Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#17161) namenlos válasza twice (#17158) üzenetére


namenlos
tag

Az aktuális elszámolási időszak minden hónap 13-án, nap végén zárul. Ha ez nem munkanapra esik, akkora fordulónapot követő első munkanap nap vége. Ez azt jelenti, hogy csak azokat a tranzakciókat fogák az aktuális időszakba beleszámolni, ami eddig az időpontig lekönyvelésre kerül (azon tranzakciók, amik "könyvelés alatt" státuszban maradnak, azokat a következő időszakban kell majd viszafizetni). Tehát, ha most veszel valamit, azt már biztos nem könyvelik le ma nap végéig, így hiába vagyunk az aktuális időszak utolsó napján, nem fogja a most visszafizetendő tartozás egyenlegét növelni. (Mivel a könyvelés 1-3 munkanap is lehet, főleg ha nem OTP-s terminál volt, ezzel lehet játszani.)

Mivel még az aktuális időszak tart (még lekönyvelhetnek függő tranzakciókat), a visszafizetendő egyenleg a következő napon jelenik meg, jön róla SMS, jelenik meg a kivonat.

Visszafizetni bármikor lehet, annyi, hogy ha előbb utalod, túlfizetésként fog megjelenni, és csak akkor fogja elszámolni a rendszer, ha már lezárt az időszak és van fizetendő tartozásod.

A hitelkártya-rendszer nem igazán real-time, szóval ha most utalsz valamit, az nem fog egyből megjelenni (hétvégén meg egyáltalán), éjszaka könyvelik le a befizetést, addig egyszerre lehet tartozás és túlfizetés is a számlán, szóval érdemes másnap megnézni, amikor befrissül az egyenleg.

(#17162) twice válasza namenlos (#17161) üzenetére


twice
tag

+ axioma, +xrvman
Köszönöm a válaszokat!

(#17163) Gallmix válasza Llew (#17000) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Másik telefonra raktam a simplet és kellemes meglepetés megmaradtak a hűség kártyák :)

#17001 yogibear
A Googpepay meg mindenféle app telepítése nélkül is, rendszer integrált.

"Hat a google ökoszisztema része, de egy csomo telefonon nincs fenn gyarilag."
Az nem baj, nálam sincs fent a wallett, de ugyan úgy működött így is. A kártyákat váltogatni kellene a wallet. Egy kártyával nincs gond. Vagy beállításokban lehet váltogatni, csak körülményesebb.

[ Szerkesztve ]

(#17164) Llew


Llew
senior tag

Van az appban/új internetbankban egy olyan opció, hogy màs banknal vezetett számla hozzáadható és annak az adatai (egyenleg, tranzakciók) is láthatóak. Használta/ja ezt vki? Én hozzádtam egy másik számlát, jöváhagytam a dolgot de az egyenleget nem mutatja, viszont belemenve a tranzakciók megnézhetőek.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17165) Angie™


Angie™
addikt

Ma kaptam az értesítést, hogy elfogadták a reklamációmat a bonus hitelkártya születésnapi akcióval kapcsolatosan és jóváírták az ajándék 10.000-et, hurrá :DDD
Na így kb majdnem kijön nullára a kártya éves használati díja, vagy legalábbis annyit értek el vele, hogy idén akkor még nem fogom megszüntetni. :K

Ha esetleg vki más is járt így, hogy elfelejtették elküldeni a bonus összeget, tessék megreklamálni, ne maradjon bent a rendszerben :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17166) hard74 válasza Angie™ (#17165) üzenetére


hard74
senior tag

Én nem reklamáltam,és ma kaptam meg.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#17167) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok S.O.S. segítségre lenne szükségem.
Csoportos beszedést állítottam be az új Alfa lakásbiztosításomhoz.
Rámírt az Alfa, hogy nincs jól beállítva a fogyasztó azonosítóm.
Összenéztem amit ajánlottak, és amit én állítottam be.
Tökéletesen azonos.
Namármost a fogyasztóazonosítóm a kötvényszám és előtte AOO.
Itt lehet esetleg eltérés, hogy a nagy "A" betű után két darab nagy "O" betű áll, vagy két darab 0(nulla).
Ha valaki meg tudná mondani, hogy az két betű, vagy két nulla, azt megköszönném.

(#17168) Angie™ válasza hard74 (#17166) üzenetére


Angie™
addikt

Haha, akkor lehet nem is a reklamáció miatt kaptam meg :) :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17169) xrvman válasza Angie™ (#17165) üzenetére


xrvman
őstag

Születésnapi akció bonus hitelkártyára? Mikor? Miként? Én csak a belépési bónuszról kaptam papírt.

(#17170) Angie™ válasza xrvman (#17169) üzenetére


Angie™
addikt

Decemberben kezdődött és 3 hónapig tartott az időszak amikor nézték a vásárlások összegét. Március 31. volt a hírdetményben, hogy addig írják jóvá a bónusz pénzt, ez kicsit több mint két hét után sikerült nekik ;)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17171) xrvman válasza Angie™ (#17170) üzenetére


xrvman
őstag

Ahha, köszi. Ez meg most van, rendi.
"HIRDETMÉNY
a 2024. tavaszi hitelkártya akcióról
Érvényes: 2024. március 1-től 2024. április 30-ig ..."

(#17172) donbig válasza balazs1956 (#17167) üzenetére


donbig
tag

Gondolom már tárgytalan, de mivel amúgy is bankoltam megnéztem az enyémet. 11 karakter A+10 szám szerintem, de én is csak a következtetek az adott karakterek formájából.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#17173) csako válasza sunnyside (#16972) üzenetére


csako
veterán

Na, a legutóbbi frissítés óta már ott vannak az új appban a csoportos beszedési megbízások :D Továbbiak -> "Számlabefizetés, rezsi" menüpontban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17174) sunnyside válasza csako (#17173) üzenetére


sunnyside
csendes tag

Igen láttam, illetve már lehet újat is kezdeményezni, nem kell a régi felületet használni hozzá.

(#17175) Angie™ válasza Angie™ (#17168) üzenetére


Angie™
addikt

Na ma kaptam egy hivatalos választ, hogy technikai hiba miatt nem kaptam meg időben :) Akkor remélem azért volt tegnap pénzosztás mert megreklamáltuk és rájöttek, hogy technikai hibájuk volt :DDD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17176) balazs1956 válasza donbig (#17172) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen, közben rájöttem, hogy két db. O betűt használtam a két db. nulla helyett.
Sajnos az összes, az Alfa biztosító által kiküldött brosúrában nem egyértelmű, hogy az betű, vagy szám. A közönségszolgálatuknál lévő ügyintézőket is hiába kérdeztem nem tudták megmondani.
Most kizárásos alapon megcsináltam számmal, remélem sikerül beszedniük a pénzüket.

(#17177) Takvan válasza yogibear (#12903) üzenetére


Takvan
tag

Nekem az OTP webkártyát (Mastercard) nem fogadja el a Curve. :W

(#17178) Takvan válasza Takvan (#17177) üzenetére


Takvan
tag

Sikerült, csak még valami biztonsági beállítás hiányzott a webkártyánál. :DD

(#17179) yogibear válasza Takvan (#17178) üzenetére


yogibear
addikt

:C

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17180) Ryder62


Ryder62
őstag

Sziasztok,

Egy online vásárolt termék árának visszatérítése esetén a webkártyára vissza tudja utalni az összeget az eladó?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.