Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) AtHoS válasza dqdb (#26499) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jó, de nálam új Opera-val nem hoz olyan hibát, amiről kép lett berakva és 31 oldalt léptem próbából vele vissza, majd utána előre is :F

read-only mode on the forum

(#26502) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Regi az igaz, opera18 , android, a jofogas, de csak ez az egy oldal igy jelenik meg egy ideje:

Kozepen az a paca, az a weboldal. Belezoomolva se jo.
Semelyik mas weboldal nem produkalja, csak a jofogas.

(#26503) Cr00py válasza dqdb (#26498) üzenetére


Cr00py
senior tag

Így működik ez a kivételes dolog, csak pár oldal van, ahol kellene. Nem is használtam, de ezekhez sajnos még szükség van rá. Köszönöm. :C

(#26504) dqdb válasza tordaitibi (#26502) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Megkérdezhetem, hogy miért ragaszkodsz egy 3 éves, ismert sérülékenységekkel rendelkező böngészőhöz?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26505) kuksa90 válasza dqdb (#26504) üzenetére


kuksa90
őstag

... én például a levelezése miatt... ;)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#26506) dqdb válasza kuksa90 (#26505) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Bár az Opera 12 sem ajánlott már böngészőként (levelezőként igen), de az legalább a 12.18-ban megkapta azokat a biztonsági javításokat, amelyeket az Opera 18 nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26507) kuksa90 válasza dqdb (#26506) üzenetére


kuksa90
őstag

Nekem sajna a 12.17 van. Egyszer figyelmetlenségből rátelepült a 42.0 - azóta nem sikerül kiirtani, mert hiába kettintok a 42.0 eltávolítására, mindig a 12.17- et akarja leszedni... :F
Egyszer a nyakába teszem a 12.18- at is.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#26508) amadeus11


amadeus11
senior tag

Az Opera blokkolta az X-Translate nevű kieget:
"Rosszindulatúként azonosítottuk és feketelistára tettük ezt a bővítményt, így a továbbiakban nem tud kért tenni a gépében. Hagyhatja így, vagy eltávolíthatja."
Tudtok hasonlót, ami tudja duplakattra a szavak fordítását?

There is a star

(#26509) M_AND_Ms válasza amadeus11 (#26508) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ott van Google Fordító bővítmény

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26510) albandy válasza amadeus11 (#26508) üzenetére


albandy
tag

chrome áruházból elérhető [link]

(#26511) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!

Van olyan kiegészítő, ami a google-t (találatlistát) középre helyezi a képernyőn?

Vagy esetleg valami más megoldás?

Köszi

(#26512) dqdb válasza S. Szabi (#26511) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Nem tudom, meddig fog élni, mert a Google imádja a kezdőlapját átvariálni. A megoldás kizárólag a találati listát teszi középre, a fejléccel nem foglalkoztam, mert azt középre pozicionálni két nagyságrenddel nagyobb meló, nem egy CSS szabály lenne, hanem úgy nézem, hogy 30-40 legalább.

manifest.json
{
"name": "Center align Google Search results",
"content_scripts":
[
{
"matches": [ "https://www.google.com/search*", "https://www.google.hu/search*" ],
"css": [ "google.css" ]
}
],
"manifest_version": 2,
"version": "1.0.0"
}

google.css
div.mw
{
margin: 0 auto !important;
}

Teendők:
1. létrehozol egy új mappát
2. ebben a mappában létrehozod a fenti fájlokat a megadott néven és tartalommal
3. Ctrl+Shift+E, jobb felső sarokban bekapcsolod a fejlesztői módot, majd baloldalt felül Load unpacked extension, és betallózod az imént létrehozott mappát

Ugyanezt külön bővítmény helyett Stylish scriptként is létre tudod hozni a google.css-ben található szabállyal a manifest.json-ben megadott oldalakra.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26513) S. Szabi válasza dqdb (#26512) üzenetére


S. Szabi
őstag

A fejléc jó úgy ahogy van, persze úgy lenne tökéletes ha az is középre lenne igazítva, de nem érdemes vele külön foglalkozni, csak a találati lista zavaró nagy monitoron, hogy az egész balra van igazítva.

Köszönöm a dolgot, tökéletesen működik ahogy kell! :R

[ Szerkesztve ]

(#26514) mexel


mexel
veterán

Legújabb opera van fent, és azt vetem észre, hogy minden kilépés után még pár mp-ig dolgozik valamit a gép, a kurzor szépen pörög. Ez mitől van, mit csinál?

(#26515) dqdb válasza mexel (#26514) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Be van kapcsolva a szinkronizálás?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26516) mexel válasza dqdb (#26515) üzenetére


mexel
veterán

Tudtommal nincs, nem szoktam szinkronizálni. Most néztem, a gyári beállítás szerint úgy gondolom nincsen szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#26517) myke01 válasza mexel (#26514) üzenetére


myke01
senior tag

Nálam ugyanez a jelenség az Operaból való kilépés után W7 64 bit rendszeren. Engem is érdekelne mitől lehet. Nálam be van kapcsolva a szinkronizálás, de akkor ezek szerint nem attól van.

(#26518) pc360 válasza myke01 (#26517) üzenetére


pc360
addikt

Win 10-es is "bepörgeti" a kurzort jó 5 mp-re szinkronizálás nélkül.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26519) Orlin


Orlin
addikt

Say hello to Opera Neon, our new concept browser

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26520) pc360 válasza Orlin (#26519) üzenetére


pc360
addikt

pf... ez a videó már megint... mikor a bölcsész okoskodik egy technikai stuffról...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26521) Janoo_07 válasza Orlin (#26519) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Egész érdekesen néz ki, a split screen kifejezetten jó ötlet, de kicsit több variálhatóság jó lenne hozzá. Az oldalsó Player részt is jó ötletnek tartom. De az oldalt megjelenő oldalak kicsit furcsák így elsőre, jó lenne ha csak mint bekapcsolható feature jelenne meg, nem jó ötlet erőltetni valamit amit a felhasználók fele nem szeret.

Amúgy egész jó kis béta cucc,csak kicsit lassú.

(#26522) dqdb válasza pc360 (#26520) üzenetére


dqdb
Topikgazda

An_dz megkímélt egy hosszabb hozzászólástól a kiemelt funkciókról, te pedig egy másiktól a videót illetően :DDD

A sidebart körülbelül 2,5 év könyörgés után hozták vissza, a Vivaldi megjelenése után azonnal sikerült implementálni ezt a feleslegesnek nevezett feature-t. Rendes download managerért és oldalra rendezhető tabokért pedig Opera 15 óta megy a reklamáció, hiába ...

mexel: akkor nincsen másik ötletem, valószínűleg a session adatainak mentése tart sokáig valamiért. Ez ellen kiváló megoldás, ha csak a gép újraindításakor lépsz ki :)

Janoo_07: a split screen spanyolviasz Operáéknél, az Opera 12 MDI felülete sokkal nagyobb szabadságot engedett meg neked, mint a szimpla függőleges osztás.

A fülek oldalra rendezhetősége egy sokat hiányolt feature, de nem ebben a formában, mert rettenetesen helypazarló. Az az ötlet pedig, hogy magától találja ki a sorrendet, valószínűleg olyasvalaki fejéből pattant ki, aki 3 fülnél többet nem tart egyszerre megnyitva ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26523) tordaitibi válasza myke01 (#26517) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

W10 is hasonló, de nálam Edge is ezt csinálja,
én véleményem szerint ekkor üríti ki magát a ram-ból, és menti lemezre ami a munkamenetekből szükséges.
Lehet tévedek, de minél tovább nyúzom a böngészőt, annál tovább homokórázik bezáráskor.

(#26524) ledgeri


ledgeri
nagyúr

SOS téma:

Sikeresen egy új ablak megnyitása után mikor léptem ki a böngészőből az X-elgetés sorrendje: Régi ablak, minden jóval, új ablak.
Újraindításnál csak az új ablak nyílt meg -persze ahogy illik neki.

Mivel firefoxban volt hasonlóm, ígyegyből doksi mappában ami gyanús session fájl volt ki lett mentve.

A fájlt megnyitva (jegyzettőmbbel) pár biztosan "elveszettnek hitt" weboldal címét látom, de ha ezt (értsd másolatait..) visszanevezem last session-re, vagy Current-re az Opera az indítása utánnem nyitja meg a régi ablakot, még akkor sem, ha a fájlra kattintok "megnyitás-tallózás- operával"- féle kép sem.

Kérdésem: Mit kéne magában a fájlban átírnom, hogy a benne lévő egy ablaknyi, jópár fülnyi adat aktívan megnyíljon?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26525) pc360 válasza ledgeri (#26524) üzenetére


pc360
addikt

Vajon csak én nem tudom értelmezni a mondataid?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26526) dqdb válasza ledgeri (#26524) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ha egynél több ablakot használsz, akkor minél előbb szokjál át az X gomb vagy az Alt+F4 használatáról a menüből történő kilépésre vagy a Ctrl+Shift+X, rengeteg szívástól megkíméled magad (saját tapasztalat ...).

Sajnos az újraindításkor elvesztek a régi sessionod adatai, csak a memóriaszemét maradt ott, ezekből látsz címeket. Korábban a sessiont egy SQLite fájlban tárolták (amihez ugyebár rengeteg tool rendelkezésre áll, ne is beszéljünk az Opera 12 szöveges tárolásáról), de egy ideje áttértek a Chromium proprietary SNSS formátumára, így pár eszközt kivéve szívás van, ha adatot kell menteni.

Lehetőségeid:
1. a linkelt Python scriptekkel megpróbálod visszanyerni az adataidat
2. letöltesz egy hexa editor, mint a HxD, és azzal kimásolod az összes címet
3. ha nem volt bekapcsolva lazy tab loading (azaz induláskor minden fület betöltött, nem csak az aktiváltakat), akkor pedig Ctrl+H, és a historyból tudod előkotorni a füleket. Ha be volt, akkor keményebb meló lesz egy akár hónapok óta soha be nem töltött fület előbányászni

Szóval a szívás, szívás és szívás között válogathatsz, de legalább van esélyed. És Ctrl+Shift+X, nem győzöm hangsúlyozni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26527) amadeus11


amadeus11
senior tag

Üdv!
Olyan kieg kellene, ami az új ablakban megnyíló tartalmat ablakok helyet új lapra teszi (mint a régi Operában). Tud valaki ilyet? Keresgettem, de nem találtam.

There is a star

(#26528) mexel válasza dqdb (#26522) üzenetére


mexel
veterán

Most kapcsolok, hogy erre gondoltál a szinkronizálásnál?

"Szinkronizálás a háttérben

A közelmúltban bezárt weblapok befejezhetik az adatküldést és -fogadást (javasolt)

A közelmúltban bezárt weblapok nem fejezhetik be az adatküldést és -fogadást"

Mert az a javasolt, bekapcsolt állapotban van.
Ez mire jó pontosan egyébként?

Szerk: kipróbáltam, ez sem változtat semmit. viszon van a gépen 42-es operából telepített és USB verzió is és az USB verzió nem csinálja a homokórázást kilépéskor.

[ Szerkesztve ]

(#26529) ledgeri válasza dqdb (#26526) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az a memóriaszemét hány %-os átfedést adhat (gondolok itt arra hogy mi alapján ürül, íródik felül, különösen arra tekintettel, hogy újraindítás után is volt benne pár dolog)?

Még csak olvastam a hsz-ed, linkjeit nem néztem, de ezek pl egy jegyzettömbös WWW.-szintü keresső-szóra való kereséshez képest mennyivel biztosabbak? (gondolok itt olyan beállítási opciókra, amik webcímeket jelölnek ki vagy hasonlók...)

De lehet, hogy tényleg az lesz, hogy összes hístory átrnézése, de ehhez meg azt kérdezném, hogy lehet-e ABC sorrendben sorba állítani az URL-eket, pár fokkal egyszerűbb lenne?

A bezárási gyakorlathoz: Igen tudom, hogy az X-elés veszélyes, de most is ha megnézem nincs olyan, hogy "kérdezzen rá többlapos ablak bezárásakor", egyébkén meg FF-on rászoktam, csak kb egy hónapja operázok jobban, és a "jobb felső sarokkal lépek ki"- megszokás az alap menüs opera kilépéssel ellen megy...

Köszi mindent, majd jelentkezek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26530) ledgeri válasza ledgeri (#26529) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na jó: az első linkkelt az az túl új világ, hogy megértsem mit hogy kéne használni, a másodiknál meg nem tudom mit kéne mire beállítani... marad a history áttekintő... pár óráig, napig elleszek...

Az URL-ABC sorrendet azért megvárnám!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26531) togvau


togvau
senior tag

hogy lehet törölni operából egy historyból törölt, bookmarkok közé soha nem rakott linkre való url kiegészítést?

feliratok.hu soha nem volt a bookmarkok közt, kitöröltem a historyból, még is felajánlja, és benne van a history adatbázis fájljában...

hitler, sztálin, micro usb

(#26532) cami][us


cami][us
senior tag

(#26533) dqdb válasza ledgeri (#26529) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Az a memóriaszemét hány %-os átfedést adhat (gondolok itt arra hogy mi alapján ürül, íródik felül, különösen arra tekintettel, hogy újraindítás után is volt benne pár dolog)?
Erre a kérdésre itt találod a legkonkrétabb választ, amit erre a kérdésre mondani lehet.

De lehet, hogy tényleg az lesz, hogy összes hístory átrnézése, de ehhez meg azt kérdezném, hogy lehet-e ABC sorrendben sorba állítani az URL-eket, pár fokkal egyszerűbb lenne?
A beépített felületen nem lehet. Talán van rá kiegészítő, ami képes erre, nem néztem.

A bezárási gyakorlathoz: Igen tudom, hogy az X-elés veszélyes, de most is ha megnézem nincs olyan, hogy "kérdezzen rá többlapos ablak bezárásakor", egyébkén meg FF-on rászoktam, csak kb egy hónapja operázok jobban, és a "jobb felső sarokkal lépek ki"- megszokás az alap menüs opera kilépéssel ellen megy...
Ha lenne ilyen megerősítés, nálad nem ért volna semmit sem: ugyanis az X bezárja az ablakot, és ha az éppen az utolsó volt, akkor ki is lép azzal a lendülettel. Ha volt két nyitott ablakod, és mindkettőnél az X-re nyomtál, akkor az első mindenképpen repül, akár van megerősítés, akár nincsen, Firefoxban ugyanígy jártál volna.

másodiknál meg nem tudom mit kéne mire beállítani.
Ugyanazt, amit Notepadnél tettél volna, megkeresed a címeket, majd kijelölöd és kimásolod egyenként. A Notepadnél a HxD annyival jobb, hogy nem zavarják meg a nem szöveges értékek a bináris fájlban.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26534) ledgeri válasza dqdb (#26533) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A firefoxnál a menü megnyitásáara gondoltam, mint jobb felső sarok (elnézést, hogy nem írtam úgy ahogy..)
Viszonts bizton állítom, hogy téves a megállapításod abban a tekintetben, hogy ha a FF-ban található többlapos ablak bezárós kérdés nem minden körülmények között él (ha ki van pipálva), akár 2 ablakról akár 900-ról van szó... próbáltam... A megerősítás pedig pont ilyen esetekre él, talán rájövök, hogy nem kéne adatot kukáznom (kidobós és kutatós értelemben egyaránt..)...

Az meg hogy nincs ABC sorrend alapból, csalódás..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26535) riki


riki
senior tag

Sziasztok.Most próbálgatom a Neont . Nekem nagyon bejön. Magyarul még nem tud,de Version 1.0.2459.0 létére stabil és logikus. A "nagyok", hamarosan kitalálják,ugyanezt.Jó döntést hoztak az Operánál,hogy a "sárgákkal"fejlesztenek.Ahhoz képest,hogy koncepció nállam 5 csillagos. :C :C :C

(#26536) pc360 válasza riki (#26535) üzenetére


pc360
addikt

Ezt olvasni egy random usertől ez bennem pont ellentétes érzést vált ki. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26537) gringoka


gringoka
aktív tag

üdv!
valaki tudna segíteni?
Azt szeretném elérni , ha pl rámegyek a könyvjelzősáv egyik ikonjára akkor új lapon nyissa meg ne a méglévőre ,és még azt is hogy ha rámegyek a letöltésre egy torrent oldalon, akkor egyből hozza be a klienst és ne a letöltésekből kelljen megnyitni?

(#26538) dqdb válasza gringoka (#26537) üzenetére


dqdb
Topikgazda

ha pl rámegyek a könyvjelzősáv egyik ikonjára akkor új lapon nyissa meg ne a méglévőre
Ctrl+bal klikk

ha rámegyek a letöltésre egy torrent oldalon, akkor egyből hozza be a klienst és ne a letöltésekből kelljen megnyitni
A torrent klienst konfiguráld be úgy, hogy figyelje a letöltések mappáját, és ha ott új .torrent fájl jelenik meg, akkor nyissa meg. Vagy használj magnet: linkeket.

ledgeri: a véletlenül bezárt ablakot újra tudod nyitni addig, amíg nem lépsz ki az Operából, azaz marad még egy nyitott ablak. Ha kilépsz, akkor az már user error, az ellen nincsen védelem.

Az meg hogy nincs ABC sorrend alapból, csalódás..
Az előzmények a történetiségről szól, így a fordított idősorrendben megjelenítésen és szűrésen kívül másnak nincsen sok értelme.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26539) gringoka válasza dqdb (#26538) üzenetére


gringoka
aktív tag

Köszi a gyors válaszokat

(#26540) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Speed dialban linkek ikonjait valahogy át lehet állítani? (Tehát, hogy ne az legyen amit automatán generál az Opera.) :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26541) dqdb válasza NandorHUN (#26540) üzenetére


dqdb
Topikgazda

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26542) NandorHUN válasza dqdb (#26541) üzenetére


NandorHUN
addikt

Köszi, de sok oldalnak nem jön be semmi fejlécnek.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26543) pc360 válasza NandorHUN (#26542) üzenetére


pc360
addikt

Ezt hogy érted? A címsor mellett minden oldal esetében ott a szívecske ikon. Ha az adott oldal a gyorshívóban rögzítve van, akkor ez az ikon eleve pirosan világít. Ha átkattintod az alapértelmezett képet ebben a szívecske menüben, akkor a gyorshívóban is megváltozik.

Azt nem tudom, hogy a gyárilag speed dial-ra rögzített oldalakkal mi a helyzet, nálam az első lépés volt ezeket törölni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26544) NandorHUN válasza pc360 (#26543) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, rákattintok a sziv jelre kijön a kismenü amivel tudok váltani (jobbra balra van nyíl), de sok honlap esetében nincs előznézet, nincs fejléc, egyszerűen nincs olyan kép amit be tudok rakni. Vagy másik opció, hogy nem a weblap logoja az (pl. gamer365.hu )

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26545) pc360 válasza NandorHUN (#26544) üzenetére


pc360
addikt

Jah, értem, tehát az a baj, hogy nem saját képet rakhatsz oda (erre volt valami trükközés régebben, de szerintem nem éri meg a procedúrát). Azért a legtöbb esetben, ha más nem, az oldalnézet jó szokott lenni. :) Abból azért szépen látni, hogy miről van szó.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#26546) dqdb válasza NandorHUN (#26544) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Nem egyszerű egyedi képet használni, de szerencsére nem is lehetetlen, ha elkészíted az alapanyagot. A Kényelmesebb megoldás szövegtől olvasd el a hozzászólást.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26547) NandorHUN válasza pc360 (#26545) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha befotózná a sima oldalt az nekem bővel elég lenne. A baj, hogy sok oldal esetében berak egy egyszerű lila/ kék nagy feliratot és kész. AMi elég idegesíő ha sok lapot teszel be hasonló kezdéssel (pl. összes semmelweis-es egyetemi honlap nagybetűkkel írja, hogy semmelweis, holott ez 10 különböző oldalnak kéne lennie).Tehát nem feltétlen egyedi képet szeretnék, csak egy olyat amire ha ránézek akkor tudom miaz.

Sőt, hogy őszinte legyek az esetek nagyrészében nem megy (gamer365, hardverapro, sg.hu, stb..) Honlapok legnagyobb részénél a logo nem jön be, marad a színes nagyfelirat.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26548) NandorHUN válasza dqdb (#26546) üzenetére


NandorHUN
addikt

Köszi!

Majd megnézem. Csak reméltem van valami egyszerűbb megoldás beépítve.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26549) dqdb válasza NandorHUN (#26548) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Már értem, hogy mi a problémád: a stabil kiadásban elrontottak valamit, és például a Hardveraprón tényleg nem úgy működik, ahogyan korábban működött vagy ahogyan a fejlesztői változat most is működik.

Amíg nem frissítik a stabil kiadást ismét jól működőre, addig vagy áttérsz a béta és fejlesztői változat egyikére, vagy marad a kézi barkácsolás.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#26550) NandorHUN válasza dqdb (#26549) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mi lehet a gond? :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.