Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Cowek válasza moonman (#299) üzenetére


Cowek
csendes tag

Köszi!

Ez elég konkrét :):C

Üdv!

(#302) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Mostanában ezt műveli velem az office:Bővebben: link Bővebben: link
Mi akadályozhatja meg a telepítést? Próbáltam már Administratorként belépve, semmit el nem indítve is, de semmi:(((

(#303) moonman válasza kiskegyed (#302) üzenetére


moonman
titán

az (office) telepítő forrás elérhető helyen van neki?

(#304) kiskegyed válasza moonman (#303) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Ő töltötte le az officeupdate.com-ról. Nem tudom hova rakta, de csak nem tiltotta le magát...

(#305) Cowek válasza kiskegyed (#304) üzenetére


Cowek
csendes tag

Ugye angol nyelvű office-od van? Magyarhoz ez nem jó...
Más tippem nincsen...

[Szerkesztve]

Üdv!

(#306) moonman válasza Cowek (#305) üzenetére


moonman
titán

automatikusan a nyelvhez megfelelőt tölti :)

(#307) kiskegyed válasza Cowek (#305) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Igen, az office angol.
A megoldás az lett, hogy újraraktam az office-t.

(#308) Azazello- válasza Azazello- (#297) üzenetére


Azazello-
senior tag

up a problemamnak! :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#309) kiskegyed válasza kiskegyed (#307) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

A reinstall óta sem fenékig tejfel az élet. Azt mondja az excel, hogy ''nem vagyok feltelepítve!'' :O :(((
Bővebben: link

(#310) kiskegyed válasza Azazello- (#308) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Használj IMAP-ot POP3 helyett! (Márha van imap a szervereden és pop3-at használsz most)

(#311) Azazello- válasza kiskegyed (#310) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem igazan ertek hozza, elmagyaraznad mit is takar az imap?

egyszeruan valtoztassam meg pop3-rol imap-ra? :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#312) kiskegyed válasza Azazello- (#311) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Neked talán erre van szükséged:
Bővebben: link
Itt megtalálod, hogy mi is az imap, meg azt is hogyan lehet pop3-mal fönthagyatni a leveleket a szerveren úgy, hogy csak egyszer töltse le.

(#313) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Elértem a 2 gigás határt az imap foldereim pst file-jával, ezért nem hajlandó újabb leveleket letölteni.
A kérdésem: Hogyan lehet átváltoztatni 2003-as formátumra az imap accounthoz tartozó pst file verzióját? Az álítólag tud 2 giga fölé menni.
Három ponton tudnám elképzelni a módosítást.
1 Ha csinálok egy új imap accountot, akkor alapból 97-2000-eset csinál. Van lehetöség az alapbeállítás megváltoztatására?
2. Konvertálni nem tudok. Vagy mégis lehet vhogy?
3. Az imap account folder beállításait beledrótozni egy már meglévő (2003-as) pst file-ba lehet vhogy?

(#314) kiskegyed válasza kiskegyed (#313) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Megvan a válasz! Nem lehet sehogy. :(( Itt találtam meg:Bővebben: link As in earlier versions of Outlook, Internet Message Access Protocol Version 4rev1 (IMAP4) accounts and HTTP accounts use .pst files that do not use the UNICODE format. Therefore, the .pst files for IMAP accounts or for HTTP accounts are limited to 2 GB.
Bezzeg a magyar verzióban Bővebben: link, ahol először kerestem hiányzik ez a két mondat. :(((

(#315) Andie


Andie
őstag

Szasztok!

Következőképpen néz ki az outlookom :
Felül szokásos menüsor, kis gombok.
Baloldalt függölegesen a mappalista.
Jobboldalt 2 részre van osztva vizszintesen, felül a fejlécek, feladó-tárgy-érkezett felosztásban, mind 1-1 sor, tehát semmi betekintés meg faxni. (amolyan outlook-express szerüen)
Alul a kiválasztott levél tartalma jelenik meg, az olvasóablakban.

No itt a gondom. Ez a dög olvasóablak felül legalább 300 pixel vastagságban egy fehér használhatatlan mezöt tartogat. És csak alatta jelenik meg az üzenet törzse. Ennél fogva az olvasó ablak felét tudom csak kihasználni, a felsö részében semmi nem látszik, csak fehér. Gondolom itt jelenne meg ismét a fejléc? De nem látszik semmi, csak hót fehér.
Hogy lehet eltüntetni, hogy az egész olvasó ablakot tudjam olvasásra használni?
(most jólenne egy screenshot, de sajna innen nemtok ftpzni)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#316) sbazsi válasza Andie (#315) üzenetére


sbazsi
veterán

kepfeltoltes.hu
nem kell ftp

(#317) Andie válasza sbazsi (#316) üzenetére


Andie
őstag

Nahát? Ezt eddig nem használtam. Köszönöm!

Tehát igy néz ki a dolog : Bővebben: link

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#318) moonman válasza Andie (#317) üzenetére


moonman
titán

hm nekem oda a fejlécet teszi, feladó címzett, tárgy, csatolások, de kb fele ilyen magas a sáv.
csak az ilyen html-es leveleknél csinálja?

(#319) Andie válasza moonman (#318) üzenetére


Andie
őstag

Nem! Képzeld, tök sima plaintext leveleknél is. Nagyon zavaró! :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#320) Dr_Hengelhof


Dr_Hengelhof
csendes tag

Sziasztok!

Van két postafiókom. 'A', és 'B'.
Az 'A' van alapértelmezettnek megjelölve.
Ha 'B'-re kapott levélre válaszolok, az 'A' fiókon keresztül erölteti.
Ha az 'A'-ra szeretnék, válaszolni, akkor meg a 'B'-fiókon keresztül szeretné, ha továbbítanám. Teljesen fordítva működik, és illogikus. Már próbáltam minden beállítást, kivéve azt, ami helyrehozná ezt.
Esetleg valaki tudna segíteni? Elég macerás, minden alkalommal átálítani. Vagy is inkább már unalmas.

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#321) sbazsi válasza Dr_Hengelhof (#320) üzenetére


sbazsi
veterán

Nekem 3 mailboxom van.
És a felépítés a következő:
Amikor indul az outlook, akkor megkérdezi, hogy melyiket indítsa.
A/B
A B-ben csak egy mailcím van, ez teljesen el van szeparálva a másiktól.
A másikban két emailcím van.De nekem ott rendesen működik, ha az egyik címre érkezettre akarok válaszolni, akkor nem keveri be a másik címet...
(''A'' en@cegnev.hu/központ@cegnev.hu; ''B'' privát cegtől független.)

(#322) sbazsi


sbazsi
veterán

ja és a kozpont@ceg.hu-nak sajat mappaja van, és van szabaly, hogy az oda erkezetteket tegye abba.

hogy van beállítva nálad?

úgy nem jó, hogy külön profilt állítasz be?
mint ahogy nálam is van a sajat/ceges, inditaskor megkérdezi?
vagy ennyire ne legyenek függetlenek egymástól?

(#323) Dr_Hengelhof válasza sbazsi (#322) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Nos kipróbáltam, és külön csoportba tettem a két emilcímet. Talán így jó lesz, majd tesztelem.
Amúgy hol lehet külön profilt létrehozni? Express-ben tudom, de itt nem találom

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#324) Dr_Hengelhof


Dr_Hengelhof
csendes tag

Amúgy arra még nincs valami egyszerű megoldás, hogy a küldött képeket ne keljen egyenként megnyitni, hanem mint az Express-ben, a betekintő abalkban megnézni, és dönteni a sorsáról?

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#325) sbazsi válasza Dr_Hengelhof (#323) üzenetére


sbazsi
veterán

vezérlőpult/pista.

nem pista az, posta. :P:D

[Szerkesztve]

(#326) Dr_Hengelhof válasza sbazsi (#325) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Őrület. Erre soha nem jöttem volna rá. Köszi! :)

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#327) sbazsi válasza Dr_Hengelhof (#326) üzenetére


sbazsi
veterán

azon belül a profilok...
ott tudsz új profilt hozzáadni.

(#328) moonman válasza Dr_Hengelhof (#324) üzenetére


moonman
titán

olyant nemtud, kivéve ha html a levél.

[Szerkesztve]

(#329) Dr_Hengelhof válasza moonman (#328) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítségét.

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#330) ragazzo


ragazzo
őstag

Sziasztok!

Nem akarok új topicot nyitni,ezért itt kérdezem meg.Használok outlook expresst és mozilla thunderbirdet egyaránt,és a levelekben lévő webhivatkozást nem hajlandó egyik sem megnyitni.Ha külön rákkattintok az internet ikonra,akkor van internet,de nem értem hogy levél esetében miért nem csatlakozik a kiválasztott linkre.A gépen van egy NOD32, és egy Black Ice tűzfal.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#331) Revoltec.de


Revoltec.de
csendes tag

Kereső nemtalált rá semmit, ezért megmerem kérdezni, hogy:pop3 kapcsolattal letöltöttem webes maílcímemről a leveleimet.De sajna egyet sem hagyott a serveren.Hol tudom azt beállítani hogy legközelebb a kiszolgálónál maradjanak az eredetiek?
Köszönöm:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#332) chicken válasza Revoltec.de (#331) üzenetére


chicken
senior tag

Eszközök, Beállítások, Levelezés beállításai, E-mail postafiókok, Létező e-mail-fiók megjelenítése vagy módosítása, a kérdéses fiók kiválaszt, Módosítás, További Beállítások, Speciális Fül: ''Az üzenetekből egy példány a kiszolgálón marad'' pipa.

mens sana in campari soda

(#333) Revoltec.de válasza chicken (#332) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#334) Revoltec.de válasza chicken (#332) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Lenne még egy láma kérdésem.Mondjuk egy win reinstalnál hogy tudnám a legegyszerűbben elmenteni az outlok adatait, beállításait, stb.Köszönöm:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#335) matuu válasza Revoltec.de (#334) üzenetére


matuu
tag

Ezt úgy lehet, hogy kimentessz PST file-t ami minden adatot tartalmaz. Nem is olyan nagyon nehéz. Exportálás és már mehet is. Csak aztán majd vigyázz rá., hogy ne vesszen el. Abban nem vagyok biztos, hogy a beállításokat is kimentené, de címjegyzéket, meg az ilyesmiket igen. Aztán amikor megvolt a reinstall akkor meg csak importálni kell és kész.

''A'' rulez => ATI, AMD, ASUS

(#336) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hali
azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudok olyan szabályt látrehozni, hogy egy bizonyos címzett levelei (rajat vagyok 2 levlistán és az azokról érkezők) egy megadott mappába kerüljenek érkezéskor.
nem találtam ilyesmi szabályt és néány meddő próbálkozásomra az outlook csak annyit mondott, hogy nincs elég jogosultságom (pl. listakészíés)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#337) tildy válasza MyKonzerv (#336) üzenetére


tildy
nagyúr

készíesz a levlistáknak mappát, majd
eszközök/szabályok és értesítések/ új szabály /szabály létrehozás sablon alapján /címlistára küldött üzenetek áthelyezése egy mappába és tt beállítod , hogy kiknek szóló levél és melyik mappába kerüljön.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#338) MyKonzerv válasza tildy (#337) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

így csináltam elsőre is, itt az eredmény:
A címlista megjelenítése nem sikerült. Nem nyitható meg a címlista névjegyalbum mappája; törölték, eltávolították, vagy önnek nincs megfelelő jogosultsága. A mappa outlook címjegyzékből való eltávolításáról az MS Office Outlook súgójában talál részletesebb ismertetést.

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#339) tildy válasza MyKonzerv (#338) üzenetére


tildy
nagyúr

Alula címzetthez írd be a lista mailcímét és úgy jó lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#340) Revoltec.de válasza matuu (#335) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Értem, csak nemnagyon sikerül.Hol leledzik ez a file?Vagy nekem kell létrehoznom?
Köszönöm:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#341) MyKonzerv válasza tildy (#339) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

köszi, így sikerült

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#342) chicken válasza Revoltec.de (#340) üzenetére


chicken
senior tag

elvileg C:\Documents and Settings\Revoltec.de\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

mens sana in campari soda

(#343) Revoltec.de válasza chicken (#342) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#344) sbazsi


sbazsi
veterán

exportálni sem nagyon kell, max a címjegyzéket.
Nekem az outlook.pst file egy usb vincsin van. és 3 különböző gépről szoktam használni, és sosem volt gond.
Na persze elsőre be kellett állítani, hogy ehhez a profilhoz honnan keresse a pst filet.

(#345) Integra


Integra
titán

hi, pár kérdés:)

1. eltűnt alulról az alsó információs sávom, nem tudom hol hozzam vissza, nézem anézetben, de nem találom, bevallom nem is tudom ennek a hivatalos nevét.
2. hogy kell kikapcsolni mailben azt a funkciót ami automatikusan kiszed minden sorközt, mert nagyon sok mailem egyszerűen összefolyik és olvashatatlan lesz, tartsa meg az eredeti tagolását a küldött mailnek
3. miért van az, hogy hiába állítom magyarra az alapnyelvet értelmezésnek, állandóan átugrik angolra kapott mailek esetén ha azokra válaszolok. nem lehet ezt is megoldani, hogy módosítsa és magyar helyesírás ellenőrzőt használjon ilyenkor is?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#346) X-COM válasza Integra (#345) üzenetére


X-COM
nagyúr

1. view-status bar
2. tools-options-email options-remove extra line breaks
3. fogalmam sincs, html-es leveleknél fordul elő, átváltod plain text-re, akkor már ok

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#347) Integra válasza X-COM (#346) üzenetére


Integra
titán

az állapotsort nem találom amikor új levelet nyitok, egyszerűen nincsen a nézet menüben, csak akkor van ilyen hogy ha magában a főablakban vagyok, akkor az ehhez tartozó menüben van állapotsor.
azért kéne, mert így gyorsan rá lehetne alul klikkelni a nyelvváltásra, de mivel nem tudom előcsalogatni, így menüben kell buzerálnom:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#348) X-COM válasza Integra (#347) üzenetére


X-COM
nagyúr

jahogy új levél, bevallom ott még sohasem láttam ilyet,

na, sikerült egy undorító módszerral előcsalnom,
új levél, belekattintasz a levéltörzsbe,
tools-customize
commands fül
bal oldalt kiválasztod, hogy view, jobb oldalt legörgetsz a status bar-ig és ''kihúzod'' valahová a menü mellé.
bezárod a tools ablakot.

megnyomod ezt az új gombot, utána meg a tools-customize segítségével eltávolítod ezt a gombot.

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#349) Integra válasza X-COM (#348) üzenetére


Integra
titán

wow......
felraktam az állapotsor gombot a menüsorba, maradjon ott szem előtt:)
kár hogy nincsen hozzá valami saját ikon
köszi!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#350) badbrother


badbrother
aktív tag

Hogyan tudom megoldani, hogy több géprööl is lehessen szerkeszteni ugyanazt az
Outlook .pst file-t. Igazából csak egy közös naptárra lenne szükség, amibe mindenki írhat, és mindenki látja, de senki nem törölheti.
Sajnos az ilyen fajta file-t nem lehet offline módban használni, vagy csak én voltam béna?

àltalában elérhetöö lesz a gép, amin a file van, de néha laptopról is kell használni, kapcsolat nélkül, és jó lenne ha automatikusan szinkronizálódnának a verziók újracsatlakozáskor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.