Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#1547) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sajnos a connectorral nem megy. :N Automatikusan IMAP-ra állítja és nem állítható POP-ra.

kraftxld
Ezzel a progival működik valóban :R
(bár néha leakad a letöltés végén az YPOPs, de ezt inkább a W7 x64 RTM alatti futtatásnak tudom be...

Met
Azért tartott eddig, mert a kedvedért direkt kipróbáltam a MS módszert és a sima Importálást is Outlook 2007-ből(több gépet hoznak hozzám javítani, az egyiket most tesztgépnek használtam :DDD ), jelentem mindkét módszer működik...Az is amit linkeltem az MS oldalán, és az általam "kiötlött" is (az elküldött levelek bemásolása a berkezettek közé)
Egy biztos, ha OL2007-ből importálsz, akkor nem lehetnek saját magad által létrehozott mappákban a levelek(Outlook Express-ben), hanem simán a csak a beérkezett levelek-ben
Sajnos más ötletem nincs már...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1552) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#1551) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én sajnálom :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1553) Met válasza Fire/SOUL/CD (#1551) üzenetére


Met
nagyúr

Nem értem, miért csak a fele könyvtárba kerültek bele a levelek :F
Köszi a fáradozást

Régebben olvastam valami ingyenes progiról amivel lehet outlookból menteni, csak már nem emlékszek, hogy hol :(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1554) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#1552) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha nem lenne nagy kérés és lesz egy kis időd is, megnéznéd hogy milyen Yahoo mail van az "ismerősödnek"?(ha már úgy is a szomszédban lakik... :R )
A Connector a @yahoo.com végződésű mail-lel nem dolgozik össze(nálam).
Igaz, nem azt a változatot, hanem egy újabb verziót töltöttem le, de nem hinném hogy az a gond, vagy hogy Outlook 2007 a "tesztalany", nem pedig 2003...(bár már semmin sem lepődöm meg :DDD )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1555) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#1554) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De a szomszédom azóta elköltözött írországba! :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1556) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#1555) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, ez nyomós érv... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1557) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Sziasztok! Elég nagy segítségre lenne szükségem. Van a cégnél jelenleg egy megosztott outlook naptárunk ,ez egy Windows exchange 2003-as serveren van. Szeretnénk áthelyezni a naptárat egy másik gépre. Sajnos azonban neten sem találok semmi leírást ,hogy hogyan tudok létrehozni ilyen megosztott naptárat. Illetve kell e hozzá valami külön licence. Mert most azzal megy.

Köszönöm az infokat! :R

(#1558) kraftxld válasza DJ.Gróf (#1557) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A masik gepre is dobni kell exchange-t.
Amugy miert kell athelyezni?

Nincs valaki aki elegge ert az outlook 2007 programozasahoz?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1559) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#1558) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nézz körül az Excel topic-ban, Delila_1, Fehér Mancs lehet hogy Outlookban is tud segíteni.(Makróprogramozásban "otthon" vannak... :K )
Amúgy mit kellene megoldani, mi lenne a feladat?
(én is írtam makrót Outlookhoz, ami átnevezi az email címeket, névjegykártyákat stb)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1560) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#1559) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Oké, majd ott is feldobom ha én sem bírok vele, meg itt se aktívak a népek :)

Röviden:
- Ha jön egy levél, és benne van a feladó egy meghatározott listában, feljön egy pop up, és felajánlja a továbbítását egy másik belső email címre.
- Új levél írásakor a ribbonon csinálni kell egy ikont, amit ha lenyom a jóember akkor automatikusan cc-zi a levelet a fenti belső mail címre.
- A fő ablakban is van egy ilyen gomb, több levél kijelölésekor, gombot megnyomva átküldi a leveleket szintén egy meghatározott belső mail címre.

Bónusz feladat: külön színnel (kategóriával) jelölni a már továbbított leveleket.

Most hirtelen a ribbonon való új elem létrehozásával küzdök, de ebben a piszok outlook-ban nem lehet makrót rögzíteni, pedig az eléggé megkönnyítené a dolgom.

Ja, Outlook 2007-hez kellene ez a dolog :)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1561) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#1560) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Azt hiszem nem megoldható(gomb a Ribbon-ra), 2007 esetén külső progival lehet. :K
Legáltalánosabban a Visual Studio-t szokás használni, VSTO bővítménnyel, ebben az esetben viszont szinte teljesen át lehet "formálni" az Outlook-ot...
Azért, kerestem egy jó leírást, igaz angol, de ahogy "ismerlek" ez nem fog gondot okozni... :DDD
[link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1562) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#1561) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Köszi, ez tök jó összefoglaló!

Úgy látom nem úszom meg Visual studio nélkül :(

Na majd eljátszadozok vele.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1563) dferee


dferee
tag

Sziasztok!

Előfordulhat, hogy én vagyok a barom de nem találtam erre vonatkozó kérdést.
2007-es outlookom van és azt szeretném megoldani, hogy akkor is jelezzen új levélnél ha nincs elindítva.

Magyarul:
Le lehet rakni valahogy csak tálcára vagy van hozzá valami notifier?

Előre is köszönöm a választ!

(#1564) Gabás válasza dferee (#1563) üzenetére


Gabás
addikt

hát ha nincs elindítva, hogy jelezzen szerencsétlen :U
tálcára úgy rakod, hogy jobbklatty - hide when minimised

(#1565) dferee


dferee
tag

köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1566) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Outlook 2007-est használok úgy kb két hete és egy rendszeres jelenséggel van problémám.Néha egy -egy üzenet küldésekor lefagy a progi csak úgy függetlenül a címzettöl vagy mi van az emailban .?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1567) tothm


tothm
őstag

Sziasztok! Abba kérnék egy kis segítséget, hogy hogyan tudnám az outlookban mentett neveket, egy mobilra rátenni!? Köszi!

(#1568) Gabás válasza tothm (#1567) üzenetére


Gabás
addikt

általában a telefongyártó programjával szinkronizálhatod

(#1569) tothm válasza Gabás (#1568) üzenetére


tothm
őstag

Igen, csak Nokia PC Suittal sehogy sem sikerül! Valakit nagyon kérem, hogy segítsen!

(#1570) simos


simos
tag

Üdv. Mindenkinek !

Segítséget szeretnék kérni :
Office 2007-et használok,és nem tudok levelet küldeni !
Fogadni tudok rendesen.
T-Home - os internetem van. Freemail-es vagyok, az oprendszerem Windows 7.

Az SMTP-re mit kell beállítanom?......és nem tudom , hogy hol kereshetnék még hibákat !!

Előre is Köszönöm a segítséget !!!!!!!

(#1571) Fire/SOUL/CD válasza simos (#1570) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

POP és SMTP is mail.freemail.hu
vagy
POP : mail.freemail.hu
SMTP: mail.t-online.hu

Részletesebben

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1572) simos válasza Fire/SOUL/CD (#1571) üzenetére


simos
tag

Köszi Fire a segítséget, kipróbáltam de sajnos így sem működik !

A porthoz mit kell beírnom?....és amikor létrehozom a fiókot, akkor a freemail, vagy a t-online címet kell megadnom?

A teszt küldés sem sikerül !!!

Előre is Köszi !!!!

(#1573) Fire/SOUL/CD válasza simos (#1572) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Freemail beállításához pl ubul123@freemail.hu
POP3(bejövő üzenetek kiszolgálója): mail.freemail.hu vagy freemail.hu
SMTP: internet szolgáltatód SMTP címe, de ez T-HOME-nál mail.t-online.hu
Felhasználónév: ubul123@freemail.hu(tehát a teljes email cím a @ utáni résszel együtt)
jelszó: amit kaptál a freemailhez
(POP: 110, SMTP: 465 és SSL kell)

Amúgy milyen hibát ír ki az Outlook2007?

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1574) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#1573) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha jól tudom már a t-online smtp-n is autentikálni kell, tehát oda is meg kell adni user/pass-t.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1575) simos válasza Fire/SOUL/CD (#1573) üzenetére


simos
tag

Sajnos nem működik. A felhasználónév és password ok!

azt a hibát írja ki, hogy nem lehet kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval.
és ezt is kiírja : 554 5.7.1

Az előző szolgáltatómmal működött ugyanez az outlook ugyanezzel az op.rendszerrel.
(kébeles net volt) Csak most aT-home-al cseszekedik.

(#1576) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

mindig szoktam exportálni pst fileba, hogy megmaradjanak a leveleim, de most vettem észre, hogy sem címjegyzék, sem pedig a több beállított fiók nem került bele ebbe a személyes fileba...
hogy lehet címjegyzéket és több e-mail fiók beállítását kiexportálni vagy lementeni?
elég macerás félévente / évente minden fiókot külön beállítani

(#1577) #54715584 válasza simos (#1575) üzenetére


#54715584
törölt tag

freemailnél pop3.freemail.hu címet kell használni

(#1578) #54715584 válasza #54715584 (#1576) üzenetére


#54715584
törölt tag

közben találtam egy olyat Ms oldalán, hogy Save My Settings Wizard... :)
Este otthon kipróbálom :)

(#1579) #54715584 válasza #54715584 (#1578) üzenetére


#54715584
törölt tag

mégsenem fog műxeni, mert office 2007-ben nincsen benne... :(

(#1580) Fire/SOUL/CD válasza #54715584 (#1579) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

ABF Outlook Backup
Outlook Backup Pro
Genie Mail Backup

Fire.

UI: sajnos egyik sem Free...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1581) #54715584 válasza Fire/SOUL/CD (#1580) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :R

(#1582) #54715584 válasza Fire/SOUL/CD (#1580) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az nem baj ha free, mert 30 napig ugye lehet használni, nekem meg majd csak akkor kell, ha újra előáll ez a probléma :)

(#1583) Fire/SOUL/CD válasza #54715584 (#1582) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Haha... :DDD , gondolod erre nem gondoltak a fejlesztők? Hát de.. :K
Mindegyikben van valami korlátozás, vagy nem menti az Accountot, vagy csak 2 darabot ment és hasonló "gonoszságok"... ;]
Szóval figyelmesen használd a Free-ket, mert csak a levelezésed egy csekély része marad meg... :DDD

Fire.

UI: nem tudom, melyik, de az egyik azt csinálja, hogy tényleg mindent lement, csak hogy 10 levelet vagy hányat pakol vissza...kiül az ember arcára a nagy D betű... :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1584) slett27


slett27
addikt

Egy kis segítség kellene.

Az Office 2000 Small Business Outlook-jának outlook.pst file-ja elérte a 2GB-os határt. Utána néztem egy-két dolognak, hogy lehet orvosolni. Levágtam belőle 25MB-ot egy másik fórumon ajánlott programmal, majd javítani próbáltam a scanpst.exe-vel. Sikertelenül.

A kérdésem az lenne, ha a cég megvásárolja az Office 2007-et amiben már nincs ez a hiba, akkor áttudom vinni a outlook.pst-t az Office 2000-ből ? Befogom tudni olvasni importálással ?

Tanácstalan vagyok most mint egy kisközség. :F

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1585) Fire/SOUL/CD válasza slett27 (#1584) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

2000-es Outlook-ban legegyszerűbb, ha létrehozol egy új adatfájlt és azt adod meg alapértelmezettnek. Onnantól már abba a PST-be "kerülnek" be az újabb letöltött levelek.

A 2007-es Outlookba be lehet IMPORTÁLNI a 2000-es PST-ből.

Fire.

UI: Én is egy "tanácstalan" kisközségből írok, mivel régóta megszűntek a Tanácsok... :DDD
Tehát ez a HSZ, egy jó tanács, egy tanácstalan kisközségből... :))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1586) #54715584 válasza Fire/SOUL/CD (#1583) üzenetére


#54715584
törölt tag

a levelezés nem gond, arra ott a pst file...
de akkor kis naiv vagyok, majd jól bevásárolok :)

(#1587) slett27 válasza Fire/SOUL/CD (#1585) üzenetére


slett27
addikt

Olyan program lenne jó, ami mondjuk ketté szedi a outlook.pst-t, akkor lenne ~2x1GB file, amit már "megenne". De nem találtam ilyen progit eddig.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1588) Fire/SOUL/CD válasza slett27 (#1587) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De ha új PST-t hozol létre, attól még a régi megmarad, és látod a régi 2Gigás PST-ben lévő levelezésed, azokat eléred, csak az alapértelmezés után ebbe az új PST-be "töltődnek" majd le a levelek..(Ami megint 2Gigáig elég lesz)
Lehet, hogy nem igazán értem, ez a megoldás miért nem felel meg, vagy hogy miért kell 2x1 Gigára szeletelni? :F (Ha szeretnél az régiből az új PST-be leveleket másolni/mozgatni stb, akkor az nem gond, megoldható teljesen megszokott "fogd és vidd" módszerrel)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1589) slett27 válasza Fire/SOUL/CD (#1588) üzenetére


slett27
addikt

Értelek. Próbálom amit mondtál, csak azért volt számomra érdekes, mert azt írják mindenhol, hogy a programnak maga a 2GB-os file mérettel van gond. Vagyis ha az archive.pst is 2GB-os lesz, azt fogja-e kezelni. Megpróbálom...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1590) slett27


slett27
addikt

Megpróbáltam. "Program nem válaszol !" :DDD

Most a outlook.pst-t átneveztem archive.pst-re. Az outlook.pst-nek tök üresnek kellene lennie. De nem megy.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1591) Fire/SOUL/CD válasza slett27 (#1590) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Szerintem az a ScanPST progi már teljesen "szétkente"... Remélhetőleg van másolatod az eredeti PST-ből...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1592) slett27 válasza Fire/SOUL/CD (#1591) üzenetére


slett27
addikt

Az eredetit mozgattam, csináltam biztonsági mentést, hajjaj. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#1593) scope2007


scope2007
addikt

hali!

már 1x megkaptam a választ.. de most nem találom a parancsot amivel le lehet pucolni az outlookot a gépről.. ha minden igaz Fire/SOUL/CD te adtad meg a parancsot.. de végignéztem a 2009es hszeket de nem találom azt a sort amit megadtál :(
tehát egy start/run/és ide egy parancsra lenne szükségem... pls help! thx

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1594) Fire/SOUL/CD válasza scope2007 (#1593) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Egész pontosan az Outlook Express-t, hogyan lehet leszedni a gépről... :DDD
Ezen oldal végén nézd meg: [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1595) scope2007 válasza Fire/SOUL/CD (#1594) üzenetére


scope2007
addikt

köszi, igen ez lesz az :)
de hogy a rákba nem találtam meg mikor egyesével mentem vissza a hsz oldalak között? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1596) simon7012


simon7012
aktív tag

Sziasztok outlook csak az office-ben van?
Ezt külön nem lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#1597) kraftxld válasza simon7012 (#1596) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet külön is telepíteni, de megvásárolni nem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1598) simon7012 válasza kraftxld (#1597) üzenetére


simon7012
aktív tag

De az is fizetős ugye?

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#1599) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok! Ha a bátyám az Outlook Expressben letöltötte a freemailes leveleit (nem volt bepipálva, hogy egy példány maradjon a kiszolgálón), akkor van arra lehetőség, hogy visszalapátoljuk a szart a lóba? Akár freemailes, akár OE-s megoldás, de valami jó lenne.

(#1600) Fire/SOUL/CD válasza lesaux (#1599) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha még nem próbáltad, akkor elég kézenfekvő, az OE-ből a TOVÁBBÍTÁS, szóval a szükséges leveleket feladod magadnak újra... :DDD
Csak arra ügyelj, hogy nehogy KÜLDÉS és FOGADÁSra menjél, csak KÜLDÉSre...
Ezután meg a webes felületen beállítod a Freemail fiókodat, hogy maradjon egy példány fent...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.