Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) oriic válasza kola99 (#150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tűrhető. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#153) Bencus88 válasza kola99 (#150) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Baszó, de attól tartok a teljes játékban egy óra játék után jobbat talál majd az ember. Mit kellett egy ilYenért tenni?

(#154) Xaels válasza Bencus88 (#153) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet majd fejleszteni a fegyvereket, ha van ami tetszik, kézreáll azt fel lehet majd húzni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155) Xaels válasza Bencus88 (#153) üzenetére


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156) Bencus88 válasza Xaels (#154) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ohhh, ez remek! :)

az mi fegyver :Y :C

(#157) Xaels válasza Bencus88 (#156) üzenetére


Xaels
félisten

Remélem rendbekapják azt a pár technikai hibát, mert látszik, hogy bele adtak anyait-apait amikor a rendszereket válogatták és találták ki. Kb. minden benne van ami a felhasználói élményt szolgálhatná.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158) Bencus88 válasza Xaels (#157) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem mondom, hogy nem venném meg ha ezek lennének, tényleg nagyon eltaláltak benne sok dolgot amit nagyon szeretek, remélem ezeket az apróságokat javítják és akkor beállok az előrendelők táborába :C :R

(#159) saen


saen
veterán

Kipróbáltam én is, harmadik karakternél járok és tetszik a játék. Annak külön örülök, hogy nem akar olyannak látszani ami nem, végre semmi mikrotranzakció és hasonló baromságok. Mindenképp fogok vele játszani amikor kijön.

(#160) Komplikato válasza Xaels (#154) üzenetére


Komplikato
veterán

Elvileg lesznek fegyverek és ruhák, amikben lesz 1-2 (3?) módosító slot, és gyűjtött nyersanyaggal meg szétszedett modifikált cucc alkatrészeivel lehet csinálni sajátokat majd.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#161) Habugi válasza Bencus88 (#158) üzenetére


Habugi
addikt

"akkor beállok az előrendelők táborába"

Lehetne kérni h ne tedd? :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#162) Bencus88 válasza Habugi (#161) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:F

(#163) Busterftw


Busterftw
veterán

A demo indulasa probalok belepni naponta tobbszor, de szerver gondok miatt nem enged. A jatek gond nelkul elindul, az accountot is "authentikalja", aztan semmi.

Van erre valami otlet? Probaltam regge, delutan, keso este, ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#165) Komplikato


Komplikato
veterán

Valami nálam nem gömbölyű a játékkal kapcsolatban.
Nézem a rengeteg videót és nem értem. A lényeg a következő, olyan rossz a lootom, hogy még Tyer1-re váltva is kinszenvedés átjutnom bárhol. A streamereknek úgy dobálja a zöld meg a kék cuccokat, mint nekem a fehér gagyit. A másik, hogy sok helyen ha csapatban mennek is fele vagy harmad annyi enemy van. Ez így hogyan? :F
Szóval van két karakterem is, amivel nem csak nem tudok egy igazi Bosst se kinyírni, de ezekhez eljutni se nagyon a gagyi loot miatt. Mit kéne máshogyan csinálnom? Vagy amiket írtam az a tipikus "streamer loot" jelenség miatt van?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#166) saen válasza Komplikato (#165) üzenetére


saen
veterán

Nem létezik streamer loot. Akiket nézel azok world tier 5-ön játszanak és valszeg direktbe farmolják a cuccokat, ezért látsz több lootot. Ahhoz, hogy a játékban tudj haladni, nem kell semmiféle extra loot, valamit alapjaiban rosszul csinálsz.

(#167) SemmerFH válasza Komplikato (#165) üzenetére


SemmerFH
tag

"Vagy amiket írtam az a tipikus "streamer loot" jelenség miatt van?"

Kétlem. Én 3 karaktert vittem el a 7. szintig, és a végére mindegyikkel tele voltam kék cuccokkal. Igaz, hogy Lega nem esett, de próbálkozom, hátha.

Plusz már viszonylag korai dropokban is voltak zöldek minden esetben.

PSN: SemmerFH

(#168) Xaels válasza Komplikato (#165) üzenetére


Xaels
félisten

Tier 1-en szar a loot, a streamerek Tier 5-ön farmolnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#169) Busterftw válasza Missyke (#164) üzenetére


Busterftw
veterán

:F

(#170) duvi válasza Komplikato (#165) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha eddig nem használtad volna, akkor érdemes a vendorok cuccaiból is öltözni, mert sokat segítenek mind sebzésben, mind védelemben.

(#171) Komplikato válasza Xaels (#168) üzenetére


Komplikato
veterán

De nálam Tier 2 és 3 alatt is szar volt a loot. Csak ott már kínszenvedés a szar loot miatt. Indítottam másik karaktert, hátha az a baj ... tök ugyan az van. :W
Amúgy streamereken nem azokról írtam, akik Legendary Loot farmolós videókat csinálnak, hanem azokra akik még először próbágatták a demót. Tehát a nullás karakterükkel.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#172) saen válasza Komplikato (#171) üzenetére


saen
veterán

Nem a loot a lényeg hanem hogy hogyan használod az ability-ket. Tricksterrel a legkönnyebb játszani az elején szerintem és a kezdő puska amit kapsz nagyon sokáig elég. Ez a játék eleje nem a lootról szól, játsz aggresszívan és akkor jön a heal. Minden kasztnak megvan, hogy miből és hogyan tudsz gyógyulni. Ha ezt tudod folyamatosan tolni amikor kell, akkor nem lesz gondod. Most nem azt mondom, hogy nem lehet keményebb egy-egy rész, de ott egy world tier-t visszavéve simán tovább tudsz menni.

(#174) Xaels válasza Komplikato (#171) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175) Busterftw válasza Missyke (#173) üzenetére


Busterftw
veterán

Jah oke, most jottem ra hogy valojaban ezt volt a kerdesem, de nem a nyelvtan topicba irtam, hanem veletlenul ide.

(#177) MrPeekaboo válasza Komplikato (#165) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nekem is voltak olyan helyszínek, ahol sokan voltak és az a stratégia nem működött, hogy rájuk mentem, mert szétkaptak hamar. Akkor még nem jöttem rá, hogy a Tier-t vissza lehet venni, a játék meg alapból a legmagasabba rak, amit elérsz. Így kicsalogattam az ellent vagy sniper-rel szedtem le őket és úgy sikerült megritkítani a társaságot. Egy boss-t meg szintúgy kicsaltam, majd egy ajtón keresztül nem tudott átjönni és úgy lőttem ki pár perc alatt. Próbált valami portállal beszívni, de nem engedtem. :-) A Tower-ben sem sikerült level 4-5-tel Tier 3-ban lenyomni a boss-t, így levettem Tier 1 vagy 2-re és akkor már feküdt. Tier 3 közepéig, level 6 elejéig jutottam, amikor végetért a story. Kíváncsiságból visszamentem 1-2 pályára és Tier 1-en már meg sem tudok halni, még akkor sem ha rájuk megyek. Valószínűleg nem úgy kellett volna játszani, ahogy én tettem, meg béna is vagyok az ilyen FPS-ekben, de engem inkább a story érdekelt. Tricksterrel mentem.

(#178) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Level 7-Tier 5 és egy órányi farm után sem dobott legendary-t. :D Másnak meg megvan már mind a 10 :DDD

Live-Die-Respawn

(#179) saen válasza oriic (#178) üzenetére


saen
veterán

Nincs és nem is lesz. Megvárom a játékot, ott biztos sokkal inkább fog potyogni a loot.

(#180) Komplikato válasza oriic (#178) üzenetére


Komplikato
veterán

Láttam ma valakit, aki azzal trükközött pl. a toxikus bossnál, hogy ha nem dobott legendary cuccot inkáb nagyon gyorsan meghalt és pillanat alatt ott volt újra a chekpointtól, ugyanis mindíg újra dobja a rendszer a lootot. Mondjuk nekem ez unalmas lenne.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#181) Xaels válasza oriic (#178) üzenetére


Xaels
félisten

Fura ez a farmolás téma. Valaki többet beletol ebbe a demoba emiatt mint más egy teljes játék végigjátszásába és szvsz lehet, hogy rosszul fog elsülni a teljes játék rajtja után ha sokáig nem lesz ott emiatt olyan drop ami kielégítené őket aztán meg jön a rinya.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182) duvi


duvi
nagyúr

Bennem is megvolt a késztetés, hogy a Tower után nekiálljak jobb cuccokat farmolni, de inkább félretettem és megvárom az áprilisi indulást. Technomancerrel gond nélkül végigvittem a demót (lvl5/Tier3 lett a vége) és nagyon tetszik a játék. Most már tuti, hogy nem mondom vissza a preordert :N Ritka egy csapat a People Can Fly! Elsősorban nagy respect a demóért! Manapság nagyítóval is csak elvétve találni megjelenés előtti demókat. Másrészt nagyon korrekt beharangozó videókat készítettek, amik - nem mellesleg - bemutatták a készülő játék valós állapotát. A demó alapján nálam 10/8 az Outriders. Nagyszerűen ötvözték, illetve egészítették ki a Gears és a Destiny megoldásait.
- Pro:
Látványvilág lehetne kicsit szebb, de így is teljesen rendben. Hangok és zenék. Remek skill és inventory rendszer. Élvezetes harcok. Crafting és upgrade megoldások. Coop lehetőség. Jó optimalizáció (configomon 1440/max graf. 110-125 FPS) és gyors pályatöltések.
- Contra:
Kicsit sok az átvezető mozi, ami néha megtöri a játék dinamikáját. Nincs korlátlan mozgásszabadságunk a pályákon (sokszor kerülgetni kell egy térdig érő kiszögellést is).

(#183) oriic válasza Xaels (#181) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ráértem, így nem zavart egy kis farmolás. Meg amúgy is Destiny-n "nevelkedtem", szóval ez nem igazán téma. :DDD (Közben meglett első legendary-m még fekvés előtt, de majd megnézem még többit is szerintem)

Live-Die-Respawn

(#184) SemmerFH válasza oriic (#178) üzenetére


SemmerFH
tag

Ugyanez nálam is. 1,5 óra után feladtam, hogy oké ennyi. Majd a véglegesben :D

PSN: SemmerFH

(#185) Frod válasza Xaels (#181) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg a demo progress átkerül, ha valaki megveszi a teljeset, nem?
Amennyiben nem, akkor totálisan értetlenül állok az előtt, hogy valaki több órát farmol egy demóban...

Do you see the white shadow?

(#186) saen válasza Frod (#185) üzenetére


saen
veterán

Így van, megmarad a progress. Azért farmolnak sokan, mert ráérnek és élvezik. Ettől függetlenül sok értelme nincs most farmolni, egyrészt kevés dolog érhető el, másrészt később sokkal hatékonyabb farmok is lesznek, ráadásul sokkal több elérhető cucc lesz.

(#187) oriic válasza saen (#186) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de legendary cuccokhoz hamarabb hozzajutni mindig jo dolog :D

Live-Die-Respawn

(#188) Habugi válasza Komplikato (#180) üzenetére


Habugi
addikt

Aki most a Demóban állt neki legendaryt farmolni az marhára unatkozik, nem tud mit kezdeni az idejével. Nem gond egyébként, kitesztelik a lootrendszer működését, én még örülök is neki csak nekem ne kelljen csinálni mert nulla értelmét látom.
Nálam farm szempontból majd WT 15-ön szabadul el a pokol, kvázi nem, nem a masszív farmmal van bajom. ;]

Ilyenek az esélyek a demoban:

Ilyenek lesznek áprilisban, három-négy estényi játék után:

Ott van legalul h még unlockokért is Legendary reward jár majd.. :D

Most érted.., de van aki napi 4-6 órát farmolja most őket azzal a 25%-al.., okké. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#189) oriic válasza Habugi (#188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ilyenek lesznek áprilisban, három-négy estényi játék után:"

Tier 15 nehany esti jatek utan? Na azt megneznem. ;]

Live-Die-Respawn

(#190) Habugi válasza oriic (#189) üzenetére


Habugi
addikt

Azt mondod jövünk majd duzzogni, h csak 500-600% mert nem értük el gyorsan a 15-öt?! :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#191) saen válasza Habugi (#188) üzenetére


saen
veterán

Azért a world tier 15 az "enyhén" kemény lesz.

(#192) Xaels válasza saen (#191) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, van akinek már az 5 is sok. Ráadásul azt olvastam, hogy egyes Expeditions-ök is Tier szinthez lesznek kötve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Mi is leteszteltük haverokkal, vegyes érzelmek. (Xbox)

- 3 nap authentication issue után rájöttem, hogy miért csak mobilnetről enged be a játék ... (UPC net...)
Akit abszolut nem akar beengedni, az próbálja meg átállítani a DNS szervereket az alapról a Google DNS szervereire (8.8.8.8, 8.8.4.4), nekem úgy már ment.

- 4 karakter, mind LVL7, Tier 5.

Cons:
- nekem nem jött be a kontrolleres irányítás, kiváncsi leszek az egér + bill támogatásra, mert van a játékban, csak nem lehet konfigurálni
- állandó átvezető animációk, megtörik a játékmenetet
- fedezékrendszer elég "érdekes"
- nem open world
- nem érzem hogy ez egy 2021-es AAA 60 dodós játék lenne
- Az elején kicsit unbalancedek a classok (Trickster op, Dev meg papírtank...)

Pro:
- Fegyverek, modok, class skillek :) Ahogyan jöttek a jobb meg jobb gearek és el tudtam kezdeni mókolni a skillekkel, azonnal megváltozott minden
- cross play
- egér-bill támogatás

Rengeteg lehetőséget látok benne, kiváncsi leszek a skillekre meg a jövőbeli fegyverekre, modokra, de tartok attól, hogy maga a grind unalmas lesz - lépj be, nyiss ládát, lépj ki, repeat ...

Nem lesz preorder, meg 0 day buy, de meglátom... ha a társaság megveszi, akkor én is.

Life is shor...

(#194) duvi válasza DummyBoy (#193) üzenetére


duvi
nagyúr

"kiváncsi leszek az egér + bill támogatásra, mert van a játékban, csak nem lehet konfigurálni" Szerintem ez csak átmeneti bug lehet xboxon. PC-n gond nélkül átállíthatod a kiosztást.

(#195) DummyBoy válasza duvi (#194) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ja, biztosan.

Xboxon csak a kontrollert tudod konfigurálni, billentyűzetet meg egeret nem, viszont felismeri és működik vele, csak olyan érzékeny, hogy kezelhetetlen xD

Life is shor...

(#196) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kreált karakterek között át lehet vinni valahogy a megszerzett tárgyakat, fegyvereket? (Láttam videót YT-on, hogy pl srác a demóban a class pontokból 8-10-et is elköltött, holott nekem csak 2-t enged felhasználni level 7-ig)

Live-Die-Respawn

(#197) duvi válasza oriic (#196) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a public demóban nem, mert itt nem él a stash. Ott van a játékban, csak kiírja, hogy most nem használható.

(#198) Xaels válasza oriic (#196) üzenetére


Xaels
félisten

A Stash közös lesz majd a végleges játékban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199) saen válasza oriic (#196) üzenetére


saen
veterán

Volt már kinnt olyan változat is amit elég sokáig el lehetett játszani, gondolom médiának adták ki, szerintem abból láthattál. Stash meg lesz, most is látszik a játékban.

(#200) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Patch notes

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.