Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) prokxy válasza Moby (#749) üzenetére


prokxy
veterán

Lengyelek...én csipázom őket, tudnak azok, csak kell pár patch hozzá. :)
Nagyon játszanék már vele, Teams megbeszélések alatt simán tolnám a farmolás benne, de így...máshoz meg nincs kedvem. Bő 1 hete volt az első ilyen inv.wipe eset, nem értem miért nincs semmi hotfix vagy bármi vacak rá. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#752) prokxy válasza sith7 (#750) üzenetére


prokxy
veterán

Együtt is leadhatod, végén jár leg, emiatt minél magasabb WT szinten érdemes leadnod őket.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#753) oriic válasza prokxy (#751) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert szerintem ok sem tudjak h mi okozza.

Live-Die-Respawn

(#754) sith7 válasza prokxy (#752) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi :R

emiatt minél magasabb WT szinten érdemes leadnod őket.

Tehát, mondjuk lecsapom T6 - n, és leadom T11 - n, akkor T11 - nek megfelelő leg - et kapok, vagy T6 - st ?

[ Szerkesztve ]

(#755) Moby válasza sith7 (#754) üzenetére


Moby
addikt

Azt kapod, amin lement.

(#756) velizare válasza prokxy (#751) üzenetére


velizare
nagyúr

csőben van a hotfix, tesztelik. a nem hozzáférhető karakterek kiszabadítása utána következik majd.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#757) sith7 válasza Moby (#755) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi, akkor nem érdemes várni a leadással, ha már megvan

(#758) prokxy válasza Moby (#755) üzenetére


prokxy
veterán

Hm, ez érdekes, mert én a tegnapi 6 leadottból biztos nem T14-en, T15-ön csináltam meg és 41-42-es cuccokat kaptam mindre. :)

velizare: :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#759) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mindekozben a preorder csomagban levo AR-bol godroll, gyilkologepet enged csinalni egy uj trukk...

Live-Die-Respawn

(#760) prokxy válasza oriic (#759) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is vettem azt a csomagot, többi fegyó is igen jó cucc, PAS pl.
Mesélj, mi a trükk? :) Persze kipróbálni nem lehet. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#761) oriic válasza prokxy (#760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ez a video. [link] (meglesni nem tudom most, epp vezetek, csak lealltam par percre)

Live-Die-Respawn

(#762) prokxy válasza oriic (#761) üzenetére


prokxy
veterán

Baaaaazeg, én először csináltam belőle lilát és úgy upgradeltem fel, így nem vasból ment, hanem titánból. Gyáááááá, FAIL. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#763) Moby válasza prokxy (#762) üzenetére


Moby
addikt

Najó, de ehhez azért kell a T3-as KillingSpree is, ami csak úgy nem hullik az ember ölébe. A wipe miatt meg sem tudom nézni, hogy volt-e olyanom :D

(#764) oriic válasza Moby (#763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem van, bar honnan esett azt nem tudom.

Moby:

Wipe-olt karakterrel is oda tudsz menni az upgrade vendorhoz szerintem, hogy megnezd a listaban van-e. Mas kerdes h nem mernem en elinditani jatekot igy, nehogy emiatt ne lehessen visszahozni cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#765) Moby válasza oriic (#764) üzenetére


Moby
addikt

Sehova nem tudok vele menni. Ahogy megpróbálok játékba lépni, kilöki server error-al a karit. A wipeolt karakterek nem csak törlődnek (illetve nem is törlődnek valszeg), hanem valamiféle hiba lesz rajtuk, ami miatt a játékba sem engedi be őket a szerver. Nem csak nálam, mindenkinél. Szóval szerintem ha rájönnének mitől van ez, automatizáltan visszaállíthatóak lehetnének a karik, mert csak azt kellene logolniuk, kinél csinál ilyen hibát.

[ Szerkesztve ]

(#766) oriic válasza Moby (#765) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nabazz... :(

Live-Die-Respawn

(#767) NoOne1976 válasza sith7 (#750) üzenetére


NoOne1976
őstag

Le lehet adni egyszerre is a végén. Az exploitot pedig patchelték, már csak egy legendás cuccot ad.

Amúgy aki kitalált az utazási mechanikát a játékban, annak gratulálok. Hunter quest. Elutazok a megfelelő helyre (Forest Enclave), utána átuzok ida, ahol a térképen látom a hunter ikont, megkeresem x-edik alkalommal a wanted posztert, majd átuzok oda, ahol ténylegesen van a manhunt. 3 utazás és egy quest felvétel. :W

(#768) Moby válasza NoOne1976 (#767) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ez is hiba. Ilyen nálam is volt, hogy a küldi visszakerült a helyére, de volt olyan, amikor örökre nálam maradt. Szerintem ez sem koncepcionálisan ilyen. Bugfeszt vanik :) (ahogy mondtam, lengyel termék :DDD)

(#769) Moby válasza oriic (#766) üzenetére


Moby
addikt

Nekem egyébként az a gyanúm, hogy nincs ezekről a karikról semmi törlődve, csak nem tudja betölteni a szerverről a itemlistet ugyanaz a hiba miatt, ami miatt a játékba már be sem engedi.

(#770) prokxy válasza Moby (#769) üzenetére


prokxy
veterán

Azt figyeltem tegnap, hogy akár egy harvest-kor, akár egy item felvételkor megy a mentés ikonja, szóval, ha az pl. korrupt lesz, akkor bukta az egész és lehet nem tudja az adatbázisból kiolvasni a dolgokat. Ilyenkor pedig nem találja a karidat és máris megvan a hiba. Szóval vélhetően hamar meglesznek a javítással, ami előtt sztem prio a karakterek/cuccaik visszahozása.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#771) Anti-Hero válasza Moby (#769) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Jaja. Azért is dobàl ki rögtön. Azt nem értem mit pöcsölnek... hogy lassan 1 hetes probléma lesz ez...aztàn igazàbol érdemi változàs nincs.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#772) Moby válasza prokxy (#770) üzenetére


Moby
addikt

De nem ilyenkor baszódik el a posztok szerint senkinek, hanem pont úgy, mint nekem: belép a küldibe, és beng.

(#773) nagyonjjo


nagyonjjo
tag

Üdv!
Mennyire jól működik a csalásellenes program?
Van benne multi is?

(#774) velizare válasza oriic (#759) üzenetére


velizare
nagyúr

godrollnak nem godroll, de a crit damage és a long range damage az 2 a 3ból, amit egy fegyveren látni akarok. a talent is nagyon jó, de majd nerfelni fogják várhatóan.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#775) Xaels válasza nagyonjjo (#773) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs PVP

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#776) scyllafren válasza Moby (#772) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ahogy irtam az elozo posztomban, ugy nez ki, hogy belepsz, nem tolti be teljesen az inventorydat, es csinal egy autosave-et nem sokkal ezutan. Ez utan ket lehetoseg van:
1: betolti az inventorydat, es csinal még egy mentest, akkor minden OK;
2: kidob, vagy crashel a game: a legutolso mentesed lesz az aktiv, amiben nincs cuccod.

A #2 miatt tunik el minden. Ha barmikor belepes vagy loading screen utan eszreveszed, hogy nincs rajtad a cuccod, azonnal alt-F4/close game konzolon, akkor jo esellyel megmaradnak a cuccaid, mert nem er el az autosave-ig. Par ember redditen csinalta ezt, es eddig mindig megmaradtak a cuccaik. Nem 100%, de mintha mukodne.

[ Szerkesztve ]

(#777) Moby válasza scyllafren (#776) üzenetére


Moby
addikt

Ezek feltételezések, arról, hogy mi történik, közben ők sem tudják :) Nincs időd bezárni, mielőtt bármi történne, mert annyi történik, hogy abban a pillanatban, amikor belépsz a pályára ott álsz, hogy szerver error, és ott áll, hogy nyomj b-t. Na én ott closeoltam a játékot, és nem vezetett semmire. De ha csak ennyi történne, hogy az utolsó mentésem lesz aktív, akkor lenne egy üres karakterem, amivel tudok játszani, de van egy karakterrem, amivel soha többé nem idítható játék, mert server error dob vele a játék induláskor. Nem ez történik. De felesleges ezen agyalni, majd rájönnek mi okozza, és megcsinálják. Ami boztos, hogy ezek a karalterek valamilyen módon sérültek, és nem lehet velük játszani.

[ Szerkesztve ]

(#778) Anti-Hero válasza scyllafren (#776) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Valszeg így van. Mert nekem wipe előtt volt pàrszor olyan, hogy a csupasz karival màr mentem a pàlyàn..majd szépen lassan megjelentek a cuccok rajta.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#779) nagyonjjo válasza Xaels (#775) üzenetére


nagyonjjo
tag

Értem,de ahogy olvasom vígan módosítják elvileg a file-okat.Az anticheat is megkerülhető. :S

(#780) prokxy válasza nagyonjjo (#779) üzenetére


prokxy
veterán

Aki ebben cheat-el, na az elég bolond. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#781) prokxy


prokxy
veterán

PC-n "állítólag" ez segít, h ne legyen inventory wipe:

Nekem az 5-ös tetszik a legjobban. :)
Persze Xbox-on, PS-en ilyen lehetőség nincs, csak a hotfixre várás.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#782) scyllafren válasza prokxy (#781) üzenetére


scyllafren
senior tag

Lol, nekem ebbol kb mind megvan :D . Alapbol 60 FPS-re korlatozom magam, mindig borderless-ben jatszom minden jatekkal, vsync mindig off, es I9-em van, azt jelenleg nem lehet upgrade-elni :D

(#783) Anti-Hero válasza prokxy (#781) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

6. Ne vedd meg a játékot és akkor nincs wipe. :))

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#784) velizare válasza prokxy (#781) üzenetére


velizare
nagyúr

ez honnan? :U

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#785) prokxy válasza velizare (#784) üzenetére


prokxy
veterán

Pl itt,.de több helyen is fent van.

Nemtom segít-e, szóval saját felelősségre.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#786) velizare válasza prokxy (#785) üzenetére


velizare
nagyúr

csak az első mondatot ha elolvastad volna... :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#787) prokxy válasza velizare (#786) üzenetére


prokxy
veterán

Biza, ez azóta jelen van sajnos. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#788) Moby válasza Moby (#765) üzenetére


Moby
addikt

Nos, igazam volt. A logokból ki tudják szűrni az érintetteket.
We can identify affected users via our backend analytics. There is no need for you to take any action. You will still benefit from our future restoration plans.

(#789) velizare válasza prokxy (#787) üzenetére


velizare
nagyúr

fenét. amit linkeltél az egy demohoz adott kliens crashre valami workaround. akkor csinálta a játék, hogy inventory kinyitásakor vagy bezárásakor hajlamos volt crashelni. csak olvasni kell hozzá.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#790) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És ismerőssel játszottam, élőben dobta ki és wipe-olta karakterét a játék... :(

Live-Die-Respawn

(#791) Moby válasza oriic (#790) üzenetére


Moby
addikt

Élőben??? Mindenkivel élpben történik! :DDD

(#792) prokxy válasza velizare (#789) üzenetére


prokxy
veterán

Most már gépről vagyok és megvan honnan raktam be a képet, íme: link
Ha félrement, elnézést, nekem a fentiből az jön le, h próbálkoznak a népek és hátha ez megoldást nyújt.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#793) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Imádom a készítők twitterén. :))

Gyakorlatilag minden nap ugyan azt kiírjàk ,kis módosításokkal. Fasza, hogy dolgoztok rajta..tényleg..De nem lehet játszani hallo :U

Miért nincs egy egyszerű roll-back funkció? Aztàn tudják játszani legalább a 30as karimmal.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#794) oriic válasza Moby (#791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint úgy elő, hogy nem videón vagy elbeszélés alapján láttam, hanem ott voltam én is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#795) GAbre


GAbre
veterán

Valaki tudja,hogy az intro file törlés valóban működik-e?Gondolom nem jár semmilyen következménnyel a dolog.
Rohadt idegesítő,minden 1es alkalommal nézni feleslegesen,főleg,ha folyamatosan crashel ez a fos.

Avatar

(#796) scyllafren válasza GAbre (#795) üzenetére


scyllafren
senior tag

En atneveztem, es igen, tokeletesen mukodik.

splash_screens.umovie_old

[ Szerkesztve ]

(#797) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#798) velizare válasza Xaels (#797) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#799) GAbre válasza scyllafren (#796) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi.
Végigvittem a sztorit most,de csak 2legendary fegyvert adott.Ruhából semmit.
Ez normális?

Avatar

(#800) sith7 válasza Xaels (#797) üzenetére


sith7
nagyúr

Már szedi :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.