Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8804) Corbenov


Corbenov
friss újonc

Sziasztok!
Adott 6 kliens, lenne egy új gép, amire a levelezést kellene áttennem. Amiről át kéne tennem , 2 hete nem volt bekapcsolva. Új gépen beállítottam Outlookban a fiókot, de nem indult el semmi szinkronizálás (IMAP), ellenben küldött a szerver üzit, hogy tele a tárhely. A régi gépről exportáltam pst-be, kínomban azt importáltam az új gépen. Most beállt egy faramuci helyzet. Nincs meg ez a 2 heti levelezés, de újak benne vannak. Megemeltettem tulajjal tárhelyet (full volt), utána ment a szinkronizálás, és megjelentek mindenkinél is minden levél. De amint ez az új gép nincs neten, a szerverről megint eltűnnek levelek. Szóval úgy néz ki, hogy a biztos, legtöbb levelet elérő állapot ezen az új gépen van, és ha nem online, visszaáll szerveren egy korábbi állapot. Tudom, csodák nincsenek, lehet ez normál működés, vagy nem tudom, de kétségbeesetten keresek egy megoldást. Lehetne azt, hogy szinkronizálok egyet minden mindenkivel és egyszerűen új gépen megszűntetem a fiókot? Végképp elvesztettem a fonalat, mi szinkronizál mihez és mikor. Tud valaki segíteni Előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.