Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) dokar válasza kraftxld (#800) üzenetére


dokar
addikt

nem megy :W

[kép]

extra - SEXRay

(#802) kraftxld válasza dokar (#801) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet nincs jogosultságod beállítani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#803) dokar válasza kraftxld (#802) üzenetére


dokar
addikt

de miért ne lenne? a laptopon próbálom beállítani. lehet, hogy ezt a fícsört a 2002 nem tudja? :U

extra - SEXRay

(#804) dokar válasza dokar (#803) üzenetére


dokar
addikt

na megpróbálkozom egy thunderbird-el úgy, hogy az outlook beállításait, mappáit importálom :) remélem összejön a kommunikáció az exchange serverrel

extra - SEXRay

(#805) dokar válasza dokar (#804) üzenetére


dokar
addikt

összejött, vmit szórakozott az outlook is. aztán újra elindítottam (OL), küldés/fogadás. majd OL bezár. kábel kihúz. OL indít és megkérdezte, hogy akarok -e offline módot. erre én: naná! és lám, ott vannak a mappákban a levelek. :DD vhogy a TB szedte le a doc&sett-be a dolgokat. :F na sebaj, a lényeg, hogy műxik :DD

extra - SEXRay

(#806) birno


birno
addikt

Sziasztok!

Az Outlook 2003 melyik fájlban és hol tárolja a beállításokat(aláírás, mennyi idő után jelölje olvasottnak stb.)?
A melóhelyen megszűnt a roaming profile csak egy hálózati meghajtó van s jó lenne eltárolni rajta ezt a fájlt, hogy ne kelljen folyton beállítgatni.

(#807) birno válasza birno (#806) üzenetére


birno
addikt

Ahogy nézegetem a neten valamilyen .PRF fájlokban tárolja és a ''Microsoft Outlook Personal Folders Backup tool''-al lehet backupolni, de ez semmit nem talál, azt mondja nincs megnyitva személyes mappa fájl.

(#808) birno válasza birno (#807) üzenetére


birno
addikt

UP!

Fontos lenne a megoldás, csak eltárolja valahol ezeket.

(#809) Biaggio válasza Biaggio (#795) üzenetére


Biaggio
őstag

vkinek még tippje esetleg? :U

(#810) Integra


Integra
titán

észrevettem valamit, nemtom hogy másnál is van e ilyen
outlook 2003
szóval mivel pda-t használok ebben vezetem a naptáram amit mindig szinkronizálok ugye outlookkal. eddig király.
de.. olyan mintha csak x hónapig visszamenőleg tartaná meg, jegyezné meg a naptár a dolgokat, aztán eltűnnek... 4-5 hónap megvan aztán semmi. pedig baszom, kurva sok minden van visszafelé, miért tűnnek el?
tele vannak telefonszámokkal, címekkel ezek a beírások...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#811) lordring


lordring
aktív tag

Helló! Valamiféle fejlécet vagy vízjelet szeretnék tenni az üzenet rész tetejére. Ez megoldható valahogy? :U

(#812) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

''Microsoft Office Outlook 2007: be lehet -e azt állitani a programba, hogy jelezzen, ha jött email, mint az incredimailban, valami figura, vagy ilyesmi jelezzen''

Na skacok valami ötlet :F

:R

(#813) lorcsi


lorcsi
veterán

beállítottam itthonra a 07-est, de a régebbi üziket nem adja be :S
lehet valamit áéllítani benne hogy minden korábbit beltegyen a beérkezettekhez?

(#814) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet beállítani Mocrosoft Outlook 2000-ben hogy a beérkezett üzeneteknél a feladó oszlopban ne (csak) a név jelenjen meg hanem maga az e-mailcím is.

(#815) padreGregor


padreGregor
csendes tag

Hali!

Az lenne a kerdesem hogy: hogyan tudom beallitani az outlookban amikor elinditom a helyesiras ellenorzot, akkor egy legordulo menubol ki tudjam valasztani a nyelvet????

Gregor atya

(#816) RéNyBoY


RéNyBoY
csendes tag

Hello!

A kértdésem az lenne hogy miért vanm az hogy az outlok 2003 van nálam, felérakva és nem küldi el csak a nagyon kicsi üziket max 10sor körül!Dunawebes mikrós net van és a router aaz smc7004vbr! gyors válaszotokat előre is köszönöm!

(#817) Tejberizsa


Tejberizsa
csendes tag

Sziasztok!


Lehet, hogy már volt a fórumban ilyen kérdés, de nincs időm végigbogarászni minden hozzászólást, úgyhogy előre is bocs.
Hiba: Miért tördeli le a levelek végét az outlook 2003? 2k alatt nem volt ilyen gondom.
Pl. írok egy 3 soros levelet és a 2. sor közepétől eltünik küldés után a szöveg. Az aláírás meg a letördelt szöveg után megmarad. Bizonyos gépeken jelentkezik ez a probléma csak.
SP2 fent van mindehol.

Gyors válaszokat kérnék, mert lefejez a Főnököm. Köszi mindenkinek! :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#818) rozsdee


rozsdee
tag

üdv! én sem olvastam végig 800 hozzászólást. kérdésem a köv. volna: újra kell telepítenem a winf*st. A leveleket tudom hova menti az outlook, de a postafiókjaim beállításait nem. Tud valaki ebben segíteni?
Előre is thanx!

(#819) KTU válasza zoa (#755) üzenetére


KTU
addikt

Kaptál a kérdésedre választ?
én ugy látom, nem

Valaki tudna segíteni!
a M.O. outlook 2003 hova menti a leveleket
export nem megy mivel hiányzik a forddító, telepíteném de mivel nem erröl a lemezről lett telepítve eredetileg így innen a PRO11.MSI -t nem tudom telepíteni nem fogadja el.
Tovább küldés nem lehetséges, más levelezővel pedig nem tudok ebböl importálni.

Válaszokat előre is
köszönöm :R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#820) KTU válasza KTU (#819) üzenetére


KTU
addikt

A problémát az arhiválás megoldja!
Az arhiv fájlt már lehet cipelni másik gépre és ott be is lehet másolni! Máris ott vannak a levelek.
Nálam a gondot az okozta hogy az ''egyszerű város''sal telepítettem a M. O.-t és ott hiányzik ez-az belőle.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#821) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok!

Már azt hittem csak nekem van bajom az outlook-al:)

A szitu a következő:
[előszőr is a szolgáltatóval minden ok...az adatok is tökéletesek...outlook express-ben minden működik]
Nos a baj a következő:

Office XP -vel került fel az outlook a gépre (a sima outlook).
A történet úgy kezdődött,hogy egy régi gépről kellett átmenteni ugyanilyen offixe XP-ről feltelepült outlook-ból az adatokat. Ezzel semmi gond...backup fájl készítés és az új gépbe beadagolás....tökéletes.

Első hiba: A szerkesztett parancsikonok közül egyik sem ment:( Tehát se a naptár nem indult el se a többi funkció. De ez nem gond,mert újra létrehoztam az ikonokat és azok jók:)
Második és legfontosabb hiba: jön egy levél....elolvasom...válaszolni szeretnék....megírom a választ....rámegyek arra,hogy ''küldés''......nah itt átvált az egér homokórába és csak vár...vár...vár....azt 10-20 perc után megunjuk és feladatkezelő és leállítás...másképp ugyanis nem lehet kilőni.

Maga az outlook express is fent van és azzal tök pöpec,de akik használnák a gépet,azoknak 100%-osan idegen az a felület és az igényt kell kielégíteni mindig.

A beállítások mindkét outlook-ban megyegyeznek...mindkettőnél megy a teszt üzenet és a levél fogadás....de a küldés csak az expressnél megy,de azon tökéletesen.
Játszogattam tűzfallal....portokkal...routherrel...de ugyanaz.

Holnap vagy holnap után megyek ismét hozzájuk és viszem el megint az office lemezem és újra felrakom az egészet...mert maga az outlook is időnként megáll és sehova senki...

De legszebb,hogy nincs kiakadva tőle a gép....sőt...1%-on sem használja a gépet..


Minden ötletet szívesen fogadok:D:D

Köszönöm!! :R

MOD: Itthon tökéletesen működik az ő postafiókuk


Úgyhogy gyanúm,hogy rosszul ment oda fel az office:(:(:(:(:(

[Szerkesztve]

(#822) djyuri válasza djyuri (#821) üzenetére


djyuri
őstag

Hát feladom...azaz még van egy módszer......eddig office xp-t raktam fel,de most office 2007 megy majd fel......

A tapasztalat ma a következő volt:
Hiába raktam újra az office-t.....ugyanaz a baj..de most már tudom,hogy nem outlook baj van...ugyanis az outlook a word-öt használja a levél megírására...mondom akkor ott lehet a gond...

Hát akkor kezdjük a word-ben:)....és hoppáááááá
Amikor rámegyek,hogy FILE-menü/KÜLDÉS/Levél címzettje
,akkor azzal a hibaüzenettel szad meg,hogy: A word nem tudja elérni az elektronikus levél boríték sablont,mert hibás hálózati csaatlakozás vagy helytelen word telepítés történt.

Tehát a gubanc a word-ben van.....
A google nem a barátom többé,mert nincs benne hasonló leírás sem:D:D:D:D
Szerintem ezt előszőr én regisztrálom:D:D:D

Így a holnapi tervem egy office 2007....ha azzal sem megy,akkor vagy megkszokják az express verziót vagy mindig csatolásként küldik a dokumentumot és nem levélként.

(#823) Ombi5


Ombi5
őstag

Hi. Ebben love outlook 2007-et hasznalom (Microsoft.Office.Professional.Plus.2007.)

A kerdesem a kovetkezo lenne,az importalas/exportalas ikon szurke tehat nem aktiv es a regi outlookombol szeretnem importalni a .pst fajlomat,de nem engedi ezaltal,mert nem aktiv az ikon! Mitol lehet ez?!

Thx :R

(#824) gardener


gardener
senior tag

Problem I.
Mitől van az,hogy:
Megnézem a feladataim,
majd átklikkelek egy Másik személy megosztott Feladataira,
ott úgy ahogy kell látom is az ő feladatait.
Visszalépve sajátomra,majd megint vissza erre a megosztott Feladatokra,
ott is az én feladatim jelennek meg és csak,akkor látom helyesen újból,
ha újraindítom az outlookot.

:O

Problem II.
Ha kolleganőnek küldök egy feladatot,
mikor elfogadja és küldene vissza róla jelentést ezt írja ki:
''Az üzenet küldése nem engedélyesett a megadott felhasználó nevében.''

Valaki segítsen pls! :R

(#825) ColoSZoli


ColoSZoli
csendes tag

Sziasztok!

Olyan jellegű problémám van, hogy szeretnék Windows XP SP2-re Outlook 2003-t központilag telepíteni (SMS 2003-mal lenne kiküldve a telepítés). Nehezítés, hogy jelenleg már a munkaállomásokon van fent Office 2003 (Outlook nélkül, mert eddig más levelező rendszert használtak). Probáltam MST file-t generálni, de sajnos, a transform fájl-lal történő telepítés megszakad abban az esetben, ha már van fent a gépen Office 2003 valamelyik komponense. Erre tudtok valamilyen megoldást. A másik problémám az MST fájllal, hogy nem lehet azt beállítani, hogy csak az Outlook 2003 komponenseit telepítse az Office 2003 többi komponensével pedig ne törödjön (Elérhető, CD-ről elérhető, nem elérhető variációk).
Tud valaki ebben segíteni? Akár MST fájl helyes beállításában, vagy más telepítési módszer ajánlásával.

Köszi, ColoS

(#826) gardener válasza ColoSZoli (#825) üzenetére


gardener
senior tag

Én postán feldobnám az office telepítő cd-t és logmein-el belépnék a gépekre az outlook telepítéshez.

(#827) gabesz82


gabesz82
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy Outlook 2003-nál amikor task request-et küldök valakinek (feladat), akkor a fogadó oldalon nem jeleníti meg a tartalmát, hanem duplán kattintva rá ezt írja ki: ''Ez az elem nem nyitható meg. Az Outlook nem tudja végrehajtani a műveletet ilyen típusú mellékelen''. Mi lehet a probléma, már azt is kipróbáltam, hogy registryben a security-nál átírtam, hogy a .dat kiterjesztésű fájlokat is fogadja (mert ugye winmail.dat-ot küld), de nem segített. Valaki esetleg? :F

PSN: Morfologus82

(#828) kraftxld válasza ColoSZoli (#825) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ne SMS-el telepítsd, hanem group policyből unattended módban.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#829) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Outlook 2007et haznalok Vista alatt, es a telefonom szinkronizalasanal valamint egy sidebar gadgetbol fakadoan allandoan felugrik ez az ablak [link] Hogyan tudnam beallitani, hogy automatikusan hozzaferjenek ezek az alkalmazasok?

Elore is koszi!

(#830) t@yLoR


t@yLoR
csendes tag

Sziasztok!

A cégen belül outlook 2003-at használunk. Két db céges postafiók van beállítva az outlookban. Az egyik x.y@cégnév.hu, a másik info@cégnév.hu

A következő a problémám:

Az x.y címről gond nélkül lehet küldeni leveleket. Az info-s címről küldött levelekről viszont kaptam olyan visszajelzéseket a címzettektől telefonon, hogy spamként kapták meg. :O Hogy még bonyolultabb legyen, nem mindig spamként kapják meg a levelet. Teljesen rendszertelenül váltakozik, valamikor spamként, valamikor rendes levélként kapják meg. :W :W A Tárgy mező minden esetben rendesen ki van töltve, az sem számít, hogy van-e csatolt fájl vagy nincs a levélben. A gond az, hogy a céges hírlevelet az info-s címről szoktuk küldeni, és pont az nem működik megfelelően.

Mi lehet a baj? Várom az ötleteket.

Köszi!

(#831) Tuib válasza t@yLoR (#830) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia!

Úgy érzem, nem náltok van a gond, hanem a túloldal Spam-szűrője, ha van, jelzi, hogy spam, vagy az ottani outlookok teszik junk mail folderbe.
Mindkét esetben náluk kellene whitelist-re tenni az info-s címet.

Tuib

[Szerkesztve]

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#832) t@yLoR válasza Tuib (#831) üzenetére


t@yLoR
csendes tag

Köszi a segítséget! :) :R

(#833) Norman01


Norman01
csendes tag

Sziasztok!

Egy nagyon idegesítő problémával találkoztam az Office Outlook 2003-ban. Kaptam egy mailt és hozzá csatoltan egy .vst és egy .vss kiterjesztésű fájlt (MS Visio sablonok). Megnyitni viszont nem tudom és az üzenet feletti kis négyzetben ezt látom:
Az Outlook zárolta az alábbi, esetlegesen ártalmas mellékletekhez való hozzáférést: .....
Kérdésem h hogyan lehet ezt feloldani?
Igen fontos lenne, mert nehezen pótolható ez a mail.

Köszi a segítséget

N.

(#834) vagamo


vagamo
őstag

Üdv.
Behalt az alaplapm :O , és szeretném kimenteni a postafiok beállításaimat , hogy ne keljen újra beállítanom, mind a 8 emailcímet! Hol tárolja ? A leveleket tudom annak a mentése már megtörtént, de a postafiokokat nem tudom, hogy hova teszi!

Köszi!!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#835) Piton


Piton
tag

Olyan problemaval talalkoztam, h adott egy Microsoft Office Outlook 2003 es ebben kb 10 level, amit at kellene juttatni egy Microsoft Outlook 2002-be. Probaltam, h exportaltam pst-be a 2003-bol majd azt be importalni a 2002-be, de nem engedi :( Valakinek valami 5let? a Tovabbkuldes stb nem jo...

Kerlek benneteket, segitsetek, nagyon fontos lenne.

Ui: a tulaj ugyan azt, csak az egyik asztali gepen fut, a masik notin... Csak elszurta es elobb azzal toltotte le, ami torli a serverrol. :(

Kódból vagyunk...

(#836) vagamo válasza vagamo (#834) üzenetére


vagamo
őstag

HELP!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#837) Sunny28


Sunny28
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában sok a problémám az Outlook Expresszel. Többször visszajön a hiba e-mail,hogy címzett ismeretlen, pedig tuti jó. Van úgy,hogy 2-3szor is megkapok valamit, de van,hogy egyszer sem. Ötlet?

(#838) Larry303


Larry303
addikt

sziasztok....már hatalmas lámának érzem magam, de mégis fel kell tennem a kérdést:
bármellik ms alkalmazás (outlook, word, excel) azt a hibaüzenetet írja nékem ha egy linkre kattintok, hogy: a számítógépen érvényben lévő korlátozásokmiatt nem hajtható végre ez a művelet...
na most végignéztem az internetbeállításokat, a helyi házirendet az outlook és excel stb beállításokat...domain nincs szal csak a gépem saját házirendje jut érvényre....
nemtom mi tévő legyek....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#839) Integra


Integra
titán

miért van az hogy outlook 2003-ban egyszerűen idővel eltűnnek a calendaromból a bejegyzések?? értelem szerűen amik régebben történtek..
vagy ez az automatiks archiválás a felelős azért hogy nem látom őket?
ha igen, hogy lehet visszacsinálni?
tiszta idegtépő hogy a pár hónappal ezelőtti dolgok már nem látszódnak, nekem meg minden kell..
mi van ha nincsen ilyen archiválás? 1 gigásra hízik az outlook pst fileom?
származik belőle bármi hátrány?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#840) Gomba


Gomba
senior tag

üdv,

az outlookom folyamatosan el akar küldeni 5 levelet... ami persze nem jön neki össze, mert egy darab levél sincs az outboxban :)
az egésszel nem lenne baj, de azért elég idegesítő egész nap azt nézni hogy sending message 1 of 5.... (levelet küldeni és fogadni tudok)

valószínűleg azért történt meg a dolog, mert be van állítva két pop3 fiókom, de az egyikkel nem tudok küldeni levelet egyátalán (ez direkt van így a mailszerveren beállítva, de ez most nem lényeg :) ), szóval ennél az 5 levélnél az accountsnál - amikor küldem a levelet ez a fiók volt beállítva - ugye amivel soha a büdös életben nem fog elmenni a levél. miután ezt észrevettem az outbox-ból kitöröltem őket, viszont azóta is - mint fentebb is írtam - folyamatosan "el akarja őket küldeni".

remélem érthető voltam, kissé álmos vagyok még :)

előre is köszi mindent!

Ép hardverben ép szoftver

(#841) Gomba


Gomba
senior tag

ez lemaradt :) :2003-as az outlook

Ép hardverben ép szoftver

(#842) Gergeli


Gergeli
tag

Sziasztok!

Olyan probléma merűlt fel egyik ismerősnél hogy a leveleit spamként érzékeli a szolgáltató smtp szervere és nem is küldi ki. A fejlécet megnézve meg vannak az ismérvek, ami alapján lepontozza a levelet és spamnek érzékeli. A gond csak az, hogy miket kell átállítani az outlook 2007-ben, ami ezeket megszünteti.

Minden ötletet szívesen veszek:

Date: Tue, 9 Oct 2007 08:19:36 +0200
Message-ID: <!&!
AAAAAAAAAAAYAAAAAAAAAOgLnpygtsJAmTCxfhM3N9zCgAAAEAAAAO4fubT
+QQ1BuOiJRldQJm0BAAAAAA==@mail.datanet.hu>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed;
boundary="----=_NextPart_000_0027_01C80A4D.21AFAD60"
X-Priority: 1 (Highest)
X-MSMail-Priority: High
X-Mailer: Microsoft Office Outlook 12.0
Importance: High
Thread-Index: AcgKPF1BgneaYO2DRHGoMH93fjGPcQ==
Content-Language: en-gb
Disposition-Notification-To: "xxxxxxxxxxx" <xxxxxxxxxxx@mail.datanet.hu>
X-Antivirus: avast! (VPS 000779-0, 10/08/2007), Outbound message
X-Antivirus-Status: Clean
X-Spam-Status: Yes, score=8.678 tag=-10 tag2=5 kill=7.2 tests=
[BAYES_50=0.001,
DNS_FROM_RFC_ABUSE=0.2, HTML_MESSAGE=0.001, MISSING_MIMEOLE=1.612,
RCVD_IN_PBL=0.001, RCVD_IN_SORBS_DUL=2.046,
SHORT_HELO_AND_INLINE_IMAGE=1,
SPF_SOFTFAIL=1.384, TVD_FW_GRAPHIC_ID3=2, X_PRIORITY_HIGH=0.433]
X-Spam-Score: 8.678
X-Spam-Level: ********
X-Spam-Flag: YES

Keresek régi processzorokat

(#843) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Hol tudom beállítani azt, hogy ha letöltök egy csatolt fájlt, az ne az ideiglenes internet fájlok közé kerüljön hanem én adjam meg neki a helyet? :U

Let the Zone take me if I am.

(#844) sonar


sonar
addikt

Sziasztok

Szeretnék egy levelező klienset és még nem döntöttem el,hogy melyik legyen.
kellene nekem pár infó a Thunderbirdről.
1 Lehet a leveleket, címeket importálni/exportálni (esetleg mappástul mint az outlookban)?
2a Be lehet állítani több címet/fiókot is? Ezeket külön mappába húzza le alpban?
2b Illetve válasznál azt a címet használja küldésre amelyiken kaptam.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#845) gardener válasza sonar (#844) üzenetére


gardener
senior tag

Én pl The Bat-ot használok évek óta.
Amiket leírtál azt mind tudja.
Thunderbird-et nem ismerem.

(#846) gardener


gardener
senior tag

Exchange Server 2003-mat lehet telepíteni windows 2000 serverre?

(#847) promita


promita
csendes tag

Segítséget kérek.
A legutóbbi frissités óta az Outlook 2002 nem indul el, a hibaüzenet a következő:
"A Microsoft Outlook nem indítható el. Az Outlook használatához a Microsoft Outlook Express 4.01-es vagy újabb verzió szükséges. Telepítse az Outlook Express 5.0 programot: futtassa a Windows Update webhely IE5 mappájában található IE5Setup.exe programot."
A gépemre Outlook Express 6 van telepítve és az működik is.
Mi lehet a gond?

(#848) gardener


gardener
senior tag

Segítség!

Ki lehet menteni egy összeomlott win2003-en lévő exchangeből az adatokat?

Safe módban be tudok menni.

vagy miniPe vel is tudok matatni a vinyón...

5letek? lehetőségek?

remélem nem keserítetek el :F

(#849) gardener


gardener
senior tag

senki? :F

(#850) SupaCow


SupaCow
tag

Sziasztok.

Levélsablon használata közben problémáim akadtak. Remélem valaki tud segíteni.

Amit szeretnék :

Egy megszerkesztett HTML fájlt levélsablonként használni.

Amit csináltam :

Megcsináltam a sablont 2 verzióban.
1.) A képeket feltöltöttem és a HTML ben közvetlen linkek vannak a megjelenéshez
2.) A képeket local linkeltem

Ami a probléma:

A beállításokat a következő leírás alapján csináltam [link].

Nálam nagyon szépen megjelenik a sablon és használni is tudom. DE mikor elküldöm valaki másnak csak a sablonba beillesztett szöveg látszik.
A képek amik a megjelenést alkotnák nem jelennek meg.

Amit észrevettem:

Ha más HTML alapú leveleket kapok akkor a levélben szerepelni szoktak a sablont felépítő képek. Az én levelemben ezek nem szerepeltek amikor a Local módban felépített sablont használtam.

A meglepő hogy az Online linkelési megoldásnál se jelentek meg a képek.

Ötlet?

Esetleg mutassam a forrást?

előre is köszönöm.

f: @geboleather

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.