Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) battag


battag
aktív tag

Bocs, egyből ide kellett volna írnom...

Szóval:

Hogyan tudom Outlook 2007-ben HTML formátumú levél írásakor bekapcsolni az automatikus elválasztást? Én sehol nem találom, pedig Word 2007-ben megvan...

Üdv.: BattaG

(#852) supesz


supesz
aktív tag

Hi,

Outlook Guruk most segítsetek meg!

Hogy tudnám azt megcsinálni, hogy kapok egy üzit és azt szeretném továbbítani úgy, hogy az eredeti feladó legyen/maradjon a küldő (Jelenleg ugyanis az én póstafiókom a feladó, lévén hogy továbbításról van szó).
Tehát: Maradjon a postafiókomban a levél + továbbítsa azeredeti feladó nevével tovább egy másik postafiókomba.
Azért lenne fontos, mert a második postafiókban nem tudom, szűrni/szortírozni a leveleket, mert az én nevemben jönnek be :(
Szóval na-e megoldás, és érthető-e, hogy mit akarok?!

supesz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#853) supesz válasza Integra (#839) üzenetére


supesz
aktív tag

Szeva,

Érdekes a probléma. Próbálom szerény tudásom alapján és a logika alapján megfejteni. A szinkronizálás gondolom az ActiveSync-el történik. Szerintem itt nem lehet gond. Az ActiveSyncnek meg kell mondani, hogy mennyit szinronizáljon. Ha a PDA-dban benne vannak az adatok, akkor leszinkronizálja a kezdetektől oszt jóvan.
Gondolom ezen már túl vagy.
Automatikusan biztosan nem veszít el semmilyen naptárbejegyzést.
Ez tuti, különben a 2001-es leveleid is előbb utóbb törlődnének (2001 az hasszám).
Következésképpen beállítás vagy az outlookra ható külső program végterméke ez (ActiveSync).
Várom, hogy reagálj, hogy nehogy teljesen tévútra menjek.

supesz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#854) supesz válasza SupaCow (#850) üzenetére


supesz
aktív tag

Aki megnézi a levelet, ott megjeleníthető a formátum. Illetve alapból az outlookban HTML formátum van beállítva, de néha nem.
Szóval te elküldöd neki a levelet HTML formátumba, de az övé mondjuk RichTextre fordítja és jeleníti meg rögtön. Csak tipp.

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#855) supesz


supesz
aktív tag

Lefekvés elött Fel! [link] :DD

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#856) battag válasza battag (#851) üzenetére


battag
aktív tag

UP

(#857) gardener válasza supesz (#852) üzenetére


gardener
senior tag

Szerintem az smtp server adja a levélhez a küldő adatait.
Ha Te adnád meg a feladó adatokat, akkor "olyan lennél mint egy spam küldő server",
és szerintem csak a Te gépedre telepített smtp server progival tudnád megoldani,
ami sztem engedély nélkül, tiltott.

Lehet jobban jársz ha az aláírásban jelzed egy mondattal,hogy ki volt az eredeti feladó.
Azt mondjuk nem tudom képes-e outlook ilyen makrokra.

"Tehát: Maradjon a postafiókomban a levél + továbbítsa azeredeti feladó nevével tovább egy másik postafiókomba."
Az email tárhely-t biztosító szolgáltató webes felületén lehet ilyeneket be állítani általában.

(#858) gardener


gardener
senior tag

Be lehet valahogy állítani outlooknak,hogy automatikusan bedobjon egy beállított nevet új levél ill. új feladat kiosztásakor? (Mivel 98%ban mindig ugyannak a címzettnek küldözgetek)

:F

(#859) HXY


HXY
addikt

Hellosztok!

Azt akarom beállítani, hogy a csatolt képeket az üzenet alatt közvetlenül jelenítse meg.
Mint pl. anno az Outlook Express is tette.

(#860) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok!

Már valaki felvetette a problémát és meg is oldotta, csak a megoldást nem írta le.
Tudna valaki ebben segíteni:
Olyan problémám lenne, hogy ha kapok egy mellékletes emilt és kinyomtatom (csak magát a beérkező emilt), akkor nem jeleníti meg a nyomtatáskor, hogy van melléklet. több gépen ugyan úgy beállítva egyiken kinyomtatja a másikon nem ugyan annál az emilnél!

ezt be lehet állítani valahol, hogy a nyomtatáskor szerepeljen az, hogy mellékletek : és a fájlok felsorolása ?

Előre is köszönöm.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#861) tammmy


tammmy
tag

Hali!

MS Outlook 2003-ban hogy lehet az e-mail fiókok beállításait elmenteni?

(#862) Jarod1 válasza tammmy (#861) üzenetére


Jarod1
addikt

Start - rendszer Eszközök- fileok és beállítások mentése, ez a doc settings könyvtáradat a registryvel együtt lementi.

(#863) ÉM válasza tammmy (#861) üzenetére


ÉM
tag

Másik lehetőség a programoknál a microsoft office eszközökben, futtatod a beállításmentő varázslót.

(#864) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Van egy hatalmas gondom. A koleganőmmel ketten kezelnénk a levelezést, egy routeren van összekötve a két gép. Az Ő gépére érkeznek be a levelek, de van oylan amire csak én és van olyan amira kizárólag Ő tud válaszolni.

Azt szeretném megcsinálni, hogy ami az Ő gépére érkezik levél, azt én is le tudjam hívni, és tudjak rá volaszolni. Meg tudnátok mondani, hogyan tudom ezt elérni? Előre is köszönöm

(#865) Jarod1 válasza qpakcovboy (#864) üzenetére


Jarod1
addikt

Látod az ő gépét hálózaton? akkor keresd meg a .PST file-ját :U a doc. and settings be az outlookoddal..

(#866) Csorbi válasza _Hunter_ (#860) üzenetére


Csorbi
addikt

Ez a megoldás érdekelne engem is!

(#867) Makaveli


Makaveli
senior tag

Outlook Express 6-m van. A szüleim a Microsoft Outlook-ot használják, de én az Expressen akarom fogadni a leveleim. Hogy bírok e-mail címet csinálni?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#868) zappaf


zappaf
csendes tag

Helló,

Az a problémám az outlookkal, XPn fut, hogy megnyitás után, a mai emailek helyén nagy üreség van. Miután megnyitok egy almappát visszaáll minden és látom a maileket.
Ezt mi okozhatja, pont 1 napja szórakozik velem.

Van valami ötlet?

Köszi

(#869) Loretto


Loretto
veterán

Blind copy lehetőség van ennél egyszerűbb módon? Vagy a kliensben is megtalálható?

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#870) Jarod1 válasza zappaf (#868) üzenetére


Jarod1
addikt

office service pack-et telepítsd, vagy Office javítás..

(#871) Jarod1 válasza Makaveli (#867) üzenetére


Jarod1
addikt

hozz létre új fiókot outlokk expressben, pop3 stb beállítás, az express és az outlook különböző programok,,,kájne pánik

(#872) skoos


skoos
őstag

Adott egy freemailes cím. Adott egy T-online-os internet kapcsolat.
Az outlook megkapja a leveleket de nem küldi el. Eddig a webes felület volt használva, szóval még nem volt beállítva sosem az outlook.

POP3-hoz mail.freemail.hu felhasznév+jelszó, működik.
SMTP-hez mail.t-online (ide ugye nem kell semmi fnév vagy jelszó) nem működik.
Nincs tűzfal, nincs vírusírtó. próbáltuk a 25ös és 465ös protocolokon.

Nem működik, csakazértsem.

Szóval, mit is csinálunk rosszul, mielőtt kitépem minden szál hajam?!!??!?!

(#873) chicken válasza skoos (#872) üzenetére


chicken
senior tag

Szerintem ott a hiba, hogy kell az a felhasználónév/jelszó, ptóbálkozz a "Kimenő postafiók hitelesítést igényel" vagy mi bepipálásával az smtp-beállításoknál.

meg is találtam (pdf!): [link]

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#874) DeepDish


DeepDish
őstag

Hi all!!

Office 2000 csomagban levo outlook-ot hasznalokSP3-al es hogyan tudom lementeni a nevjegyzekeket,mert exportalas/importalas ikon tok szurke,nem aktiv?!

(#875) skoos válasza chicken (#873) üzenetére


skoos
őstag

Sajnos mi is ezen PDF dokumentum szerint jártunk el.....nem tudom hol lehet a gond. :O

(#876) bbazsy


bbazsy
őstag

sziasztok.

hogy tudom megmondani neki,h windows indításakor elinduljon, de minimized modban(es ha lehet az office 2007 indito logot is mellozze). biztos egyertelmu a beallitasa, csak en nem talalom..:(

meg esetleg azt, h exchange serveren, ahova webessel is be tudok lepni amit elolvasok officeba, azt ott is elolvasottnak jelolje?

köszi
bb

..

(#877) chicken válasza bbazsy (#876) üzenetére


chicken
senior tag

csinálj Outlook.exe shortcutot ide: C:\Documents and Settings\All
Users\Start Menu\Programs\Startup

jobbgomb az ikonon, tulajdonságok, minimized.

az OWA-s hiba furcsa, milyen kliensed, böngésződ van, hanyas Exchange és Premium vagy Light OWA-e.

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#878) chicken válasza skoos (#875) üzenetére


chicken
senior tag

t-online ügyfélszolgálat, segítenek

érdekes, hogy az anyukám gépén is időnként feljön ez az smtp-s passwörd ablak, újra meg újra le kell okézni, aztán hol letölti a levelekt, hol nem. ez nálunk freemail/interware páros, nem t-online, úgyhogy lehet, hogy a freemailnél nem stimmel valami...

mens sana in campari soda

(#879) bbazsy válasza chicken (#877) üzenetére


bbazsy
őstag

huh, köszi.

OWAs megoldódott, szarul volt bekonfigolva az egész..

viszont közben mégvalami:
ha kapok mailt, akkor a laptop pittyeg egy irdatlan nagyot(fülesbe, v gépből is), amit sehol se találok. nem az a szolid microsoftos jelzőhang(minden ilyesmi hang ki van kapcsolva), hanem az az igazán erős figyelmeztető hang, amitől a szőr feláll a hátamon minden alkalommal.
ezt hogy tudom kikapcsolni?
ibm z61 laptop amúgy

köszi

..

(#880) chicken válasza bbazsy (#879) üzenetére


chicken
senior tag

jaj, nekem is volt ilyen, tudom, az a borzasztó tülkölés, mintha egyenest az alaplap bőgne:)

átnézted már a Control Panelban a Sounds and Audio és ott a Sounds fülön, hogy milyen séma van, és mi a new mail notification?

mens sana in campari soda

(#881) bbazsy válasza chicken (#880) üzenetére


bbazsy
őstag

aham, azzal kezdtem. minden hang le van tiltva.. :F

..

(#882) chicken válasza bbazsy (#881) üzenetére


chicken
senior tag

ja megvan: tools, options, advanced email options, When a new item arrives in my Inbox : Play a Sound, pipa ki.

outlookban különben minden apróság a tools, optionsben van, érdekes dolgok vannak ottan.:)

mens sana in campari soda

(#883) bbazsy válasza chicken (#882) üzenetére


bbazsy
őstag

oooh, ennyire nem turtam bele, gondoltam ezt nem dugják ilyen mélyre:)
köszi

meeeeeg ha már így belejöttünk, (és látom jobban mozogsz benne, mint én): exchange server mindig kér jelszót? HTTPn keresztül NTLM -el mászik rá fel, és bejelölöm neki minden egyes alkalommal, h save password, de csakcsak megkérdezi mindig.
erre ötlet? (lassan jövök neked vmivel;))

..

(#884) chicken válasza bbazsy (#883) üzenetére


chicken
senior tag

ez már nekem is sok lesz, de a google két linkhez is hozzásegít, ha jól látom, ez valóban probléma:

[izé]

és

[bigyó]

ha jól látom, buzgerálni kell az "Exchange proxy settinget" meg a User Accountsot is, sőt, a második megoldás szerint a registryt is, nem tudom, van-e jogod hozzá.

A kommentelők közül az első megoldás van, akinek nem vált be. Te ugye VPN-ezel?

Hátha erre jár X-Com kolléga, ő biztos tud okosabbat is mondani.

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#885) chicken válasza chicken (#884) üzenetére


chicken
senior tag

de béna vagyok, hát itt az oridzsinál microsoftos megoldás: mssolution

mens sana in campari soda

(#886) bbazsy válasza chicken (#885) üzenetére


bbazsy
őstag

jippijájé, siker.
splash screen eltűntetést kigugliztam, az is rendben van Lvileg:)

sose gondoltam, h valami outlookot fogok használni, pontosan az ilyen -számomra idegesítő- dolgai miatt.. mint kiderült, minden orvosolható, csak szerencsétlen vagyok:D
hatalmas köszi.
:R :R

ígérem,h progmat végére picit átszokok a guglizásra, fórumon kérdezgetés helyett;)

..

(#887) chicken válasza bbazsy (#886) üzenetére


chicken
senior tag

progmat :o
én nem értem a végére .. anélkül is át lehet szokni;)

by the way, mindenki szidja az outlookot, de én szeretem. lehet vele bánni. van egy-két dolga, amin lenne mit javítani (értsd, g...ire idegesít), de amúgy teljesen jó. És a supportja is jó. ;)

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#888) bbazsy válasza bbazsy (#886) üzenetére


bbazsy
őstag

összepisilem magam, mégsem jó:(

LMComp.levelt átállítottam 2esre, de 2. restart után megint szarakodik.
outlook 2007 amúgy.

este guglizok, meg keresgélek valami megoldást, most már hajam tépem:)
SP1et is most dobta ki, h töltsem le, megnézzük, hátha tud valami okosat.

ha valakinek ötlet, ne tartsa magában:)

próbálom megszokni, csak hát.. igen:DDD nyáron munkahelyen rá voltam kényszerítve, lebutítva a csicsáit elviselhető:)
progmat: hát igen, több embert ismerek, aki nem jutott a végére, mint aki lediplomázott.. ez ilyen:)

[ Szerkesztve ]

..

(#889) GReddy


GReddy
tag

Szia urak!

SOS valaki, ha MOST online van, és vágja a problémát:

Adott egy outlook 2003, (rohadjon el a sírja) ami ugye egy .pst file-ban tárolja az összes levelet. Ez a file, ha másolni akarom valahova (mindegy hova) 96%-nál kiakad, közli, hogy CRC hiba van a "valami.pst" file-ban. Maga az outlook (elképesztően lassan) megy, megvannak, és megnyithatóak a levelek, megy a küldés fogadás, de ha archiválni, exportálni akarok (akár csak egy levelet is!) akkor közli, hogy crc hiba van a valami.pst file-ban.. checkdisk hibátlannak mondja a lemezt, bármit tehetek vele, nem is lassú, csak PONT EZ a rohadt pst file (persze élethalál kérdés) nem menthető.. most megy rajta egy getdataback, hátha az leszedi róla legalább a 99%-át, az már elég is lenne. Valakinek valami egyéb ötlete?????? SOS-ben????

Előre is köszönettel: :(

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#890) GReddy válasza GReddy (#889) üzenetére


GReddy
tag

u.i.: maga a pst file 1.6 giga, azaz még csak nem is túlméretes.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#891) bbazsy válasza bbazsy (#888) üzenetére


bbazsy
őstag

semmi, se 2es, se 3as módban nem megy, nem tudom mit kéne még beállítani neki, h ne felejtse el a kódot:(

ötletek ?

..

(#892) chicken válasza bbazsy (#891) üzenetére


chicken
senior tag

ez tomhogy hülye kérdés, de újraindítottad a gépet? mégiscsak a regisztrit berhelted, meg ilyenek. azért én rebootolnék egyet.

mens sana in campari soda

(#893) chicken válasza GReddy (#889) üzenetére


chicken
senior tag

volt valami scanpst nevű jutiliti, én annak idején azzal gyógyítgattam pst-ket, kb 10ből egyet, ha sikerült.
egyébként mekkora az a pst? egy gigánál nagyobb pst-t tartani illetlen dolog, bár én már 100 mega fölé se nagyon engedem őket, inkább van sok kicsi, hogy jó bonyolult legyen nekem.:)

ittenni

p.s. bocs, vak vagyok, szerintem az 1.6 GB az túl sok, én 1 giga körül szoktam volt látni, hogy megfekszenek a kliensek, szerintem ez azért annyira nem is meglepő, egy egygigás fájl tök brutál inmyhumbleopinion.:)

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#894) bbazsy válasza chicken (#892) üzenetére


bbazsy
őstag

igen, az is megvolt..

leér sp1(aminek a changelogjában semmi ilyesmi utalás nincs), akkor megcsinálok mindent még1x, hátha valamit benéztem...

..

(#895) chicken válasza bbazsy (#894) üzenetére


chicken
senior tag

most elkezdtem olvasni a kommenteket, és egy matt nevű játékos ezt írja:

[i]"Note that for some of you the reason this isn't working is that you are using a computer which is a member of a *different* domain than the one you are trying to connect to with RPC over HTTP.

If you don't understand why then note that when you are using this hack you switch authentication from Basic to NTLM. NTLM authenticates by passing your machine information......

The trick described should work however in most cases for a computer that is a member of the domain that it is connecting to."[/i]

nálad mi a helyzet domainügyben?

p.s. nemtok dőlt betűvel írni, valaki? :))

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#896) chicken


chicken
senior tag

hmmm, bbazsy, workaround?:) Gab

egyébként én nem csinálnám, inkább irkálnám a jelszót

MOD: 27/03/2007 5:08 a.m-as kommentben is van egy plusz hint, hátha úgy megy

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#897) bbazsy válasza chicken (#895) üzenetére


bbazsy
őstag

domain különbözik természetesen, különben nem kéne rpc over http. tudtommal

de működnie kééééne. miért nem?!

/kis progi lesz a vége, annyira én se vonzódom az ilyenekhez(bár kód ügyileg jónak tűnik).

dőlt

..

(#898) bbazsy válasza bbazsy (#897) üzenetére


bbazsy
őstag

huhuuu, ez 1.re működőképesnek tűnik (mármint a *.domain.com), két indítás után se kért jelszót;) kösziii

leszedi végre sp1et, kap egy restartot, aztán elkezdek játszani vele, megkeresem a legjobb megoldást:)

köszi a helpet, jelentkezek még, h hogy áll:)

..

(#899) chicken válasza bbazsy (#897) üzenetére


chicken
senior tag

nemszótam, az állat lenne, ha működne :)

[ Szerkesztve ]

mens sana in campari soda

(#900) bbazsy válasza chicken (#899) üzenetére


bbazsy
őstag

beszarás, a *.domain működik, semelyik másik megoldás nem.

most már viszont érdekelne, hogy miért?!

..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.