Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ballington


ballington
addikt

word-ből akarok áthozni egy aláírást, de mikor behívom, akkor szétesik az előnézeti képen.
van benne cég-logó, meg kis képek(telefonos, faxos, e-mail-es, leveles).

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#552) satomee


satomee
senior tag

Sziasztok!Lehet hogy kérdezték már,de telóról vagyok és így elég macerás végigolvasni az egészet.Szal az érdekelne,hogy vagy hol lehet az Outlookban megnézni azokat a file-okat amiket zárolt?Jellemzően .exe-kről van szó... (Office XP) Thnx előre is!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#553) satomee válasza satomee (#552) üzenetére


satomee
senior tag

Valaki...?:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#554) Tuib válasza satomee (#553) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia!

regedit
Ennél a kulcsnál:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Security
Létrehozol egy új értéket, String típusút:
Level1Remove névvel, értéke a kiterjesztés legyen.

további info:
http://support.microsoft.com/kb/829982/en-us

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#555) satomee válasza Tuib (#554) üzenetére


satomee
senior tag

Értem.Tehát nem én voltam vak hogy nem találtam erre valami beállítást az Outlookban?Egyszerűbben nem lehet kikapcsolni ezt a zárolást?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#556) macsek


macsek
tag

Az alábbi kérdésem lenne:
Adott a gépem amit az egész család használ.
Meg lehet oldani valahogy azt hogy az outlook csak jelszóval induljon?
Nem akarok mindekinek belépési jogosultságot adni.
Megoldás?

www.szabadar.hu

(#557) deniro2 válasza macsek (#556) üzenetére


deniro2
senior tag

Egyszerűbb, ha csinálsz egy korlátozott felhasználói fiókot és kész. A te leveleidhez nem fogy hozzáférni.

(#558) satomee válasza Tuib (#554) üzenetére


satomee
senior tag

Elolvastam a linken található infokat,és egyetlen problémám van vele:nekem Office XP van.A cikkben le van írva hogy a kulcs értékének megadásánál hanyas verziószámot kell beírni-pl 2003 esetén 10.0-de az xp-re vonatkozóan nem találtam ilyet.Használhatom a 10.0-t?Nem nagyon turkáltam még a registryben...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#559) satomee válasza satomee (#558) üzenetére


satomee
senior tag

Ok,béna voltam,de megoldottam,működik,köszi a segítséget!:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#560) AndrewGL1


AndrewGL1
csendes tag

Hello!

Outlook 2003-at használunk néhányan, 1 angol verzió kivételével mind magyar, összesen 6 gép.
Exchange szerver nincs, külön mail fiókokat hív le mindenki, ez így jól is van. A feladatkiosztás funkcióval van a gond: Teljesen véletleszerűen fordul elő - viszont sajnos egyre többször -, hogy a kiosztott feladat címzettje megkapja ugyan a ''task request''-et, de sem elfogadni, sem visszautasítani, sem pedig megnyitni nem lehet. A klienseken az összes elérhető szervízcsomag és frissítés fent van.
Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka. A magyar tudásbázisban nem írnak róla, az angolt még böngészem.
Örülnélk, ha valaki tudna segíteni.

Köszi
AndrewGL

(#561) REDeath


REDeath
őstag

Én azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet hogy rengeteg levelem van, egy kettőben 400KB-os fényképek stb... és mégis a .pst fájlom az csak 265 KB. ez nekem gyanús.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#562) SPF


SPF
senior tag

Microsoft office outlook 2003-t használok,kimentettem a leveleimet, új rendszert raktam, és most sehogy sem tudom visszarakni a kimentett leveleket. Importálással sem megy. Ötlet?

(#563) SPF


SPF
senior tag

?

(#564) REDeath válasza SPF (#562) üzenetére


REDeath
őstag

nem ismeri fel akkor se ha csak bemásolod?
(frissítve van fulra a windows? nekem volt hasonló, akkor nem volt meg minden frissítés az új rendszeremhez)
De importálni akkor is tudnia kéne. fájlból...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#565) sszever válasza SPF (#562) üzenetére


sszever
őstag

hogy mentetted ki / mibe exportáltad?

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#566) iwu


iwu
addikt

Hali!
újabban az egyik gépem mindig kap egy ilyen üzit, ha wordből emilküldést csinálok...

''Megjegyzés: A számítógépes vírusoktól való védelem érdekében a levelezőprogramok megakadályozhatják bizonyos típusú fájlok csatolt fájlként történő küldését és fogadását. Az e-mailek biztonsági beállításai között megtalálhatja, a csatolt fájlok kezelésének módját.''

mit kell kikapcs? nem találtam meg, hol lehetne ezt megszűntetni...
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#567) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

Az egyik pillanatról a másikra eltüntek az ékezetek az outlookomból, nincs (ő, ű).
Valaki tudja, hogy mi lehet a gond?
Mindenhol máshol van...

(#568) Ghoost


Ghoost
tag

Helló, sziasztok. Outlookban szeretnék céges leveleket küldözgetni fejléccel és lábléccel a lent linkelt formában. Várom a megoldásokat és ötleteket. KÖSZÖNÖM
[link]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#569) RnJ


RnJ
tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok. A régi mailjeimet exportáltam pst file-ba, újrahúztam a gépem, jelenleg uao Outlook 2002 + sp3 van a gépen, mint korábban, s miután imprtálom a beérkezett üzeneteimet nem tudok kűlden/fogadni....

A képen látható hibaüzenetet kapom.

[kép]

A névjegyek importálása után nem volt semmi baj, a fiókok tesztelése is tökéletes.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#570) sbazsi válasza RnJ (#569) üzenetére


sbazsi
veterán

Google a Te barátod:
[link]

A(z) 'Microsoft Exchange Server - Receiving' feladat hibát jelzett (0x8004060C): 'Ismeretlen hiba: 0x8004060C'
A 0x8004060C egy egyedi hibakód, amely beérkezett üzeneteket tároló mappafájlba (.pst) irányuló kézbesítés sikertelenségét jelzi a .pst fájl megtelése miatt. Ha további elemet (találkozót, feladatot vagy névjegyet) próbál meg menteni a .pst fájlba, az alábbi hibaüzenet jelenik meg:
[link]

(#571) RnJ válasza sbazsi (#570) üzenetére


RnJ
tag

nagyon köszönöm a seítséget!

(#572) bobace


bobace
őstag

A kérdésem az lenne hogy az egon postafiokrol le lehet e tölteni a leveleket outlookkal? Én nem birtam rájönni.
Meg a Gmailról is csak küldés megy fogadás nem, hiába csináltam ott végig pontosan a walkthrought. :F
Ja és freemailról meg küldeni nem tudok... Na erre varrjatok gombot. Előre is kösz, bocs ha nagyon láma.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#573) einstein


einstein
senior tag

Sziasztok!
A kérdésem a következő: Meg lehet oldani, h az Outlook új levél megnyitásakor ne új ablakban nyissa a levelet, hanem esetleg egy új 'pane'-en illetve tabban az eredeti ablakon belül? Nem szeretem a preview/reading pane-t, de a sok ablakot se...

Szerk: ugyanez vonatkozik az új levél írására.

[Szerkesztve]

(#574) iwu válasza bobace (#572) üzenetére


iwu
addikt

freemailnál a kimenő kiszolgáló a saját szolgáltatód kell, hogy legyen!
a g-mail nekem ment oda-vissza, tehát ott valamit elnéztél.
egon nem tom miazz:D
Üdw!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#575) satomee válasza bobace (#572) üzenetére


satomee
senior tag

Gmailnél általános beállítási hiba szokott lenni hogy nem engedélyezi valaki webfelületen a pop elérést,illetve a bejövő szerver címének/nevének elírása.Szerintem ezeket nézd meg először...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#576) deved


deved
csendes tag

Sziasztok!

Iszonyatosan hálás tudnék lenni valakinek, ha megtudná mondani, hogy az Outlook tárolja e azt a levelet valahol, amit éppen írsz. Mert egy hiba folytán bezárta magát, és a levél elszált.

Előre is köszi!

Üdv.

(#577) sszever válasza deved (#576) üzenetére


sszever
őstag

csak ha elmented piszkozatként...

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#578) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Outlook-ból(2002) lehet exportálni a leveleket Outlook Express-be?
Ha igen milyen módon? Az exportálás menüpontnál nem találtam erre megfeleló opciót.

(#579) sszever válasza -FreaK- (#578) üzenetére


sszever
őstag

Outlook express-ben van mód importálásra Outlook-ból és Exchange serverről.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#580) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok. Outlook 2003-at használunk itt bent a cégnél, és nem tudja valaki véletlenül hol lehet beállitani azt, hogy a csatolt állományt (soft,hard jpg :) ) jelenitse meg ott az ablakban mint az outlook express-nél és ne kelljen minden egyes file-t egyesével megnyitni?
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#581) Tuib válasza cikasz (#580) üzenetére


Tuib
aktív tag

Az outlook nem támogatja az un inline atachement-eket.
esetleg ezt lehetne megnézni:
[link]

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#582) t_ferenc


t_ferenc
őstag

sziasztok!

következő a kérdésem:

újra kellene rakni a gépen az op rendszert meg minden egyebet is és azt szeretném, hogy a levelek megmaradjanak abban a sorrendben, ahogy eddig is voltak, illetve a szabályok is.

mi a teendő?

win xp sp2 + outlook 2003 sp2

elpre is köszi a segítséget skacok! :R

if you fall seven times, stand up eight

(#583) sszever válasza t_ferenc (#582) üzenetére


sszever
őstag

File menű - importálás - exportálás - exportálás file-ba - ott PST-t választasz, majd a fa szerkezetben a legfelső sorra álsz, és bepipálod, hogy a belső mappákat is.

Újratelepítés után ugyanez, csak ott értelemszerűen az importálást választod.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#584) t_ferenc válasza sszever (#583) üzenetére


t_ferenc
őstag

hálás köszönetem :R

if you fall seven times, stand up eight

(#585) ssolitude válasza sszever (#583) üzenetére


ssolitude
őstag

Ezzel az exportálással a mappa szabályok is mentve vannak?
A fiókbeállításokat hogyan lehet menteni?

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#586) supesz


supesz
aktív tag

Hello All,

Van 2 internetes levelesládám. Hogyan tudom, mindkettőt az outlook alá betenni?
Egyet be tudok tenni, de a másodikat nem. Azt szeretném, hogy egyszerre lássam mindkét postaládát az outlookban. van erre mód?

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#587) ddanger


ddanger
aktív tag

Sziasztok!

Eltűntek a levelek.

A helyzet az, hogy win reinstall volt. Mindent lemásoltam a másik winyóra. Úgy full mindent kivével. Kivéve a win és program files alkönyvtárt. De amikor tenném vissza az outlook-os alkönyvtárat nincs benne az outlook.srs fájl. pst jál meg abszolut nincs.

Most akkor ennek annyi vagy máshol keressem? A cím lista sem jön be. Azt miben tárolja?

Fontos lenne. Azt hittem így minden meglesz ha mindent lemásolok de mintha mégsem.


üdv ddanger

[Szerkesztve]

(#588) ddanger


ddanger
aktív tag

Valamilyen üzenetes fájl van. Talán címjegyzék.
Azt hogyan tudom behozni az új outlookban?

[Szerkesztve]

(#589) moonman válasza ddanger (#587) üzenetére


moonman
titán

profilkönyvtáron belül local settings\application data\microsoft\outlook-ban tárolja a pst-t.
ha outlook-os névjegyalbumot használtál, akkor azok is a pst-ben vannak, ha Windows-os címjegyzék volt, akkor application data\microsoft\address book-ban van egy .wab fájl.

(#590) WillChi válasza ddanger (#587) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha ne adj Isten TC-vel kerested eddig, akkor kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését, mert amíg nincs bekapcsolva, addig nem talál semmit.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#591) ddanger


ddanger
aktív tag

ok
thx
megnézem

a rejtett fájlok megjelenítését bekapcsoltam

(#592) ddanger


ddanger
aktív tag

Na megvan a pst.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen durván el van dugva.
Nem is látta még maga az Outlook sem.
Úgy kellett a keresésből kimásolni egy helyre és ott már látta.
Nem semmi.

Na mégegyszer thx.

(#593) ddanger


ddanger
aktív tag

Sziasztok!

Úgy látom azóta nem volt másnak gondja.

Nekem még van.
Beállítok mindent, jelszó, felhasználónév, smtp, pop3.
A beállításkori teszten át megy, de mégsem kapok levelet. Írni elvileg tudok, vagyis elmegy a levél nem ír ki hibaüzenetet.

t-online-os a mail

Tudtok valamit mondani erre?
Mi lehet a gond?

(#594) ddanger


ddanger
aktív tag

És még egy kérdés.
Az outlook beállítás varázslóban pop3-at állítottam.

ez kell a t-online-oshoz?
Van még Microsoft Exchange Server, IMAP, HTTP, és egyéb lehetőség.

(#595) sszever válasza ddanger (#594) üzenetére


sszever
őstag

Szerintem POP3 kell, de ezt a szolgáltató honlapján, illetve az előfizetésed papírjain megtalálod.

Lehet, hogy nem is ír neked senki? :D

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#596) kew válasza ddanger (#594) üzenetére


kew
senior tag

hja pop3 legyen.
kiszolgálók mail.t-online.hu, smtp hitelesítésbe meg pipa.
ha más nincs beállítva, menni kell így :)

próbálj webmailen belépni és írni magadnak egy levelet, ha visszaér a fiókba akkor minden ok :U

(#597) ddanger válasza kew (#596) üzenetére


ddanger
aktív tag

van a hitelesítésben pipa
azon belül a három közül legfelső beállításban van
átállítsam valamelyik másikba?

Esetleg bekapcsolja az a SPA jelszó-hitelesítést?

Látom neked is ilyen van, remélem sikerül összehozni. Neked, hogy van beállítva?

Webmailon ott vannak az érkezett levelek. Csak este tudom megnézni ezt a webmail-ból küldéses dolgot.

üdv ddanger

(#598) kew válasza ddanger (#597) üzenetére


kew
senior tag

Jó az ott a legfelsőbe, beérkezővel azonos beállításokat használja.
SPA-t ne kapcsold be, úgy tuti nem fog menni :)
Én Operát használok, de beállítottam már jópár Outlookot, működnie kellene így. Előfizetésedhez csak egy fiók tartozik ugye? (Tehát az nem fordulhat elő, hogy egy olyan fióknevet állítasz be, amit nem is használsz) Nem ír ki semmi hibát küldés/fogadásnál? Ha webmailen látod, hogy ott vannak a leveleid, és az outlookban is a mailcímedhez tartozó fióknév van beállítva, le kell hogy töltse őket.

Ha végképp nem megy, próbálkozz Outlook Expressel, ha azzal sem megy, akkor vmit nemjól csinálsz :P

(#599) ddanger válasza kew (#598) üzenetére


ddanger
aktív tag

Nem ír ki semmi hibát küldés/fogadásnál.
A beállítások tesztjén is átmegy.
Elvileg jó a felhasználónév is és a jelszó is, mert a levelek elmennek.
A webes felületen ott vannak a levelek.
Szeretem az ilyen kihívásokat, ha meg tudom oldani, de ez megoldhatatlannak tűnik.
Lehet csinálok egy Office reinstallt.

(#600) red^bull


red^bull
csendes tag

sziasztok egy olyanproblémával fordulnék hozzátok , hogy van outlookom és egy minden napos használatban használtam és nagyon fontos nekem . És ma reggel egy olyan probléma bukkent fel hogy mikor megnyitottam az outlookot akkor egyszer csak ki írta hogy erre a felhasználóra nincs telepítve a program kérem telepítse . és így a réggi e mail jeim el vesztekkk ??? ilyenkor mi a tehendőőő

vagy valamiilyen úton módom meg van a számító gépen az e maileim ?? vagy azok eltüntek ?? vagy most mit tegyek ?? mert az office nincs meg nekem :S szóval valami másikmód kellene vagy mindenkép meg kell hogy szerezzem az offict ??
válaszotokat előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.