Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) ticzi01 válasza ticzi01 (#1150) üzenetére


ticzi01
aktív tag

Up a kérdésnek!

(#1152) kraftxld válasza ticzi01 (#1150) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1153) lúzer válasza kraftxld (#1152) üzenetére


lúzer
veterán

külső fizetős nélkül?
pst fájlok gondolom, viszont lokális gépen címjegyzék melyik fájl?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1154) kraftxld válasza lúzer (#1153) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, a pst-ben van. Csak ez a genie cucc elég jól bevált eddig.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1155) nrbii


nrbii
tag

Van-e arra mód, hogy az Outlook 2007-ben pl. naptárbejegyzésnél megadott helyszínre vonatkozó adatoknál a már beírt adatokat eltávolítsam? De ez csak egy példa, elküldök egy levelet, a címet megjegyzi, meg úgy egyébként minden mezőnél ezt csinálja. Ezeket hol tárolja?

(#1156) nrbii válasza nrbii (#1155) üzenetére


nrbii
tag

Illetve az e-mail írásnál beírt adatokat nem is, csak egyes mezőknél, amik ilyen legördülő listaként is funkcionalizálnak, azok jegyzik meg a már beírt adatokat, ami engem nagyon zavar. Ezeket hogy lehetne megtalálni, eltávolítani? Milyen fájloknál keressem? Rendszerleíró adatbázisban nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1157) nrbii válasza nrbii (#1155) üzenetére


nrbii
tag

Senki nem tudja? :O

[ Szerkesztve ]

(#1158) hvb


hvb
tag

Sziasztok!

Outlook 2007-ben az e-mail fiók beállításaimat szeretném elmenteni.
Meg tudom ezt én fizetős program nélkül csinálni?
Ha tud valaki segíteni azt megköszönöm.

Vagy esetleg az egész outlook profile elmentésében tud valaki segíteni?

Üdv

zs.

(#1159) Gabás válasza ticzi01 (#1150) üzenetére


Gabás
addikt

windows easy transfer

[ Szerkesztve ]

(#1160) robagp


robagp
tag

Helloka!

Teljes sötétség szállt rám, nem jut eszembe, hogy az OutlookExpress-nél , hol kell beálítani, hogy a levelek letörlésénél, ne törölje a kiszolgállóról a leveleket.
Please help me!

Válaszokat előre is köszike! :R

(#1161) maru válasza robagp (#1160) üzenetére


maru
aktív tag

Hello!

Eszközök -> Fiókok -> Tulajdonságok -> Speciális (alul)

(#1162) Qbi


Qbi
csendes tag

SZijjasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy le akarom menteni a Windows Mailos leveleimet és át akarom rakni Outlook Expressre (Vistaról Xpre újratelepítés után). hogy csináljam ezt?:S Ha exportáltom az üzeneteket, akkor csak Win Mailba tudom, próbáltam műsik gépen felismeretni Outlookkal, de nem ment:S mint csinálok rosszul? Újra akarom telepíteni a gépemet, de a levelezésem fontos és nem akarom elveszíteni....

váalszokat előre is köszi: q

(#1163) Kraptor


Kraptor
őstag

Be tudom állítani Outlook 2007-ben, hogy akinek válaszolok az bekerüljön a névjegyeim közé?

(#1164) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali azt akarom kérdezni hogy azt hogy lehet megcsinálni hogy minden levelemben amit írok ott legyen a levél alján a nevem és elérhetőségem.

(#1165) Jarod1 válasza metaldog (#1164) üzenetére


Jarod1
addikt

Írd az aljára:)))) :DD

egyébként, beállítások -levélformátum- aláírások

ÜDV

(#1166) bme


bme
tag

Sziasztok!

A Microsoft Outlook Express-nél meg lehet valahogy változtatni az üzenetjelző hangot?

(#1167) kraftxld válasza bme (#1166) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vezérlőpult, hangok, és ott van az új üzenethez tartozó hang.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1168) bme válasza kraftxld (#1167) üzenetére


bme
tag

Köszi szépen, meg van.

(#1169) west


west
őstag

hogy kell outlookot fibermailra beállitani??(pop3,smtp)?????

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1170) Chili7 válasza west (#1169) üzenetére


Chili7
őstag

pop3: mail.fibermail.hu
smtp: smtp.fibermail.hu

(#1171) west válasza Chili7 (#1170) üzenetére


west
őstag

köszönöm....esetleg azt tudjátok melyik portot kell beállítani????

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1172) bme


bme
tag

Az miért van, hogy mikor levelem jön akkor nem mindig jelenik meg a kis boríték, és nem mindig játssza le az üzenetjelző hangot az outlook?

(#1173) ByB


ByB
addikt

Outlook-ban nem létezik az Express-ben található identitáshoz hasonló?

(#1174) ByB válasza ByB (#1173) üzenetére


ByB
addikt

UP

(#1175) gizmoboy


gizmoboy
csendes tag

Hello!

From: Vajda Ákos <gizmoboy85@xxx.com> [mailto:=?ISO-8859-1?Q? Vajda_=C1kos _<gizmoboy85@xxx.com>?=]
Sent: Friday, October 03, 2008 1:09 PM
To: =?ISO-8859-1?Q? S=FCle; _R=F3bert _<sule.robert@xxx.hu>?=

Tudna valaki segíteni abban, hogy az Outlook 2007-em miért kezeli ilyen gusztustalanul az ékezetes neveket az email címeknél? (A domain helyére szándékosan tettem xxx-et.)

Gyakran előfordul, hogy mikor ékezetes nevű feladótól kapott levélre akarok válaszolni, nem küldi el neki, mivel az Outlook automatikusan fos címzést tesz be, és aztán jön a méler démon :-S

Szóval valami kódolás rosszul van beállítva? Nézegettem már többször is, de nem jövök rá.

Előre is kösz!

(#1176) Gabás válasza gizmoboy (#1175) üzenetére


Gabás
addikt

próbáltad módosítani az Options/Mail format/Internation options/General settings beállításokat?

[ Szerkesztve ]

(#1177) Gabás válasza bme (#1172) üzenetére


Gabás
addikt

mert csak az elsődleges postafiókba érkező leveleknél működik ez (ha csak egyet használsz, passz:) )

(#1178) gizmoboy válasza Gabás (#1177) üzenetére


gizmoboy
csendes tag

Eddig nem próbáltam azt módosítani. Alapból a második volt bepipálva, a válaszoknál meg közép-európai (ISO), vCardnál meg közép-európai (Windows) volt beállítva. Két gmail-es fiókot használok... Tehát?

(#1179) Gabás válasza gizmoboy (#1178) üzenetére


Gabás
addikt

vedd ki a második lehetőség (angol nyelvűf fejlécek) elől a pipát, hátha..

(#1180) gizmoboy válasza Gabás (#1179) üzenetére


gizmoboy
csendes tag

Nem jó, továbbra is így jelenik meg a címzett, mikor pl. továbbítani akarom az üzenetet:

Vajda Ákos <Vajda.Akos@xxx.hu> [=?ISO-8859-2?Q?Vajda_=C1kos_<Vajda.Akos@xxx.hu>?=]

Egyéb ötlet?

(#1181) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogyan lehet Outlook 2003-ban olvasási visszaigazolást kérni egyetlen levélre.
Azt már megtaláltam, hogyan lehet az összes küldöttre de azt, hogy egy levél küldése előtt beklattyintom az olvasási visszaigazolás kérését azt nem.

Köszi!

Romani ite domum.

(#1182) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Valaki?

Romani ite domum.

(#1183) Gabás válasza ZCoyote (#1182) üzenetére


Gabás
addikt

az új levélben a Beállítások/Options-ben, elég eccerű:)

(#1184) ZCoyote válasza Gabás (#1183) üzenetére


ZCoyote
őstag

Már megtaláltam de azért köszi!

Romani ite domum.

(#1185) bme


bme
tag

Nektek is csinálja mostanában azt a gmail, hogy nem igazán akarja elküldeni outlookból a leveleket? Meg fogadni se mindig?

(#1186) erhas01


erhas01
tag

udv:
leveleket kellene mentenem!
hol talalom az outlook 6 nal XPsp2 nel
a helyi mappat a beerkezett uzeneteket es a kimeno uzeneteket az xp belul?
egy masik gepre szeretnem kimenteni.
a fajl exportalas egy masik outlook programba sajnos nem mukodik!
az exportalas nem hajthato vegre, hiba a mapi inicialazasakor!
a copy past sem mukodik! sem a masolas jobb egerrel!
megserult a vb adatbazis.
virus volt!
koszonettel!
erhas01

(#1187) erhas01 válasza erhas01 (#1186) üzenetére


erhas01
tag

udv:
megoldottam targytalan.
udv: erhas01

(#1188) duong


duong
tag

üdv.
Microsoft Office 2007 Outlook-om van, és az a probléma, hogy fogadni tudok emaileket, de küldeni már nem. Windows XP sp2 op. rendszerem van. Nem tudnátok segíteni? pls.
köszi
:R

[ Szerkesztve ]

(#1189) bazsa0007


bazsa0007
tag

sziasztok

lenne egy olyan gondom hogy 5 percenként felugrik egy olyan üzenet hogy az outlook helymegtakarítás végett tömörítené az üzeneteimet...a poén hogy soha életembe nem használtan outlook-ot és nincs is beállítva rajta semmi...teljesen mind1 hányszor kattintok az ok -ra mindíg csinál vmit majd eltűnik. ha nem nyúlok hozzá akkor kb 5-6 mp után eltűnik magától de újra előjön. próbáltam már letörölni de sikertelenül, de miníg ittvan az üzenet

(#1190) Cerebellum87


Cerebellum87
csendes tag

Sziasztok,

Olyan apró kellemetlenségekkel fordulok hozzátok, amivel még nem találkoztam eleddig.Beléptem az Outlook 2007 felhasználók táborába, de sajnos két dolog is felütötte a fejét a használat közben.

1.) 3 fiókot konfiguráltam be, egy Gmailest, egy T-Online-ost, és egy Freemailest. Hogy ne legyen gond a küldéssel sehol sem (laptopról van szó), a Gmailes SMTP szerver van minden fiókhoz belőve. Eddig nem okozott gondot, hogy ha a Feladónál kiválasztom mondjuk a T-Online-os fiókot, máshol is úgy tűnjön, hogy a T-Onlineos címem volt a feladó. Itt sajnos ez nem így működik, állíthatok bármit, feladóként minduntalan a Gmailes fiókomat tünteti fel. Mitől lehet ez?

2.) Két gépen is ez a kliens (multifunkciós izé :D) van telepítve, és időről időre induláskor "a program legutolsó bezárása szabálytalan volt,adatfájlok ellenőrzése..." process iramodik meg, ami különösebb hátrányt nem eredményez, de elég idegesítő...

Kérlek írjatok, ha tudtok megoldást nekem valamelyikre ;)

Üdv. és Köszi!

(#1191) Gabás válasza Cerebellum87 (#1190) üzenetére


Gabás
addikt

1. mindegyik fióknál a megfelelő smtp-t célszerű használni, így nem lesz probléma a feladó azonosításával. Ha Gmailes SMTP-val küldöd, hitelesítéskor persze hogy azt a címet és jelszót használja
2. ha nem zárod be az outlookot, és úgy kapcsolod ki a gépet (pl a háttérben/tálcán van az outlook), ellenőrzi, hogy nem sérült-e a pst fájl. megoldás: mindig zárd be az outlookot a gép kikapcsolása előtt:)

(#1192) Cerebellum87 válasza Gabás (#1191) üzenetére


Cerebellum87
csendes tag

Szia,

Köszönöm a válaszokat! Igazából az első kérdéssel kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy eddig nem igazán volt gond az, ha mindenhova ugyanazt az SMTP-t használtam, ezért gondoltam hogy így is menni fog. A furcsa az, hogy T-online-ost használva pl.: Freemailes fiók esetén ahol nincs saját SMTP szerver nincs semmi gond, feladónál kiválasztom hogy Freemail, és a Freemailes címem jelenik meg feladóként :)

A második kopogószellem, nemhogy nem szoktam nyitva hagyni leállításkor a programokat, még túlzottan óvatos is vagyok ezügyben, nem tudom miért nem szeret :)

Üdv.
Cereb

(#1193) tomta


tomta
tag

Hali
Outlookkal kapcsolatos a problemám:
adott két gép egy hálózaton belül, amiken azonos postafiók van beállítva.
Az adott postafiókra beérkezett e-mailek viszont hol egyik hol a másik gépen jelennek meg , egyidejüleg egy azon email nem látható mindkét gépen.

Mit kellene beállítani az outlookban hogy mindkét gép megkapja a bejövő emailek mindegyikét?

(#1194) kraftxld válasza tomta (#1193) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

Így néz ki Outlook alatt is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1195) tomta válasza kraftxld (#1194) üzenetére


tomta
tag

:C Működik !
Köszönöm

(#1196) Encian


Encian
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Outlook 2003, hol és hogyan lehet bekapcsolni/beállítani, hogy a levél címzettjének beíráskor gyorsszövegben jelenítse meg a lehetséges e-mail címeket?
Érdekes módon egyes neveknél megjeleníti, másoknál meg nem. A címlistában azonos mezők vannak kitöltve mindkét esetben. Lehet az okozza a problémát, hogy az office 2000-ről lett upgrédelve 2003-ra? A régebbi tudta, az új nem?

Köszönettel: Encian

(#1197) kraftxld válasza Encian (#1196) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1198) Encian válasza kraftxld (#1197) üzenetére


Encian
tag

Köszönöm, sajnos nem működik Nálam. egyik gépen sem. azon túl, hogy az f-prot vírusként detektálja, nem fut. " az outlook hibát észlelt" és leállt :(

(#1199) Muci81


Muci81
csendes tag

Hali!

A problémám a következő lenne:
2007-es outlookom van Vistaval, de ez elvileg nem gond, mert a probléma a három felhasználói fiókból, ami a gépen van, csak egyet érint.
Szoval a lényeg, hogy ha Bejövő üzeneteket dátum szerinti nézetbe rendezem, akkor ha mint ma pl. szerda van, a csoportosításuk a következőképpen néz ki: Ma, Tegnap és Múlt héten!
Bárhogy nézem a hétfői levelek hiányoznak. :F
Átjelentkeztem a másik fiókba, ott ugyanarra az emilcímre küldött leveleknél meg tudom nézni a hétfőieket. Tehát a kiszolgálónál minden rendben és a beállításoknál is megvan, hogy a kiszolgáló szerveren maradjon 1 példány 10 napig.
Ha valaki tud segíteni, kérem írjon, előre is köszi

“A világ egyetlen főiskolája és egyeteme sem tehet érted többet, mint hogy segít neked segiteni önmagadon.” (Frank Bettger)

(#1200) heaven


heaven
tag

Outlook Express - Windows XP alatt

Nem tudok törölni a Beérkezett üzenetek mappából. Megnyomom a törlést és nem csinál semmit :(
(Az lehet probléma, hogy a törölt üzenetek mappában kb 6000 levél van?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.