Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) chicken válasza Jarod1 (#749) üzenetére


chicken
senior tag

Jobbgomb a mappán, tulajdonságok, Advanced, ott nézd meg hogy a 2 mappa hova mutat és hogy hívják a pst filet. Ugyanakkorák és mind a kettőbe megjönnek duplán a levelek?
Vagy az egyik csak ott ''van''? Ha igen, jobbgomb, close?

mens sana in campari soda

(#752) Jarod1 válasza chicken (#751) üzenetére


Jarod1
addikt

Üdv Megérkeznek mindkettőbe a levelek a jobbgomb close opció nem aktív egyiken se...

(#753) krokk


krokk
senior tag

üdv olyan problémám lenne, hogy levelet mozgatott át egy ismerős, és véletlenü közvetlenül a postafiókra kattintott amit szépen el is pakolt az outlook valahova... de most nem találjuk... hova pakolja ilyenkor a leveleket? fontos lenne az az 50 levél amit így eltűntetett:)
köszi előre is

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#754) Jarod1 válasza krokk (#753) üzenetére


Jarod1
addikt

nyomj F3-t és minden mappában keresd az outlookban

(#755) zoa


zoa
tag

Nem tudja valaki hogy az outlook hova menti a cimlistat es a maileket? illetve hogy milyen fileba?

Kedvenc szinem a szivarvany

(#756) cornel1984


cornel1984
csendes tag

Sziasztok!
Az outlook beállításait és leveleit szeretném lementeni mert újratelepíteném a gépet. Hogy lehet ezt megtenni? Vagy melyik fájlba menti ezeket?...?

Segítségetek előre is köszi!

Kornél

(#757) supesz


supesz
aktív tag

Hello,

A problémám az, hogy vannak olyan leveleim, amik többször is megvannak. Mindenben megegyeznek. Szeretném, ha csak 1 példány maradna meg belőlük. Az outlook 2003 eltudja végezni ezt a műveletet?
Magyarul a törölje a klón leveleket és csak az eredetit hagyja meg!!

supesz

PS.: Nem tudom úgy megfogalmazni a kérdést, hogy a google-ba betudjam írni :W

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#758) supesz válasza supesz (#757) üzenetére


supesz
aktív tag

Kaptam segítséget:
''outlook duplicate letters''
na így már el tudok indulni a googleban :)

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#759) Bigya


Bigya
őstag

Szevasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy eltűnnek levelek Outlook-ból? Nem Expres...

Faterom esküszik, hogy az irodai gépéről rendszeresen eltünnek levelek, random szerűen...
A géphez más nem nagyon nyúl, mert családi vállalkozás, otthoni iroda.

Rendszeresen használja a win-es töredezettség mentesítést, mert az ''jó''.
Okozhatja, hogy eldob fájlokat?

Kösz!

(#760) WillChi


WillChi
senior tag

Lenne egy problémám. Az Outlook 2003 ezzel a hibával áll le küldéskor: [0x80004005-0x0004b9-0x000501].

Mi a bánatot jelent ez, és hogy lehetne kiküszöbölni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#761) p4t4


p4t4
csendes tag

Üdv,

Lenne egy rövid kérdésem... Történt már veletek, hogy Outlook 2003-ban ha ki akarom nyomtatni az emailt, nem nyomtatja ki a fejlécet. Tehát azt, hogy kitől kaptam mikor és a tárgy. Ez dühítő néha már.... valaki okos segítsen...

There is no SPOON... ÷Đ

(#762) Jarod1 válasza Bigya (#759) üzenetére


Jarod1
addikt

Nincs neked bekapcsolva az arhiválás funkció?

(#763) Bigya válasza Jarod1 (#762) üzenetére


Bigya
őstag

Faternak?
Lehet! Ez teszi?

(#764) bzoley


bzoley
veterán

Sziasztok!
Segítsetek légyszi, ha tudtok levelezési szabályokban.
Van egy T-s mail cím, hat gép, és hat alias.
Eddig minden gépen OE-n ment a levelezés, és be volt állítva egy szabály, hogy ''ha a címzett, vagy a másolat sor nem tartalmazzaa megadott címet, ne töltse le a kiszolgálóról.
(különben az első letöltő olkapta meg az összes levelet)
Az egyik gépen az OE elkezdett hülyélkedni, és az MS Outlook-ba akartam áttenni a levelezést. Ott viszont ilyen szabályt nem találtam, vagy megjelölés, pakolgatás, vagy törlés. Olyan, hogy ne töltse le, nincs.
Van valakinek ötlete?
Vagy nem lehetne valahogy szabályok nélkül megoldani a dolgot?
Asszem előbb-utóbb külön mail címet kell venni mindenkinek, mert így nem túl egyszerű.

(#765) dany27


dany27
őstag

hello

egy olyan kérdésem lernne hogy hogyan tudom importálni outlook expressbe a mailjaimat TB-ből??

mert az próbáltam h a TBs profilomban vannak kiterjesztés nélküli fileok és azokat importálni de az nem jó!!

előre is köszi!

(#766) sztikac


sztikac
őstag

Hali! Outlook 2002-ben meg lehet azt valahogy oldani hogy a html levelekben közvetlenül a html kódot lehessen szerkeszteni? Tehát nekiállok szerkeszteni a html levelet, beszúrok egy képet majd a kódba be szeretném illeszteni pl. a következőt:
<object width=''425'' height=''350''><param name=''movie'' value=''http://www.youtube.com/v/jR9BPSqFQZE''></param><param name=''wmode'' value=''transparent''></param><embed src=''http://www.youtube.com/v/jR9BPSqFQZE'' type=''application/x-shockwave-flash'' wmode=''transparent'' width=''425'' height=''350''></embed></object>.
Persze nem pont ezt :D de gondolom ebből érthető hogy mire gondoltam...

[Szerkesztve]

(#767) Tuib válasza zoa (#755) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia!

Attól függ. vagy egy .pst file-ba, vagy, ha Exchange server-hez kapcsolódik, akkor magán a szerveren is lehet.
Ha személyes mappák vannak, akkor azok .pst file-ban vannak. ennek alap helye:
%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#768) Tuib válasza cornel1984 (#756) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia!

vagy egy olyan office tool, hogy ''Microsoft Office 2003 Save My Settings Wizard''. Nem tudom, hogy magyarul mi a neve, de ezzel tudod lementeni a beállításokat.

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#769) bzoley válasza bzoley (#764) üzenetére


bzoley
veterán

Ja, el is felejtettem megköszönni a sok tippet :U
Domain reg lett a vége.

(#770) sztikac


sztikac
őstag

Egy bátortalan és halk up :DDD

(#771) Mayday


Mayday
csendes tag

Sziasztok,

Nekem olyan problemam van, hogy legutobbi ujratelepites ota az otthoni es a ceges outlook kozott a levelezes nem okes. felesegemmel szoktunk levelezni, es most, ha ir ket szot, akkor is kapok rohadt hosszu levelet, HTML-kodokkal, meg minden vacakkal, meg hogy ez valami MIME formatumu uzenet, amirol fogalmam sincs, mit jelent. Ha kepet akar kuldeni, kapok helyette 1-2 mega krix-kraxot.

Mit kellene beallitanom, letoltenem, csinalnom, hogy ez helyrealljon? Egyik oldalon 2003, masik oldalon 2007 van, ha ez szamit.

Koszi elore is a segitseget!

(#772) Aston Deen


Aston Deen
tag

Hi!

Egy kis segítségre lenne szükségem. A laptopomon működött egy 2003-as Outlook majd a rendszergazda a szerveren törölte (ki tudja miért) a felhasználói fiókomat ezzel a gépemen az első bekapcsolásnál egy új fiók jött létre amitől hirtelen egy pár évet öregedtem. A régi felhasználói fiókomat valahogy sikerült visszahozni bár néhány program nem működött utána, többek között az Outlook sem. A következő üzeneteket löki elém: A Microsoft Exchange kiszolgálót nem sikerült elérni - ez eddig még érthető és rendben van. Rákattintok, hogy kapcolat nélkül és ekkor azt írja hogy a pst személyes mappafájl nem található. És ez után hiába mutatom meg neki, azt mondja, hogy a megadott mappák nem elérhetők és ezzel le is áll. Innentől kezdve nem igazán tudok vele mit csinálni mert addig sem jutok el, hogy újra konfiguráljam mert egyszerűen leáll. A leveleim elvesztését már túléltem de szeretném újra használni az Outlook-ot. Próbáltam már újratelepíteni meg a regisztrációs adatbázisban is próbáltam már kipucolni a dolgokat de valahogy nem akarja elfelejteni ezeket a beállításokat.
Hogy tudnám rávenni arra hogy újra működjön?

Az elektromos áram alatt lévő alkatrész ugyanolyan, mint amelyik nincs alatta. Csak más a fogása.

(#773) jerry311


jerry311
nagyúr

SoS fontos kérdés.

Hogyan tudok törölni egy Outlook form-ot, amit én hoztam létre?

(#774) Integra


Integra
titán

hi
egy cimborámnak eltűnt outlook xp-ben a send/receive gomb..
sehol sem találja, nem érti hogy tűnt el, egyszerűen elindította és nem volt ott..
valakinek van 5lete???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#775) Viktor77 válasza Integra (#774) üzenetére


Viktor77
titán

Jobb gomb azon a sávon, ahol van a Küldés/Fogadás gomb, Testreszabás és itt egy listából hozzáadhatja a sávhoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#776) Aston Deen válasza Aston Deen (#772) üzenetére


Aston Deen
tag

Up!

:F

Az elektromos áram alatt lévő alkatrész ugyanolyan, mint amelyik nincs alatta. Csak más a fogása.

(#777) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Heló!
Outlook Expressben hogyan lehetne letiltani a kéretlen leveleket, ilyen idegesítő külföldi se füle se farka szarokra gondolok. Asszem ezt hívják spamnek. Na hogy lehetne őket letiltani?

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#778) hektor24


hektor24
aktív tag

Sziasztok!
Munkahelyemen az egyik dolgozónak visszamásoltam a pst fájlját és megynitásnál jelszót kért, de senki nem tudja a jelszót. Fel lehet ezt valami progival törni? Még ma kellene neki, mert fontos levelei vannak benne.

Nagyon köszönöm annak, aki tud segíteni!!!!!!! :R :R :R :R :R

(#779) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek van egy webes postafiókja a roxette.org-nál.
Küldtem neki egy levelet Outlook 2007-ből.
Amikor megkata a levelet a rendszer kiírt a gépemről szinte minden információt: Ip-címek, szolgáltatóm neve, sőt, még a gépem nevét is. :Y
Így: [link] :(((
Ez normális? Így kiad rólam mindent az Outlook? Be lehet állítani, hogy ezt ne tegye? :F Esetleg mást kellene használnom? :U

Köszi szépen!!

MOD: a fekete részt én raktam bele, az ismerős személyiségi jogai védelme érdekében. :DDD

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#780) Gabás válasza Bici (#779) üzenetére


Gabás
addikt

ez minden levél fejlécében és minden automatikus visszajelzésben ott van (ha nem látható, egy kis utánajárással megtudható), szóval no para

(#781) Bici válasza Gabás (#780) üzenetére


Bici
félisten

Oks, értem. ezek szerint el sem lehet tüntetni? Vagy kamu adatokkal helyettesíteni?
Nincs üldözési mániám, de ennek fényében egy webmail nem is olyan rossz megoldás...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#782) emre33


emre33
addikt

Outlook 2003 -ban a navigációs (bal oldalt) hogy lehet a kedvencek részt eltüntetni?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#783) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
A névjegyalbumban nekem több csoport van. A kérdésem az lenne,hogy ha csinálok egy pst fileba való mentést,akkor miért csak egy csoportot ment le? Kell valamit még külön beállítani?Előre is kösznöm a válaszokat!

(#784) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
A névjegyalbumban nekem több csoport van. A kérdésem az lenne,hogy ha csinálok egy pst fileba való mentést,akkor miért csak egy csoportot ment le? Kell valamit még külön beállítani?Előre is köszönöm a válaszokat!

(#785) FNZ


FNZ
őstag

Hali!

olyan problémám lenne, hogy ha kapok egy mellékletes emilt és kinyomtatom (csak magát a beérkező emilt), akkor nem jeleníti meg a nyomtatáskor, hogy van melléklet. több gépen ugyan úgy beállítva egyiken kinyomtatja a másikon nem ugyan annál az emilnél!

ezt be lehet állítani valahol, hogy a nyomtatáskor szerepeljen az, hogy mellékletek : és a fájlok felsorolása ? már a súgót is végigbogarásztam!

(#786) heaven


heaven
tag

Outlook 2003-ban a címjegyzékkel van gondom.
Egy másik gépből lettek importálva a levelek és címek. (Az a gép magyar volt, most angol Outlook lett.)
Ha levelet írok és ki akarom választani a címzettet, akkor megjelenik egy hibaüzenet: ''A címlista megjelenítése nem sikerült. Nem nyitható meg a címlista névjegyalbum mappája; törölték, eltávolították, vagy önnek nincs megfelelő jogosultsága. A mappa outlook címjegyzékből való eltávolításáról az MS Office Outlook súgójában talál részletesebb ismertetést.''
Ugyanakkor, ha rákattintok a címjegyzékre, ott van az összes e-mailcím.

1. Hol / melyik fájlban tárolja az Outlook a címeket (Azt tudom, hogy az Outlook Express a Local Settings/Address Book mappában tárolta *.wab fajlban, de most nem találok ilyet)
2. Hogyan tudom beállítani, hogy amikor levelet írok a BCC (titkos másolat címzettje) is megjelenjen a fejlécen?

(#787) rii


rii
nagyúr

hály

csináltam email template-t, hogy lehet outlook 2002-ben ezt elküldeni minet email?

outlook express-ben így nézett ki:

uj úzenet/
uj üzenet sablonnal/
sablon kiválasztása/
*.htm

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#788) p4t4


p4t4
csendes tag

Sziasztok,

Mi lehet a baj, ha a következő történik.
Van egy vállalat ami folyamatosan küldd nekünk üzeneteket (JIT listet), amikben rendszeresen van csatolmány. Ezek a csatolmányok nem látszanak, de egyébként a fileok méretre egyeznek, tehát meg van bennük a csatolmány. CSak a k******** outlook nem jeleniti meg őket. Ha viszont továbbküldöm a leveleket, akkor látszanak, akkor le tudom őket menteni. DE EZ A FŐNÖKÖMNEK NEM ELÉG JÓ!!!!
Adjatok valami ötletet. Találkoztatok már ilyen problémával???

There is no SPOON... ÷Đ

(#789) FNZ válasza FNZ (#785) üzenetére


FNZ
őstag

megoldottam !!!!
:C :DD :C :DD :C :DD

(#790) Tanya-


Tanya-
tag

Sziasztok,

Olyan apró kérdésem lenne, hogy hogyan tudok fájlból címjegyzéket importálni oe2007be? A probléma jelenleg az, hogy inaktív az import export gomb a fájl menüben, hogyan lehetne azt életre kelteni?

Itt már láttam, hogy páran szívtak ilyennel, találtatok vmi megoldást?

(#791) GD


GD
őstag

üdv!

ismerősnek outlook crash-e volt, gyanítom reinstall lesz belőle... addig is felkészülve a témára: milyen teljes outlook backup+restore progit ajánlotok?

(fiókok, mail-ek, pop3,stmp, címjegyzék stb mentésére egy menetben)

(#792) dane válasza GD (#791) üzenetére


dane
senior tag

Ez engem is érdekelne.

(#793) Biaggio


Biaggio
őstag

Segítséget szeretnék kérni: néhány kollégával együtt dolgozunk több párhuzamos feladaton, amit szeretnénk nyomonkövetni. Minden feladat során ugyanazokat a lépéseket kell végrehajtani. A célunk az lenne, hogy pipálás/dátumrögzítés/megjegyzés kerüljön azon lépés mellé, ami kész. Hogyan lehet ezt a legegyszerűbben megoldani?

(én az Outlookra gondoltam, mivel ez mindenki gépén automatikusan telepítve van, és ''egyszerű'' felhasználóról van szó)

(#794) GD válasza Biaggio (#793) üzenetére


GD
őstag

nem erre való a sharepoint technológia...? sztem ez szerver háttér nélkül nem megy
de csak tippelek

(#795) Biaggio válasza GD (#794) üzenetére


Biaggio
őstag

Szerintem ez nekem sok :) Nekem mindössze egy ''checklist''-et kéne elektronikusan csinálnom.

például:
feladat 1 - kész
feladat 2 - kész
feladat 3 - folyamatban (megjegyzés: Pistikére várunk)
feladat 4 - még nincs kész
feladat 5 .....


Ezt kellene, hogy többen lássák és kezelni tudják. A megosztott Excel tábla nem tetszik, ezért gondoltam, hátha az Outlook tud valami ilyesmit :U

(#796) GD válasza Biaggio (#795) üzenetére


GD
őstag

vhogy azt kellene megcsinálni, hogy egyszerre egy user írhasson a file-ba, ők meg közben msn-en vagy bárhogy komunikálnak..esetleg egy postfal (fórum)
aki meg kész az azonnal zárja a doksit hogy a másik tudja nyitni..
parasztos megoldás :)

[Szerkesztve]

(#797) dokar


dokar
addikt

Segítsetek!

Szeretném, hogy a céges leveleim a gépemen is rajta legyenek ne csak a szerveren.
A szerveren lévő leveleket Exchange Server-el érem el. Ha nincs kapcsolat a szerver géppel akkor értelemszerűen nem látom a leveleimet. Nekem olyan lenne jó, hogy offline módban is el tudjam őket érni.

extra - SEXRay

(#798) kraftxld válasza dokar (#797) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#799) dokar válasza kraftxld (#798) üzenetére


dokar
addikt

Make Sure the Enable Offline Access box is checked.

ilyet sehol se találok :(

MS Outlook 2002 SP3

extra - SEXRay

(#800) kraftxld válasza dokar (#799) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Itt is egy leírás, ha nem jön be az előző :)
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.