Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ssrobi válasza Koszta (#950) üzenetére


ssrobi
csendes tag

na ez engem is éprdekelne, de sajna még nem találtam rá megoldást...

(#952) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali nekem megint az a problémám hogy hogy a munkahelyen pl 4 munkatárs levelezését látja a fönök és és amit kapnak munkatársak levelet azt ő is megkapja de 4.szer és így mivel 4 mail cím van neki leszinkronizálva ezért négyszer szokta megkapni ugyanazt a levelet de ő csak egyszer akarja, ezt hogyan lehet megoldnai outlookban?

(#953) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!
Nem találtam megfelelő topikot ezért itt teszem fel a kérdésem, hisz azért valamennyire talán idevág. Leszedtem a Windows Live Mail-t. Gond nélkül beállítottam a két freemail címem.
POP3-hoz és az SMTP-hez is freemail.hu-t írtam. Látom is a beérkezett leveleket, de az elküldötteket nem.
1. Ez miért van?
Aztán gondoltam próbálok emailt küldeni de nem lehet. Nálunk itthon wifiről netezek.
2. Mit kéne beállítanom a kapcsolati beállításoknál, hogy ne adja be a hiba üzenetet és elküldje a leveleket?

A másik netem amit szoktam még használni ha nem itthon vagyok az a Vodás modemes net. 3. Lehet esetleg két kapcsolatot is beállítani és ha nem vagyok itthon akkor azt a netet használja, hogy el tudjam küldni a leveleim?

Válaszotokat előre is köszönöm.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#954) legiaap válasza legiaap (#953) üzenetére


legiaap
nagyúr

A következő hibaüzenetet adja ki mindig, mikor épp akarok küldeni emailt:

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#955) iwu


iwu
addikt

hali!
lehet láma kérdés...
lehet az outlook szabályokban a feltételeket VAGY kapcsolattal összekötni? vagy külön szabály kell?

Üdw:iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#956) atosz


atosz
őstag

Van két e-mail fiókom, egy privát és egy céges. Ellenben ált legtöbbször "három helyről" érem el a netet, ezért van 6 db fiókom (telefonos mobil internet/céges/itthon) email címenként három. Ellenben készítettem 3 Küldés/Fogadás csoportot, mint "iroda", "otthon" "mobil" 1-1 email címmel. De hiába 3X kapom meg! Mi a túrót csináljak vele?

(#957) kraftxld válasza atosz (#956) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a szerveren hagyatom a leveleket az outlook-al (a nagyobbakat néha mail2webbel kipucolom) és mindenhová letölti egy fiókkal egy példányban.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#958) Ombi5


Ombi5
őstag

Office 2007-ben kilehet menteni vhogy fiok beallitasaimat?

(#959) atosz válasza kraftxld (#957) üzenetére


atosz
őstag

Ez ok, nálam is így van, de ez inkább több gépes használatnál érdekes, én meg leginkább egyet használok mindenhol. Meg kellenek a küldés miatt az smtp-k miatt, utálom állandóan átirogatni.

(#960) lordring


lordring
aktív tag

Sziasztok! Az a gondom, hogy az Outlook adatfájlom már 1,7GB :Y méretű lett. 2001- óta van rajta full üzleti levelezés. Hogyan lehetne ezt hatásosan kicsinyíteni? Archiváltam a 2007. előtti leveleket, de az adatfájl mérete nem változott jelentősen. Ebben a gépben csak 512MB RAM van, ennek gondolom nem használ ez az 1,7 gigás adatfájl, ami elvileg folyamatosan nyitva van, mert az Outlook folyamatosan fut. :U

(#961) metaldog


metaldog
aktív tag

Nekem is most pont ez lenne a problémám hogy 2GB-os fiók megtelt és már törölni sem tudunk csak shift+del -el hogy lehet helyet csinálni mert újy mappát nem akarunk lértehozni mert egy helyre akarjuk pakolni a többi levél mellé a jelenlegieket nem pedig új mappába. Írjatok pls.

(#962) kraftxld válasza metaldog (#961) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Használj rendes outlook-ot, ne expresst, ntfs partíción, ott nem gond a 2GB+ postafiók
Már láttam 6G-s pst file-t is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#963) metaldog válasza kraftxld (#962) üzenetére


metaldog
aktív tag

Hello az outlook-on belül azt hol lehet beállítani hogy ne legyen korlátozás a mérteben? Rendes outlook-ot használok csak munkaállomás lehet hogy serveren kell beállítani a korlátozást? De ha lehet írd le hogy outlookon belül hol lehet beállítani.
Thx

(#964) atosz


atosz
őstag

Lehet nem igazán ide tartozik, de hátha tudjátok rá a választ!

Van, hogy mobilinternetről netezek és küldök mailt az outlookból. Ebben az esetben a feladó a telszámom@t-mobile-t-email.hu és nem lehet rá választ küldeni. Nem lehet valahogy megoldani, hogy a feladónál a rendes emailcímem jelenjen meg?

(#965) lúzer válasza atosz (#964) üzenetére


lúzer
veterán

o expressben tudnám, fiókok tulajdonságok, első fül - válaszcím

ezt fogja látni a címzett

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#966) atosz válasza lúzer (#965) üzenetére


atosz
őstag

válaszcím nálam is be van állítva, de semmi eredménye sajnos. :(

(#967) kraftxld válasza atosz (#964) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mindig használd ugyanazt a kimenő kiszolgálót hitelesítéssel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#968) Vis Major


Vis Major
tag

Sziasztok

Outlookban szeretnék beírni egy viszonylag hosszabb szöveget bizonyos fajta levelekhez.

Hogyan tudom megoldani, hogy egy billentyű kombinációt lenyomva beszúrja magától?

(#969) emre33 válasza Vis Major (#968) üzenetére


emre33
addikt

vágólap: ctl+v :Y

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#970) Pyriel


Pyriel
tag

Sziasztok!

Szerintetek hogy történhetett, hogy az outlook express-ből, amin a céges levelezésem fut, másfél évnyi levelezés egyszerűen eltünt. Nem vagyok hülye, biztos, hogy nem töröltem ki, - töbszáz levelet nehéz is volna egy gombnyomással - és akkor ugye még mindig ott a törölt levelek mappa. De az is üres. Az utolsó pár nap levelezése, és a 2005-2006-os levelezésem maradt csak meg. Egy ideje kiírja kilpéskor, hogy tömöríteni akarja a hely felszabadítása okán a levelezésem az OE, de mindig "mégse" a válasz rá.

Tudtok valami racionális magyarázatot? A géphez más nem fér hozzá.

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#971) kraftxld válasza Pyriel (#970) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Valószínűleg elérte az oe adatbázisa a 2GB-os méretet. Létezik pár program ami kibányássza a leveleket, valamint migrálj át rendes outlookra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#972) lúzer válasza Vis Major (#968) üzenetére


lúzer
veterán

vagy elmented html sablonként

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#973) atosz válasza kraftxld (#967) üzenetére


atosz
őstag

Ezt le tudnád írni nekem egy kicsit bővebben? :)

(#974) Pyriel válasza kraftxld (#971) üzenetére


Pyriel
tag

Szia, köszönöm a választ, de ha már így felszítottad a kíváncsiságom, nem tudod mi annak a programnak a neve? :)

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#975) Ombi5


Ombi5
őstag

!!

Outlook 2007-ben szeretnem freemailes e-mailem beloni,de hiaba allitom be pop3-ra es freemail.hu-ra bejovo levelek kiszolgalojat,nemigazan akarja igazsagot! Eddig igy ment,nemtudom most mivan vele!? :R

(#976) animatrix11


animatrix11
őstag

hi

Most keztdem el a munkhelyen az outlookot eddig nem használtuk nem volt rá szükség, kérdesem a köv: van egy külső mail kiszolgáló, régebben egyszer használtuk, felraktam a mozilla thunderbirdet, ami ua. mint az outlook, két fél választás volt, vagy letölti a külső kiszolgálóról a leveleket, de ott meghagyja, vagy letölti és törli onnan, én ugy szeretném használni mint egy freemailt, hogy a külső szerveren érem el a dolgokat, a kiszolgálónál azt mondták, hogy akkor imap-al kell beállitani a kapcsolatot. Akkor ez igez? hogy is van ez?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#977) kraftxld válasza Pyriel (#974) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#978) lúzer válasza animatrix11 (#976) üzenetére


lúzer
veterán

popnál is be lehet állítani hogy maradjon másolat a kiszolgálón

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#979) gardener


gardener
senior tag

outlook 2007-et le lehet küldeni tray ikonba?
ill rendszerbetöltéskor automatikus betöltődésre lehetőség?

legalábbis Én nem találom.. :(

(#980) gardener válasza gardener (#979) üzenetére


gardener
senior tag

Senki? :O

(#981) kraftxld válasza gardener (#979) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[I]1. Right-click on the Outlook icon in the Notification Area, next to the clock.

2. In the resulting menu, select Hide When Minimized[/I]

Indítópultba berakod

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#982) lúzer válasza gardener (#979) üzenetére


lúzer
veterán

van progi ami MINDENT le tud trayba nyomni, de nem ugrik be a neve
auto - tedd be az indítópultba

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#983) lúzer válasza kraftxld (#981) üzenetére


lúzer
veterán

gyorsabb és ügyesebb :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#984) gardener válasza kraftxld (#981) üzenetére


gardener
senior tag

Ohhh thx. :R
Tudtam, hogy megtaláltam multkor,de már annyit kerestem,hogy elbizonytalanodtam a létében.
Nem emlékeztem, hogy a Hideoutlook progit használtam-e. Mert Outlook 2003 nál még azt használtam. Viszont most meg újratelepítés is volt.
Hát akkor marad a: Jó öreg indítópult.. :)

(#985) Tibord


Tibord
senior tag

Helló
1 kérdésem lenne
Microsoft Excel Outlook-ot használok.
Hogyan lehet beállítani hogy jelezze ha kapok e-mailt akkor is ha ki van kapcsolva.
Előre is köszi

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#986) kraftxld válasza Tibord (#985) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Most Excelt vagy Outlook-ot használsz?
Ha ki van kapcsolva a program, hogyan jelezné, hogy jött mail? :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#987) gardener válasza Tibord (#985) üzenetére


gardener
senior tag

Én Bat-ot használok mondjuk,de az biztos,hogy háttérben futnia kell az outlooknak. Lenyomod tray-ba és már nem is zavar.

(#988) Tibord válasza gardener (#987) üzenetére


Tibord
senior tag

bocs nem tudom mért írtam excelt.
Microsoft Office Outlook

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#989) Tibord válasza gardener (#987) üzenetére


Tibord
senior tag

Azt tudom hogy futnia kell a háttérben csak azt nem hogy ezt hol loehet engedélyezni vagy tiltani

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#990) gardener válasza Tibord (#989) üzenetére


gardener
senior tag

Eszközök/Szabályok és Értesítések

(#991) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi nekem van egy levelzés beállítás gondom windows 2003 server allat méghozzá az hogy a postafiók limit 1 gb és az illetőnek már a negyediket nyitottam mert sok a levele. Azt akarom megcsinálni windows server 2003 alatt hogy egy postafiok limitet 6gb-ra növelni úgyhogy az adatok megmaradjanak pl a felhasználó által kreal könyvtárszerkezet outlookban és a másik 3 postafiókot törölni adatveszteség nélkül hogy a levelek megmaradjak a megnövelt első postafiókban. Ezt hogyan lehetne megvalósítani? Exchange kiszolgálóra kapcsolódik az outlook.

(#992) Gomez


Gomez
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!
Van valakinek arra vonatkozó ötlete, hogy hogyan lehetne egy exeltáblázatba importálni az outlook névjegyalbumából az adatokat? Az lenne az ideális, ha a sorokba a személyek, az oszlopokba a hozzájuk tartozó különféle típusú elérhetőségek kerülnének.

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#993) gardener válasza Gomez (#992) üzenetére


gardener
senior tag

File/Importálás és exportálás/Exportálás fileba/Microsoft Excel 97-2003/Névjegyalbum...
inne már menni fog ;)

(#994) Pala


Pala
veterán

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek!

Outlook 2003-ból lehetséges valahogy a névjegyalbumot és a beérkezett leveleket archíválni, hogy az egy windows reinstall és egy friss Outlook 2003 (Office2003) feltelepítése után teljes biztonsággal egyből visszahozható legyen?? Ha igen, miként!? :F

Előre köszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#995) gardener válasza Pala (#994) üzenetére


gardener
senior tag

Itt tárolja ha jól emlékszem:
"c:\Documents and Settings\________\Application Data\Microsoft\Outlook\outlook.pst"

(#996) Pala válasza gardener (#995) üzenetére


Pala
veterán

Köszi! :R
És ezek szerint ha ezt a fájlt kimentem, akkor az újratelepített Outlook fogja majd tudni használni!? (talán félig hülye kérdés, de meg akarok győződni róla, mert fontos adatokról van szó nagyon!)

(#997) gardener válasza Pala (#996) üzenetére


gardener
senior tag

Igen. De ellenőrizd le egy próba mentésssel-betöltéssel!

Exportálni is tudsz szinte bármilyen formátumba,... ugyanígy pst-be is.

Visszaolvastatni persze import....

(#998) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Outlook 2003-ban megoldható-e a következő.

Több mailt szoktam küldeni egyforma szöveggel, ugyanazoknak a címzetteknek.
Ami különbözik, az a tárgy és egy csatolt állomány, amiknek egyezik a nevük.

Tudom, hogy ha fájlkezelőben vagy intézőben jobb klikk menü - küldés - levélként-re kattintok, akkor a tárgy a csatolt állomány neve lesz. De megoldható-e, hogy a címzettek és a szöveges üzenet (valahogyan sablonként) is betöltődjön egyből, ne kelljen mindig copy-paste-val végezni ezt a műveletet?

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#999) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Outlookba hogyan lehet szinkronizálni a google calendart windows 2000 alatt? Xp-re és Vistráa a google kiadott egy programot, de az nem indul el XP alatt. Esetleg kézzel hogyan lehet beállítani?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1000) Narxis


Narxis
nagyúr

Sziasztok!

Outlook 2007-ben sikerült beállítanom a 2 freemailes fiókomra, hogy ne törölje a leveleket a kiszolgálóról. Hotmailes címem-nél viszont ahogy beírom a címet és jelszót egyből kapcsolódna hozzá és gondolom letölti és törli a tárhelyről a leveleket. Hol tudom beállítani, hogy ezt SOHA ne tegye?

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.