Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Moby válasza oriic (#350) üzenetére


Moby
addikt

Arra vitt, de kiderült, hogy bug/valami beakadt neki. Restartoltam, már másfelé vitt. Meg már ki is végeztem az egész hegyi pályát azóta :)

(#352) Ellia


Ellia
addikt

Tegnaphoz képest helyrerázódott az FPS (lehet tegnap dx11-ben ment 12 helyet és azt kevésbé szerette). Bár csak high-on megy, ultra durván felezi az fps-t nálam és nincs igazán szignifikáns különbség.

Amúgy, ha találtok valami jobb cuccot neked nem jó moddal (T1) érdemes cserélni már az elején is, sokat segíthet. Pl. tricksternél van a Twisted Rounds skill amihez van egy mód ami enged még egy tárat használni vele - ez egy 150 táras light machine gunban nagyon durva tud lenni, olvasztja az erősebb ellenfeleket is :)

(#353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Esett már bárkinek legendary cucc? :D Tier 8-on vagyok és még mindig semmi? Epicből már több is jött, de ilyen szinten azt hittem azért kapok már egyet legalább.

Live-Die-Respawn

(#354) Bencus88 válasza oriic (#353) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én lassan átlépek tier 7-be és eddig küldetésből kaptam egy lilát :D szóval itt se a legjobb, de az a lila fegyó viszont aprit :C

(#355) Xaels válasza oriic (#353) üzenetére


Xaels
félisten

Én is csak képeken láttam, de még epic-et is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#356) shotika válasza velizare (#341) üzenetére


shotika
őstag

Köszi az infokat!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#359) Xaels válasza duvi (#358) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk, bár én imádom, de nem volt nehéz dolga. Utoljára milyen AAA játék jött ami értékelhető volt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#360) duvi válasza Xaels (#359) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért az elmúlt hetekben, hónapokban elég sok pesszimista kommentet olvastam. Pl. többen is azt írták, hogy max bundleből, vagy ingyen az Epictől, mert ez a játék nem ér ennyit. Ehhez képest nagyon jól nyitott és a steames számokban nincs benne az Epices közönség.

(#361) Moby


Moby
addikt

Elakadtam egy sidequestben, de ezen nem segít az újraindítás sem. 4x újrajátszottam, ugyanez a végeredmény. Kiáramlanak a szóldzsák az ajtón az ajtó becsukódik mögöttük, leölöm mindet, éééés ennyi. Nincs hova tovább.
Ilyenkor mi a pék van? Oric? Neked ez megvolt?
[link]

(#362) oriic válasza Moby (#361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez nálam is volt. Vissza lobby-ba és continue game után jó lett. (vagy talán játék restart)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#363) Ellia válasza duvi (#358) üzenetére


Ellia
addikt

Azért születtek vicces dolgok redditen a connection errorra.

Nekem 2 volt tegnap, ma már egy se, viszont első log in-nál nincs HUD-om, vissza kell mennem a lobbyba és újraindítani, akkor jó lesz. Nagyobb hibába nem futottam még. Soha rosszabb indulást.

[ Szerkesztve ]

(#364) Moby válasza oriic (#362) üzenetére


Moby
addikt

Mindent próbálok, de ugyanaz :(

(#365) Xaels válasza duvi (#360) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak akiknek srmmi sem jó, olvastam én is az ilyen és hasonló megnyílvánulásokat aztán ezek az embetek mennek a F2P szarokban grindelni, vagy a 200. epizódjának esnek neki XY franchise-nak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#366) oriic válasza Moby (#364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálj meg elindítani egy másik küldit, és utána újra ezt.

Live-Die-Respawn

(#367) shotika válasza duvi (#360) üzenetére


shotika
őstag

Az, hogy jól nyitott, jelentheti azt is, hogy nagy igény van egy vegytiszta fasza looter shooterre. Mivel tripla A kategóriás árral indított, nagyobbak az én igényeim is, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Ettől függetlenül valószínűleg nem rossz játék, de egész egyszerűen az, amit előzetesen ez a játék kínál (az eddigi tapasztalatok alapján), az inkább a max 10 ezres kategória.
Egy évvel ezelőtt a Wolcen is jól indított, majd pár hét alatt úgy a földbe állt, hogy azóta se sikerült felélednie. Ott is az derült ki, hogy hatalmas az igény a minőségi izometrikus ARPG-re, de nem minden áron.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#368) saen válasza shotika (#367) üzenetére


saen
veterán

Lehet, hogy így gondolod, de az első reakciók nagyon pozitívak a játékkal kapcsolatban, ezen az áron is.

(#369) Moby válasza oriic (#366) üzenetére


Moby
addikt

8. vagy 9. próbára nyitva maradt végre az ajtó... :/

(#370) shotika válasza saen (#368) üzenetére


shotika
őstag

Nem kötekedni akarok, de az első reakciók vegyesek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#371) Callisto válasza shotika (#370) üzenetére


Callisto
őstag

Ha leszűröd a sértett gyerekeket vagy a gyerek-érzékenységben ragadt felnőtteket, akik nem a játék miatt (tartalom, hangulat...) adnak negatívat, hanem a megjelenés utáni (sajnos mára) szokásossá vált gondok miatt, mint kapcsolódás, néhány hiba akkor nagyon is pozitívak.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#372) oriic válasza Xaels (#355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fejvadászat/szörnyvadászat az szinte mindig lilát ad, legalábbis nekem azt dobott. (lehetett választani)

Live-Die-Respawn

(#373) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első \o/

[link]

Live-Die-Respawn

(#374) Bencus88 válasza oriic (#373) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aztaku :Y én 14es vagyok de 600 körül van a fegyóm. Ekkora ugrás lesz ez a pár szint?

(#375) duvi válasza oriic (#373) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Szép darab :K

(#376) DrJaka válasza oriic (#373) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Demoban farmoltam Gaus nevű bosst, ugyanezt a fegyvert dobta. (lvl9 :DDD)

Huawei Mate 20 prO

(#377) Bencus88 válasza DrJaka (#376) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gyakorlatilag ha valaki talál egy ilyet az a játék végéig jo nem? Csak upgradelni kell

(#378) oriic válasza Bencus88 (#377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen, mert demóból nekem is van egy legendary, látszik is a képen, a gond az, hogy a felfejlesztése mocsok sok nyersanyagba kerül.

Live-Die-Respawn

(#379) Moby válasza Bencus88 (#377) üzenetére


Moby
addikt

Kurvanehéz upgradelgetni. Én egyelőre csak az epic fegyverem nevelgetem, de már nem bírom tovább, mert kurvasok titániumot eszik az upgrade.

(#380) velizare válasza oriic (#373) üzenetére


velizare
nagyúr

jóféle.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#381) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én ia észre vettem, hogy azt a kék cuccot nagyon eszi az upgrade, és alig van belőle. Szóval jobb lenne tényleg valami később fegyverre elnyomni.

(#382) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A játék 24 órája sem jelent meg...egy looter shooter játéknál ennyi idő alatt nem lehet releváns véleményt alkotni. Akkor lesz jó az outriders, ha a 200. beletett óra után is beránt egy kis grindra mert lesz miért. Akkor megéri a 60 eurót.

(#383) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam lehaltak szerverek. :(

Live-Die-Respawn

(#384) Moby válasza oriic (#383) üzenetére


Moby
addikt

Szintén :(

(#385) Moby válasza basaharc502 (#382) üzenetére


Moby
addikt

Én egy petákot nem fizettem érte :D (gamepass)

(#386) #91045632


#91045632
törölt tag

Kampány befejezve. Nagyon rövid és unalmas volt. Minden szempontból max közepes játék. Gamepassban ok. Uninstall.

(#387) saen válasza #91045632 (#386) üzenetére


saen
veterán

Pedig most jött volna a lényeg :U

(#388) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Ha pc-n játszom, akkor 60 euroért azért bosszanthat egy kicsit, hogy nem tudok játszani? :W Majd holnap... Vagy nem :DDD

Huawei Mate 20 prO

(#389) Xaels válasza #91045632 (#386) üzenetére


Xaels
félisten

Mit jelent az a nagyon rövid? Mi 11órát tettünk eddig bele, igaz nem csak Tier1-en rohanunk át a játékon, hanem csináljukba mellékküldiket is, meg most már ott vannak a vadász és fejvadász küldik is amiken Tier8-on rendesen izzadunk néha.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#390) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Nekem eddig tetszik 19ezret megért szerintem minden pillanatát élveztem eddig a boss fightok kellemesen nehezek ha nem akarok szenvedni valamivel akkor visszarakom kissebbre a wt-t azt kész. De eddig talán kétszer történt meg és wt 7en hagytam ma abba a coopot is kipróbáltam idegennel ott azért voltak érdekes akadások de ez a mikrolag miatt volt szinte biztos.

(#391) velizare válasza hunvarlan (#390) üzenetére


velizare
nagyúr

kitoltak egy updatet tegnap éjjel a steamre, indításnál felugrik egy popup, amivel kiválasztható a dx11 mód is, és megfelelően indul el, bármit is jelentsen ez utóbbi. állítólag ez segít a stutteren.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#392) Ellia


Ellia
addikt

Megint lehaltak a szerverek ugye?

(#393) Moby válasza Ellia (#392) üzenetére


Moby
addikt

Le.

(#394) scyllafren válasza velizare (#391) üzenetére


scyllafren
senior tag

Steamen menj be a jatek properties-ebe, controller, es kapcsold ki a steam inputot, nekem az segitett. Load utan 1-2 masodpercig meg stutter, amikor korbefordulok, de azt betudom a loading issue-nak, utana siman megy dx12-vel is.

(#395) velizare válasza scyllafren (#394) üzenetére


velizare
nagyúr

nálam nincs gond, de köszi.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#396) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Van valami trükk, hogy lehessen játszani?

Huawei Mate 20 prO

(#397) prokxy válasza DrJaka (#396) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem nincs. Mi is próbálkozunk, de nem enged be, Internet Connection Error...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#398) Xaels válasza DrJaka (#396) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs. Egyszerűen nem volt szerintem felkészülve ekkora rohamra a Square szerverekkel.

Sajnálom, hogy nem megy és megértem azt, hogy sokan emiatt kicsit morcosak mert amúgy játszatja magát a játék. Mi nagyon élvezzük amikor megy és ezt a szerverbajt leszámítva nem sok bug van ami zavaró lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#399) AshaNoR válasza Xaels (#398) üzenetére


AshaNoR
tag

Majd írjatok már légyszi, ha megy. Addig bf5 pörög. :D

(#400) Xaels válasza AshaNoR (#399) üzenetére


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.