15-öt, hogy a Level 45-50-es szintű fegyverek használhatóak legyenek. (Gondolom én, annyira még nem néztem utána, Tier 11-en vagyok még csak. :D)

Live-Die-Respawn

(#474) pRoject22


pRoject22
őstag

Sziasztok!

Sokan panaszkodtak kapcsolódási és disconnect problémákra, ezeket javították már? :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#475) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Dobhat a játék már meglévő legendás fegyvert többször is nagyobb firepower-el? :F

Zolka

(#476) Ezekiell válasza Cruzolka (#475) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen. De tudod a szintjét feljebb is vinni titaniummal.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#477) Xaels válasza pRoject22 (#474) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap egész nap játszottam, ma is elsőre pöccre beengedett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#478) oriic válasza Ezekiell (#476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt meg ugye lehet venni, szóval win-win.

Live-Die-Respawn

(#479) Cruzolka válasza Ezekiell (#476) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Az ok m, hogy tudom szintezni, de max szint után szerintem már nem növelhető a tűzerő...?!?
Melyik vendornál lehet venni? Eddig nekem csak random esett..

Zolka

(#480) duvi


duvi
nagyúr

(#481) Ezekiell válasza duvi (#480) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen, de vigyázni, mert Expedition alatt pörög az idő ez alatt a "pause" alatt is!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#482) duvi válasza Ezekiell (#481) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót!

(#483) -FLY->


-FLY->
őstag

Kipróbáltam minden ismeret nélkül, mert a gpu-ban benne van, jól néz ki, részemről ez minden. Nekem ez nagyon destiny, hasonlóan középszagú is.

(#484) Ezekiell


Ezekiell
veterán

No, megvan az első tényleg komoly bug, amivel sikerült is elvenni a kedvem az egész játéktól: szinte a teljes intventorym törlődött. Csak a head/boot, illetve a slot2 weapon maradt meg, minden más elveszett.

PCF tud a dologról, de semmit se tudnak tenni. Ez egy looter-shooternél a konkrétan "unplayable" kategória.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#485) prokxy válasza Ezekiell (#484) üzenetére


prokxy
veterán

Azért az nagyon gáz. Én ilyenkor le is raknám az egészet... :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#486) scyllafren válasza Ezekiell (#484) üzenetére


scyllafren
senior tag

Penzed se maradt venni valamit? Csak multiplayer desync-nel hallottam ilyet, akkor meg vissza kellene allitaniuk a legutobbi "mentest", mivel az always-on miatt az ugyis naluk van...

(#487) Ezekiell válasza scyllafren (#486) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szerencsére pont slot2-ben volt a main weapon, toltam 2 T10 expeditiont multiban, és megint van elfogadható gearem, de így is 3 legendary oda...

Currencyből nem veszett el semmi.

Nem egyedi probléma ez, elég sokan járnak/jártak már így, a hivatalos kommunikáció az, hogy invesztigálják, hogyan lehetne megoldani, és a legendarykat legalább megpróbálják vhogy visszaadni - majd vmikor...

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#488) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A hétvége eredménye. Tetszik a játék, de a sok crash roppant zavaró. :(

[link]

Live-Die-Respawn

(#489) velizare


velizare
nagyúr

a hunter és wanted küldiket mikor érdemes megcsinálni/leadni?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#490) Xaels válasza velizare (#489) üzenetére


Xaels
félisten

Mi a sztori végeztével adtuk le, nem sok jobb cuccot adtak mint amink volt addigra.

Tegnap este legördült a stáblista, Tier14-ig jutottunk és PS5 szerint 36órám volt addigra a játékban de ebből le lehet 1 picit venni mert volt amikor ilyen fél órás szünetre inkább nem léptem ki miután nehezen beengedett.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#491) Moby válasza oriic (#488) üzenetére


Moby
addikt

Geeez...honnan a jóistenből van 474db titaniumod??? :Y

(#492) SemmerFH válasza Moby (#491) üzenetére


SemmerFH
tag

Második végigtolásnál nekem is volt vagy 1000+ :D
Plusz Bailey-től is lehet majd venni 1500 körüli scrapért 5db-ot
Expedition runoknál is kapsz, plusz a cuccokat amiket dob eladod, majd veszel Ti-t. Elég hamar lehet farmolni :)

[ Szerkesztve ]

PSN: SemmerFH

(#493) oriic válasza Moby (#491) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem sok mar, sokat koltottem. Nagyon sok a drop, azt mindet eladom, scraperbol meg tonnanyit lehet venni. De epic es legendary betores is adhat.

De ahogy kollega is irja, Expedition is ad valamennyit. (Bar abbol meg csak 2-3 teljesitesem van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#494) prokxy válasza oriic (#493) üzenetére


prokxy
veterán

Szép cuccok. :) GZ.
Mi tegnap lvl25 és lvl27-en hagytuk abba, ma folyt köv a sztori, utána mehetünk együtt pár karikát pl. este 8 után. ;) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#496) prokxy válasza Missyke (#495) üzenetére


prokxy
veterán

Jó neked. Ha soloban játszol, akkor jóval kevesebb van, de coop-ban néha játszhatatlan.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#497) Moby válasza Missyke (#495) üzenetére


Moby
addikt

Nálam sem. Mióta megvan az S még semmilyen játékban nem volt crashem.

(#498) oriic válasza Missyke (#495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kooperativ modban sajnos gyakori. De nem csak nalam, coop tarsaknal is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#499) Moby válasza oriic (#498) üzenetére


Moby
addikt

Jó lenne már kipróbálni azt is. Egyedül k. nehéz. Tier8-on vagyok megszorulva, és lassan szerintem vége a játéknak (lvl26). Sokszor alig karcolják már meg a mobokat a fegyvereim, pedig nem tudom őket tovább fejleszteni. Volt egy olyan hely, ahol annyiszor próbáltam meg átjutni, hogy egyszerűen feladtam. Levettem tier1-re, és úgy mentem át. Nem voltam hajlandó többször meghalni (A kapu előtt).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.